• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
murin my máme dneska 9měsíců a taky paci neděláme, ani neroztáhne dlaně když to s ní děláme..
no tak za chvilku bude stát sám...:slight_smile:
tak dáme srazík at se zabavíme :slight_smile:
18. led 2009 ve 20:14  • Odpověz
malý taky nechtěl rozevřít dlaně a když jsem to s ním dělala, tak jsem se snažila dát aspoň ty pěstičky k sobě a ne, držel pevně a prostě ne. tak jsem se na to vykašlala a nedělala to a najednou to sám začal teď dělat. No hleděla jsem.
srazík bychom dát mohly. Kdo se přidá?
18. led 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
jojo tak to miška dělá stejně :slight_smile: resp. nedělá:slight_smile:
zkouším bábovku ze špaldové mouky a třtinového cukru jsem zvědavá...
18. led 2009 ve 20:42  • Odpověz
to jo to nedělají stejně :grinning:
tak pak musíš říct jaké to bylo. Já jsem dnes dostala od babičky koláč, normálně jak kdyby přenos myšlenek-dělala hraběnčin koláč s jablky :grinning: tak jsem si dnes 2 kousky vzala, doplňuji energii, zítra ráno budu snídat, tak to už se těším. Dneska jsem neměla nějak chuť na jídlo, tak jsem byla hlady i žíznivá. Zítra to musím dohnat.
Já akorát sedím na netu a dívám se co bych tak mohla koupit Matesovi k narozkám.
18. led 2009 ve 20:48  • Odpověz
ahojky holky a neuděláme sraz v UH? Můj má na čtvrtek zrovna plán, tak by to bylo fajn...jinak bráchové jezdí taky na Trnavu a nebo Jasenku na snowboard...
maminka je zlatíčko, obě babičky jsou moc hodné i prababička...s maminkou máme nádherný vztah a má mého manžela moc ráda a on ji taky...no Adélka je tak aktivní, paci paci taky nedělá, ale jak jí to děláme ,tak se jí to moc líbí, jak jí ty dlaničky pleskají o sebe...
18. led 2009 ve 21:00  • Odpověz
mě je jedno kde bude srazík, záleží na ostatních, já klíďo do UH dojedu, stejně tam mám nějaké vyřizování...
holky mizím, jdu do hajan. Přeji dobrou noc...
18. led 2009 ve 21:04  • Odpověz
tak napište, kdo by do UH dojel...
18. led 2009 ve 21:08  • Odpověz
ahojte holky, no vidím, že sem už nikdo nechodí:frowning2: my noc super, krásně jsem se vyspala a malý taky. Teď si jdeme dát dlabanec a pak půjdeme řádit a opět chrnět.... pěkný den
19. led 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
ahojte,
včera mi vypadl večer net ...
noc tak nějak..miška usnula až ve 22 vzbudila se v 1.30 snažila jsem se ji uspat ale ve 2.30 papala ale pak až v 7 a spala do 8.15 :slight_smile:)
už at je nějaký srazík! už mě to fakt doma nebaví, je fakt že dneska musím hodně dělat do práce, takže oba její spánky budu pracovat ale už bych někam šla.
Murin, potřebuju jeans, chtěla bych se mrknout do toho obchodu co psala janista, v otr u nádražích někde. nechceš jít se mnou?
19. led 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahojky holky, tady je to mrtvé....my noc super...usnula v 20hod a spala do 6hod...takže jsem se vyspala do 8.10hod s ní super....zlobi, gratuluji Mišce k 9měsícům včera....no jo, utíká to...
19. led 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
no je tu nějak pusto..
díky, utíká to už třičtvrtě roku ty jo...
tak takovéhle noci vůůůbec neznám, závidím...
včeras jsem jí dala bílý jogurt snědla asi 4 lžičky ale moc se netvářila :slight_smile:
19. led 2009 v 09:46  • Odpověz
no já ho dala jednou a snědla ho hodně, ale nemůžeme ho, tak jak mě vidí ho jíst, může se zbláznit...
utík to jako voda...zachvíli budou mír rok...
19. led 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
no mišce nic moc, ona mě pozoruje at jím cokoliv, ale nemám pocit, že by nějak rozlišovala co jím, prostě jím a ona ne a to je nefér :slight_smile:
a ty ted můžeš mléčné věci nebo taky omezeně?
no rok..ty jo...
19. led 2009 v 10:23  • Odpověz
omezeně...mléko raději vůbec :fearful:
19. led 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
no já jsem pro jistotu mlíko odstranila z jídelníčku malá měla hodně velké problémy s bříškem a už mi to ani nechybí jím tak sýry, málo, někdy jogurty...
jo ten srazík nespjíme s tím sáňkováním dokud je sníh??
19. led 2009 v 11:30  • Odpověz
a kde?
19. led 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
kde se domluvíme :slight_smile:
kde jste všichni? :slight_smile:
19. led 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Právě jsme přijeli z Napásku, kupovala jsem tam malému brusle a lyžáky a hůlky, takže můžem vyrazit na hory :slight_smile:
Doma nám nejede net....měli jsem v sobotu takovou malou předkolaudaci...chlapi trošku popili a pak začali vrrtat do noťasu kvůli domácí síti a od té doby jsme bez signálu :sweat_smile:
...jdu si vás dočíst, at vím vo co go :slight_smile:
19. led 2009 ve 14:47  • Odpověz
My máme dneska 4 zoubek....zase 2 dny hrozné průjmy a opruzeniny, až začaly opět mokvat...tak mažeme tím olejíčkem SB co radila Murin a DM zelená mast...ta je na to výborná
Vidím, že se vám dítka za pár dní rozchodí...pochvala Mateskovi i Adélce
Mony, mě vždy MUDr.radila, ať začínám tvou jemně sladkou activíí...ta bez žádného cukru je hodně kyselá na poprvé a nebo do ní rozmixovat nějaké ovoce, ať má lepší chuť
...jak dopadlo lyžování na nových lyžích, byli jste ve ZL na svahu?
Marky, ...tak oslava dopadla na jedničku, žádný dortík na koberci :slight_smile: ....Niky taky vydala spokojeně :sunglasses:

Holky, taky jsem pro srazík, jen mě prosím vás pak někdo písněte na mobil, co a jak a hlavně kde a jestli vzít sebou i boby, díky :slight_smile:
19. led 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
ty jo samé zuby jenmy nic. ale jemožné jak nám nespala v noci že to byly zuby...ale tak aspoň mě zatím nekouše u kojení :slight_smile:
no sladkou určitě nedám můžu zkusit s ovocem, ale tak zatím nikam nespěchám,páč jí hodně kojím a nepotřebuje to zatím
lyžovatjsme nebyli zatím mám jen nové lyže, jestli bude sníh a zdravý atd. tak bychom rádi o víkendu..
jani ti chlapi jsou děsní jak se napijou tak jsou hrozně chytří co ?:slight_smile:
19. led 2009 v 15:50  • Odpověz
čauky holky, já jsem celý den byla s Matesem:slight_smile: v 8.30h jsem mu dala dlabanec a v 9h už byl k.o. tak jsem ho dala spinkat do postýlky, ještě jsem byla unavená i já, tak jsem si lehla s ním a oba jsme krásně chrněli:slight_smile: já jsem spala 2h a Mates 3h. Jsem čučela jak puk, že tak dlouho spal doma v posteli :grinning: Pak jsem mu dala oběd a šli jsme řádit s hračkama. Ve 14h jsem šla vozit s kámoškou, to už malý spal jen 20min a jinak čučel z kočáru. V 19h jsem mu dala najest a hned vytuhl:slight_smile: takže nádherný den:slight_smile:

zlobi: klidně s tebou na ty rifle zajdu. Taky se po něčem mrknu.

janista: tak jsem posílala maily průběžně tak měsíc až mi dnes z toho mailu napsala nějaká holka, že mám blbou adresu, tak abych si ji vymazala z adresáře. tak jsem se kukla a místo na email, jsem psala seznam. Takže máš jmenovkyni. Jinak když nejede net, tak je to děs. A popití chlapi jsou na zabiítí :wink: Gratulujeme k zoubku. Jinak opruzeniny máme taky. Teď jsem zkusila v DM koupit jakousi mastičku alverde, tak ji zkouším, ale zatím nic moc. Jak měl průjem, tak se hodně zaprudil a teď taky hodně kadí-8x denně. Je to děs, pořád čichat ten smrad :slight_smile:

holky tak co ten srazík? No mohly bychom využít toho sněhu a jít sáňkovat. Nebo jak chce, je mi to jedno.

holky prosím vás kde se kupují výrobky body basic? jdu kámošce na narozky a chtěla bych jí něco z toho koupit, používá je. Díky moc.
19. led 2009 v 19:34  • Odpověz
ahojky..slohla jsem mlade notas tak vas jdu docist :grinning:
19. led 2009 v 19:55  • Odpověz
nechce se me to cist :grinning: :grinning: kdy a kde je srazik??
19. led 2009 v 19:58  • Odpověz
ahoj Adeli: na srazík ještě nejsme domluvené. Zatím se nikdo nevyjádřil, jen nás napadla sáňkovačka a bobovačka :grinning:
19. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
a kde se sankovat??
19. led 2009 ve 20:18  • Odpověz
to se ještě neví. já bych ti když tak napsala na ICQ a nebo sms až se domluvíme.
19. led 2009 ve 20:23  • Odpověz
tak spis na mobil ja tady moc nejsem kdyz jsem u mamky :confounded:
19. led 2009 ve 20:32  • Odpověz
já ti písnu sms jak se tady s holkama domluvíme. Ale je tady opět mrtvo.. :frowning2:
a jak je u mamky? kdy dorazí Petr z cest?
19. led 2009 ve 20:33  • Odpověz
asi az na konci ledna nebo zacatek unora..oni nevi :angry:
19. led 2009 ve 20:45  • Odpověz
to je děs:frowning2: jo a co ty fotky jak jsi byla fotit Petříka, už máš? dívala jsem se ti od alba, máš to moc pěkně udělané
19. led 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.