• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky holky, jsem totálně na dně... :frowning2:
19. led 2009 ve 21:06  • Odpověz
body basic je ve Zlíně v jabku marti...
19. led 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
ahojte
my byli na squashi teda paráda se zase hýbat hrála jsem asi 15min a děsně mě bolí ruka snad to neodnese mlíko...
jsem zvědavá na noc ted bylo pár lepších
holky ty opruzeniny děs vůbec vám to nezávidím my to naštěstí neznáme tuk tuk
body basic je např ve zlatem jablku nevim jestli v tescu?
19. led 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
copak se děje honzi?
19. led 2009 ve 21:09  • Odpověz
holky, nechcete dojet do UH? od začátku roku se vše jen a jen sere...to ten rok začal pěkně...ach jo :cry:
19. led 2009 ve 21:10  • Odpověz
Dnes nám volal majitel bytu a neprodlouží nám smlouvu, takže se opět budeme stěhovat...od června budeme jinde...jsem z toho na dně...
19. led 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
honzi vím jaké to je mám za sebou 17 stěhování :( poslední bylo 14dní před narozením mišky...ale už jsem se lekla tohle zvládnete! je to nepříjemné ale máte čas si něco najít
19. led 2009 ve 21:14  • Odpověz
ahojte holky, díky za typy, musím teda jet některý den do ZL, protože v pátek večer už to potřebuji. Akorát teda nevím kdy, protože ve středu mám domluvenou návštěvu kámošky a ve čtvrtek jestli bude ten srazík.

Honzi to je mě opravdu líto s tím bytem. Nejhorší je něco sehnat, ale tak snad to zvládnete. Stěhování není taková hrůza, já se stěhovala několikrát a dá se to přežít. Akorát člověk už je zvyklý na to co má a pak se stěhuje jinam a zase si musí zvykat.... a říkal vám proč vám ji neprodlouží?

zlobi: tak to jsi si teda mákla. No dnes to ještě bude v poho, ale další dny to asi ucítíš. Tak malý má opruzeniny akorát teda když hodně kadí a to je teď opravdu často, ale není to nejhorší. Kdysi to měl strašné, ale teď to má jen lehce červené.
19. led 2009 ve 21:17  • Odpověz
jj, je s námí spokojený i že lidi nás tady mají radi, ale chce bydlet s přítelkyní, zrekontruovat to...no jen jak to s malou zvládnu, vše je tady naše, byl to holobyt...a nabízejí skoro samé vybavené...chtěla bych už něco naše, ale bohužel nám nikdo hyotéku nedá...holky, od začátku roku jen samé hrozné zprávy...tak mě to sere...prominte, že jsem sprostá...s mojím jsme leželi a přidáme si jako cigáni, pořád se stěhujeme...
19. led 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
a jak dlouho jste tam bydleli?
já to znám není to nic příjemného...jak je velký ten byt teď
19. led 2009 ve 21:25  • Odpověz
honzi a to máte i vlastní kuchyň nebo ta tam byla? Já co vím, tak všude je zařízená jen kuchyň a koupelna, jinak nábytek si každý dodává vlastní. A proč vám hypotéku nikdo nedá? Máte sice dítě, ale i s tím se hypotéka dává. Neboj určitě si něco najdete, máte na to dost času.
19. led 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
jo honzi a co ta práce vlastně?
19. led 2009 ve 21:33  • Odpověz
holky jdu do hajan,už jsem zmrzlá jak rampouch:frowning2: dobrou a klidnou noc. pa
19. led 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
dobrou
19. led 2009 ve 21:47  • Odpověz
murin..jo fotky mam ale jsem u mamky a mam holek notas a tak to sem nechci davat az doma si to stahnu

honzi..no to je zle..ale mas dost casu na hledani a tak to urco nejak zvladnes :grinning:
19. led 2009 ve 21:50  • Odpověz
Protože Jirka má hypotéku a dvě mít nemůže....je to složité...no já se nebojím, že nic nenajdu, ale toho stěhování...kuchyn i koupelna tu byla...jinak je še naše...kdybychom hypotéku dostali, tak už ji máme...
19. led 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
dobré ráno :slight_smile:
tak my noc dobré miška se vzbudila až ve 3.30 na kojení pak v 5.30 a u toho mi vleže pila z druhého prsa ana 4 a tak..ale uspala jsem ji ještě do 7.30.
radek už je ana cestě do prahy po tom jak byl týden doma je to změna .
ta ruka ze squashe pěkně bolí hlavně zápěstí nějak :frowning2:
honzi co vůbec ta práce? třeba by vám to i pomohlo k hypotéce?
20. led 2009 v 07:59  • Odpověz
ahojte holky, my noc paráda. Malý vytuhl v 19h a spal bez probuzení do 6.40h. to byla nejlepší noc za celou dobu, tak dlouho ještě nespal:slight_smile: Akorát já se budila. teď mi tady řádí, vyhazuje mi čisté cd, umí si otevřít obal:frowning2:

Honzi tak když máte svůj nábytek, tak to bude v pohodě, to dáte všude. Stěhování není nic strašného, chce to jen spoustu krabic a silné ruky:slight_smile:

adeli: tak jak budeš doma, tak dodej foto, jsem zvědavá.

zlobi: to je děs s tou rukou, ale buď ráda, že tě bolí jen ruka a ne celé tělo.
20. led 2009 v 08:28  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:
My jsme včera celý cen výletovaly s tatínkem, potřeboval zavézt nějaké papíry do Rakouska, tak jsme jely s ním.
Aspoň nám ten den rychleji utekl :wink:
Honzi, to je mi líto s tím stěhování, ale neboj zvládnete to i s Adelkou a zase vás něco nového čeká. My jsme se stěhovali celkem asi 5x a to nás ještě jedno stěhování(snad už poslední :sweat_smile: ) čeká, ale vždycky se to dá zvládnout....
Jinak Nikča už je dobrá, sem tam ještě ta rýmečka se přes den objeví, ale jinak v pohodě i mě už je líp :slight_smile:
20. led 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
teda marky takové výletování :slight_smile:
my jdeme za chvíli s murin do toho body basic
pak to chce domluvit srazík kde a co :slight_smile:
20. led 2009 v 09:08  • Odpověz
Ještě jsem vás moc nedočetla, co to je body...?
Já bych na srazík šla, ale máme ještě tu rýmu :confounded: a ve čvtrtek k nám přijedou odopoledne prababi a praděda, protože tu v sobotu nebyli, takže čtvrtek já určtitě nee.
20. led 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
aha no miška trochu rýmí taky ale snad už jí to přejde..:frowning2:
body basic obchod s přírodní kosmetikou do koupele krémy atd...aspon myslím že je to přírodní...murin tam něco chtěla pro kámošku
20. led 2009 v 09:24  • Odpověz
Jj ...už jsem se dočetla :slight_smile:
Tak si holky užijte dnešní nakupování :wink: pozdravuj Marťu i Matýska :slight_smile:
U nás se teď momentálně chrní a já se chystám vařit něco na obídek.
20. led 2009 v 09:27  • Odpověz
zdravim janisto posledne jsem uz od pisi odesla takze jsem nemohla odepsat jojo mame karolinku akorad se nam ted prorezavali spicaky a male pri tom otekly dasna nikdy jsem o tom neslysela tak jsem se chtela zeptat.....na nejake info
20. led 2009 v 15:46  • Odpověz
ahojky holky, my máme 7390g a neuvěřitelných 74cm....jsme už velká holka...
20. led 2009 v 16:18  • Odpověz
ahojte holky, tak mi chrníme od 18h, já jsem se už stihla i nabarvit:slight_smile: Dneska jsme byly s Mončou něco koupit v body basic a pak jsem šly k Čápovi na pizzu. Byla mňam :grinning: Malý pak vytuhl než jsem došla k autu, ale jak jsem ho dávala do auta tak se probral a pak vůbec nechtěl spinkat. Ani pak když jsem dojela k baráku a šla s ním na prochajdu. Tak jsme šly naproti tetě do práce a šly jsme k nám domů. Malý řádil o 106 a vybec nespal, za celý den naspal 20min. Tak před 18h jsem ho dala do pyžámka, dala flašku a vytuhl u ní.

honzi tak to je Adélka už pěkně velká holka :grinning: Teda to jste nás dohnali. Malý měl v 10měs. 75cm a pochybuji, že za ten měsíc porostl.

Marky tak to jste měli teda pěkný výlet. Ty máš napsanou Nikču v občance? a jak vidím, tak jste se taky několikrat stěhovali.

holky co ten srazík, bude nějaký?
20. led 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
ahojte
tak já před hvílí dorazila domů, nejdřív s murin - pizza byla moc mnam a děcka ftipná :slight_smile: miška spala asi 15min. pak do práce miška snědla tunu jídla pak usnula v šátku na dalších 15min a pak jsem šla ke kadeřnici. miška prý po cestě domů spala asi 10min. a furt řádí...doufám že v 8 půjdeme spát..
mám sstříhané vlásky a melírky docela se mi to líbí :slight_smile:
honzi pěkné míy teda :slight_smile: my jdeme příští úterý do poradny tak jsem zvědavá jestli budeme mít 6,5kg :slight_smile:)
mujrin já mám mišku v OP, v létě chceme jet pod stan a asi na SK tak i proto ale říkala jsem si, že nikde jinde není tak at ji mám aspon tam
20. led 2009 v 19:10  • Odpověz
mony tak to jsem na tebe zvědavá, já si jdu teď smít barvu z hlavy, tak uvidím jak mi ty chytlo. Vidím, že Miška taky jak Mates dnes nespala. Ale tak Mates už chrní,fakt padl za vlast. Taky si ho chci nechat napsat do OP, ale čekám až si budu měnit trvalé bydliště a ... abych nemusela měnit občanku co chvíla. Nebo když jste si dítka nechávali zapsat do OP tak vám ho dělali nový nebo to tam nějak jen dopsali?
20. led 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
no to jsem na tebe taky zvědavá :slight_smile:
a dneska je asi nespací den :slight_smile:
já jsem si měnila zároven trvalé bydliště sm do zlína takže při jednom s tím..
20. led 2009 v 19:17  • Odpověz
tak už to mám umyté a vyfoukané, ale vůbec to nejde poznat, nechytlo mi to:frowning2: takže příště si dám tu červenou co jsem si dávala před tím, aby to bylo vidět, že jsem nabarvená a nebo půjdu ke kadeřnici, aby mi stáhla tuto barvu co mám a dala jinou. Dnes jsem si dala červenohnědou, ale jak kdyby jsem si tam nic nedala.
aha, takže to asi taky počkám až budu měnit bydliště, abych to měla při jednom, abych nemusela několikrát. Jsem zvědavá kdy to bude, ale taky bych chtěla mít Matesa v občance napsaného. Mám v plánu jet před létem do Polska podívat se mu tam na nějaké hadříky.
20. led 2009 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.