• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky :grinning:
tak ja jsem zase slohla notas :grinning: :grinning: :grinning:

murin..no jak budu doma tak hned vlozim..vypada to moooc dobre..jsem s pani moc spokojena

honzi..no to je uz velka holka..petrik mel ted na rocni rovnych 12 kilo a 85 cm..taky trosku dlouhan :grinning: :grinning:

srazik nic??
20. led 2009 v 19:44  • Odpověz
počkej a komu jsi to vlastně šlohla? to je tvá neteř nebo ségra nebo kdo? :slight_smile: Mě tak strašně štve, že mi to nevyšlo to focení, moc jsem se těšila. Nechám malého vyfotit asi před velikonocema abych to měla jako přáníčka, půjdu asi jak holky na Baťov, nebo když by jsi opět jela fotit tam tak bych jela s tebou.
Adeli na srazík se zatím nikdo nevyjádřil, jen Marka psala že nemůže:slight_smile:
20. led 2009 v 19:51  • Odpověz
mur..to je notas od dcery mamcineho brachy :grinning: :grinning: ma nocni a bydli vedle mamky tak to tady fakci :grinning: no skoda ze jsi nemohla..ona je fakt super..no sak uvidis
20. led 2009 v 19:54  • Odpověz
aha, já jsem si říkala komu jsi ho šlohla :grinning: :grinning: :grinning: je super, že i u mamky máš příjem na nás:slight_smile: kde mamka vlastně bydlí? to ať vím jak to máš daleko na nějaký srazík
20. led 2009 v 19:59  • Odpověz
bydli na modre u velehradu..do UH to mam asi 8 km..
20. led 2009 ve 20:02  • Odpověz
ahojte holky :slight_smile: Já jsem tu zase na skok - mám doma maroda ubrečeného. dnes jsme došly z nemocnice :confounded: Byly jsme tam od soboty noci...doufám že už se tam nebudeme muset vracet, protože je to tam blééééééééé :rolling_eyes:

Vidím že jsem zase totál mimo mísu :frowning2:
20. led 2009 ve 20:03  • Odpověz
no zatím se nikdo nevyjádřil, jen Honzinecka by byla ráda, aby byl v UH. Janista a ostatní nejsou na příjmu takže zatím nic nevím.
20. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
mur..tak to udelejme v UH :grinning:
20. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
mě je to jedno, záleží co na to i ostatní.
20. led 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
ahoij lusi a copak vám bylo a je?
srazík klidně UH pokud nastartuju :slight_smile: a kde tam? a pokud pojedu za někým kdo mě nanaviguje :slight_smile:
20. led 2009 ve 20:15  • Odpověz
ahoj Lusi, to je mi moc líto :frowning2: Hlavně, aby vše bylo v pořádku!
20. led 2009 ve 20:18  • Odpověz
mě je srazík jedno. Mony klidně bych navigovala
20. led 2009 ve 20:23  • Odpověz
no ja nevim kde v UH..ja jsem myslela ze kdyby nikdo nesel tak muzem s honzineckou do UH
20. led 2009 ve 20:33  • Odpověz
no jdu si udelat klobasek :grinning: :grinning: otec je opilej delal si domaci punc a porad tady mele ze vypneme kotel ze je mu horko :grinning: :grinning: asi ho zabiju :grinning:
20. led 2009 ve 20:35  • Odpověz
No já půjdu určitě na sraz, nemůžu se dočkat, až vás uvidím a příjdu na jiné myšlenky....řešíme ted to bydlení... :confounded:
20. led 2009 ve 20:35  • Odpověz
tak já vím v UH o jednom místě, tam jste byly, jinak UH neznám. Ale klidně dojedu taky
20. led 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
tak něco vymyslete v UH
honzi stěhování zvládnete, podívej já se stěhovala těhu, janista ted se dvěma dětmi, murin s jedním, a marky to taky čeká...koukám že si to všechny "užíváme" :frowning2:
honzi a v jak velkém bytě bydlíte teď? a jak to máš s tou prací?
20. led 2009 ve 20:42  • Odpověz
tak kam pujdeme v tom UH??
20. led 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
no to asi teda musí říct honzi...a co to sáňkování?
20. led 2009 ve 20:45  • Odpověz
no opravdu si to všechny užíváme:slight_smile: kde teda ten srazík? zítra jedu za kámoškou do Malenovic a pak za další na Bělov, takže nevím jestli zítra sednu k pc.
honzi a kam byste chtěli, pořád v UH nebo změníte lokalitu?
20. led 2009 ve 20:46  • Odpověz
mon..sankovani?????u nas to taje strasne :angry: je tady jen brecka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2009 ve 20:48  • Odpověz
sáňkování nevím, dneska jsem se dívala a moc to taje :frowning2: jak jsem byla sáňkovat s Matesem, tak tam ještě trošku je, ale to je mini kopeček, na větším je to vydřené a už tam nic není.
20. led 2009 ve 20:50  • Odpověz
holky ale postavila jsem dnes Matesovi sněhuláka velkého jak je on. Bylo to krásně mokré, tak to pěkně šlo. Mám foto, ale dodám ho buď zítra jestli sednu k pc a nebo až ve čtvrtek.
20. led 2009 ve 20:52  • Odpověz
Chceme zůstat v UH, nanejvýš Staré Město a nebo Kunovice...s tou mojí prací je to zatím tak nijak, nechci to tady zatím moc rozebírat...a kam bychom šli? Na Deltu neee? DOMINO ted má nové prostory, ale nevím, jak to tam funguje, ale mělo by i přes dopoledne jít si tam pohrát s dětmi...no já jsem se stěhovala taky týden před porodem, vím co to je...stěhujeme se s mojím už potřetí...každý rok bydlíme jinde, třetí Vánoce letos budou jinde...ach jo :cry:
20. led 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jinak ted máme 3+1, takže chceme stejně velký....
20. led 2009 ve 21:07  • Odpověz
mě je jedno kam. A v kolik hodin, opět ve 13h?dáme sraz na náměstí u kašny?
20. led 2009 ve 21:10  • Odpověz
jak tak muzete bydlet..kamoska se taky stehuje 2x za rok..ja bych se zblaznila takovej zivot..me je to jedno kam ja znam jen tu deltu
20. led 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
delta je to co jsme byli minule?
tak at brzo najdete honzi je to blbé já vím, já se s radkem stěhovala počtvrté ted a s děckem je to ještě horší...ber to tak že jsou horší věci, zdraví a tak...
20. led 2009 ve 21:17  • Odpověz
tak já jsem se stěhovala teď po 4 a bůh ví jestli to bylo naposled. Ale myslím si, že jo. Je lepší bydlet ve svojem než v pronájmu, ale člověk nikdy neví co se může stát....
no nic holky, jdu chrnět. Zkuste se teda domluvit co s tím srazíkem, zítra se pokusím nakuknout. dobrou noc.
20. led 2009 ve 21:18  • Odpověz
No a myslíš Adeli, že nás to baví???? U rodičů bychom taky měli kde bydlet, ale co v Rumburku, přeci se tam nazahrabeme....
20. led 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.