• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
a na co ma jirka tu hypoteku jestli to neni tajne? je fakt že jsem se těšila do svého ale nějak mi tostěhování až tak nevadilo já mám ráda změnu :slight_smile:) vždycky si to zařídit a tak...jsem asi divná anebo je to obrana jak mě naši v 17i vyhodili a já se furt stěhovala...
a pro mě je malý i zlín ale trošku si zvykám ale nic moc teda...
20. led 2009 ve 21:35  • Odpověz
No Jirka ji vzal bráchovi, tak ted chceme po bráchovi, aby vzal on nám...mu ji tentkrát nedali a Jirkovi ano...nechtěl to tak ,ale pořád ho ukecával...
No pokud se budeme stěhovat do svého, tak se těším...a vypadá to, že asi ano...holky, držtte pěsti...
Mě to zůtulnování taky baví...udělala jsem to tady docela hezké, teda obývák miluji a ložnici taky...jen kuchyn neee...a pracovna jirky je dobrá taky...
20. led 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
to ted během večera se něco naskytlo?? teda já mám zkušenosti s rodinou blbé a v rodině mám zásadu žádný půjčování peněz...
20. led 2009 ve 21:49  • Odpověz
No to já taky...ale bráchovi jsem půjčila do Anglie 30tis a vrátil mi je...ale takové sumy jaké si půjčují oni v rodině teda ne...prostě to nemá cenu do podnájmu...jdu do vany...papa
20. led 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme byly včera s Bety cvičit. říkali cvičení pro děti, ale byla to teda spíš posilovna pro ty maminy. Ale jinak to bylo dobré. Některé polohy se teda Bety moc nelíbily, takže řvala, ale třeba si zvykne. Na konci byla už tak vyřízená, že se nechtěla ani najíst - to jsem eště nezažila :slight_smile: .

Já už se též těším, až budeme zařizovat nové bydlení, ale asi si eště chvilku počkáme. Chceme stavět domeček, takže zatím bydlíme s manželovou mamkou, ale do svého se už těším. I když taková babička doma po ruce je taky k nezaplacení.
21. led 2009 v 07:51  • Odpověz
autor
dobré ráno :slight_smile:
ebony tak to jsi byla u Radmily že?:slight_smile:
novšechno má své pro a proti a u tchýní to platí dvojnásob :grinning:
21. led 2009 v 08:52  • Odpověz
Zlobi, jj, u Radmily.
21. led 2009 v 09:53  • Odpověz
ahojky holky...no cvo já bych dala za funkční babi :frowning2:
21. led 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
ebony to bylo jasné z popisu :slight_smile:
hozni no my se přestěhovali sem za babi...člověk si musí holt vybrat co chce a pro všechno se musí něco obětovat..
tak jsem zkusila ted cvičně nastartovat auto a nic...tak nevím s tím zítřkem :frowning2:
21. led 2009 ve 13:28  • Odpověz
Honzi, přesně, jak říká Zlobi...

Bety zahájila asi protestní spánek nebo co. Asi je naštvaná, že jsem ji nechala píchnout od paní doktory injekci. Řvala jak tur. Jestli to tak bude při každém očkování, tak to teda potěš. Chudinka malá... :frowning2:
21. led 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
no ty děcka to některé snáší blbě, ale tak protestní spánek je ještě dobrý :grinning: :grinning:
21. led 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
kde je kdo? :slight_smile:
21. led 2009 v 16:39  • Odpověz
ahojky holky..
honzi..no to je super ze se vam neco rysuje :grinning: :grinning:
21. led 2009 v 18:50  • Odpověz
ahojte holky, vidím, že tady zatím nikdo není. Já dnes měla návštěvní den. Dopoledne jsem byla u kámošky v Malenovicích a z tama jsem jela i s ní ke kámošce na Bělov. Malý byl ve svém živlu, kámoška z Malenovic má jedno dítko, ale kámoška z Bělova má 3dítka, takže to tam bylo jak v mateřské školce:slight_smile: maloši byly jak supi, když se dalo něco na stůl. Malý mi snědl jogurt a ještě po tom celý rohlík a ještě křupky. A pořád chodil kolem stolu a snažil se něco ukrást. Děcka se vyřádily, my pokecaly i jsem si chovala 4měs miminko, no bájo:slight_smile: ale teda cesta zpátky děs. Mlha jak nevím co, u Moravy to byla kalamita, jela jsem 20km/hod. jsem se bála,abych neskončila v Moravě a ještě ten déšť do toho... byla jsem ráda, že sjsem dojela v pohodě domů. Mates šel hned do vany, najedl se a šel chrnět.

co s tím srazíkem zítra?
21. led 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
ahojte
koukám náročný den murin :slight_smile: a dej tomu matesovi taky někdy najest ne chudáčkovi hladovému:slight_smile:)
miška spala 30 min dopol. hned po cvičení přes hodinku a vzbudila se ve 14.15 a od té doby byla vzhůru až do ted, ted jsem ji uložilatak jsem zvědavá...
zítra nejedu neb mi nejede auto :frowning2: ale aspoň toho využiju a konečně si uvařím oběd, a mám resty v práci a prach na nábytku ...jsem ted dva dny doma fakt jen chodila na noc spát...
21. led 2009 ve 20:23  • Odpověz
to byl opravdu náročný den, ale pěkný.dopoledne jsem se ještě vyspala s Matesem. V 9h jsem ho uložila do postýlky a taky jsem si šla lehnout, spali jsme 45min a pak jsme teprve vyrazili. No jo Mates by teď jedl pořád, ale jen to co vidí na stole u druhých, to je pořád mňam, sápe se po tom a rozčiluje se, když mu to nedám. Viděl tam rohlík u kámošky, tak jsem mu ho musela dát, protože dělal takové scény a to předtím snědl jogurt a pár křupek. No děs. Bude z něj otesánek.
V jakém cvičení jsi byla s Miškou? třeba Miška bude chrnět, když nespinkala pořádně. To je škoda, že ti nejede auto:frowning2:
tak holky zítra teda srazík bude nebo ne? jsme jen 3-já, Adeli a Honzinecka. Jak chcete.
21. led 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
jo to jsem ti zapomněla říct murin, miška dneska ceký den pořvává...kdepak to asi slyšela ? :slight_smile:
chodíme do kenny do lázní na cvičení je to fajn...právě že jsem jí vzbudila na cvíčo a pak to zalomila po něm a pak vypadala ospale v 18 ale to by se vzbudila ve 20 a řádila tak jsme si hrály a vydržely a už chrní :slight_smile:
ještě janišta by podle mě jela...já můžu ještě zítra dopol zkusit auto znova, ale moc šancí mu nedávám nikdo s ním nejezdil dlouho teď...
jo dnes jsem mluvila s petou tak už jim je líp holkám :slight_smile:
21. led 2009 ve 20:40  • Odpověz
no tak to nevím kde to slyšela :grinning: :grinning: :grinning: neboj ona na to moc rychle dojde, že jde pištět, vřískat.... :grinning: :grinning: :grinning:
jo vlastně, to je cvičení k tomu plavání. už vím.
tak to my jsme zvyklí jít spát po 18h a chrníme do rána. ale tak když už spí, tak je to v pohodě, snad se ti brzy nevzbudí. To budeš mít na autě asi vybitou baterku, já to tak měla v těch mega mrazech.
To je dobře, že už je Peťce a Terezce dobře. Janista není na příjmu jedině, že bych jí pak písla sms. No počkám až jak se tady domluvíme s Adelinkou a Honzineckou jestli sem dorazí.
21. led 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
no to fakt nevím ale celý den vykládá a řevotá :slight_smile: až se z toho vždycky zakucká ...:slight_smile:
no asi baterka...jenže ono blblo aj předtím takže těžko říct musí k panu doktorovi, už jsem takhle zůstala viset někde na cestě s miškou v autě a nic moc...:frowning2:takže s ním nejezdím a to je ještě horší...
janišta jedině mobil, mám pocit že to i psala.
jo říkali jsme s petkou že bychom mohli příští týden na prochajdu do otrokovic a spojit to s tím obchůdkem na jeans že už snad půjdou ven...
21. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
jo tak to bychom mohli na nějakou prochajdu. U mě není problém. Já jsem venku s malým pořád.
Pokud ti nepiští tak je to dobré, ale to přijde, ona zjistí zachvíli, že to jde a přidá na intenzitě:slight_smile: To je blbé s tím autem, ale teď to bude určitě baterka, když jsi s ním dlouho nejela.
Janči když tak nepíšu jestli se s holkama domluvím.
21. led 2009 ve 21:01  • Odpověz
mur..no ja bych sla uvidime dle pocasi :grinning:
21. led 2009 ve 21:04  • Odpověz
ok adeli, jsem domluvené, zítra dopoledne si písneme.
21. led 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
jdu jen na skok...můj už čeká celý nedočkavý až zasedne k PC (pracovně)....neměli jsem noťas od pondělka doma....známí na opravovali komp a nechťa smazali celé céčko a pak i éčko, kam mi říkali, že si mám dát data, která nechci ztratit....takže všechny fotky fuč od malé narození :angry: ...takže pak 2dny vydolovávali všechny moje fota ze zformátovaného disku...
Murin...tu mateřskou školku si dokážu živě představit :grinning: ...v tu sobotu jsme tu měli na návštěvy 4kluky ve Fildově věku......barák jak povýbuchu, hračky všude, v pokojíku přestěhované postele od nich a peřiny se válely všude po chodbě...
Mony, tak doufám, že zítra nastartujete....my pojedem teda taky jestli se něco nakonec domluví, musím někde nechat Fildovi seřídit lyže, jestli je ovšem nezapomenu doma, jak se tak znám :confused:
Jani, ...zkuste se optat jestli by vám nedali úvěry ze stavebka, my to máme taky tak, i když jsem na MD v poho mě dali úvěr, pak má i můj na sebe a jestě k tomu máme novomanželskou půjčku...takže dohramady 3úvěry :sweat_smile:
Jinak se nic neboj, člověk se většinou stěhuje do lepšího než byl předtím....takže všechno zlé je k něčemu dobré, jak já říkám...
Holky víc nestíhám napsat......tak dobrou, zítra vás dočtu
21. led 2009 ve 21:12  • Odpověz
ahoj Janista: tak vidím, že jste měli taky doma pěknou mateřskou školu a pak jak po výbuchu. No u mě doma to naštěstí nebylo, ale kámoška bude muset výtírat, vysávat, všude samé drobky...
janista, když tak bych tí zítra písla sms kdyby jsi nebyla na příjmu a my se tady domluvily. Zatím čauky
21. led 2009 ve 21:16  • Odpověz
OK....díky...brou :slight_smile:
21. led 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
tak jsem si myslela že zasednu k tv a pc a místo toho mě tochytlo a uklízím...nechce se mi když zítra bude miška vzhůru a nějak po těch 2 dnech co jsem moc nebyla doma mě to asi i baví :slight_smile: a kdybych nastartovala tak at můžu za vámi :slight_smile:
21. led 2009 ve 21:20  • Odpověz
dobrou, pomalu vyrážím na kutě. takže holky dobrou noc a klidné sny...
21. led 2009 ve 21:20  • Odpověz
tak ja se taky loucim a valim do postele :pensive: pa pa a dobrou noc
21. led 2009 ve 21:52  • Odpověz
dobré ránko holky, vidím že jsem první:slight_smile: malý mi tu řádí, vyhazuje mi ponožky z komody:frowning2: jaké je u vás počasí? tady sněží, ale takový drobný sníh.
22. led 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahojky holky, tak kdo dorazí do UH? A v kolik dáme sraz?
22. led 2009 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.