• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky, já bych klidně dorazila, ale pokud nás bude víc, ať nejezdím v takovém počasí sama. Já jdu akorát nakrmit čerta a pak ho uspat a pak budu na příjmu. Adelinka by taky asi jela a janista taky, té bych napsala sms.
22. led 2009 v 09:09  • Odpověz
A nechceš vzít i Monču? Do auta byste se vešly, ne? Ráda bych vás viděla všechny...a at zlobi s Miškou příjdou i na jiné myšlenky...
22. led 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
dobré ráno
my jsme taky vzhůru ale miška je jakási protifuša tak moc nemůžu k pc teď kojím a u toho píšu :slight_smile:
my nevím ještě jsem nebyla u auta. pak dám vědět
normálně miška usnula po 20 vzbudila se v 0.30 ale to jsem ji nuspala a pak se vzbudila na kojení až v 5! to chci častěji a bez toho půlnočního probuzení :grinning:
co ebony a srazík?
jo a až bude srazík ve zlíně tak by dorazila i moje kámoška z holešova s 5i měs matýskem :grinning:
22. led 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
honzi to je docela zajíždka batov - js a zpátky :frowning2:
pak zkusím to auto...
jo honzi chodíte na to znakování?
22. led 2009 v 09:15  • Odpověz
A jak je ve Zlíně holky? určitě, at je nás více...já bych taky zkusila vzít kamarádku...písla bych kdyžtak Pavlínce...mám pokažený mobil....příjdou mi sms, ale hovory se mi přerušují...
22. led 2009 v 09:16  • Odpověz
nikdo se nám ze znakování neozval a malá začne zachvíli mluvit, tak to nebude mít už cenu...vím, že je to zajíždka...zkus auto, třeba nastartuje...
22. led 2009 v 09:18  • Odpověz
Holky, tak az se domluvíte, písněte tady konečnou verzi....
22. led 2009 v 09:26  • Odpověz
holky teď mi volal ... že nachvíli za nama dojede. Nevím jak dlouho tady bude, takže zatím nevím kdy dorazím. Ještě bych měla našim čekat na ledničku, dovezou jim novou a nevím jestli to ta´tka stihne z práce, ale to je jedno, když tak by ji převzali sousedi. V Otr. teď prší:frowning2: uspím malého a zasednu k pc než dojde návštěva.
22. led 2009 v 09:28  • Odpověz
ahojky..tak ja pojedu do UH..vemu aj kamosku co byla semnou uz v otrok.
tady trosku snezi ale nic hrozneho..
tak v jednu budu u delty
22. led 2009 v 09:46  • Odpověz
Malý chrní v postýlce. Tady stále prší, ráno sněžilo a teď je to déšť:frowning2: já se pokusím tam taky být, ale zatím nic neslybuji.
22. led 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky, přeju ať se vám dnešní srazík vydaří a pořádně si ho užijte :slight_smile:
My dneska nedorazíme, babička tu sice byli už včera(prý má dneska být něco ve Zlíně, tak kvůli dopravě), ale zase je Nikolka marod :frowning2:
Včera ráno jsme jeli k Mudr., protože se nad ránem ve 4hod.vzbudila a plakala(to normálně nedělává), tak jsem chtěla mít jistotu, jestli to jsou zoubky, nebo uši, jinak už byla docela dobrá i rýma už ani nebyla....No a šli jsme i na ušní a tam píchali nám uši :cry: , obrečela jsem to i za Nikču (úplně jsem myslela na Zlobi a Mišku :pensive: ), ale snad se jí aspoň ulevilo, teď bereme ATB a přístí středu jdeme na kontrolu, snad to bude dobré. To teda pěkně oslavila Nikča ten svůj včerejší den narození :confounded: ale aspoň to má za sebou a snad jí bude líp.
Pokusím se vás dočíst :slight_smile: ....teď akorát spinkáme.
22. led 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahojky holky,
tak po delší odmlce jsem zpět. Už jsem dobrala antibiotika:frowning2:, tak snad bude už dobře. Terezka má jen malou rýmu, už stačí jen 2x denně odsávat. Už ani tak nechrčí. Teď jsem pokojila, usnula u prsa. Tak mám chviličku na vás:slight_smile: Omlouvám se, že nebudu teď reagovat, ale nezvládla bych to. Jste kecaleny:slight_smile: Už se na vás a dětičky moc těším, určitě udělaly pokroky.
Zdravím ebone.
22. led 2009 v 10:22  • Odpověz
marka: tak vidím, že si tady ty bacily pěkně předáváme:frowning2: Už ať je pěkně a jsme všechny zdravé. Vše nej Nikolce k včerejším narozeninám:slight_smile:
22. led 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
marky
ježiš to je mi tak líto úplně vím o čem mluvíš, já se pokaždé v ordinaci rozbrečela když mi řekli že jí jdou píchat ouško. a obě? chudinka malá, ale uleví se jí rychle slibuju...tak at je jí brzo líp...mišce ty atb chutnaly řvala když došly . jeslti máte takový bílý sirup...chuděrka...
peti ahoj v pohodě to by asibylo na dlouho to dočíst :slight_smile: hlavně že je vám líp :slight_smile:
22. led 2009 v 10:26  • Odpověz
ahoj petulko :wink:
nikca mela narozky??je ja jak jsem u mamky tak nic nestiham..tak vse nej nej nej :grinning:
22. led 2009 v 10:29  • Odpověz
Holky, večer u nás byla pohroma. Přebaluji Terezku, byla pěkně pokaděná a jak to tak dělám, tak vytlačila další. Ale to bylo něco. Jak u dospělého. Přebalovák zaliskanej, a i na podlahu. Mohla bych začít vyrábět plnotučnou hořčici:slight_smile:
22. led 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
koiukám, ti taky dává zabrat peti :slight_smile:)
22. led 2009 v 10:41  • Odpověz
to je dobre peti..ja to mam denne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2009 v 10:52  • Odpověz
aspoň to nemám monotóní:slight_smile:
22. led 2009 v 10:53  • Odpověz
půjdu se obléct a pojedu k našim, pěkný den všem:slight_smile:
22. led 2009 v 10:53  • Odpověz
Holky děkujeme :slight_smile:
Zlobi, no je to už lepší ATB zabírají rychle, už ani tu rýmu moc nemáme, máme taky ten sirup, ale já to dávám hned z té stříkačky pro jistotu, kdyby zase trucovala a nechtěla jíst ze lžíce. Mě se zdají být taky docela chutní, mám k tomu i probio sirup a ten je taky dobrý :wink:
Adel, no my narozky slavili už v sobotu, ale všichni by jsme tu nevešli, tak to bude na etapy :slight_smile:
Peti, i vám přejeme hlavně ať jste brzy fit, takové příhody znám taky, vždycky jsem koukala, jak může takové malinkaté dítko vykadit takový kulich :grinning:
22. led 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
tak hlavně že to pomáhá marky i nikča už je lepší že? uff uff s dětičkama...
22. led 2009 v 11:01  • Odpověz
Tak kdo dnes vlastně dorazí do UH? At u Delty nestojím a nečekám sama...
22. led 2009 v 11:03  • Odpověz
marky..no jak jsem u mamky tak sem moc nechodim..ale ted na nasa mlada nocni tak ji vzdycky slohnu notas
22. led 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
honzi adel určitě, zkuste napsat sms janiste ta asi taky dorazí a štěpi čeká jak to dopadne a já až se miška vzbudí zkusím auto a kdyžtak se domluvím se štěpi na navigaci...
22. led 2009 v 11:06  • Odpověz
Tak dejte nějak vědět co nejdřív...
22. led 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
tak vy jdete tak jako tak nebo ne? a té janiště napíšete? ta by taky dorazila...
22. led 2009 v 11:13  • Odpověz
no jak tam bude jen Adelinka, tak uvidíme...ale asi jo...
22. led 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
a napíšete té janiste? čeká na to...?
22. led 2009 v 11:25  • Odpověz
Tak janča dorazí...
22. led 2009 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.