• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
tak to budete minimálně 4 :slight_smile:
22. led 2009 v 11:40  • Odpověz
holky, jsem už na příjmu. Dorazit můžu. Můžu dát malému najest a vyrazit. Zlobi co auto?
22. led 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
ještě spinkáme za chvíli ji ale vzbudím..
22. led 2009 v 11:44  • Odpověz
tak dej vědět co a jak, abych věděla jestli jet už teď nebo ne.
22. led 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
víš co , pošlete mi přesnou adresu nebo odkaz na mapě a neohlížejte se na mě...
22. led 2009 v 11:49  • Odpověz
Takže já, murin, Adeli a jeji kamarádka, pak Janista....holky, vemte fotkák, mně odešla karta...mám tam ´volno tak na 6fotek.... :frowning2:
22. led 2009 v 11:52  • Odpověz
honzi..jo ja vemu fotak..tak se zatim loucim :grinning:
22. led 2009 ve 12:01  • Odpověz
pa, kdybych se zpozdila, běžte dovnitř
22. led 2009 ve 12:02  • Odpověz
holky, taky na mě když tak nečekejte, dojdu dovnitř kdybych nestíhla. Než malého obleču a než tam dojedeme... foťák taky beru. zatím pa
22. led 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
pošlete mi pls přesnou adresu at kdyžtak můžu dojet...jdu krmit
22. led 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jde vidět, kdo to měl dnes nejblíž...srazík super....
22. led 2009 v 16:20  • Odpověz
autor
tak to je fajn, už se těším na fotky.
mně autíčko nejede a navíc už jsem zase odsávala mišku :frowning2: zas je ta rýma horší :frowning2:chjo fuj asi pojedeme v létě k moři...
22. led 2009 v 16:43  • Odpověz
fotky musí dodat holky, já teda nemůžu a mám stejně focenou jen Adélku...až budu moci, tak je tady dám....
22. led 2009 v 17:46  • Odpověz
ahojte holky, už hodinu uspávám. Malý byl k.o. tak v 18h šel chrnět a po 10min je vzhůru, vypadne dudlík a řve. Takže fotky budou později, ale dodám.
22. led 2009 v 19:01  • Odpověz
jinak Marky opožděně přejeme Nikči k jejím krásným prvním narozeninám, ať je to takové sluníčko jak doteď a dělá vám jen samou radost... jsem tento týden pořád někde v trapu, pomalu nevím co je za datum. Takže opožděne se omlouváme:slight_smile:
Marky je mi Nikči líto, že jí pichali ouško, ale tak snad to bude dobré.
Zlobi: Miška je opravdu chudinka, ta rýma jí nedá pokoje. Snad to bude taky brzy dobré.
22. led 2009 v 19:05  • Odpověz
holky fotky jsem vám poslala na maily, ale je to rozkouskované, nějak mi blbne seznam, tak to jinak nešlo.
22. led 2009 v 19:40  • Odpověz
ahojky..tak ja jsem dostala na pc az ted.srazik dobry..pak jsem byla jeste na gyros s kamoskou :grinning: :grinning: :grinning: no ja to tak potrebuji :grinning: :grinning:
22. led 2009 ve 20:14  • Odpověz
murin..no moc pekne..dekuji :grinning:
22. led 2009 ve 20:22  • Odpověz
Fotky jsou moc hezké....děkuji murin...srazík byl moc fajn, janista mě hodila do hlavičky naději na bydlení, tak snad nám to jako jim vyjde...prosím až budeš mít chviličku, pošli mi odkaz, chci to co nejdřív zkusit...kdyby to vyšlo tak koupíme byteček...
fotky jsem taky přidala, ale mám jich jen pár...vejde tam jen 14fotek bez karty... :frowning2:
22. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
ahojte holky
pěkné fotky, co to tam dělal petřík s matýskem ? :slight_smile:
a co to janišta řekla za nápad?
honzi co si to provedla adeli? my taky jsme furt někde podřený a poškrábaný :slight_smile:
22. led 2009 ve 20:54  • Odpověz
honzi..to by bylo dobre ..tak at vam to vyjde :grinning:
22. led 2009 ve 20:59  • Odpověz
Já nic zlobi, to ona nechtěla včera papat oběd a tak se ohnala za lžící, že se i škrábla a pak plakala, jak jí tekly slané slzy na bolístku, tak si to ještě třela...
no řekla nápad novomanželskou půjčku...
jinak Petřík dával holkám i Matýskovi dnes hooooooooooooodně zabrat....
22. led 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
no já to myslela tak "co si adelka provedla" ne co jsi ji ty provedla :grinning: to bylo jasné, že sama
ale na novomanželskou půjčku nesmíte ani jeden vlastnit nemovitost a jestli si jirka vzal hypotéku tak je na něj asi nějaký ten byt nebo co napsaný ne?? my ji kvůli tomu nemohli mít, že babička na radka přepsala byt...
copak ještě dělal petřík? :slight_smile:)
22. led 2009 ve 21:10  • Odpověz
no ja za to nemuzu ze je takovej :frowning2: :frowning2:
22. led 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
a co dělal ten tvůj 'Ďáblík adel? :slight_smile:
22. led 2009 ve 21:13  • Odpověz
porad vsechny taha za vlasy..pícha je do ocicek..jako jim ukazuje kde je maji..misto mala mala jim placa po hlave..no ja mu dam pres ruky ale zadny uspech
22. led 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ahojte :o)
můj na chviličku uvolnil místo u PC....dneska tu seděl a pracoval až do oběda, když jsem se chtěla na něco mrknout na netu a sem na koňa...už mě hnal :grinning: ....celou dobu jsem čekala až se mu třeba bude chtít na WC, aby to tu uvolnil a nic....nepomohl ani kotel močopudného kafe co jsem mu dopoledne udělala :grinning:
...tak Jani díky že jsi dala vědět....jinak našla jsem ten odkaz

http://www.sfrb.cz/programy/?sh_itm=80b2d8da2809179ef44661c793dd02c3

...nemocné Niky dodatečné přáníčko k narozeninkám...hlavně to zdravíčko a rodičové ať jsou pořád tak moooc hodní ...holky nějak nám ty holky pomalu vyrůstají z miminek (kluci samo taky Adel :wink: ), co :frowning2: ....ale za to nám rostou do krásy no ne :slight_smile:

Peti....nějak tak podobně mě Karol ohodila v porodnici, sotva jsem si převlekla čistou košili, už jsem byla celá od hořtice :grinning: ...

Mony, my jsem byli kvůli těm rýmám s Fildou u moře na podzim, to ještě neměl ani 2roky....pomohlo to jen na chvíli, pak zase chronické rýmy, ulevilo se mu až mu vytrhli ty nosní madle...

Malá má už tak min. 2měsíce rýmu skoro v kuse, chtěla bych zkusit tu solnou jezkyni, je ve ZL i v Otrok. na poliklinice....nechtěla byste se některá přidat..

Murin...Ď za foto....jak nakonec dopadla ta rvačka Peťi a Mateskem....kdo z kluků vyhrál :grinning: ....jinak mě pobavila ta fotka, jak Kájula tlačí plně naložený kočárek, toho jsem si tam ani nevšimla, vím jen že jezdila s prázdným...
22. led 2009 ve 21:26  • Odpověz
Mony, máš pravdu s tím bytem, teď to tam právě čtu...
22. led 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
no já vím, zajímali jsme se o to pro nás, ale babička přepsala ten byt. takže paradoxně nám to uškodilo. ted tam ještě bydlí a bydlet budou babi (prababička mišky) s dědou, ale nám to neumožnilo tuto půjčku. a navíc u té půjčky ti za dítě odpustí 30 tis....teda....kámoši tu půjčku mají a ted se jim narodilo mimi...se mají :slight_smile:
22. led 2009 ve 21:31  • Odpověz
Mony....tak to nas...nám taky odpustili, ale jen za Káju...jinak by to bylo -60 000Kč, což by bylo super
22. led 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.