• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Díky :slight_smile:
...snad ne z toho půllitru, co jsi dala taťkovi k Vánocům....tož to by byla fakt škoda...na to že něco neumyje si stěžovat nemůžu, myla jsem i pěkně zapečený pekáč, když jsem pekla kuře a krásně se umyl... líp jak kdybych ho ručně myla dráněnkou, ale to dětské taky už myju ručně.
29. pro 2008 v 15:12  • Odpověz
autor
ne ten vánoční se nesmí dávat do myčky, to by se slouplo.
a co máš za myčku a jaké prášky používáš?
29. pro 2008 v 15:14  • Odpověz
My máme Fagor LF-019IX ...mám tablety ...koupila jsem na zkoušku krabici Calgonit a Somat, zatím používám Calgonit a dobré...umyje to fakt vše :slight_smile:
29. pro 2008 v 15:22  • Odpověz
my venku super....pěkně jsme vymrzli i malá, vypadala kouzelně s červenými tvářičkami....drnda :pensive: udělali jsme obídek a ted si pustíme nějaký film :wink:
29. pro 2008 v 15:35  • Odpověz
My jsme dneska na procházce nebyly, Filípek šel po obědě na návštěvu za prabábi a malá usnula na sluníčku hned jak jsme vyjely jen, tak jsem jí nechala spát za dveřmi a spala celkem 1,5 hod...úplně překonává...spává přes den déle než když byla mimi :sweat_smile:
29. pro 2008 v 15:41  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile: vidím že probíráte myčky...tak to já jsem mimo - jak říkám - u nás jsem myčka já :angry:
29. pro 2008 v 17:32  • Odpověz
tak ja mam mycku fagor a nekdy me neco neumyje a co nema to umyje ..dalal jsem tam aj flasku petrika at se púoradne vyvari..ty melka smrdi a pak jsem to ale jeste umyla rucne..jen aby tam nezustal nejaky prasek..ja jsem mela tablety calgonit a ty se me moc nelibi ..lepsi byl ten calgonit prasek,ten jsem k tom u dostala pri nakupu a ted mam taky prasek..

janis..tak monci jsem to poslala ja a ja uz dneska budu zkouset 3 noc a myslim ze to pomaha..jasne kazde ditko je jine ale ja jsem to chtela zkusit,protoze uz me nebavi to vecne preslekani kazdy den postylky pocurane a pres den nespinka a tak aspon v noci chci mit klid a ne bejt aj 5 az 10x hore..coz u nas bylo normalni...

tak ja jsem dneska byla nakoupit na dort a chlebicky a jednohubky..atd..2tis.v haji a doma nic moc.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jdu pect ..nebo to ani nestihnu..a ja nerada neco nestiham ..zitra nam zacina oslava v 14hod...ale uz mam nafoukle balonky v obyvaku a taky hruzu na schodisti a napis poveseny..no jsem blazen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2008 v 17:53  • Odpověz
autor
ahojte, my taky máme prášek, neumyje všechno, ale nepřipadá mi tak agresivní
honzi na co jste koukli? a co dělá malá když koukáte na film? si neumím představit, že bych se s miškou koukla na film přes den...
jsme měli návštěvu, ale vypadá to, že rodičové jsou více unavení jak dítko :slight_smile:
dneska zkusíme druhou noc, hlavně odbourat kojení a ať spí dýl v kuse...
29. pro 2008 v 18:24  • Odpověz
Nakonec si to pustíme až ted...nevím, co vybereme...máme toho hodně skouklého...no já když kukám na něco, tak malá si hraje, ale skoro nic jsem neviděla celé s ní...
Ted dávají dobrou věc ve zprávách...ohledně hraček...
29. pro 2008 v 19:38  • Odpověz
autor
no to si právě neumím představit že by si hrála a já dívala na TV :slight_smile:
a co o hračkách? my máme sport na ČT1
29. pro 2008 v 19:42  • Odpověz
ahoj holky, tak vás zdravím. Jinak gratuluji k tomu jak vám jde to zkoušení. Já ještě ani vše nedočetla, je toho moc. Teď akorát sedím a vybírám fotky od malička malého. Dostala jsem poukaz na fotoknihu a do 15.1. se to musí udělat tak zatím vybírám foto a pak to tam budu zkoušet.
Jinak teda u nás to taky nejde, že bych seděla u tv a dívala se. Malý by to nevydržel, hned je tam, hned jí to a to...
janista dodej foto baráčku jaké to tam máte, jsem zvědavá.

adelinka: na to jsi teda šikovná. ALe už se taky těším až budu malé dělat oslavu. Sice jen babička děda, teta a strejda, ale bude to pro něj jeho den:slight_smile:
29. pro 2008 ve 20:03  • Odpověz
autor
ahoj murin.
no jde...pláče v postýlce, jdeme tam utišíme a jdeme pryč...a v noci půl hodina nošení místo kojení...snad to pomůže všem...
jaký poukaz? ty knihy jsou pěkné tak se pak doufám pochlubíš :slight_smile:
mě hrozně baví nachystávat na oslavu občerstvení, jdeme na silvestra k někomu tak mi to bude letos chybět :sunglasses:
29. pro 2008 ve 20:22  • Odpověz
mamka dostala od taťky na vánoce digifoťák a tam byl poukaz na fotoknihu zdarma. Ale musí to být poslané do 15.1. takže teď sedím a hledám. Je to moc pěkné ty fotoknihy. Tak ji udělám a dám jim to jako dodatečný dárek, ještě by měl přijít jeden-dvd z plavání.
taky mě baví chystat, ale teď už nemám ani pro koho. já na silvestra budu asi s malým doma a nebo půjdu k těhu kámošce, ještě uvidím. Psala, že potřebuje, aby malý otestoval jejich nachystanou postýlku :slight_smile: a že její přítel nás bude obskakovat :grinning: takže uvidím.
29. pro 2008 ve 20:34  • Odpověz
autor
příští silvestr už budeš chystat uvidíš :slight_smile:
tak k ní jdi ať nejsi sama...a nechat se obskakovat - kolikrát se ti to naskytne :sunglasses:
ta fotokniha bude pěkná :slight_smile:
29. pro 2008 ve 20:36  • Odpověz
no uvidím, ale asi půjdu. Doma bych chrněla s Matýskem.
29. pro 2008 ve 20:42  • Odpověz
Pěkný večer maminky :wink:
máme taťku doma, tak tu nejsem tak často.Včera jsme měli ještě poslední návštěvu a teď už bude snad klídek až do Nového roku :sweat_smile:
Jinak jsem shlédla všechny fotečky, máte moooc hezké, je vidět, že Vánoce se vyvedly :slight_smile: ...hlavně pro děti.
S jídlem se snažím držet spíše všeho s mírou a čím později, tím lépe, ale přiznávám, že občas s Nikčou zhřešíme :zipper_mouth:
...a s myčkou, zatím nemáme, zatím jsem jako Lusin myčka já :grinning: takže posoudit nemůžu, ale v novém bydlení se s ní počítá, tak snad někdy :wink:
Adel, tak u vás už přípravy v plném proudu na oslavu, co? No nás tp taky čeká, jsme tu asi po vás hned druzí v pořadí, kdo bude slavit první narozeniny :slight_smile:
29. pro 2008 ve 20:42  • Odpověz
autor
ahoj marky,
tak hlavně že si užíváš tatínka. teda my snad uspali za 20min a jen 4x jsme k ní šli do ložnice...snad bude spinkat klidně a zvládne i nekojení...přes den dnes spala míň.
holky se staršími dítky, kolikrát denně jedí dítka a co? resp. kdy jídlo a kdy jen kojíte, i když vy už asi nemáte jídlo jen kojení co?
29. pro 2008 ve 20:49  • Odpověz
Murin, já bych tu nabídku na Silvestra určitě využila :wink: ...furt lepší, než sedět doma, to si s Matýskem ještě užiješ :sweat_smile:
My se letos nechystáme asi nikam, budeme doma.
Holky, můžu poprosit taky o email o usínání :wink: ...že bych kukla, zatím teda kojíme max.3x za noc a to i když s ní plný talíř kaše večer, nechci ji zatím nějak omezovat v pití mléka, ale taky nechci kojit do 3 let, že? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A myslíte, že když se přestane v noci kojit nebude se snižovat postupně i tvorba mléka :fearful:? ...aby se pak neztratilo úplně.
29. pro 2008 ve 20:55  • Odpověz
no bylo tam o ftalátech v hračkách...no foto knihy jsou moc hezké. My si taky užíváme tatínka, ani nechci pomyslet na další týden, bude mi smutno... :frowning2: ještě k tomu srazy stíhat nebudu skrz práci, tak nevím, jak to budu zvládat...snad ano. no jinak k té myčce, taky jsem myčka já a nenávidím to. trošku jsem přehodnotila album, at máme místo na nové fotky...
29. pro 2008 ve 20:57  • Odpověz
autor
a co o nic honzi?
no marky tak jsou maminky co kojí jen ráno a večer a mají mlíko tak snad ne...kolikrát za den kojíš ještě? já to počítala a když vynecháme to noční kojení tak 6x z toho 2 k tomu jídlo v poledne zelenina a odpoledne ovoce a po novém roce přidáme asi ráno jogurt
29. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz
zlobi já sice nekojím, ale jídel má Mates 5 za den. Mléko kolem 5-6h, pak v 9-10h sváča-ovoc.přesnídávka nebo ovoce nebo jogurt, 12-13h oběd-maso+zelenina, 15-16h ovoc.přesnídávka, ovoce nebo jogurt, 18-19h mléko nebo kaše. Mezitím přes den vypije hrnek vody nebo bylinkového čaje a nějaké ty křupečky nebo kůrka chleba. Ale i tak kyne pěkně:slight_smile:
29. pro 2008 ve 21:01  • Odpověz
autor
tak to jsi mě murin utěšila už jsem se lekla, jestli nedávám málo ale když po novém roce přidám 3. jídlo tak na tom budou stejně a ještě o jedno kojení víc uff :slight_smile:
29. pro 2008 ve 21:06  • Odpověz
Tak teď se mi to smázlo :frowning2: tak znovu...Zlobi, já kojím v noci teda jak si Nikča řekne, pak dopoledne většinou jen kojíme, někdy třeba dám chlebík, ovoce, nebo sušenku, ale to jen trošku, aby snědla oběď, ten máme většinou kolem 12.hod, buď jen polévka, nebo maso-zel.příkrm, pak kolem 14hod kojíme, to většinou usne(protože chrní dopoledne) a jak se vzbudí svačíme, buď jogurt, nebo ovoce atd..jak kdy. pak ještě do večeře kojíme, pak kolem 18-18.30 kaše a poté zase kojení, usínáme tak kolem 19.30, jak kdy.
29. pro 2008 ve 21:07  • Odpověz
Zlobi, já někdy kojím přes den i 5x :sweat_smile: , ale to jsou takové minutovky a jen, když jsme doma, jinak si ani nevzpomene.
29. pro 2008 ve 21:09  • Odpověz
tak nevím z čeho Mates přibírá :slight_smile: Nikča jí častěji a je je chudší:slight_smile:
29. pro 2008 ve 21:11  • Odpověz
autor
aha tak to jíte dvakrát denně a kojíte jak my...no to noční prý je naučené že to nepotřebují, ale kdyby se nakojila a usnula, ale to je ještě 20x podat dudel a to jsem pak za noc jak zbitá...:frowning2:
29. pro 2008 ve 21:11  • Odpověz
To věřím Zlobi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...to bych asi nezvládla ty noci, naštěstí Nikču kojím vleže a hned pak vytuhne, dudlíka už skoro vůbec nepoužíváme.
Murin, ono to UM více zasytí, u nás mě připadá, že kojím jen na žízeň a to přes den vypije většinou ten plný hrnek čaje.
29. pro 2008 ve 21:15  • Odpověz
autor
no to já si říkám jestli jí to stačí jen kojím a čaj ani vodu nechce...ale asi by bečela kdyby měla žízen...noci jsou fakt děsné, snad se naučí spinkat líp. už jsem ti to poslala marky :slight_smile:
29. pro 2008 ve 21:16  • Odpověz
Díky, mrknu na to :wink: ...a Miška odmítá všechno pití, vůbec nechce čajík, nebo něco jiného? :fearful:
29. pro 2008 ve 21:18  • Odpověz
uvař jí na noc čaj a dej jí čajík...zlobi :wink:
29. pro 2008 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.