• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
zlobi: v tom obchůdku jsem v těhu byla, měli tam spoustu pěkných a zajímavých věcí. Na šátky jsem se tam dívala, ale říkala jsem si, že to budu řešit, až Terka bude. S tou klokánkou souhlasím. Baby vak mě neláká, ten šátek bude určo lepší. Může se používat i na větší děti. To vázání by bylo super. Našla jsem na netu jejich www stránky, mají tam více druhů šátku, různé délky, složení. Budu si muset nechat poradit.
22. led 2009 ve 22:09  • Odpověz
janista: tak to klobouk dolů. Moc dobře vím o čem mluvíš. U nás to vše dělal Petr i půjčky propočítaval, kde co a jak. Já na tyto věci nemám buňky:frowning2: Byla jsem ráda, že ho to bavilo, ale bylo to hrůza. Tisíce papírů a ověřování a podpisů,...:frowning2:
22. led 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
honzi tyjo tak teď nevím teď už to budou 4 roky co jsme to kupovali...ale tak to by mohli mít aj na stránkách tuto inforamaci ne? my to máme u lišky...vy máte někde stavebko založené?
22. led 2009 ve 22:12  • Odpověz
jj stavebko máme...ale má ho mamka na sebe, ale je moje...založila mi ho už kdysi dávno, víš? No musím to všechno pohledat a tak...u nás to budu asi taky já zařizovat...
22. led 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
peti ten obchůdek se bude stěhovat vedle do větších prostor a bude tam koutek pro děti a budou hlavně pořádat "semináře" o plenách a šátcích, tak až tam půjdu docházcí mi separačky, tak se zeptám kdy bude šátkování :slight_smile:
my to museli vzít na stavebko, páč jsme tamměli peníze naspořené, které nám vzali jako že je máme ten "základ" tak jsme to ani neřešili a i to vychází rozumně ty splátky a na 18let takže tak...ale ty papíry řešit děs...
22. led 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
honzi tak jestli je napsané na mamku tak ti je k ničemu, muselo by být na tebe, to nemáš? ty jsi vlastně dělala něco s financemi ne? tak jsi asi na papírování zvyklá :slight_smile:)
22. led 2009 ve 22:15  • Odpověz
zlobi: super, jsi zlatá, díky za info.
22. led 2009 ve 22:15  • Odpověz
Holky, já končím, máme sice nový noťak, ale prý vadný, dnes jsem se dozvěděla, že signál na net máme prý takový, že nás chytají i v Tlumáku a všichni sousedi kolem, ale když chci být jen chvilku na netu, musím ho pořád nahazovat přes správce zařízení a už mě to pěkně neba...takže dnes konec....zítra už bude snad taťka v práci, tak se na chvilku snad připojím.......holky, ať nám ty miminka pěkně v noci spinkají...teda miminka...slečny už :slight_smile:
22. led 2009 ve 22:16  • Odpověz
No a když si založíme svoje a dáme tam ty peníze, tak to jde, ne? No já právě nevím na koho je napsané...ale může to vzít zase mamka na sebe...a platit to můžeme my...bože, to jsou machinace...já jsem na to zvyklá, než jsem někomu něco sepsala, tak to bylo tisíc papírů. No děs...
22. led 2009 ve 22:17  • Odpověz
janista: dobrou:slight_smile:
Já také teď čeká, že Terezka bude chtít kojit, ale pořád nic. Tak se snad půjdu natáhnout.
22. led 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
jani dobrou
honzi a co jsi dělala vlastně?
a stavebko jo, můžeš to tam hodit - pokud to stavebko zrovna končí. a když to tam hodíš tak zase nemáš nějaké "body" za pravidelné splácení které ti právě umožňují mít pak třeba menší základ, ale furt lepší než nic...
já makám, potřebuju něco dodělat do práce :frowning2:
22. led 2009 ve 22:19  • Odpověz
zlobi: jak píšeš, nám ty "body" také moc pomohly, nějak nám to navýšili či co a půjčili víc:slight_smile:
22. led 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
jojo něco takového peti...už si to nepamatuju prostě už jen platíme :slight_smile:
22. led 2009 ve 22:23  • Odpověz
No tak jedno stavebko skončilo loni a to je fuš a ted je to nové...už jsem to tady psala, co jsem dělala, nechce se mi to moc rozepisovat....no jestli já se z toho nezblázniím...bratr Jirky veme půjčku a tu dáme na stavebko a z toho vememe překlenovací úvěr a těch 300tis k tomu dohodíme a bude to vyřešené...máme taky dostat peníze od mého táty, ale to asi až v červenci...
22. led 2009 ve 22:28  • Odpověz
autor
no vidiš tak at vám to vyjde...
akorát to asi nestihnete do května co? něco najít ke koupi a vše vyřídit :frowning2:
22. led 2009 ve 22:31  • Odpověz
no nic, jdu kojit, už se Terka kroutí:slight_smile: Zítra se těším:slight_smile:
dobrou a klidnou noc:slight_smile:
22. led 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
dobrou holky :slight_smile:
22. led 2009 ve 22:35  • Odpověz
no to se musí...právě to chci řešit už ted....
v týdnu pojedu do Zlína a vyběhám co se bude dát...a brácha by měl dojet ještě ted v lednu...no bylo by to super...my jsme schopni to splácet, jen aby nám to dali...kolik platíte vy zlobi měsíčně?
22. led 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
tak jestli jste schopni splácet a doložíte to tak vám to dají...
my platíme 8tis měs a za 4 roky to bude 7200, my jsme ještě stihli tu poslední vlnu než šly ceny nahoru...ted je ten samý byt cca o 600-milion dražší tady... je fakt že jsme dali dalších 350 do reknostrukce ale na to jsme si ušetřili...
kolik stojí vůbec byty v uh?
22. led 2009 ve 22:37  • Odpověz
no tak kolem 1500000Kč za 3+1, ale i 2mil...ale našla jsem ted hezký 2+1 za 1300tis. to jde...stejně v něm budeme tak 5let a pak začneme stavit...no tak to bychom v pohodě splatili, platíme 8500Kč za byt a garáž 1000Kč...
22. led 2009 ve 22:40  • Odpověz
autor
no ale ještě platíme dalších 5,5tis provoz...fond oprav a služby...
22. led 2009 ve 22:42  • Odpověz
autor
tak to tam máte aspon levnější tady pěkné 3+1 pod 2mil moc nejde...
22. led 2009 ve 22:42  • Odpověz
jj, kukala jsem na to...jj, s tím počítáme, že budeme patit ještě plus další peníze ale ted máme inkaso 4500Kč a ještě nám i vraceli...
22. led 2009 ve 22:46  • Odpověz
autor
no my máme totiž fond oprav 1500 protože se zateplovalo a dávaly nová okna...a máme velký byt takže topení se rozpočítává na plochu a to platíme dost no :frowning2:
22. led 2009 ve 22:48  • Odpověz
aha, my máme kolik kdo protopí, víš? Máme měřiče...a my netopíme, jsme teplomilové...no mamka platí fond oprav 500Kč na JS...je to jak kde...no já se jen modlím, at to vyjde...nebude to jednoduché...přemýšleli jsme i domku, ale staré kouit je hrůza...do toho bychom cpali peníze pořád...vy jste kupovali za kolik ten byt? Teda pokud Ti to nevadí že se ptám...
22. led 2009 ve 22:50  • Odpověz
autor
no my měřiče bohužel ne...i když já mám ráda teplo tak těžko říct, jestli nám to nepomáhá :slight_smile:
no my jsme si to na schůzi zvedli - my jsme tu všichni vlastníci bytu, takže jsme se dohodli a vzali úvěr na zateplení a okna a proto se to zvedlo at se to splácí...
v pohodě, je to 4+1 a stálo to 1270000
22. led 2009 ve 22:53  • Odpověz
4+1? A za tak málo? Tak to jste koupili dobře....a máte pracovnu? Nebo co jsou ty dva pokoje?
22. led 2009 ve 22:54  • Odpověz
autor
no máme ted ložnici obývák "dětský pokoj" který je ted sklad dětských věcí a sušárna, pracovnu, komoru a balkon a kuchyn :slight_smile: a jelikož tu byla velká chodba tak jsme jí zastavěli a udělali velkou koupelnu..
kdyžtak mrkni na
http://www.erbenovi.fbl.cz/byt.html
no chytly jsme to fakt dobře, pak to šlo hodně nahoru...hledali jsme vyloženě 4+1 s balkonem a výhoda holt je že jsme chtěli panelák - nemáme ani jeden rád cihlové byty...a za novostavbu jsme odmítli platit, ted tu kus od nás staví a tam 4+kk (metrově teda o něco větší) stojí 4,9mil tak to asi vítr máchale že?
22. led 2009 ve 22:58  • Odpověz
jj, j vím, sestřenka si koupila za 2400tis myslím 2+1, to je hrozné....kuknu ráda a půjdu spinkat. Jsem ráda že jsme pokecaly, doufám, že to nedorozumění mezi námi se vysvětlilo...dík moc za rady, ani nevíš, jak mi to pomohlo si s někým o tom popovídat...
22. led 2009 ve 23:02  • Odpověz
autor
jo v pohodě taky myslím že je to ok :slight_smile:
no každý ví něco a potřebuje něco jiného a když se to spojí dohromady tak se z toho dá vybrat :slight_smile: to vždycky pomůže si pokecat :slight_smile:
22. led 2009 ve 23:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.