• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
zítra nám dodají nábytek do obýváku poslední a bude hotovo tak kdyžtak nafotím a hodím jsem zvědavá docela jsme si dali s vymýšlením :slight_smile:
22. led 2009 ve 23:06  • Odpověz
No kukala jsem, máte to moc hez´ké....ty jsi hodně na modrou, že? Já jsem právě na takové přírodní barvy zase do bytu...hnědá, béžová...no já jsem s nábytkem spokojená, máte v obýváku koberec nebo plovoučku?
22. led 2009 ve 23:12  • Odpověz
autor
no ani nejsme na modrou, ale nějak to vyšlo..
koupelnu jsme chtěli modrou nebo zelenou, a vybrali jsme modrou. hnědá se nám líbila, jenže v koupelně není okno a zdálo se nám že by to bylo moc tmavé. gauč jsme chtěli světlý a nějak nám ten modrý padl do oka takové to "jo to je ono" a koberec do ložnice...zase nám padl do oka...ale fakt nemáme modrou nijak zvlášt oblívenou :slight_smile:)
spíš si ujíždíme na Calvadosu barvě ve spojení s břízou (kuchyn, vestavěná skřín, ted máme ještě za gaučem poličky této kombinace, dělá se nám skleník této kombinace a calvadosový stůl :slight_smile:)
tak až budeš ve zlíně oběhávat papíry tak se stav :slight_smile:
jo a máme koberce jsme kobercoví, jen lino v kuchyni a kachle v koupelně jinak koberce...
22. led 2009 ve 23:15  • Odpověz
autor
no už jsem to dodělala tak rychle spát :slight_smile:
dobrou :slight_smile:
22. led 2009 ve 23:20  • Odpověz
No já chci právě plovoučky, dokonce jsem už i 2dělala sama....ale v kuchyni bych ráda lino nějaké hezké a chodba protiskluzové kachličky...no my máme taky ted koberce....no já miluji třešen a to co máme v obýváku...no to víš, že bych se stavila, jak budu ve Zlíně...na JS mám kousek mamču...
Jinak koupelnu bych chtěla asi bílou s vínovou, ta se mi moc líbí...
Nic Mony, jdu spát, jsem unavená a ráno chci jít do tiskárny nechat ještě malou udělat ve velkém a pak se projdu pro Jirku do práce....je to na 1,5hod prochajda, ale miluji tu trasu...tak se měj hezky a jdi si taky už odpočinout...papa a sladké sny...a ještě jednou díky za podporu, ono to hodně pomůže....
22. led 2009 ve 23:21  • Odpověz
ahojky holky, noc u nás super....venku je mlha hustá tak, že by se ala krájet...
23. led 2009 v 07:50  • Odpověz
ahoj holky,no jste kecaleny, než jsem vás dočetla, tak to trvalo. Já jsem včera pak už vypla pc a šla se dívat na tv a pak chrnět. My noc hrůzy. Malý chrněl od 19h a pěkně spinkal, ale ve 4.15h se vzbudil, sedl si a začal kašlat, pak se nadavovat a trošku si ublinkl. Tak já šok. Vzal si dudlík, sám si lehl a chrněl, za 15min to samé, opět se nadavoval a pak si ublinkl. No já nervy někde. Lehl si a chrněl, no samozřjemě já už ne, pořád jsem poslouchala jestli dýchá i jsem na něm měla položenou ruku, abych věděla. No děs. Vstával v 6.30h a od té doby čertí. tak nevím co to bylo.
23. led 2009 v 08:31  • Odpověz
autor
ahojte
my noc suuuper spala až do 4 bez jediného knournutí a pak ještě do 7 a pak ještě půl hodka. pak si ji na hodku vzal radek že jsem šla spát moc pozde ale jak jsem vstala miška je protifná :frowning2:
murin to jsi si užila :frowning2: mu třeba jen zaskočilo? ale člověk se děsí co? já si kolikrát říkám ještě že mám monitor dechu. navíc jak dřív moc blilla a nekrkala po jídle...a ted je v pohodě?
23. led 2009 v 08:52  • Odpověz
holky, my půjdeme do města, chci koupit mleté na zítřek a jdu udělat fotky ve velkém...
23. led 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
holky jak tu spadl ten trom...tak jeden 12i letý kluk umřel :frowning2:
23. led 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
no taky musím vymyslet jídlo na víkend...i když nevím kdy budu vařit chci rychle na lyže, jdu se fotit..:slight_smile:
23. led 2009 v 09:01  • Odpověz
zlobi teď je to dobré, to jen v ty 4h a pak už nic. Teď je jen ukňouaný, protože se mu chce spát,a le ještě 30min ho chci nechat vzhůru, aby se najdl a pak šel chrnět.
Já budu zítra dělat kuře zapečené v sýrové máčce s česnekem-výborné:slight_smile:
Zlobi to se jdeš fotit na ten Baťov? a jdeš sama nebo i s Radkem? Na lyže jdete do Zlína. To je strašné s tím stromem, mě úplně zatrnulo.
23. led 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
no já taky bojuju ale po půl ji dám spát jestli bude takhle protifná :slight_smile:
radek nemá rád zapečený sýr :slight_smile: ale já bych si dala
jdu na ten batov bez radka a na lyže snad na troják
taky mi zatrnulo fuj..ještě tam chodím tam chodí hodně mamin...
23. led 2009 v 09:14  • Odpověz
Je to hrozné...chudák šel ze školy a už se z ní nevrátil...co musí prožívat ti rodiče...strašné...asi si to jako matky rafěji ani představovat nechceme....
23. led 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
no je to děsné vůbec mi takové zprávy nedělají dobře :frowning2:
a už zase hodně odsáváme,ach jo rýma pitomá :angry:
23. led 2009 v 09:45  • Odpověz
tak už chrníme:slight_smile: snědl půlku jahodové activie, nejela mu. Je zvyklý na bílý jogurt, toho by se užral, ale měla jsem už jen ochucené, tak jsem zkusila jahodový(ten ještě neměl) a teda nee. Prostě bílý je bílý, ale jsem ráda, že mu stačí jen bílé, což je lepší.
zlobi to by mu možná chutnalo-to jen osolíš a opaprikuješ kuř.stehna. Do zapékací mísy dáš hodně nakrájeného česneku, na to dáš ty stehna nebo co máte rádi, zasypeš to strouhaným sýrem(hodně) a zaliješ smětanou ke šlehání, dáš to na hodinku do trouby. Je to výborné. A necháš si ty akty nebo ormálně v oblečení? Radek jít nechce?Na ty lyže jedete sami?
23. led 2009 v 09:47  • Odpověz
murin, já ochucené taky nemám ráda...bílých bych se ujedla :wink: :dizzy_face:
23. led 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
my taky šly spát byla asi nunavená jak byla protifná ale že tak brzo po tom co vstávala. po jak dlouhé době od vstávání jde mates spát?
no on právě nemá rád zapečený sýr..my děláme třeba že dáš do pekáče vrstvu cibule, na to kotletky bez kosti na to brambory a zaleje se to smetanou a to miluje, ale nesmí se tam dát sýr :slight_smile:)
radek ..prostě se jdu fotit já :slight_smile: a i oblečená i akty teda spí polo...jako že budu mít přes prsa ruce nebo vlasy a tak...
na lyže sami ale přidej se? :slight_smile:
23. led 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
jo a já ted hodně jím ty Floriány jogurty ted jsem právě dojedla višňový ty mi chutnají...a pak tu mléčnou rýži...mišce jogurt nejel, ale ani ho nezkouším jelikož kojím každé 3 hodinky ted už obcas vynechá po obědě...tak má bílkovin dost :slight_smile:
23. led 2009 v 09:59  • Odpověz
můj miluje floriány, hlavně jahodu a borůvku a já ten selský a od zotta....rýže jsou dobré ale chutná mi jen skořicová...budu muset jít nakoupit, máme v lednici jen chlad a světlo :grinning:
23. led 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
ty floriáni jsou dobré všechny teda nemusím ten vaječný konak a čokoládový a oříškový prostě ovocné. a rýži mám nejradši skořicovou a karamelovou - že bychom se jednou shodli? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2009 v 10:07  • Odpověz
holky tak já jogurty activie a nebo jeden, ale nemůžu si vzpomenout na jméno:frowning2: možná za chvíli. Ale floriány taky mám ráda a ještě jedny(taky si nevzpomenu) ale ty jsou moc tučné, jsou smetanové. A mléčné rýže taky zboňuji-skořicovou.
tak to já kde je sýr, to je moje. Jsem strašně sýrová a nejlepší je jak je sýr roztečený a natahuje se, no mňam :grinning:
zlobi malý spí do 6.30h(někdy dýl) a většinou ho dávám spát po svačině-to je jak kdy podle jídla, ale většinou jde spát v 9.30-10h. A¨le někdy opravdu padá už na pusu, tak ho dám spát v 9h.
23. led 2009 v 10:15  • Odpověz
dám ti výborný recept murin...včera jsme to měli, manža to dělá úžasně :wink:
23. led 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
to já taky sýr moc ráda, ale radek ne...tak to dělám bez něj a s ním když je radek v praze :slight_smile:
tak mišku vzbudila stavba a popeláři takže protivka dál...:frowning2:
honzi jaký recept?
23. led 2009 v 10:48  • Odpověz
olej, na něm udělat cibulku dozlatova a šunku, pak hodit cuketku, podusit, podravka a troška papriky nebo hořčičné semínko a nakonec dát sýr, dáváme nivu, ale včera jsme dali eidam a taky moc dobré...je to mnamka... :wink:
my ted spinkáme, poklidila jsem, vynesla smetí a půjdu ven pak s malou a rovnou pro tatínka...se moc těším..
23. led 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
ale to je spíš taková mnamka nebopříloha že? to by mi doma jako hlavní chod neprošlo :slight_smile: já dělám takovou pečenou zeleninu jako přílohu..bez sýra :slight_smile:)
my jsme toho moc nepospaly ted tu papáme autíčka :slight_smile:) a já se snažím odklidit věci kam přijde nový nábytek za chvíli má přijít truhlář..
23. led 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj vespolek, nějak nestíhám nebo co :frowning2: . Člověk tady chvilku není a pak nestačí dočítat... Jaký byl srazík?

Honzi, kde jsou tady v okolí kurzy znakovky?
23. led 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
ebony to jenormální že je tu nakecáno :slight_smile:
ty jsi někde od UH?
23. led 2009 ve 12:02  • Odpověz
Nee, z Otrokovic... Ale to je do UH co by kamenem dohodil...
23. led 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
ajo už si vzpomínám :sweat_smile: ty kursy bývají i ve zlíně totiž..
23. led 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.