• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahá, a něco bližšího o tom nevíš? Nemají třeba něco na netu?
23. led 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holky. Jsem ze Staráku a potřebovala bych poradit,kam v okolí zajít s malou píchnout nebo nastřelit uši.Máte nějaké dobré zkušenosti.Dnes jsme byly tady u doktorky,ale píchla to moc daleko a ještě každou jinde,že jsme jí naušničky museli vytáhnout a chudinka si to bude muset vytrpět znovu,ale už nechci nic riskovat. Budu vděčná za každou radu a zkušenost. Děkuji Lenka
23. led 2009 v 15:13  • Odpověz
ahojky holky,
teď jsem u nšich, byla jsem s mamkou na procházce. Terka pěkně vytuhla. Stahuji ještě fotečky. Jak dorazím domů, přidám je.
ebony: to je super, že další maminka z Otrokovic a malé mimi:slight_smile: Já teď také řeším nějaký kurz. Ráda bych buď něžnou náruč, nebo psychomotoriku. Příští týden příjde ke mně porodní asistenta. Také je dělá, tak se s ní poradím.
koryna: nám bude píchat naušničky porodní asistentka příští týden, teda pokud budem zdrávy
23. led 2009 v 15:20  • Odpověz
ahojky jsem doma..hodila jsem foto z atelieru..ale nekde jsem vytratila cd tak je to naskenovane a trosku horsi kvalita :confounded:
23. led 2009 v 15:39  • Odpověz
ahojky holky, no a která MUDr Ti je píchala? Zeptám se kamarádky, kde nastřelovala malé, ale mám pocit, že v nedmocnici na ušním...mají to moc hezky...my máme ouška píchlé od narození, dělala nám to porodní asistentka doma, malé se to brzy zahojilo....a kde bydlíš přesně ve Staráku?
23. led 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
ahojte
tak my máme stůl a nábytek a hotový obývák :slight_smile:)
adel pěkné fotečky :slight_smile:
my jsme asi jediná holčička bez náušnic tady co? :wink:
23. led 2009 v 16:18  • Odpověz
Zlobi, ale jak jsi to tenkrát říkala, když malá bude chtít, tak si je dá a pokud je nechceš, tak je to jen na Tobě....Ty jsi říkala, že tchýně pro ni nějaké má, že? A že se ti nelíbí...jak jsi zalyžovala? Tak pak hod fotky, jaké to máte...
adeli hezké fotky, ale hezčí by to bylo bez toho pindíka, třeba na nahé tělíčko třeba ryflličky dát, alei tak hezké moc moc...
23. led 2009 v 16:21  • Odpověz
teda vy jste vcera nakecaly co jsem tady nebyla..ale docitat vas nebudu se me moc nechce :grinning:
23. led 2009 v 16:40  • Odpověz
adeli: pěkné fotečky Petříka, už je to chlapák:slight_smile:
Přihodila jsem pár foteček.
23. led 2009 v 16:40  • Odpověz
proc bez pindika? a me se ta zrovna nejvic libi
23. led 2009 v 16:41  • Odpověz
ahoj peti..je pekne fotecky..ja chci taky holcicku :frowning2:
23. led 2009 v 16:44  • Odpověz
adeli: máš pěknýho chlapa, budeš mít ochránce:slight_smile:
23. led 2009 v 16:53  • Odpověz
Příští týden jdem s Terezkou také ke fotografce, teším se, doufám, že bude pózovat
23. led 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
ahoj peti
terzka je krááásná :slight_smile: na té 14.fotce je úplně ty :slight_smile:
lyžovat o víkendu ale spíš ne je blbé počasí a máme toho nějak moc
a náušnice až jak je sama miška bude chtít
23. led 2009 v 16:54  • Odpověz
zlobi: děkuji, snad ze mne také něco má:slight_smile: Všichni jinak říkají, že Petr. Jak tam je v tom růžovém s plýnkou na čele, tak to se kurýrovala u našich. Ač nemocná, kouzelná:slight_smile:
23. led 2009 v 16:57  • Odpověz
Honzi bydlíme kousek od hotelu Synot.Když budeš tak hodná zeptej se té kámošky. Moje kamarádka byla s malou na poliklinice u Vlachynského a ten to i měřil a značil.Jiná kámoška zas byla s oběma holkama tak jak my(ve Staráku na středisku) a taky dobré,jen my máme takovou smůlu.Nevím právě jestli podruhé nechat nastřelit,aby se malá tak netrápila nebo propíchnout. A právě nevím,kde se nastřelují. My už máme přes 5 měsíců,takže dostat ji do klidu taky není žádná sranda.
23. led 2009 v 16:58  • Odpověz
holky, Terezka usnula na procházce u našich, tak jsme jí naložili a teď mně spí v ložnici u otevřeného okna oblečená. Protože, jak bych jí začala vyslékat, probrala by se. Aspoň má chvilku na koníka:slight_smile:
zlobi: byla jsi na focení u Vlaďky, nebo u té Vlkové?
23. led 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
peti teprve jdu na ten batov k vlkové. jsem zvědavá :slight_smile:
lyžovat jestli tak v neděli na 2hodky jen ve zlíně tak kdyby se někdo chtěl přidat :slight_smile:
šak se děckám venku nejlíp spí :slight_smile:
23. led 2009 v 17:03  • Odpověz
zlobi: souhlasím, mně Terka vytuhne hned venku. Doma jí musím joo huškat, aby zabrala. Já jsem těhu foto byla dělat u Vlkové a Terezku jdu k Vlaďce. Pak porovnám. Kdy jdeš, přišla bych vás před tím pozdravit, když bude dobře.
23. led 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
jdu tam na 16h v neděli , to by bylo fajn vás konečně vidět :slight_smile:) ale asi tam budu sama bez muže a dcery :slight_smile:)
23. led 2009 v 17:08  • Odpověz
lyže? já bych šla, už cokoliv ze sportu:slight_smile: Už druhou sezónu jsem na nich nestála. Příští rok to nebudu umět. Moje máma loni byla po 25 letech na lyžích ve Slovinsku, letos jede znovu. Prvně se bála, ale jela:slight_smile: Musela si koupit helmu, bez ní jsem říkala, že nikam nepojede:slight_smile: Těším se, že vyrazíme na kolečkové, jak jsme se tu už bavily.
23. led 2009 v 17:08  • Odpověz
zlobi: aha, to jsi vlastně psala, že se budeš fotit ty. Když budu v neděli doma, přišla bych tě pozdravit. K bábě (prabábě), má přijet sestenice se 7.měsíčním chlapečkem. Tak bych jí ráda viděla. Ještě si napíšem.
23. led 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
ok uvidíš jak ti to vyjde :slight_smile: no já taky už druhýn rokem nestála a ted mám nové tak chci vyzkoušet..už misport stráááááášně chybí
no nic jdeme nakupovat večer budu zatím pa
23. led 2009 v 17:14  • Odpověz
krásné fotky...nic, jdu malou umýt a půjde spát, dnes je nějaká protivná...a půjdu dát péct brambory k večeři...mnam...zatím pap
23. led 2009 v 17:26  • Odpověz
tak u nas uz se spinka a ja jdu vybalovat a prat :stuck_out_tongue_closed_eyes: to nesnasim
23. led 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahoj holky, děkuji Murin za foto....vypadá, že srazík se opět vydařil :slight_smile: , snad se už přístě budeme moci k vám taky přidat :wink:
Honzi, přeju hodně štěstí a pevné nervy k vyřízení úvěru na bydleníčko, taky jsme si něčím podobným prošly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peti, Terezka je ti opravdu hodně podobná, je to opravdu šikulka :dizzy_face: ...už se na vás těšíme!
Zlobi, tak ať se FOTO vydaří :wink: ...a hlavně ať se taky brzy té protivné rýmy zbavíte :angry:
My už jsme v pohodě, jen ještě užíváme ty ATB, rýma už naštěstí není...jinak se u nás ještě nespinká, teď jsem musela Nikči spánek posunout na 20.30hod kvůli tem ATB, takže chodíme později. Zrovna si tady hraje pěkně s taťkou a novou stavebnicí, co dostala od babi :wink: zatím jí to baví, ale jinak u nás bezkonkurenčně vede jako hračka ten mluvící poník, teď musí všudy s náma :grinning:
23. led 2009 v 19:48  • Odpověz
Jo a taky jsem vám tam přidala fotečku :wink:
23. led 2009 v 19:51  • Odpověz
uz jsem kukala ..to je frajerka :grinning: taky jsem neco pridala z atelieru..
23. led 2009 v 19:52  • Odpověz
marka: tak to je super, že už je NIkolce lépe. Ve zprávách říkali, že už začíná zase řádit chřipková epidemie. Tak doufám, že nás tentokrát obejde. Nikolka je kočka v riflovém, už jak velká holka:slight_smile:
23. led 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
ahojte
tak jsme doma ted kojíme uvidíme jak usne. sehnali jsme bio hrášek a špenát tam jsem ráda (až na tu cenu :angry: )
nikča je teda kočka!!:slight_smile: to je fajn že jí ty atb zabraly my budeme asi jak karel s rýmou furt :frowning2:
23. led 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.