• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
vy kupujete vsechno bio??
ja ani ne..
23. led 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
jj pro mišku zatím jo..i skleničky bio. i když je fakt že jednou týdně dostává maso to je ve skleničkách bio ale ještě jednou týdně žloutek ale ten normální. ale my fakt asi krmíme hodně přísně i když znám i přísnější, ale ovoce dostala až někdy koncem 8,měs a jogur ted ale nejel jí a nedávám ho.
23. led 2009 ve 21:14  • Odpověz
no my jsme taky hodně přísní, špenát jsem ji nedala, protože nebyl bio, kde jsi ho koupila? A co hrášek? No my dáváme pořád jen cukinu domácí, brambor domácí, mrkev domácí, brokolici domácí a mléko...domácí :grinning: a dnes jsem ji udělala kaši ze zdravé výživy s jabkem a nejela :confounded:
23. led 2009 ve 21:33  • Odpověz
marky fotky jsou naprosto úžasné...na té poslední je fakt kočka, kde jste nakoupili to riflové? Moc jí to sluší...a máte taky pěkné háro...my už to máme do očí...
23. led 2009 ve 21:36  • Odpověz
tak ja mam taky spoustu domaciho,ale teda vy jedete az moc prisne..tady jsem ani hrasek nevidela bio a tech par kulicek :astonished: :astonished:
23. led 2009 ve 21:39  • Odpověz
no já jsem ani s lepkem zatím nic nedala...protože se bojím...Adeli, kolik jsi dala za ty fotky? A kolik jich máš těch témat?
23. led 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
no koupili jsme mražený špenát i hrášek a měli tam ještě celé fazolky a pak nějaký mix - v intersparu. pak mají v penny takový zeleninový mix - mrkev, brokolice, paprika a cosi ještě. jablka, rajčata, brambory, mrkev, brokolici - to kupuju čerstvé v bille. kaše nám jede ta pohanková ale s ovocem. ale jak kdy, není to pravidelné a líp nespí tak tou pohankovou kaší někdy zahuštuju polívku její...a ty křupky jí taky chutnají víc pohankové než kukuřičné - když má v misce oboje, šáhne po těch pohankových :slight_smile:
23. led 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
tak adel to je mražené takže to vydrží a mrkev kupuju a navařím víc a zamrazím i brokolici a brambory pak čerstvé ale hodně jí jedou ty skleničky. kupujeme hodně v DM ty jejich Almatura - jsou bio a mišce fakt chutnají - hlavně brambor, dýně fenykl (mně to smrdí:slight_smile:) toho sní velkou sklínku a řve vztekle že není a ještě jí chutná zelenina s jáhly. domácího nemám nic, ale bude už ted od rodičů něco tak to bude o něco lepší.
23. led 2009 ve 21:49  • Odpověz
mam ty co jsem dala ..3 temata..a cena je podle velikosti..dala jsem 360 kc pac jsem si je nechala delat velke..co jsem byla v lete jsem platila 1160 za velkou fotku asi 30 na 40 cm+ ram na tu fotku + album na fotky + 10 dlasich+CD
23. led 2009 ve 21:49  • Odpověz
my taky raději pohankové, oni chutnají líp pro ně asi...taky je i kouše a ty kukuřičné rozmělní a vyplivne...musím jí koupit tu pohankovou...jakou ji vaříš polívku? Já jsem ji dala maso jen 2krát, jednou rybu a podruhé kuřecí a žloudek jednou, vím, že to není závadné z domácích vajec, ale je tam hodně cholesterolu, tak ji to nějak nedávám....zatím ji zeleninka stačí...
23. led 2009 ve 21:51  • Odpověz
tak petrik nikdy ty sklenicky nechtel a to ja jsem zkusila snad vsechny a pak je nastvane vyhodila pac to byl hnus..taky jsem je kupovala v DM
23. led 2009 ve 21:51  • Odpověz
holky tak ja si myslim davate maso malo..me dr.rekla ze 5 z 6 tydne se ma davat..ja taky nedavam..to bycvh prisla na buben ale tak 3x tydne ano..
23. led 2009 ve 21:54  • Odpověz
no my sklenky nee...já uvařím a zamrazím a mám zásoby...pojíme toho dost, plný hrníček nebo misku...oproti kamarádčině malé dost...ale taky ted dost pije mléčko...
23. led 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
tak maso jsem dala párkrát (snažím se jednou týdně když si vzpomenu a jednou ten žloutek) protože trpí na tu chudokrevnost...a to bylo králík a jehněčí. a polívku právě z té mražené zeleniny mixu v kojenecké vodě trochu rozmačkám a bud zahustím bramborou nebo tou kaší. miška má radši hustší jídla totiž.
no každé dítko je jiné, mišce fakt sklínky jedou. ovoce dávám frutapuru páč ve sklínkách je rýžová moučka, některé jsou i přislazované, frutapura je fakt jen ovoce a to baští teda o106 :slight_smile:
23. led 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
no já jsem všude slyšela 2 x týdně, 5x mi přijde moc, a nevařím ho zatím ty sklínky kvůli tomu kousku...a jelikož kojím tak hodně tak by měla moc bílkovin, prý je to v česku běžné že jsou děti přebílkovávané (nebo jak zní to slovo :slight_smile:) a zamrazit - já nemám nic domácího takže to co se dá koupit - mrkev, brokolice, rajče...brambor se nedá zamrazit - ted jsem teda sehnala toho víc. ale aby furt nejedla jen mrkvu tak musím kupovat sklínky :slight_smile: navíc nejsme furt doma tak se to hodí a kupuju ty velké sklínky a to sní celou ted,řekla bych že tak půlku vařené půlku sklínek máme.
23. led 2009 ve 22:00  • Odpověz
No tak to my taky hustší, nevím proč....tak to jí zkusím udělat taky polívku...ted měla u kamarádky kuře s rýží a mrkví a celerem a mohla se zbláznit...tak jí to taky asi uvařím...
23. led 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
kuře jsem zatím nezkoušela, ze začátku jí maso nejelo tak jsem ho chvíli nedávala a zkusila zase po čase.
jo adel - 5-6x týdně nemám maso ani já :slight_smile:
no v podstatě vařím to co se dá sehnat bio a snažím se trochu to střídat, ale ty jáhly jsem ráda že jsou ve sklínce už uvařené namíchané :slight_smile: i ta pohanka ve formě "instatní kaše" je pohodlná :slight_smile: a měli tam aj kukuřičnou a ještě něco..
23. led 2009 ve 22:08  • Odpověz
mon..ani ja ne.. :grinning: jahly jsem nikdy nejedla a ani nevim jak to vypada :grinning: :grinning: kdysi jsem mela kuskus v tunisu a to bylo docela jedle
23. led 2009 ve 22:12  • Odpověz
kuskus vaříme pořád skoro a jáhly miluji...maso mám já tak 2-3krát týdně, ale já maso miluji....ale ne se štávou ale jen tak na pánvi narychlo...
no my křupky milujeme....
23. led 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
já mám maso ráda, ale nepotřebuju ho denně, tak si právě myslím, že když ani já ne, ona to taky nepotřebuje :slight_smile:
no já taky nejedla pohanku a tak...ale je to zdravé tak aspon pro dítě :slight_smile: kuskus mi nechutná ale rýži miluju ve velkém.
no nic mizíme spát mojemu skončil film tak na mě čeká :slight_smile: dobrou všem :slight_smile:
23. led 2009 ve 22:17  • Odpověz
No já taky asi půjdu nakutě...kuskus když dobře upravíš je výborný....fakt a rýžička je luxusní jen tak osmahnutá na wok pánvi a klidně i bez masa. Jirka i já rýži můžeme...dnes jsme pekli brambory, to taky milujeme...
23. led 2009 ve 22:22  • Odpověz
tak ja taky valim do postele :pensive: :pensive:
tady prsi to je des :angry:
no podivam se v obchode na ten kuskus
dobrou :pensive:
23. led 2009 ve 22:26  • Odpověz
Peti, ty jsi taky z Otrokovic? A jak máš staré mimi?
24. led 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
ahojte
tak nechci to zakřiknout ale že by se nám zlepšily noci? už pár nocí spí fakt pěkně kojíme jednou a pak ráno to si pak třeba ještě dá jakobonus 30-60min u mě...no jen aby to tak zůstalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ebony s dovolením odpovím za petu protože ted má mín času, má terezku něco přes měsíc starou (mladou:slight_smile:) a je z otrokovic :slight_smile: plánujeme příští týden procházku a nákup v otr tak se nechceš přidat?
dneska jsem nějaká akční jak jsem relativně vyspaná po těch lepších nocí tak už se pere prádlo vyklizená myčka, uklizená kuchyň, uklizená plná vanička oblečení co nám půjčila kámoška, vaří se polívka, je nachystáno na guláš..se musím pochválit :slight_smile:)
24. led 2009 v 09:24  • Odpověz
ahoj mon..ty jsi pilna :slight_smile: ja dneska dala akorat malemu snidani a to je vse..noc nic moc..leze mu dalsi zoubek a tak pofnukaval a to me porad budilo :unamused:
jdu neco delat..asi si dam kaficko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
no to si taky říkám že nám ty pěkné noci skončí s prvním zoubkem...no uvidíme..
já jsemse fakt dostala do nějaké kmitací nálady tak kmitám :slight_smile:
24. led 2009 v 10:24  • Odpověz
tak ja se dostavam do uklizeci nalady jen kdyz ma nekdo dojit na navstevu :grinning: :grinning: ale aspon jsem dala pracku a jdu zehlit :grinning:
24. led 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahojte holky...jdu jen na skok, buď stávkuje noťas nebo u něj sedí můj....tak doufám, že se alespoň všechny uvidíme příští týden v těch Otrokách...kdyby jste chtěly přijet i dopol. na Baťov za Peťkou a Terkou, tak už mám zjištěné, že herna je tam přístupná v pondělí a středu dopoledne, jak jsme tam byly s Murin, tak mě to nějak špatně ty ženské vysvětlily, jinak v Kloboučku je přístupná herna v pondělí odpoledne od 16-18...to nemůžu, mám anglinu a středa od 8:30-10:30hod., jinak Domino by mělo být snad celý den.

Jinak jak k těm jídlům...taky máme vše domácí, zeleninku i ovoce....nestříkané a nehnojené, sem tam nějký červík v jablíčku, ale ten se v poho vykrojí, brambory máme "bio"...berem je od sousedů, nehnojí je uměle, jelikož mají kravičky, tak jen přírodně :slight_smile:

Dopoledne jsem tu měli návštěvu....málem mě načapali v pyžamu :sweat_smile:, jelikož malá opět nespala od 3hod....hrála si do rána....možná je to i tím, že nám teď lezou 4 zuby najednou... čekala jsem jen až se chlapi vyspí, pak předala tatínkovi a šla si alespoň na chvilku lehnout....teď mě čeká velký úklid....tak jdu na to...hezký víkend všem :slight_smile:
24. led 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
ahojte
tak my pojedli, miška usnula a jdu pokračovat v uklízení nový skleník je sice fajn ale je potřeba ho celý naleštit...máme toho skla doma asi málo :slight_smile:)
jani to se máš s tím jídlem, nechtějí sousedi prodávat brambory?:slight_smile:)
4 zuby najednou no teda...se děsím až to na nás taky přijde :astonished:
tak jani hezký vík a at chlapi pomůžou :grinning:
24. led 2009 ve 14:47  • Odpověz
mon..no malemu pres vanoce taky 4 zuby v jeden tyden byl to DES :angry: snad uz to bude lepsi
tak ja jsem vyzehlila a oprala a preslekla a prdim na vse :stuck_out_tongue_closed_eyes: me se tááááák nechce
24. led 2009 v 16:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.