• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahojky,
dnes den děs. Terka si vyřaduje pozornost, chce být na prsu místo dudla. JInou náruč dnes nechce:frowning2: To bude noc:frowning2:
ebony: ano jsem z Otrokovic a Terezka ve středu má 8 týdnů.

Terezka zas žádá prso:slight_smile:
24. led 2009 ve 20:14  • Odpověz
ahojky hollky, my den super, hned po ránu jsme se šli pěkně projít a odpoledne si všichni tři lehli, bylo to hezké...Jirka opět vařil a ted chystá k vínku sýry a klobásky...já z toho můžu jen klobásku, ale jelikož ji nejím, tak budu mít jen olivy...
my jsme měli noc super, malá ted usnula, tak doufám, že i dnešní bude v poho...jsem tak ráda, že spává dobře...už jsem to zatukala do stolu :wink:
24. led 2009 ve 20:37  • Odpověz
dobre ranko a peknou nedeli :grinning:
25. led 2009 v 08:03  • Odpověz
ahojte holky, dlouho jsem tu nebyla, tak vás jdu teď dočíst. V pátek byla u mě ségra a večer jsem jela slavit ke kámošce narozky a malého hlídali naši. Akorát když jsem odjížděla tak měl malý 37.9 tak jsem mu dala panadol a vyrazila jsem. Oslava super, kámoška měla opravdu žranici a další kámoška tam vykládala karty, tak jsem si nechala vyložit:slight_smile: Dojela jsem k našim v 1.30h a otec na mě, že malý má skoro 39teploty a že mamka tam s ním leží. Hned jsme malého změřila tak měl 38.6 a vykládal. Dala jsemmu opět paadol, přebalila ho, dala najest a šli jsme chrnět. Malý v 5h vstal a srajda jak blázen a bylo to co hodinu, no děs :frowning2: Chudák malý. Naštěstí teplota mu klesla jen na 37,takže v pohodě, jen ta srajda a opět nechtěl jest:frowning2: Odpoledne jsem ho vezla k ségře a jela nakupovat do tesca-rovnou jsem mu tam nakoupila 3dárky na narozky a pak jsem nakoupila plno balónků, transpatent na oslavu. V lékárně jsem mu koupila opět sirup na srajdu a našim plno vitamínů a léků(jsou marodi) a jela k ségře. Malý v pohodě, co tam byl, tak nekadil a u ní dokonce jedl přesnídávku. Večer jsem jela dom a opět mi to tam hodil, nechtěl večeřet nic ani jeho oblíbený banán a rohlík, tak šel spát hlady. Ráno mi vstával v 5h, to jsem mu dala napít vody a 5piškotů, tak konečně jedl. Teď mi tady žváchá rohlík a opět cítím smrad. Plavat jsem s ním radši nejela, aby to nebylo horší kdyby se napil té chlor.vody a pochybuji, že by to ty plenky do vody udržely. Takže tak s nama :frowning2: Jen se modlím,a by to nechytil od našich, protože ti jsou úplně k.o.
25. led 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
ahojte
murin to je mi líto, chudák mates...snad mu bude brzo líp!! ach jo :frowning2:
peti co ta terezka už lepší?
my máme nějaké pěkné noci tuk tuk na vsechno v okolí!!! :slight_smile: kojíme se ve 3 někdy až v 5 a pak ráno a spinká mezitím no zázrak...:slight_smile: snad jí to vydrží. rýmu máme furt stříkáme vincentku a odsáváme já už to snad ani nevnímám :frowning2: dneska jdu na to focení tak se fakt těším :slight_smile:
25. led 2009 v 09:16  • Odpověz
holky jak se bavíte o tom jídle, tka malý má rád radši taky kupované-kupuji v DM a hlavně jídla hami. Přesnídávky buď frutapuru, hami, nestle a sunárek nebo tu DM. Ale jinak já co jsem slyšela od hodně MUDr. tak maso by mělo být 5x týdně a žloutek 1x týdně. Já maso dávám 4-5týdně a vesměs krůtí, kuřecí, hovězí, sem tam králíka a telecí. Jinak polévky malý zbožnuje rajdou-do ní dávám ten žoutek. ale jiné mu taky šmakují, ale ta rajská boduje. Polévky zahuš'tuji rýžovou kaší.
jinak kuskus a takové teda já nemusím a z bio výrobků kupuji jen bio jogurt. Jinak vesmes kupované a nebo domácí. Ale těším se na léto až budeme s malý škubat našim i ségře zeleninku i ovoce na zahradě:slight_smile:
25. led 2009 v 09:21  • Odpověz
má být rajskou
25. led 2009 v 09:22  • Odpověz
no teď měl malý už náznak kulichu, tak snad to bude dobré. Zrovna baští rohlík a pak ho dám chrnět. Jsem z těch hoven už mimo, pořád stejný příšerný smrad několikrát denně, bléé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teplotu už nemá vůbec. Jinak co mi píšou kámošky, tak jsou na tom stejně a to teprve má dojít ta epidemie, to mě trefí:frowning2:
25. led 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
no hlavně at mu je líp je fakt že miška místo kulicha včera kadila 3x a řídké ale nic k tomu tak jsem jí dala mrkev na oběd banán n asváču jestli se to zahustí.
já nevím mně to prostě přijde moc 5x týdně maso...?
25. led 2009 v 09:28  • Odpověz
tak mě malý včera banán nechtěl a to je jeho oblíbený:frowning2: na oběd bude mít rýžu s mrkví a na sváču borůvky, naštěstí jich naši mají dost, tak mi dali:slight_smile:
25. led 2009 v 09:35  • Odpověz
holky tak chrníme:slight_smile: jsem zvědavá na jak dlouho. Půjdu mu teď nachystat oběd a sobě taky, dokud mám klid. Pak chci dělat pro něj jeho knížku. Včera jsem neodolala a koupila knížku mých prvních 5let. Je to nádherné a je tam psané úplně vše, tak to chci povyplňovat a pak sednu a budu k tomu vyvolávat fotky.
Peti terezka je nádherná, je to fakt šikovná slečna.
Marky teda Nikča v tom riflovém ohozu vypadá super! Toho koníka co má dostala i Karolínka od mé kámošky a taky ho má moc ráda, malý si s ním hrál jak jsem byla u ní.
Adeli: taky moc pěkné fotečky. Mě se tam fotka jak je tam nahý a v klobouku líbí, všechny jsou tam moc pěkné. Škoda, že jsem nemohla:frowning2:
25. led 2009 v 09:55  • Odpověz
mon..no sand vam to vydrzi..ja taky mela nekolikrat pekne noci a pak se to zase vratilo do starych koleji :angry: :angry: :frowning2: :frowning2:
murin..no to je me lito chudacek :frowning2: jo dala jsem do alba ty fotky co jsi chtela videt
25. led 2009 v 10:23  • Odpověz
aha ty uz jses divala ja jsem si nevsimla..no skoda ze jsi nemohla snad priste :wink:
25. led 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
murin je ta knížka velká že by jí přinesla ? chci malé taky konečně něco udělat :slight_smile:
co to je za koníka? viděla jsem ho na fotkách ale pošlete odkaz pls :slight_smile:
adel miška tak spí přes týden...tak se modlím ač ateista :slight_smile:
25. led 2009 v 10:35  • Odpověz
mon..ty knizky prodavaji vsude ja ji koupila v tesku..bud je to muj prvni rok nebo prvnich pet let.
no pujdu chvilku ven je me dneska tak zle..pali me zaha a je me na zvraceni :stuck_out_tongue_closed_eyes: pred petrikem me palila zaha cca 2 roky..nepomohlo ani vysetreni ani prasky nikde nic nebylo..fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
aha tak já se mrknu mám přes 1000 fotek ale naPC tak už jsem si říkala žeby to chtělo album konečně :slight_smile:
tak si to užij venku adel :slight_smile:
25. led 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
vy se máte ty noci, my opět ve 3 budíček, tentokrát jsem už únavou padala na pusu, tak jsem musela malou předat už o půl 7 mojemu...takže se dneska s Filou asi moc nevyspali.
Murin, ....teda ten průjem vám nedá pokoj, jestli budeš potřebovat ještě borůvky, dala bych ti je, mám v mražáku tak 1kg...chtěla jsem z toho upéct koláč, ale jak se tak znám, tak bych ho stejně zkazila....jako ty dunajské vlny co jsem tento týden pekla :pensive: ....mojemu sice chutnaly, ale mě nee a přitom já sním snad úplně všechno.
Adel, taky se půjdu za chvilku provětrat, jen uklidím po bandě podestýlku, co si udělali při obědě a jdu...můj si vzal děcka na fotbal...jde si zahrát s klukama a pak možná vyrazíme ještě na bowl.
Mony, ty knížky jsou sice hezké, ale moc fotek do nich nedáš, jsou spíš určené na zápisky událostí
Filda má tuto
http://www.dobre-knihy.cz/detail-2362/denik-naseho-detatka-kolektiv.htm
a Kája zase od Anne G.
http://www.shopnet.cz/knihy-kalendare/mych-prvnich-pet-let-anne-geddes/
....ale teda moc zápisků tam zatím nemá...není čas
Jinak se chystám oboum udělat ťapkotisk, mám ho pro oba koupený snad už rok, malé jsme dělala ze sádry, ale bohužel se mi při stěhování zničil :frowning2:
Tak se holky mějte a užívejte neděli :slight_smile:
25. led 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
jani teda co ti to ta kája provádí? :frowning2: pak už jen paličku na maso jak říká radek :zipper_mouth:
na bowl půjdete s děckama??
tak já uvidím co jí dám za album nakonec...
a jaké tapkotisky? já jsem asi nevzdělanec v tomto ohledu koukám :slight_smile:
25. led 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ahojky, tak jsem dorazila domů. Byla jsem u prabáby, přijela sestřenice s 8 měsíčním chlapečkem. To je pěkné číslo. Malá dnes pěkně spí, to bude noc. Ještě jí chci pokojit a vyrazit s Petrem na procházku. Sestřenice mně půjčila šátek, abych si vyzkoušela zda se to Terezce bude líbit. Paráda, hned spala:slight_smile: Tak mně ho půjčila, než si koupím svůj má dva.
zlobi: neznáš nějaké dobré stránky s vázáním? Určitě jsou jiné úvazky pro mimi a pro větší děti. Kdyby dělali kurz na to prioru, šla bych. Jinak Terezce už je lépe. Odsávala jsem jen 1 v noci. Přes den je v poho. Na noc i dávám osušku na topení, větrám a netopím v požnici. Asi je tam sušší vduch pro ni. Musím koupit odpařovač na topení.

murin: to je hrůza, jak se to tady točí. Snad bude Matýskovi brzo lépe. A to se teprve blíží epidemie. Už mám z toho strach. A tak i do obchodu chodí Petr. Už nechci další antibiotika.

adeli: žáha? tak to mně naštěstí netrápí a to plácám jídlo. Znám hodně maminek, co s tím mají problém. Tak ať máš brzo pokoj, ani panák slivovice nepomůže? :slight_smile:

Holky, kamarádka mně volala, že dostali 2ks lehátka fischer price, ty vibrační. Že jedno za 1000kč prodají. Nevíte o někom? Je úplně nové, nepoužité. Kdy spácháme tu procházku v Otrokovicích?
25. led 2009 v 16:07  • Odpověz
peti..to uz bych byla alkoholik :grinning: :grinning:
25. led 2009 v 17:09  • Odpověz
adeli: :grinning: ,lepší jedna sklenička dobré slivovice, než 10 tabletek (říká babička) :slight_smile:

Byli jsme chvilku na procházce, kolem baráku. Terezka hned vytuhla. Teď spí oblečená v ložnici u ventilačky. Kdybych jí začala vyslékat, hned se probere potvůrka:slight_smile:
25. led 2009 v 17:35  • Odpověz
janista: také chci koupit a udělat Terce ťapkopis, ale ještě se musím vydat ho koupit:frowning2: Moc se mně to líbí.
25. led 2009 v 17:37  • Odpověz
Mony, ...jsou to obtisky ručiček a nožiček na památku :slight_smile:
Peti, já jsem si na to koupila na Baťově v koh-in-noru jen takové ty tvrdnoucí hmoty na vzduchu a taky to šlo, pak jsem viděla s i rámečkem na fotku, tak jsem to koupila oběma, teď už jen to konečně obtisknout. Jinak jsme dělali obtisky pomocí vodových barviček do těch památníčků, ale byl to boj...
Procházka kdykoliv :slight_smile: mimo po a čtv po 16hod....to máme angličtiny u nás...
25. led 2009 v 18:15  • Odpověz
janista: aha, i tak se dá ušetřit. Vím, že jinak prodávají sadu, ale určitě to bude dražší.
procházka? tento týden mohu pondělí, uterý celý den, čtvrtek jen odpoledne a pátek celý den. Ve středu mám doktora a focení a ve čtvrtek dopoledne jdem k pediatrovi. Jsem zvědavá, jak Terka zas poskočila.

Jinak knížečku Terezka také má, dokonce se mně sešly dvě různé. Tak už mám i pro duhé mimi:slight_smile: Já jsem si jí nechtěla kupovat, nemám básnické střevo. Ale dostala jsem je a tak budu vyplňovat. Ať má památku:slight_smile:
25. led 2009 v 18:25  • Odpověz
ahojte holky, já už šílím:frowning2: malý mi dopol.spal 45min, na oběd snědl 4lžičky a hotovo. Pak snědl pár piškotů, po obědě jsem s ním šla ven a spal opět jen 45min, ale pořád jsem s ním chodila. Pak jsem šla dom ho nakrmit, stěží jsem do něj narvala malé jablko. Od 15.30h jen samý řev, jen co jsem se od něj vzdálila na 1m tak hysterický řev:frowning2: ani na rukách to nepomáhalo. Naši jsou oba nachcípaní, tak jsou v karanténě zavření v ložnici. Ségra mi psala, že ona zvracík, švagr má zase průjem. No děs, jen já se držím. Malý už kadil jen jednou a měl to normální. Ale ten řev...myslím si, že to jsou zuby, protože co mu dám čisté triko, tak to má zachvilku zagryndané, že homusím převlékat, fakt mu ty sliny strašně tečou. V 17h už jsem to nevydržela a změřila teplotu tak měl 37.9:frowning2: a pomalu padal na pusu, tak jsem ho dala do pyžama, nachystala mléko(kašlu na dietu) ale i tu flašku s mlékem odmítal, řval,jak jsem se s ní k němu jen přiblížila. Tak jsem ho dala do postýlky a hned vytuhl, takže od 17.3Oh chrní, jsem zvědavá kdy e vzbudí na jídlo.¨

Zlobi: jak dopadlo focení? jinak ta knížka mých prvních pět let je spíš fakt na ty data, ale teda musím říct, že je tam spousta rámečků na fotky i obálka na vlásky,metr... donesu na srazík ukázat. Jinak ty rámečky na obtisky ručiček měli kdysi v Jysku.

Peti: na to lehátko se ti zeptám 2 kámošek, obě mají novorozené mimi. Dám ti pak vědět.

Peti:
25. led 2009 v 18:28  • Odpověz
murin: všude samý pacient:frowning2: Snad to budou ty zoubky. Je to hrůza, když mimi plače a nic nezabírá:frowning2:
Díky za optání.
25. led 2009 v 18:34  • Odpověz
Murin...bobíš Mates :frowning2: , ten teda zakouší....už aby to bylo konečně za váma...
Ty rámečky máme jak píšeš z toho Jysku
Jinak na bowl jsme nakonec nešli, malý chtěl jít už dom...jinak chodíváme i s děckama, mají to tam známí, nehulí se tam, jen ve předu u baru, ale je tam klimoška tak v poho.
25. led 2009 v 18:42  • Odpověz
no já doufám,že to ty zuby budou. I když předtím byly průběhy super, ale tak pokaždé nemůže být posvícení, že. No uvidím jaká bude noc a co zítra ráno, když tak zajdu k MUDr. jestli to není nic horšího a třeba něco nechytil. ALe teda za dnešek jsem vyfluslá. Jen se modlím, abych nechytila něco já, protože s našima jsem pořád a včera jsem byla celý den u ségry.
Na bowling bych taky šla, už jsem ho nehrála ani nepamatuji. To máte v Kvasicích i bowling?
25. led 2009 v 18:55  • Odpověz
tak u nas uz se spinka ale porad se nejak budi :confounded: a place..tak snad jen zle sny
ja jsem se dala do uklidu a dneska planuju jit spat tak v osum ale nevim nevim..ja jsem pak rano protivna a na maleho taky :cry: ale kdyby me aspon nechal vyspat..ted ty zuby ..ach jo :unamused:
25. led 2009 v 19:14  • Odpověz
adeli prosím tě, máš ještě někde v pc to o tom spaní těch dětí? jsem si to omylem vymazala. Kdyby jsi to měla, tak mi to prosím pošli. O protivnosti ani nemluv, já už jsem taky pěkně byla otrávená, když tak dlouho řval a beze mě ani na moment. Jsem nebyla schopná jít ani na wc nebo si udělat něco na jídlo.
25. led 2009 v 19:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.