• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
ahojte všichni,
vůbec netuším o jakých tabulkách mluvíte :slight_smile:
jinak focení bylo skvělé veronika je fakt dobrá, až na to , že radek po chvilce volal že má příšerný průjem a je furt na záchodě...za další cvhílí volal že miška furt řve a řve a nic nezabírá. dojela jsem domů a od té doby kolid, asi mamináček ale chudák radek je na tom moc špatně...
jdu se starat o oba...
murin at je matýskovi líp!
zítra snad budu víc ted musím za něma papa
25. led 2009 v 19:57  • Odpověz
zlobi to jsou normální rámečky jak na fotky a´korát v tom je hmota, do které obtiskneš třeba ručičku...
to je teda mamináček a nebo prostě miška nechtěla sedět s tatínkem na wc:slight_smile: no chudák Radek. Ale je toho teď všude hodně, hlavně, aby jsi to od něj nechytla ty, to by bylo strašné, kdo by se staral o Mišku. Mě psala ségra, že má 38,6teplotu, pořád jen zvrací, že ani kousek banánu neudrží a že manžel ten zase jen sere. Ještěže mají v baráku 2záchody.
takže přeji všm nám maminám, aby se nám to vyhlo velkým obloukem!!!!!!!!!!!!!!
25. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
aha to je dobré asi se po tom mrknu
miška je jak vyměněná usměvavé mazlící sluníčko...
tatínek mluví i o zvracení a teda asi mu je hodně špatně :frowning2: je mi ho líto , ale hlavně myslím na to at to nechytneme :frowning2:
teda to je období toto ! :angry:
25. led 2009 ve 20:09  • Odpověz
já to viděla jen kdysi v Jysku, jinak na netu, ale tam to bylo moc drahé.
To jo to mu musí být hodně špatně, když chudák neví kama to půjde. No je to děs. udělej mu černý čaj a radši do vedlejší místnosti než je on. No já sedím v obýváku a už cítím jak mi teče rýma, asi chytám ty bacily od našich, takže myslím půjdu k Matesovi to zalomit.
25. led 2009 ve 20:14  • Odpověz
opravdu je něco ve vzduchu:frowning2: dnes jsem mluvila s kolegyní ze školky a říkala, že tam mají taky průjmy a zvracení. A aby toho nebylo málo, tak tam jsou neštovice a spála:frowning2: To bylo pracoviště :slight_smile:
25. led 2009 ve 20:15  • Odpověz
viděla jsem ty rámečky prodávat také v pompu na Čepkově
25. led 2009 ve 20:16  • Odpověz
Terka vytuhla, jdu toho využít a také jso jdu lehnout. Každá chvilka dobrá :slight_smile:
Všem maminkám přeji klidnou noc:slight_smile:
25. led 2009 ve 20:17  • Odpověz
ahojky holky, my měli dnes super den,ráno u kamarádky a pak obídek u maminky, odpoledne jsme si koupili vysavač tak máme radost...Adélka dnes byla zlatíčko...hodnučká a usnula taky hezky sama...
25. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
Holky nestrašte..teď přemýšlím, jestli Fildu raději neohlásím ze školky....minule nám něco podobného přitáhl domů...onemocněli jsme všichni, tcháni, prababi i naši...
Murin....my tu máme věcí i bowl :grinning: ...holky kdyby jste si chtěly zahrát můžem v Otrok. ke slonovi, tam je vždy volno nebo klidně i sem :slight_smile:
Dobrou co jdete spát :slight_smile:
25. led 2009 ve 20:21  • Odpověz
no v té školce musí být fakt 5,5 dětí:frowning2: je to teď krize:frowning2: takže holky držte se.Přeji všem dobrou noc. pa
25. led 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
to je teda období fakt :frowning2:
radek heká a drkotá zuby má zimnici je mu tak blbě že ani spát nemůže, miška naštěstí neřve asi to fakt byl stesk po mamince ted ji nakojim a zkusim dát spát.
murin at je matyskovi líp a oba se vyspíte!
jani bowling bych ráda, ae někde kde se děcka zabaví :slight_smile:)
25. led 2009 ve 20:42  • Odpověz
bowling miluiji to byhom mohly zajít...teda my naštěstí jsme zdraví...
25. led 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
panebože holky radek už i zvrací:frowning2: ach jo, ach jo, ach jo!!!!!!!!
25. led 2009 ve 20:48  • Odpověz
Tak to je strašné....no snad my nic nechytneme...
25. led 2009 ve 20:49  • Odpověz
tak u nas je zatim vse ok az na ty zuby..musim to zaklepat..snad se nam to vyhne
marodi at se brzo uzdravi a ja valim do postele :pensive: :pensive: dobrou
mur..jojo poslu :grinning:
25. led 2009 ve 20:53  • Odpověz
všichni pádíte už spát?
25. led 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
já ještě čekám až usne miška, pak musím jít vymáchat pleny a odlíčit se z toho focení a pak půjdu taky spát, radka jsem už vyhnala z ložnice a spí v obýváku..
ještě chvíli tu teda budu
25. led 2009 ve 21:05  • Odpověz
A jak dopadlo focení? A kde jsi to byla vlastně? A kdy budou fotky?
25. led 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
byla jsem u té vlkové v otr. byla fakt moc fajn, moc mě to i bavilo. fotky budou 9.2. nafotila jich asi 200 a tak 10 vybere vyretušuje a tak... líčila mě vizážistka a teda tolíčení na focení je hooodně výrazné, radek se mě lekl :slight_smile:
25. led 2009 ve 21:15  • Odpověz
cože???Fakt? A to Tě fotili tam? No a jak jsi se odhalila? Doufám, že je pak hodíš k nakuknutí...
Já chci jít nechat vyfotit Adélku do Otrok, ale asi až tak v tom roku...možná i dřív...
25. led 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
jojo fotili mě tam, proto to bylo o víkendu at je na to klid a nikdo tam nechodí...
radek je prý nejdřív zcenzuruje :slight_smile:
odhalila...no není nic vidět, ale většinou jsem neměla nic na sobě, a zakrytá "ta" místa boa nebo přehozem, rukama, vlasama...a něco v jeansách, a něco málo v triku...no jsem zvědavá, viděla jsem pár na displeji fotáku a vypadalo to pěkně :slight_smile:
no nic oba mi spí jdu taky chrnět, dobrou :slight_smile:
25. led 2009 ve 21:53  • Odpověz
dobrou Mončo...těším se na ně...já bych na nich vypadala hrozně....jsem tlustá :frowning2: :frowning2: Ty máš hezkou postavičku...
25. led 2009 ve 21:56  • Odpověz
Dobré ranko,
tak u nás noc v poho. Kojila jsem po 3hod a pak jsem šátkovala. Do 5min tuhá. Ta k to byly rychlovky. Ten šátek si nemohu vynachválit. Dnes konečně posnídám, i když bude hore. Mám volné ruce:slight_smile:
26. led 2009 v 07:49  • Odpověz
autor
ahojte,
tak my noc zase nic moc, asi jsem to zakřikla :frowning2: těšila jsem se na spaní do 3 ale už v 1 jsme kojili a kojili jsme 3x :frowning2: no uvidíme co bude dál.
peti no to je super že to tak zabírá a jak ji nosíš? v kolíbce? já používám stále jeden úvaz - kolem pasu, na zádech zkřížím a přes ramena vnitřkem toho pruhu na pase a vzadu zavážu. tam jsem jí dávala do kolíbky, nebo teď čelem k sobě a nohy dolů, nebo i zády k sobě ať se kouká. můžu ti půjčit brožuru co k tomu mám, kde jsou další úvazy. nebo ve středu musím do toho obchodu a poptám se na ten kurs, protožr bych taky šla, jiný úvaz totiž nepoužívám ale zatím nám to teda stačí :slight_smile: a tam se můžeš podívat i na šátek ho tam i prodávají.
tak snad jste měly lepší noci jak Peta, jak je matýskovi?
26. led 2009 v 08:09  • Odpověz
zlobi: jak píšeč sestřenka mě naučila taky tento úvaz. Terezku vkládám hvaličkou k sobě. Kolébku neumím. Brožůrku bych si půjčila, ten kurz by byl také fajn.
Jdu kojit:slight_smile:
26. led 2009 v 08:16  • Odpověz
autor
peti jak hlavičkou k sobě, jako že je svisle?
jj ve středu tam zajdu a snad se tento týden potkáme a donesu brožuru. :slight_smile:
26. led 2009 v 08:21  • Odpověz
dobre ranko..no u nas noc taky des..porad se budil a rval.. :angry:
ted uz zase zlobi..no ja bych spala a to jsem vcera sla spat brzo abych na neho nebyla protivna :cry:
26. led 2009 v 08:39  • Odpověz
http://www.slune.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=79_166&products_id=370
zlobi, tak jak je na obrázku jí dávám? To je špatně? To až bude větší? To jsem jelen
26. led 2009 v 08:44  • Odpověz
našla jsem na netu, ten úvaz co vážu a tady píšou, že je od narození. Tak snad v poho.
26. led 2009 v 08:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.