• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
peti to jsou asi zase názory..mě říkali i na veletrhu kde jse ten šátek kupovala, i dr. i v kenny že v této poloze až tak od 4.měs. někdo tvrdí hned...
ty používáš ten úvaz na těch str. didymos? ten neumím, já mám ten pruh látky pak přes ty překřížené pruhy. je to stejné jen jiné pořadí. já to nejdřív uvážu a pak tam dám mišku.
26. led 2009 v 09:00  • Odpověz
ahojky holky, my jsme si dnes pospaly...Adélka dnes super spinkala...
26. led 2009 v 09:03  • Odpověz
zlobi: to jsi mně teď dala brouka do hlavy. Abych neudělala víc škody, než užitku:frowning2: Já ho také nejprve uvážu a pak tam Terezku vsunu. No nic, raději co nejdříve půjdu na kurz.
26. led 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
honzi to už je provokace :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: všichni nemocní a nevyspalí a vy tak... :grinning: né to je sranda, aspoň někdo!! at vám to vydrží ! :slight_smile:
26. led 2009 v 09:08  • Odpověz
autor
nee peti,
to co říkáš je prostě druh úvazu, já se prostě naučila jiný, na něm není nic špatného!! :slight_smile:
a znám maminky které tak dítka nosili od narození...v pohodě, líbí se jí tam, klidně jí tam nos a na kursu uvidíš...těch pár nošení jí neublížíš! :wink:
26. led 2009 v 09:09  • Odpověz
je pravda, že v tom Terezku nebudu tahat pořád, zatím jen když už nic jiného nezabírá, tak pocit maminky pomáhá. A to je okamžitě tuhá. Pak jí vytahuji do postýlky, ať leží na rovném. A je pravda, že je teď zima, tak ven raději s kočárkem. Až bude léto bude to super a rychlovka. Je to parádní vynález.
zlobi: jak půjdeš do toho obchodu, prosím poptej se. Určitě půjdu:slight_smile:
26. led 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
no právě, ted jí tak měj, a pak uvidíš, třeba se ti zalíbí jiný úvaz, třeba ne :slight_smile: a já ho fakt využívám, jak byl ten sníh všude tak to bylo lepší v šátku než se brodit sněhem. a když je miška vhůru tak se v kočárku nudí, ale v šátku jí to baví. a je to prima do obchodu a na výlety a tak...
tak pak budeme šátkovat spolu :slight_smile:
na mišku to taky zabírá krásně :slight_smile:
26. led 2009 v 09:17  • Odpověz
no mně v krku bolí,ale snad to přejde :confounded: Ja s malou ani nikam nepůjdu, jen na prochajdu pro tatínka :wink:
26. led 2009 v 09:32  • Odpověz
zlobi: sestřenka bydlí v Olomouci, samá kočíčí hlava a k tomu ten sníh:frowning2: Říkala, že ho teď pořádně vynosila. Má 8měsíčního chlapečka. Ten když vídí, že mamka chystá šátek, tak už se na ní vrhá, moc se mu v něm líbí.
A mně se líbí, že mám s Terezkou úzký kontak, opravdu se hned uklidní a jak tam má teploučko, ty bych i já usnula:slight_smile:
A na výlety se už těším:slight_smile:
26. led 2009 v 09:33  • Odpověz
tak já už mám angínu prodělanou:frowning2: a bez antibiotik to nešlo:frowning2: To je pech, moc nemaródím u lékařky jsem byla naposledy březen 2007 a to jen na preventivku. Asi jsem trochu otrlá z té školky. teď jsem určitě byla po tom porodu oslabená.

honzi: tak moc čajíčkuj, ať to jde z těla rychle ven
26. led 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
jé tak jsem to nemyslela :frowning2: snad ti bude brzo líp..! :slight_smile:
26. led 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
jj peti, je fakt, že miška taky pookřeje když vidí šátek a miluje to. prostě u maminky je holt u maminky :slight_smile:
to jsem ráda že nebudu sama šátkovat :slight_smile:
26. led 2009 v 09:47  • Odpověz
holky, tak do diskuze se nemůžu zapojit, ale klokanka je pro nás taky super...a jak vidí kojící polštář, jéééé to je radosti... :dizzy_face:
26. led 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
jo vidíš a jak se vám nosí v klokance? :slight_smile:
26. led 2009 v 10:15  • Odpověz
super, je tam hodná, ale už je těžká, není to pírko...kolik máte vy zlobi? Nebo kdy jdete do poradny? my máme 7390g...
26. led 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
my jdeme zítra, naposledy jsme měli 6.3 tak nevím něco pod 7...zítra dám vědět...ale já jsem zvyklá tahat 20kg batoh na zádech po horách takže nějak v pohodě :wink:
26. led 2009 v 10:18  • Odpověz
jj taky jsem se nanosili věcí s Jirkou, túry byly super....no tak to je dobrý lepší je hubenější mimi...
26. led 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
jo? kam jste jezdili? :slight_smile: v létě se chystáme s miškou pod stan, beskydy, fatra nebo nízké tatry...
26. led 2009 v 10:29  • Odpověz
my od Jeseníků, které mám projíté, tak po Beskydy a v Krkonoších jsme byli už těhotní
26. led 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
tak to je super, já právě české hory moc neznám tak budeme poznávat s miškou snad se jí pod stanem bude líbit :wink:
26. led 2009 v 10:33  • Odpověz
no kukala jsem na ty panoramata...vy jste hoooodně cestovali, že?
26. led 2009 v 10:34  • Odpověz
tak mně teď volala doktorka, ženemůže ve čtvrtek, jdeme tedy zítra do poradny. Jsem zvědavá na toho našeho drobečka:slight_smile:
už se také těším na léto, třeba si konečně tu "dovolenou" užiju:slight_smile: a né jak doma v mrazech. Jo, jo, tůry. Chodila jsem 18let do skautu. Tak takémám projeté a prochozené kde co. A to spaní pod širákem, jídlo z ešusu, umývání v potoce, WC pod smrkem,...to byly časy:slight_smile: Byli jsme dobrá parta. Teď už jezdíme méně a už jsme také pohodlnější, raději srub, chata:slight_smile: Jo jo stárnem:slight_smile:
26. led 2009 v 10:43  • Odpověz
tak satek jsem nemela,ale kamoska rikala ze je super ..ja mela klokanku..ale petrika jsem tam nenosila..on vazil moc a ja mam vic jak deset let velke problemy se zadama a tak tahat i deset kilo je pro me moc..v tehu jsem myslela ze snad umru..nemohla jsem kolkrat ani dychat..a tak ja jsem mela doma kosik a ven kocarek :wink:
26. led 2009 v 10:43  • Odpověz
já mám i klokánku. KOupila jsem ji za dobrou cenu v bazárku, ale šátek je parádní. Nechtěla jsem, ale pořídím si ho.
26. led 2009 v 10:45  • Odpověz
Klokánku vyzkouším, jak bude větší, tu bude spíš nosit Petr na tůrách. Ho si v šátku nedovedu představit :grinning:
26. led 2009 v 10:45  • Odpověz
uvidíme, co se Terezce bude líbit víc, ale asi mamčin šátek a hlavně to prso v něm:slight_smile: :grinning:
26. led 2009 v 10:46  • Odpověz
peti..ja taky byla skautka a pak jsem delala vedouci svetluskam..taky jsem procestovala kde co...jheseniky,beskydy..byla jsem na ben nevisu(nevim jaks e to pise)..bylo to uzasne..ale taky hodne more to taky muzu :grinning:
26. led 2009 v 10:47  • Odpověz
holky, mám žehlit, Terezka spí, ale mně se tak nechce:frowning2: Vždyť to neuteče, třeba odpoledne bude lepší konstalace:slight_smile:
26. led 2009 v 10:48  • Odpověz
adeli: bylo to super, byla jsem každý víkend někde v trapu. Dobrá parta, pěkní chlapi a frrrrrrrrrrrr z domu:slight_smile:
26. led 2009 v 10:49  • Odpověz
Dnes už je nás hodně povdávaných a poženěných a máme děti. Tak spíš jen srazíky u ohně. Ale v létě pojedeme na tábor do Beskyd. Já aspoň na nějaký den i s Terezkou. Už tam bude pěkná školka:slight_smile: Spaní v podsadách a TEE-PEE, polní kuchyně,.... mám to tam moc ráda. Je to moc pěkné místo , 8km do lesa od civilizace. Jen božská příroda a klid. A´t už je léto!!!!
26. led 2009 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.