• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
holky, teď mně rodí kamarádka. Vyvolávají ji porod, má vysoký tlak. Tak dnes vzpomínám, jaké to bylo. Už mně to příjde tak dávno:slight_smile:
26. led 2009 v 10:54  • Odpověz
peti..jojo jak rikas to bylo super..ja jsem kazde leto jezdivala i na tabory a taky spala v tee-pee :grinning: :grinning:
tak at to kamosce dopadne moc dobre..
jdu neco delat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
no tak my jezdili v létě chodit do hor, v zimě lyžovat na týden. v létě na východ v zímě na západ :slight_smile: i když jednou jsme chodili i po alpách ale to mě nijak nezaujalo... a o víkendech pod stan, výlety, na vodu...právě už chceme s miškou teď vyrazit, v těch jeseníkách to bylo fajn, ale to hodně spala, ted jí to venku nebaví v kočárku a chodit neumí je to takové blbé období, tak snad v létě to už bude lepší :slight_smile: tak pak někam vyrazíme na víkend? beskydy, klidně chatka...? :slight_smile:
radek ji měl v šátku asi dvakrát docela zajímavý pohled :slight_smile:
tak at to kámoška zvládne! :slight_smile:
26. led 2009 v 11:32  • Odpověz
zlobi: jsem pro chatu na víkend v létě, byla by sranda :slight_smile:
26. led 2009 v 11:38  • Odpověz
jsem zvědavá, jak dlouho se bude trápit:frowning2:
26. led 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
chuděrka snad dlouho ne a tady ve zlíně?
tak jo, vezmeme šátky, klokanky a vyrazíme :grinning: kdo se přidá?:slight_smile: ale tatínky vezmem peti ne?:slight_smile:
26. led 2009 v 11:43  • Odpověz
to neni spatny napad nekde na vik na chatku :grinning:
peti..me nechali 16h a kamoska sla na vyvolavacku a prcka mela za 4 hodiny a druha za 2 dny..tak snad se nebude dlouho trapit
26. led 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
no a i jsme domlouvali nejaky vik na lyze ne? :slight_smile:)
26. led 2009 v 11:54  • Odpověz
jsem pro, s chlapama i bez chlapů:slight_smile: Kamarádka rodí v Třinci. Snad to bude potichu a rychle:slight_smile:
26. led 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
tak bez chlapů bysme mohli v týdnu a s chlapama o víku ne? :slight_smile:...jéé porod je tááááák dávno :slight_smile:
26. led 2009 ve 12:04  • Odpověz
přihodila jsem fotečku ze včerejšího koupání. Jsem už velká ženská:slight_smile:
26. led 2009 ve 12:05  • Odpověz
musím ty fotky probrat a něco přihodit:slight_smile:
26. led 2009 ve 12:05  • Odpověz
a ještě jednu fotečku. Máma ze mne udělala kluka:slight_smile:
26. led 2009 ve 12:08  • Odpověz
Moc krásné fotečky Peti, já tam vidím jak manžu, tak Tebe...ale víc manžu bych řekla...my pořád lozíme a vše prošmejdíme...půjdeme zachvíli ven...
26. led 2009 ve 12:13  • Odpověz
honzi: no jsem zvědavá, jak se Terka vyloupne:slight_smile: Tu fotečku, jako kluk když viděla bába. Tak říkala, honem jí dejte naušničky:slight_smile:
26. led 2009 ve 12:15  • Odpověz
já chci také odpolene na procházku, aspoň na chvilku. Půjdu se domluvit ze sousedkama, zda pojedeme. Jedna holčičku květen, druhá listopad. Jsme nějak plodný barák. Co jsme se nastěhovali (v září to byl rok) je Terezka 5 mimi zde narozené. A teď v květnu čeká jedna chlapečka a další v červnu překvapení. Tady bude veselo:slight_smile:
26. led 2009 ve 12:18  • Odpověz
No to ano...celé otrokovice jsou těhotné...kamarádka tam má 7těhotných kamarádek...
26. led 2009 ve 12:19  • Odpověz
a máte naušničky koupené?
26. led 2009 ve 12:19  • Odpověz
já mám naušnice po sobě. Nechtěla jsem kupovat, neobjevila jsem nic modernějšího, než ty moje. Teď jí to bude stačit, jsou pěkné a jednoduché. Nechala jsem je vyčistit a jsou jako nové. A až bude mít rozum a bude chtít jiné, vybere si sama.
26. led 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
super fotečky peti! :slight_smile: ta "kluk" je úúžasná:slight_smile:
tak byty v novostavbách si kupují hlavně mladí...:slight_smile:
honzi jak je na to adeli lozí nebo plazí? :slight_smile: my jsme kňoura ukňouraná, jen mami, mami, mami...
26. led 2009 ve 12:23  • Odpověz
teda u vas je tehulek :slight_smile:peti ..mala je moc pekna :slight_smile:
26. led 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jasně, já jsem chtěla taky po sobě, měla jsem nádherné čočky, ale bohužel jsou polámané :unamused: Já jsem byla dítě drak :sweat_smile: Ale doma je jen jedna a kouzelná, kdyby byly v pořádku, tak neváhám ani minutu...ale i ty co máme jsou moc hezké...ale ty jsi je viděla...
26. led 2009 ve 12:24  • Odpověz
plazí, ale už začíná i ty kolena trochu používat, ale pořád je to plížení plazení...at je jasno...ale prostě leze leze po železe...asi z ní bude fotbalistka, honí se tady za masážním míčkem po celém obýváku... :grinning: Je to REBEL :dizzy_face:
26. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
to já se jen ptám jak je na tom jak jí to jde :slight_smile: některé děti ani nelezou jen plazí někdo jen leze..my jsme se taky dva měsíce plazili a pak si stoupli a pak teprve lezla :slight_smile:
26. led 2009 ve 12:28  • Odpověz
no já jsem taky zvědavá jestli poleze...ale plazí se kruna rychle...ona je hubenour, jí tam nic nevadí, ale kamarádky jak je malá se neplazí, jen leze...vadí jí bříško mi přijde, když jsem ji včera viděla...Miška je o měsíc starší...
26. led 2009 ve 12:32  • Odpověz
Holky, vy jste toho zas nakecaly...

Šátek jsme taky pořídili a je to fakt super věc. Když nikde, tak v šátku Bety usne jedna dvě. Klokanku máme taky (půjčenou od kamarádky), ale tu jsme zatím eště nezkoušeli - spíš to necháme na túry.

Peti, a kde v Otr. bydlíte? Taky máme staré naušnice. Po mojí mamce. Ty po mně byly totiž hranaté, tak jsem měla strach, aby ju to netlačilo nebo tak něco. Jinak, já jsem vedla tady v Otr. od r. 2000 indiánský oddíl a už se s Bety těšíme, až zas budeme s děckama jezdit na akce. Eště loni v létě jsem s nima byla na táboře. My jezdíme jen pod týpí a máme super místečko na Libavé, přímo ve vojenském prostoru.
26. led 2009 ve 12:38  • Odpověz
ebony: bydlím na Baťově, kousek od autobusáku v těch nových činžovních domech. A ty?
26. led 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
holky otrokovický vy se nám tu nějak množíte :slight_smile:
každé dítko to dělá jinak a je originál :slight_smile:
26. led 2009 ve 13:08  • Odpověz
Peti, já u nádraží ČD...
26. led 2009 ve 13:31  • Odpověz
ebony: u nádraží mně bydlí tchýně, tak tam také jezdím často
26. led 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.