• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahoj holky,
my jsme celý víkend opět slavily, v sobotu jsme byli u prababi, děda slavil 75, švagr 35, tak se to spojilo a v neděli tu měla Nikča zase druhou babičku s dědou na narozeniny. Dneska nám přijel hned po obědě tatínek, tak šel ještě na chvilku s Nikčou ven, do uší jsem jí ještě pro jistotu dala vatu, ale snad už to bude dobré.
Tak vidím, že se nám tu zase množí nemoci :frowning2: , Murin hlavně ať to není u Matýska něco vážného, vím jak je to když je plný dům nemocných, to není vyhnutí a hned se to chytne jeden od druhého :unamused:
Je to tady mezi náma pořádný skautský oddíl :sweat_smile: i já jsem byla turistka, u nás to byl "chřibský lenochod" :grinning: ...moc ráda na to vzpomínám, plno žážitků, krásná příroda, škoda, že už je to pryč... :confounded:
My jsme byli s Romanem taky na dovči pod stan a bylo to bezvadné, projeli celou ČR, každý den jsme spali někde jinde, prostě bezvadná dovolená, konečně asi jako každá jiná....Jen je potřeba si to pořádně užít.
26. led 2009 ve 14:36  • Odpověz
Jinak Zlobi, ptala ses na toho poníka, co dostala Nikča je to tento http://www.slunatko.cz/detail.php?zbozi=418460 určitě ho vezneme někdy i na srazík :grinning: , mamka ho kupovala ve Staráku v prodejně "Dráček",myslím, že o tom už tady holky psaly, tam stal kolem 500Kč prý...
Murin, vy už máte dárečky pokoupené? Ten dortík medvídek je moc krásný, určitě se bude Matýskovi moc líbit :wink: ...Nikolka dostala teď od tchýně novou autosedačku, zatím jsme pořád ještě cestovali ve vajíčku :confused:
Peti, koukala jsem na nové foto, opravdu máte doma Terezku andílka :dizzy_face:
26. led 2009 ve 14:45  • Odpověz
marka: nazdar sestro skautko:slight_smile:
tak vy jste teď jedna velká oslava:slight_smile: Tak to je dobře, že už je Nikolce lépe
26. led 2009 v 16:09  • Odpověz
holky, vy kecalky...
my jsme šli tatínkovi naproti a ted jsem udělala jídlo a Adélka tady valí do sebe jablíčka, no je to všude....jinak přihodím fotku...šly jsme ven a takhle se řehtala, když jsem jí řekla, že jdeme pro tatínka... :grinning:
26. led 2009 v 16:34  • Odpověz
ja jsem byla taky venku asi 2 hodky a byla me pekna kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz aby bylo aspon 20 st. :grinning: :grinning:
ten smradoch me dneska vytaci..a tak byl hodny..porad se vsude hrabe..kazdy suplik...kable.. :angry: :angry: me picne
26. led 2009 v 16:39  • Odpověz
my se taky hrabeme všude....ted tady jsou všude jablíčka po zemi...je to drnda...ale je hodná :wink:
26. led 2009 v 16:52  • Odpověz
Tak kamarádka už porodila, mají Julii:slight_smile: A váží a měří stejně, jak Terezka u porodu (3150g a 50cm), to je náhoda:slight_smile: TAk jdu si s Tererezkou dát na její zdraví mlíčko:slight_smile:
26. led 2009 v 17:29  • Odpověz
Dneska jsme šly s Bety ven. Obvykle v kočárku usne a doma ji nechám v korbičce ještě spát při otevřeném okně a já mám čas vypit si třeba teplé kafe :slight_smile: . Dnes mě ovšem holka převezla. Celou cestu spala a jen, co jsem ji přinesla domů, tak se vzbudila - potvůrka jedna malá... V sobotu jsme byli na dědových sedmdesátinách a Bety skoro celou dobu oslavu prospala. Všichni se rozplývali, jak máme hodné miminko a já jsem jim marně tvrdila, že se přetvařuje :grinning: Že takhle dlouho obvykle nespává. Leda tak v noci...
26. led 2009 v 17:30  • Odpověz
ebony: tak já to mám dnes podobné:frowning2: Dopolednew byla zlatá, odpoledne na procházce spala taky jen chviličku, domů jsme se vraceli s křikem . Od 12hod je hore, už mám vyskákanou páteř z balˇonu. TAk snad noc bude lepší. I ženy mají své dny:slight_smile: A tatínek nikde, aby nás vystřídal:frowning2:
26. led 2009 v 18:00  • Odpověz
Peti, taky čekám na tatínka jako na spásu...
26. led 2009 v 18:35  • Odpověz
ahojte holky, dočtu vás za chvíli. My na dnešek noc hrůzy. Malý vstával ve 21.30h tak jsem mu dala najest, pak hodinu nemohl usnout, tak jsem si ho dala k sobě, pak se vzbudil o půl noci, pokaděný a strašně hycoval, měl 38.6, dala jsem panadol, pak zase nemohl usnout a když usnul, tak co 45min chtěl dudlík. Vstával o půl 5 na jídlo a opět strašně horký. Nakonec vstal definitivně v 6.30h a měl stále 38.6 tak zse panadol. Pak zabral a měl jen 37.2. Dala jsem ho spinkat v 9h, spal 30min a pak šílený řev a nebyl k utišení, tak jsem ho oblékla a vyrazila k MUDr. dojela jsem tam těsně před tím než šla dom, ale vzala nás. Vše bylo dobré na poslech, CRP měl zvýšené, ale v normě, v krku nic, tak se mrkla do uší a říkala, že jedno má zarudlé, ale že zánět tam zatím není. Tak mi napsala kapky do oušek 3xdenně. Pak mi řekla ať dám na rýmečku nasivin, ale jen na vytření a ještě mi řekla, abych dávala nurofen i když teploty mít nebude, je to i na ten zatím nezánět. Ještě mi řekla, abych si koupila biopron-to je na imunitu, lepší zažívání, po antibiotikách...dává se to do jídla. Docela drahé, ale hlavně, aby malému bylo dobře. Dojela jsem dom a malý měl 39.1, tak jsem dala nurofen a hned zabral, do hodiny měl jen 37.takže dobré. Pokud bude noc hrůzy tak máme dojet hned ráno a jestli dobré, tak až ve středu a se zkumavku moči, takže budu zase chyat:frowning2: Malý od 18h chrní, tak jsem zvědavá co bude. Jinak naši i ségra pořád k.o. Naštěstí já se držím, musím to zaklepat... takže tak u nás:frowning2:
26. led 2009 v 19:12  • Odpověz
autor
ahojte
tak člověk na chvíli pracuje a jede dom a tady tak nakecáno.
teda murin vám se daří :frowning2: tak snad mu to zabere a bude dobře, ach jo..
marky vy teda slavíte? a nikča už je úplně dobrá?
peti to jsou mimča...to bude časem dobrý i když my máme taky dneska protivný den..
miška je hrozný mamináč, nesmím jí zmizet z očí jinak řevot, nechce do náruče kolegům, které zná a ke kterým chodila ráda...tak nevím, asi období maminkovské..
ebony taky máš teda potfůrku malou :slight_smile:
26. led 2009 v 19:18  • Odpověz
no vy jste opravdu kecaleny. Jinak jak tady píšete o výšlapech...tak se taky přidám, jsem od mala turistka. V roce už sjem byla s našima v Tatrách a mám procestovanou celou ČR. Prostě od mala turistika a lyže, voda s našima. Takže holky není problém někam vyrazit, no já teda bez tatínka:frowning2: ale jsem pro. No opravdu Mates teď boduje, ale tak snad to bude dobré a k zánětu se nepropracuje. Jinak je ale normální, pořád se chláme, vykládá, čertí... no jen doufám, že dnešní noc bude dobrá.
Marky vy teda pěkně slavíte:slight_smile:
zlobi co Radek, už je mu líp?
26. led 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
murin no radkovi je líp, dneska piškoty rohlíci čaj...ted rýže...
já začala turistovat až jako dospělá naši na to vůbec nebyli a nikam nás nebrali..:frowning2:
tak zas je dobře že to mates zvládá tak dobře! :slight_smile:
26. led 2009 v 19:40  • Odpověz
no tomá Radek chudák dietu jak Mates. Ale tak já Matesovi už dala normální oběd, protože mi ty dietní vůbec nechce jest a mléko jsem mu dala taky. Srajdu měl jen v sobotu a dnes měl 2x kulich a jedenkrát řidší. No uvidíme co noc. možná to třeba má Mates jen nové zuby, fakt nevím.
Hlavně, aby jsi to od Radka nechytila ty a Miška. Tak já zase jako dítě a jako dopělá jsem přestala kvůli .....
26. led 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
no snad to nechytíme spal v obýváku dnes bude v ložnici páč ho bolely záda :slight_smile:
no já právě začala všechno až v 18i...lyže, hory cestování...akorát jsem jako malá dělala závodně gymnastiku a to jsem byla "černá" ovce rodiny - jediný sportovec :slight_smile:
no a ted naši slintali nad fotkama a před pár lety začali taky turistovat....
26. led 2009 v 19:47  • Odpověz
tak na gymnastiku jsem byla poleno a pak jsem ji měla zakázanou, to je jediný sport co mi nešel, jinak snad vše:slight_smile: turistika je pěkná, ale fakt na to musí být i partner.
holky máte všechny moc pěkné fotečky.
KDY SE JDE TEDA KOČÁRKOVAT???? :slight_smile:
26. led 2009 v 19:52  • Odpověz
mur..teda to jsi mela noc..ja jsem davala nurofen..panadol je na prd ten nam nikdy tak nepomohl
petrik uz spinka a ja jsem uz vyzehlila ale jeste me to ceka zitra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2009 v 19:55  • Odpověz
no to už jsem zjistila, že ¨panadol je na nic, ale poprvní jak jsem ho měla, tak zabral, ale te´d ne. Ten nurofen fakt hned, takže budeme pro příště jen na nurofenu.
Teď jsem vám poslala super mail, nasmála jsem se pěkně, ale teda fj, mě by z toho kleplo dojít s tím malý:slight_smile:
26. led 2009 ve 20:00  • Odpověz
holky, teď nemohu číst, Terku už dvě hodiny uspávám na rukách a nic, je protivné, ukňouraná:frowning2:
kočárkovat? mám vollno celý čtvrtek a pátek:slight_smile:
murin: to jsou trampoty:frowning2: Nejraději bych teď zavřela Terku do skleníku, abych jí před bacilem ochránila:slight_smile:
autor
no jáí totiž nedělám týmové sporty :pensive:
chudinka Terezka, ale to si asi podává ruku s kámoščinou Terezkou, ta psala že je to děs, je na tom stejně jak ty. Já kromě středy a čtvrtka dopoledne můžu.
tak to já radši ty týmové, ale dělala jsem i solo sporty jako orientační běh, atletiku... holky nemáte někdo na dvd nebo videokazetě tae-bo? moc bych to chtěla sehnat.
26. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
murin, prosím, prosím, máš někde tu fotečku Terezky? můžeš jí přeposlat, ke mně nedošla. Chci se kuknout, vážila a měřila stejně, jak Terka
26. led 2009 ve 20:09  • Odpověz
jo pošlu ti ji na mail, nechali si ji tam rovnou i vyfotit od profi fotografky a vypadá to pěkně.
26. led 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
holky mně zítra přijede kámoška s 5i měs matýskem a bude tu až do čt ttaky má manžu c praze. na srazík říkala že by aj šla, tak se s ní domluvím jeslti půjdeme...
26. led 2009 ve 20:43  • Odpověz
jé další Mates:slight_smile: klidně ji na srazíky vem. To budeš mít doma veselo 2mimi:slight_smile:
26. led 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
no to teda...mates konečně...další chlap co? :slight_smile:
uvidíme co má v plánu, její nejezdí pravidelně tak není zvyklá tak si to zpříjemníme :slight_smile: no a jsem zvědavá jak to zvládneme doma...
26. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
a jak často ten její jezdí? to se mu tam chce zůstávat, když má malé mimi?
26. led 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
no nejezdí pravidelně jede ted podruhé teprve tuším jinak dělá ve zlíně a oni bydlí v holešově...
tak radek taky zůstavá dvě noci v ph...
26. led 2009 ve 20:57  • Odpověz
počkej on dělá ve Zlíně a bydlí v Holešově a to nejezdí pravidelně? vždyť to je kousek?
26. led 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.