• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
no co ja bych dala za to kdyby byl treba pryc jen 2 dny jak ti vasi..petr volal ze ho nechteji pustit domu na vik ...to uz je 3 tydny :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
murin..petr by byl taky redej doma..maleho si za celej rok ani neuzil kdyz nepocitam vanoce..
26. led 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
do zlina denne, do prahy jede podruhé :slight_smile:
26. led 2009 ve 21:07  • Odpověz
aha, já jsem si říkala, že by ze Zlína do Holešova denně nejezdil. Tak tam jezdí spousta mých známých.
Jj Adeli: toto povolání je děs. Ale teda má to strašné tak dlouho být pryč...chudino. Ale zvládáš to sama dobře, ale není nad pomocnou ruku, sama to znám. taky pořád sama:frowning2:
26. led 2009 ve 21:18  • Odpověz
Tak už chrupkáme :slight_smile:
Tak to se tedy nebudeš nudit s kámoškou Zlobi :wink: , co? Aspoň vám to holky rychleji uteče.
No Nikča už je v pohodě, rýmu měla tak jen do pátku...ještě užívá ty ATB a ve středu jdeme na kontrolu, tak snad to bude dobré.
Murin, to buď ráda, že nebyly ty uši na píchání :cry: ...já když na to vzpomínám, tak mě úplně běhá mráz po zádech :confounded: ...e-mail ti pošlu :wink: :slight_smile:
26. led 2009 ve 21:22  • Odpověz
murin..jj toto je desne povolani :angry: :angry:
26. led 2009 ve 21:28  • Odpověz
no valim do postele dobrou noc :pensive: :pensive:
26. led 2009 ve 21:37  • Odpověz
Dobrou Adel :slight_smile: ...já už taky za chvíli povalím :pensive:
26. led 2009 ve 21:48  • Odpověz
dobre ranko..noc desna..petrik hore ve 22h a pak ve 24h.pak od 2 do 4 rval rval a rval..v 6 budik..jsem jak pytlem prastena..proc nas ty deti nenechaji spat :angry: :angry:
27. led 2009 v 07:42  • Odpověz
autor
ahojte,
marky už zase sem budeš chodit? :slight_smile:)
adel no to je děs, zase zuby? to je pak člověk fakt jak praštěný :frowning2:
miška usnula po položení do postýlky ve 20.30 a vzbudila se ve 2.30 a pak před 5 a před 6 pak spala u mě resp. se snažila protože má pklný nos a nejde to odsát páč to je někde vzadu a tak chrčela a nemohla dýchat no chudinka :frowning2:
27. led 2009 v 08:24  • Odpověz
mon..no to je hrozne se spankem..ja jsem uplne hotova a navic me nema kdo pomoct.. :frowning2: pujdu si pak lehnou s petrikem :pensive:
27. led 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
jj adel jdi, taky to tak řešívám, pokud nemusím pracovat...prospi se kdy muzes!!:slight_smile:
27. led 2009 v 09:25  • Odpověz
ahoj holky, včera mi vypadl net :angry:
my noc děs :frowning2: malý se vzbudil ve 24h, blinknul si, teplotu měl 39 :frowning2: tak jsem stála, že chytím moč a ráno pojeddu k Dr. ale hodinu jsem chytala moč a nic. Tak jsem se na to vykašlala a dala ho spát a natáhla si budík na 4.45h. Malý asle nemohl usnout do 2h se převaloval a já tím pádem taky. Ráno jak mi zazvonil budík tak krásně spinkal, sáhla jsem mu na čelo a nebyl horký. Ale vzbudil se, tak jsem ho změřila a měl 37.4 což se dá. Stála jsem opět se zkumavkou a hcytala, malý mi u toho vytuhl a stejně nečůral, tak jsem k Dr. nejela. Uvidím co bude dnes. Ale normálně si hraje, vykládá. Jen má trošinku rýmu a tu teplotu. Jinak je fakt jak kdyby mu nic nebylo. Kulichy má normální, takže to je aspoň dobré. Teď už mi to hodil po sobě 4x do pleny. Mám tu smradu...no děs.
27. led 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
teda murin ty si užíváš :frowning2:
mimochodem, máš nějaký dobrý rychlý teploměr?
tak hlavně že to snáší dobře, ale je to děs co? :frowning2:
27. led 2009 v 10:11  • Odpověz
tak jsem to zakřikla. Te´d tam hodil nálož jak nevím co a proteklo to přes body, na punčochy a ještě trošku na mě:frowning2: dala jsem ho teď chrnět. No fakt děs. Já mám teda poslední 2měsíce přímo hororové :frowning2: ale hlavně, aby byl v pořádku. Naši i ségra všichni marodí a prý je toho plno. Já bojuji jen se slabou rýmou.
Co Radek už se mu ulevilo?
27. led 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
teda ty nemoci nedají a nedají pokoj!!!...jinak my máme taky pořád mega rýmu a Kája je fest zahleněná...odsáváme celý den a dokonce se i těší, když vidí odsavačku hezky sedí a nechá si odsát všechno, šikula, jinak jí dávám jitrocelový sirup proti zahlenění, ale zdá se že nepomáhá. Včera jsme byli u našich v Otrok. a mamka pro nás objednala chatu na Morávce...konečně vyrazíme někan na čerstvý vzdoušek, budem tam s našima, ale ti aspoň pohlídají Káju, abych se mohla věnovat Fildovi na lyžích.
Pak napíšu, jaké to tam bylo a mohli bysme tam třeba vyrazit i s dětma, kdyby se vám chtělo....je to areál nových chatek, kde jsou 2velké chaty po 8 a 14lidech a 2 po 4lidech.
Jinak jsem včera musela objednat Káji zábrany ke schodišti, pořád mi zdrhá do patra....nic jiného jí teď nezajímá....tak doufám, že dojdou co nejrychleji, ona už i pěkně vyšlapuje, ale z posledního schodku vždy skočí :sweat_smile:
Murin....co je to prosím tě to CRP?
Jinak Fildu včera v noci taky chytlo ouško, museli jsme prokapávat Otobacidem, naštěstí to zabralo a na ušní jsme nemuseli.
27. led 2009 v 10:16  • Odpověz
Dobré ráno,
my už opět chrníme a já půjdu zase chvíli žehlit. Noc u nás dobrá, asi 3x kojení a spinkaly jsme do půl osmé.
Zlobi, no pokud mi to malá a čas dovolí, tak sem chodit budu :slight_smile:
Jinak já mám těploměr dogitální, měřím normálně pod paží a někdy to teda pěkně dlouho dlouho trvá :frowning2: , taky jsem zvažovala, jestli nepořídit něco rychlejšího, občas je to u nás boj tu teplotu změřit.
Murin, teda to jsou noci :cry: , ono vždycky stoupnou ty nejvíc ty teploty, i já jsem vždycky vylekaná. Třeba to budou jen ty zoubky!
27. led 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
jani chudák kája,my na tom budeme podobně...jen teda z odsavačky radost nemá...
nemáš kontakt na tu chatu? to zní zajímavě, já strašně CHCIIIIII lyžovat!!! :slight_smile:
kája je ale šikulka.
CRP je test krve...je to zánětlivost, když je hodnota zvýšená znamená to že je v těle zánět. chodili jsme na krev tak často že už to znám :slight_smile:
27. led 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
marky já ten digitální taky mám, ale nefunguje měří divně...takže měříme normálním cca 7min! je to šílený vždycky...proto se ptám :slight_smile:
27. led 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoj Jani,
tak to je príma, že můžete aspoň vypadnout a dětem (i vám) to určitě pomůže :slight_smile: ...Aspoň se třeba vyhnete tomu chřipkovému řádění :frowning2:
O těch kapečkách OTOBACID mi taky ségra říkala, oni s malou byli už hodněkrát píchat uši, tak jim to doporučili,já jsem to zatím nedávala, ale pro jistotu je pořídíme.
27. led 2009 v 10:24  • Odpověz
Zlobi, já to ze zač. taky kontrolovala s tím obyč.teploměrem a hodnota byla stejná a ten digi je o chlup rychlejší :wink:
27. led 2009 v 10:26  • Odpověz
A když je to test krve, proč se musí dávat teda moč? Vím, že kolikrát se to opravdu nepodaří :confounded:
27. led 2009 v 10:28  • Odpověz
tak teda ty noci jsou u nekterych fakt silene :frowning2:
petku jsem dala spinkat a ja uz jsem probrana a tak si dam asi kaficko a pujdu neco uklidit..v hale mam takovej bordel od kolecek od kocaru.. :angry: :angry: sama trava a jehlici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
no právě že nám ten digi měří jinak...:frowning2:
no já nevím to crp je jen zánětlivost, ale v té moči je asi něco víc? nevím...
27. led 2009 v 10:29  • Odpověz
proc si nekoupite rychlobezku..ta meri hned..pokud je teplota tak do 30 vterin..
27. led 2009 v 10:30  • Odpověz
Adel poraď, co to je rychloběžka?
27. led 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
no proc...protože se vás ptám co máte co funguje...a protože nevím co to rychloběžka je? :slight_smile:
27. led 2009 v 10:31  • Odpověz
holky chrněl jen 5min a řve a řve...už mě z toho bolí hlava. je děs být na to sama :frowning2: Já má digi teploměr od chicca a jsem s ním spokojená, měří rychle. Já teda ale měřím teplotu v zadku. Pod paží by to u nás nešlo. No já odsávala poprvní včera vysavačem, divila jsem se, že malý držel, ale teď to neriskuji, už tak je jakýsi uřvaný, no jo nechce spát a přitom se mu chce.

janista: tak to se máte, taky bych někam vypadla, kdybych mohla. Kája je teda divoška, ale šikula. To my hned tak chodit nebudeme.

marky díky za mail:slight_smile:
27. led 2009 v 10:34  • Odpověz
Mony, to jsme na tom stejně....taky už se nemůžu dočkat
Je to
http://www.abbungalovy.com/
...už jsem ten odkaz sem myslím i dávala, tak možná víte :slight_smile:
Aha, tak na CRP jsme tuším ještě nebyli naštěstí...
To je hrůza, já než něco napíšu, tak se mi mezi tím tak 3xodpojí net...tento týden se bude ještě přeinstalovávat noťas...blbnou nám Visty, ty to pořád odpojují :angry:
Jinak co se koná tento týden...procházka s Peťkou platí?...dočítat pro mě je hrůza, jak přejdu na jinou stranu, okamžitě se to odpojí....už na to nemám nervy :confounded:
Já digitálem musím vždycky změřit teplotu 2x...poprvé změří divně, na podruhé dobře :unamused: ...a to mám dva...po Filu a Káju zvlášť a je to to samé u obou :unamused:
Marky, jo už potřebujem nutně vypadnout :slight_smile: ...ten Otob. je ale tuším na předpis, Filip měl začínající zánět, když jsme byli malé píchat naušničky, tak mu to doktorka tenkrát napsala, ale zeptej se raději v lékárně.
ryhloběžka skleněný dlouhý teploměr...v lékárně budou vědět
27. led 2009 v 10:35  • Odpověz
mě teda ten chicco fakt měří do těch 30vteřin, jsem s ním moc spokojená. Zkusila jsem víc teploměrů a všechny ukazovali stejně. Koupila jsem ho v prodejně VaV.
27. led 2009 v 10:36  • Odpověz
my ty kapky do uší taky máme a měla jsem je psané od Dr. Ale marky zkus se zeptat. tu rychloběžku taky neznám.
janista: na vistu taky nadávám, mám ji u našich a jsem z ní jelen:slight_smile: hned bych jela taky:slight_smile:
27. led 2009 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.