• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
nechce nic čaj vodu nic...jen moje mlíčko, takže pije po 3hod přes den...teda snažím se jí i dřív a dávám ji vodu do zeleniny i ovoce ...
29. pro 2008 ve 21:19  • Odpověz
holky, jdu chrnět, jsem za dnešek totálně k.o. Zítra ráno valím malého zavést k tetě(jedou na dovču, tak si ho chce užít) a jedu nakupovat do tesca ať mám na silvestra dobrůtky jestli půjdu ke kámošce.
Takže přeji dobrou a klidnou noc. Mějte se
29. pro 2008 ve 21:20  • Odpověz
autor
to jsme honzi zkoušeli ale prská to, odmítá prostě cokoliv jiného
29. pro 2008 ve 21:20  • Odpověz
Tak to je těžko...my pijeme jak vodu, tak čaj...no nic, já jdu do vany a pak do pelišku...i když asi rovnou do pelíšku...tak papa
29. pro 2008 ve 21:25  • Odpověz
autor
holky já jdu za manžou protestuje papa dobrou a držte palce a zítra ahoj
29. pro 2008 ve 21:26  • Odpověz
Murin, dobrou noc :slight_smile:
29. pro 2008 ve 21:26  • Odpověz
Tak dobrou holky :slight_smile:
29. pro 2008 ve 21:27  • Odpověz
jo jo marky..pripravy v plnem proudu..bude nas asi 15 tak at mame co papkat..dodelam dort a zitra chlebicky a jednohubky..ted jdu pect slany strudl a snecky..no to pujdu spat tak v 1h. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

murin a nechces k nam na silvestra??budu doma jen ja s petricci :grinning: a jidla bude dosti
29. pro 2008 ve 21:30  • Odpověz
Páni, 15lidí :astonished: ...tak to bude teda správný mejdan :sunglasses: :sweat_smile:
29. pro 2008 ve 21:32  • Odpověz
Adeli, šupla jsem ti do alba dortík sluníčko, co měla moje kámoška, byl nádherný a výborný...pro inspiraci, kdy ho budeš péct?
29. pro 2008 ve 21:47  • Odpověz
marky ..jeste dneska do noci :confounded: jo dekuji hned juknu
no 15 az 20 jeste presne nevim
29. pro 2008 ve 22:01  • Odpověz
no je krasne..podobne mam vymyslene :grinning:
29. pro 2008 ve 22:02  • Odpověz
dobre ranko..tak ja jsem prvni..petrik papal v 9 a pak az v 6.45..mezi byl hore 2x a uz ani neplakal moc
30. pro 2008 v 07:49  • Odpověz
Ahojky holky, my teda noc super...zacvhíli jedeme na obídek k sestřence, tak se těším, beru i lahvinku...tak si dáme. My čekáme ještě v pátek návštěvu, tak nám to všechno moc rychle uteče...
30. pro 2008 v 09:29  • Odpověz
autor
ahojte holky
tak my si v noci hodinku poplakávaly ale kojila jsem ve 20h a pak v 4.30 a 7.30 a pak spala ještě do 8.15
přes den odbouráváme jeden spánek co chodila spát kolem 18 a pak až ve 22 tak ať chodí dřív spát. včera usínala tak 25 min asi...
dopoledne nám dali prevenar očkování tak jsem zvědavá co to s ní udělá a hned jsme si šli pro příspěvek do vzp..
za chvíli nám dojde návštěva tak pak k večeru budu
tak zatím papa
marky to sluníčko je úžasný :slight_smile: se asi taky nechám inspirovat, a pak jí to sníme :slight_smile:
30. pro 2008 ve 12:28  • Odpověz
Ahojky holky :wink: ...my jsme s malou pěkně nachcíplé :frowning2: ...takže o Silvestru se budem asi kurýrovat doma....stejně nám nechce nikdo pohlídat....snad tcháni, ale Filda tam v noci vždycky hrozně vyvádí, tak už ho tam ani nechcou...
Marky, my máme narozeninky hned po vás, dortík objednáme zase u Kolářů, jsou krásné a i chuťově výborné...chystám se konečně i sama něco vytvořit, ať vyzkouším tu novou troubu....jinak sluníčko je moc hezké :slight_smile:
Mony....takže metoda zabírá, jo?
Jinak s jídlem to máme jak psala Murin, ráno pečivo s máslem, pak sunar, oběd zel. polévka, pak masko se zeleninkou a přílohou (někdy polévku vynecháváme), sunar, svačina odpoledne většinou jogurt a ovoce, mezi jídlem rýžový nebo kukuřičný chleba, plátek jablíčka, banán apod, večeře kaše, v noci 1xsunar a čaj.
Murin, fotky určitě přidám, ještě čekám, až nám taťka dodělá kuchyň...chybí horní skříňky, a spižní skříň, jinak obyvák zatím nic moc, všechno co tu zatím máme nám podarovali moji rodiče...sedačku, stolek, kobereček i TV, jídelní stůl je taky podarovaný zase od babičky, židle plasťáky :sweat_smile: ....takže zatím je to docela divočina, jediné co máme nového jsou postele v dětském pokoji a tu kuchyň plus ty vestavné skříně...no jednu mi opět můj rozmontoval...asi zas potřeboval nějký dílec pro zákazníka :sweat_smile:
Adel...tak to je dobře, že to na Petříka zabírá, to převlékání a neustálé přebalování v noci musí být asi mazec :sweat_smile:...i když s Fildou co si vzpomínám, to bylo něco podobného, kluci krátka bývají více učuraní ...
30. pro 2008 ve 12:56  • Odpověz
autor
jani: vypadá to že to zabírá až se zbavíme kojení tak se ještě budeme muset naučit spát bez dudlíka at ho nemusíme v noci furt podávat. ale usínání zatím vypadá líp - tuk tuk na dřevo.
jani nedávno jsme si kupovali ty židle a máme tu tři dřevěné co jsme měli předtím - nechceš je půjčit? nepotřebujeme je ted až později si je vezmou rodiče na stavbu. v lednu bude volný aj ten stůl až nám vyrobí nový?
30. pro 2008 ve 13:10  • Odpověz
ahoj holky, já noc hrůzy. Malý spal sice krásně, od 19h do 5h do rána, dal si mléko a chrněl do 7.30h. Ale teda já děs. Nemohla jsem zabrat do 1h, pak jsem spala do 3h a pak už nespala. Nervy někde:frowning2:
tak jsem byla nakoupit dobrůtky v tescu. Malému jsme nakoupila plno přesnídávek, abych nemusela často jezdit nakupovat:slight_smile: Malý spal celou dobu u tety venku v kočáře, takže si ho neužila:frowning2: no holt až dojede z dovči.

Adeli díky za nabídku, ale půjdu k těhu kámošce. Už jsem ji dnes psala, že nabídku přijímám a s malým dorazíme. On aspoň vyzkouší její připravenou postýlku(čeká v lednu holčičku) :grinning: Adel pak vyfoť dortík pro inspiraci:slight_smile:

janista: to se doma ateda nenudíš, když ti manžel sem tam rozmontuje kus nábytku a odveze ho:slight_smile:

marky to sluníčko je opravdu moc pěkné.
30. pro 2008 ve 13:12  • Odpověz
tak to bych si měla konečně dočíst, abych věděla o co go:slight_smile: Protože přes den u nás spaní v postýlce je jen vyjímečně, když mě se nechce ven, ale dá to zabrat:slight_smile: my jsme taky závisláci na dudlíku, ale dnes v noci si ho tam dal sám 2x, takže mě vůbec nepotřeboval, i když jsem nespala.
A jak sleduji tak to funguje to noční spaní, že už vám dítka tolik nevstávají a nepapají.
30. pro 2008 ve 13:29  • Odpověz
ahoj holky, zdravím vás všechny po vánocích...
Lucinecinecka: všechno nejlepší Davulínkovi k svátku, hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a hlavně ať dělá všem okolo sebe jen samou radost...
30. pro 2008 ve 14:32  • Odpověz
Kraste děkujem..:slight_smile:
30. pro 2008 v 15:08  • Odpověz
autor
ahojte, taky se přidávám ke gratulaci davídkovi :slight_smile:
ahoj kraste :slight_smile:
murin - ta metoda je taková...že u toho brečím, nejsem absolutně zvyklá nechat malou plakat...ale asi to přináší ovoce tak vytrváme, musíme se zbavit toho kojení v noci ale hlavně pak toho že pláče a chce dudlíka to je člověk v noci spíš utahaný než vyspaný jak furt vstává
jani hlavně se uzdravte to je dě ty nemoci :frowning2:
30. pro 2008 v 16:45  • Odpověz
ahojky..tak hoste uz jsou pryc..hodila jsem fotecky :grinning:

janista..no to kazdodeni preslekani bylo hrozne..musi se to naucit spinkat a nepapat..at si aspon v noci odpocinu :wink:

murin..jasan..udelejte si pekny silvestr :grinning: jo precti si str.71 ta je o spani :grinning:

davidkovi vse nej nej ke svatecku :grinning:
30. pro 2008 v 19:00  • Odpověz
ahoj Adeli, fotečky teda nádherné. Jak jsi dělala ty vánoční? moc se mi to líbí. Jinak dortík vypadá moc krásně a určitě byl taky moc dobrý. Oslava se určitě vyvedla, že? Jinak máš moc pěkný kobereček, taky jsem měla mít podobný...ale bohužel:frowning2:
30. pro 2008 v 19:13  • Odpověz
autor
ahoj adeli,
hezké fotečky i dortík a co Petřík, jak se tvářil? :slight_smile:
já už jsem z těch návštěv utahaná...uff je to náročné. jsem zvědavá na noc, včera plakala s přestávkami hodinu ach jo mně to trhá srdce...
30. pro 2008 v 19:51  • Odpověz
murin..petrik byl uplne paf..narozdil od vabnoc byl nadseny a porad si hral..nejvic s autama dostal 2 a vlacek..
poslu ti odkaz do IP :wink: petrik uplne padl byl unaveny..dojela kamoska ta ze sraziku a petricci si uzili :grinning: :grinning:

mon..no petrk super
30. pro 2008 v 19:56  • Odpověz
Ahoj holky..
děkujem za přáníčka..

Adl koukala jsem Ti do albíčka a krásné fotečky a ten dortík vypadá opravdu krásně :slight_smile:
30. pro 2008 ve 20:03  • Odpověz
zlobi taky mě dělá zle, kdžy malá brečí, ale několikrát jsem ji tak nechala, když nemohla zabrat, ale to bylo okolo 20h a bylo to tak max 4x. V noci by mě to asi rvalo srdce ještě víc. No jo, ale jestli to přináší ovoce, tak v tom pokračujte.
Adeli díky za odkaz.Je super, že se malému dnešek zamlouval. No jo byl středem pozornosti a dostal další hračky,komu by se to nelíbilo, že :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2008 ve 20:03  • Odpověz
murin..no sasek :grinning: jsem zvedava na dnesni noc..no pujdu kukat na mrazika..jsem k.o.stejne u toho asi usnu :grinning: :grinning:
30. pro 2008 ve 20:05  • Odpověz
já už jsem z těch bab tady zblbá:slight_smile:
já pořád dělám tu fotoknihu a ještě mi tu zbývají projet 3CD fotek. Mě z toho klepne:slight_smile:
30. pro 2008 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.