• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
nic holky musím jít, Kája zase stojí na schodech a chystá se skočit....dveře tu na chodbu nejdou zavřít bo máme všechny posuvné a sama si je potvůrka otevře :sweat_smile:
27. led 2009 v 10:39  • Odpověz
rychobezka je rtutovej teplomer..v lekarne ho maji tak za 100..je to super a nemusite tak dlouho cekat..
27. led 2009 v 10:39  • Odpověz
Já mám teploměr hartmann, je fakt, že jsem to nikdy nestopovala, ale vždycky se mi to zdá docela dlouho :unamused:
Murin, není zač :wink: ...když budeš chtít více, dej vědět :slight_smile: Jinak myslím, že máte asi stejné kapečky probio, já to kupovala k těm ATB, stály kolem 100Kč a docela nám jedou (už i lžičkou místo stříkačky) :grinning:
Jani, na ty kapečky se zeptám. Jestli už budeme zdraví, tak bychom určitě vyrazily, ale spíš asi jen na tu prochajdu :wink:
27. led 2009 v 10:41  • Odpověz
me to poradila dr.v porodce a je to opravdu hned..je to ja klasicky teplomer ale delsi..
27. led 2009 v 10:42  • Odpověz
hartmann mám taky, ten používám pro sebe, ten fakt dlouho trvá. Já si pro malého nemůžu vynachválit ten chicco.
marky nemám kapečky probio. Já mám biopron junior a to se dává do jídla a stojí 190kč/10sáčků. Já myslela ty kapky do uší.
27. led 2009 v 10:45  • Odpověz
27. led 2009 v 10:45  • Odpověz
Díky holky za tipy :wink: ...určitě se po něm pohlídnu.
27. led 2009 v 10:48  • Odpověz
holky končím, malý je uřvaný jak nevím co. Chudák,měla jsem jet k té MUDr. i bez té moči. No zítra tam jedu, to tam stejně musíme. zatím čauky.
27. led 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
ty jo já neviděla další stránku :sweat_smile:
tak já se mrknu po něšjakém teploměru.
tak štěpi nejeli bysme na vík? ale chtělo by to ještě dospěláka, at můžou dva lyžovat a dva hlídat dvě děti..nejela by třeba ségra tvoje???
27. led 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
jo a srazík se domluvím s kámoškou co večer dojede nevím ajk otroky ale nechtěli byste třeba i do berušky? a já bych do otrok přijela příští týden? v pátek ráno usím do práce a odpol pro dort do luhačovic a chystat oslavu...a ta kámoška odjede až ve čt odpol tak nevím jak se jí bude chtít do otrok...
27. led 2009 v 10:50  • Odpověz
Zlobi, mě je to celkem jedno, teda samo v případě, že budeme zdraví a co řekne zítra Mudr.
27. led 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
no jasně tak si písneme, my jdeme taky dnes k dr. teda ta rýma naše, zeptám se jak je to nakažlivé ale obávám se že to budeme mít furt :frowning2:
27. led 2009 v 10:57  • Odpověz
Myslím, že rýma sama o sobě nakažlivá není...Ještě se teda domluvíme :wink: Zlobi a vy jak dlouho jste marodily s tím ouškem? A mohla pak Miška normálně ven?
27. led 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
no miška měla ten první zánět ošklivý 2 dny jí tekl hnis, atb na týden myslím a řekla dr. ten týden mezi lidi ne, ale ven jo. a pak v pohodě...jenže pak po měsíci znova zánět, ale maličký nic pak neteklo ani atb ne...takže těžko říct..ale ven nám doporučovala. zánet ucha není prý ze studeného vzduchu, nafoukáno v uchu nebo z vody v uchu. je to opravdu vir, nebo bakterie z rýmy nebo prostě i jen tak (ten druhý byl bez rýmy, chytla někde vir)
27. led 2009 v 11:16  • Odpověz
No uvidíme, co nám zítra řekne, možná pro jistotu zústaneme tento týden ještě radši doma, ono v těch herničkách to asi nebude moc dobré teď v tom chřipkovém období :unamused: ...už mám těch nemocí fakt dost, pořád něco :frowning2:
No nic, půjdu teda ještě něco vyžehlit, dokud mi malá chrní, pak už toho moc nepodělám, naštěstí navařeno mám ze včerejška, tak dnes nemusím.
27. led 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
no tak uvidíte, já jdu ve 13 do poradny tak jsem zvědavá kolik vážíme :grinning:
27. led 2009 v 11:25  • Odpověz
My máme mít zítra taky zrovna i poradnu, taky jsem zvědavá jestli to už bude 9Kg :grinning: máme dostat i hexu, ale to bude asi nejpíš odloženo až budeme bez léků....no uvidíme
27. led 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
no nám dali očkování až 14 dní po dobrání atb...
27. led 2009 v 11:36  • Odpověz
holky tak chrníme. Byla jsem s malým autem u ségry,abych jí hodila neschopenku do práce a pak jsem dala malého do kočárku do garáže, tam není zima ani teplo, takže dobré. Já se dopuji teď grepem, a´t mám nějaký vitamínek a nelehnu taky.
Zlobi moje ségra tento víkend určitě ne, v pátek jde na kontrolu, celou neděli prozvracela s horečkama. Kolem mě jsou všichni marodi, takže já bych teď hlídání neměla. Pak písni co v poradně.

Holky teď jsem si volala nové MUDr.jestli nás vezme, tak ano. Příští týden jdu s malým k ní do poradny, tak jsem zvědavá. Nemoc teď ještě prochodíme u té co máme, ale pak už poradna u nové. To si u ní nechám pichnout i ten prevenar. No snad bude dobrá. Mrzí mě, že jsem musela vyměnit tuto, ale tak přece jen je to daleko když má malý horečky.
27. led 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
murin
já nemyslela tento vík, máme doma velkou oslavu stjně :slight_smile:
hlavně at je matýskovi líp!!!
27. led 2009 v 15:11  • Odpověz
jo vlastně já zapomněla, že budeš zapíjet narozky:slight_smile: pak vyfoť dortík.
Malý mi spal 2,5h a teď řádí. Měl 37.6teplotu, tak jsem radši dala nurofen, ale je mu hej i bez něj. To je asi zápal švindlu:slight_smile: Akorát teda se netěším na noční chytání moči:frowning2:
27. led 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
no ty si to teda užíváš :frowning2: budu držet palce a pak dej vědět
no mám objednaný co jsme měli na svatbě a žlutý marcipánový potah :slight_smile: a nějakou ozdobu s 30 tak jsem zvědavá co vymyslí :slight_smile:
27. led 2009 v 15:20  • Odpověz
27. led 2009 v 15:20  • Odpověz
já bych si taky dala dortík. Jsem dnes už snědla koláč, oplatek mila a pořád mě honí mlsná:frowning2: asi si půjdu udělat teplé kakao:slight_smile:
27. led 2009 v 15:25  • Odpověz
ahojky holky, my dobrý, ale mě bolí v krku, snad to bude dobrý...nestíhám vás dočíst...
27. led 2009 v 16:36  • Odpověz
Holky, hlavně se preventivně dopovat vitamínkama, čajíkama...ať tady všechny nelehneme :wink:
Já jen doufám, že zítra znovu něco u Mudr. nechytíme, by mě fakt kleplo :frowning2:
27. led 2009 v 17:19  • Odpověz
murin..moje kamoska dela dorty potazene marcipanem..ja ji najdu a pak poslu odkaz..dela mnohem krasnejsi jak jsi dala odkaz..nechapu jak to nekdo umi tak krasne..ona modeluje treba pat a mat..vypadaji jako umele figurky..
27. led 2009 v 17:20  • Odpověz
Adel z toho marcipánu to vypadá fakt moc hezky, i ten tvůj byl moc krásný...Nikča už má sice oslavu za sebou, ale já budu péct ještě Romanovi dort na nar. v březnu, tak se ráda inspiruju :wink: ...sem s těma fotkama.
27. led 2009 v 17:22  • Odpověz
Ahojky,
tak dnes jsme byly v poradně. Vážíme 4990g a 58cm:slight_smile: Byli jsme pochváleni, jak je šikovná a ják roste. Pak jsem jela k babě a pak k prabábě. Nespala od oběda, je nevrlá. Tak uspávám v košíku. Petr mně dnes přijede tak ve 24hod a zítra ráno odjíždí do pátku do Německa:frowning2:
teploměr? Já mám hartmann a je rychlovka, s jíným nemám zkušenosti
srazík? když budete chtít Berušku, neohlížejte se na mě, Otroky mohou být i příště.
Zítra mám plný den. Ráno gynda a odpoledne focení Terezky. Škodá, že Petr nemůže. Ale už to nechci rušit, má hodně plno. No nic musím jít uspávat
27. led 2009 v 17:30  • Odpověz
pacienti, držte se a bojujte!!!
27. led 2009 v 17:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.