• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
holky tak my 65cm a 7,05kg. jinak v pořádku :slight_smile: prý bychom měli na dovednosti odečítat ten měsíc předčasně takže jak kdyby se narodila toho 18.5. že se ty předčasně narozené tak posuzují ale miška že je napřed i když se bere ten duben :grinning: ale že to taky není úplně dobře ale hlavně že je zdravá :slight_smile:)
27. led 2009 v 18:24  • Odpověz
27. led 2009 v 18:46  • Odpověz
je vy mate takove prdolky..ten muj mamlasek kdo se s nim ma tahat :astonished:
27. led 2009 v 18:47  • Odpověz
čau holky, no já jsem chytala moč. KALAMITA!!!!!!! jsem si říkala, že to radši udělám teď, když by ráno nechtěl čůrat. Hodinu holá prcka a furt nic, pak se zvednu a jdu si pro kapesník a čurá, tak jsem to na poslední chvíli chytila, mám celou postel mokrou. No snad už nebudu muset znovu chytat a bude vše v pořádku. Jinak mi pak hned vypil mléko a chrněl, jen co jsem ho položila do postýlky.

mony to je drobeček, takové míry už jsem neviděla ani nepamatuji:slight_smile: Je fakt šikovná Miška.

adeli: a z kama je ta tvá kámoška, co dělá ty dorty? ty jsou moc pěkné. Ten sněhulák je boží.

Peti: ať dobře dopadne focení. Pak dodej foto.
27. led 2009 v 19:45  • Odpověz
mur..no ona je az z brna..ale pekla dokonce dort az na ukrajinu :sweat_smile:
27. led 2009 v 19:52  • Odpověz
murin: z toho chytání moči jsem měla také strach, Ale bylo to v poho. Terezka mně čurá vždy, jak jí umyju. Když jsem doma a hrcne si do plýnky, vždy jí chodím oplachovat, přinesu na přebalovák a do 30s čurá. To je ale spotřeba plýn, co pod ní dávám:frowning2:
27. led 2009 v 19:57  • Odpověz
zlobi: Miška také pěkně roste:slight_smile:
27. led 2009 v 19:58  • Odpověz
no už jsem si všimla. No tak to nic, to je z ruky. Nechám si ten od kámošky.
Peti, ono je to v pohodě, když to mimi jen leží, to mě taky nevadilo,člověk jen sedí a čeká... ale jak ti lozí hned si stoupne, hned ti odejde, to je mazec :angry: Takže zrovna, když pochodoval kolem postýlky, tak to hodil:slight_smile: :angry:
27. led 2009 ve 20:01  • Odpověz
tak ja se jdu nalozit do vany..
ted sem sezrala topinku s cesnekem a karamelove bonbony..to jsou chute :sweat_smile: :confused:
27. led 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
murin ten ti dává zabrat! hlavně at mu nic není
no ale máme váhový rekord jako přírustek 750g/měsíc a půl :slight_smile:
27. led 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
jo tento týden může někdo někam?
27. led 2009 ve 20:31  • Odpověz
no to opravdu dává:frowning2: te%d byl 10min hysterický řev. Vzbudil se a hned zpustil. Noakonec pomohlo, že jsem ho rozbalila z pleny, opět zabalila a položila a chrní, ale bojím se, že ne na dlouho. Chytá si ouško,tak se fakt bojím, aby taky neměl zánět. Ale je pravda, že předspaním jsem mu tam kapala,tak třeba mu to tam teprve steklo. No je to děs ty nemocné mimi:frowning2:
Já pokud nebude mít zánět, tak klidně můžu do Zlína, dopoledne tam musím jet do práce cosi podepsat. Tak bych tam rovnou zůstala.
27. led 2009 ve 20:36  • Odpověz
to je teda pěkný přírůstek:slight_smile: ale my měli kdysi kilo a něco:slight_smile:)
27. led 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
tak si zítra písneme..
dle očekávání se kámošce do otr nechce, ale tak už dojela sem z holešova tak se nedivím.
mluvíme o čt ? :slight_smile:
no jako chápu že tak jako obecně nic moc, ale na nás! my přibírali tak 150g zaměsíc :slight_smile: jo a matka mi řekla že já měla v roce 7kg, takže pohodička :slight_smile:
27. led 2009 ve 20:49  • Odpověz
jo zítra napíšu jak dojedu od Dr. jak to vypadá. Mluvím o čt. A do Berušky by ta tvá kámoška šla?
Ty jsi měla 7kg v roce? tak to je mazec. Já měla 13kg, takže malý je v pohodě:slight_smile:
27. led 2009 ve 21:05  • Odpověz
Adel, no ty dortíky vypadají fak suprově :slight_smile: kámoška je moc šikovná.
Zlobi, hezky rostete :slight_smile:
Murin, budu na vás zítra myslet, hlavně ať je u MUdr. vše v pořádku :slight_smile:
27. led 2009 ve 21:18  • Odpověz
holky jdu chrnět. Malý se každou chvíli budí, tak jen lítám nahoru a dolů. To ta noc pěkně začíná:frowning2: a to ráno budeme brzy vstávat kvůli MUDr.
přeji všem dobrou noc. pa
27. led 2009 ve 21:21  • Odpověz
Dobrou a klidnou noc Murin :slight_smile: ...a hlavně ať jsou zítra dobré zprávy!
27. led 2009 ve 21:24  • Odpověz
marky..no dela uzasne dorty..ja bych to nesvedla
murin..dobrou noc a hlavne klidnou :pensive:
27. led 2009 ve 21:25  • Odpověz
Na kolik tak přibližně vyjde u ní nějaký ten dortík? ...Už ti něco pekla?
27. led 2009 ve 21:26  • Odpověz
marky..je to ja nevim..bydli az v brne tak jsem si nenechala nikdy nic pect..ja si sama pecu..z lasky pecu :grinning: :grinning:
tak nic ja se loucim a jdu do postele..pa pa a dobrou :pensive: :pensive:
27. led 2009 ve 21:41  • Odpověz
Dobrou holky :slight_smile: :pensive:
27. led 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
ahojte
mám tu tu kámošku tak moc nepíšu
do berušky by šla tak uvidíte
marky at dopadnete dobře zítra!! snad to bude dobré! :slight_smile:
27. led 2009 ve 21:46  • Odpověz
ahojky holky.. :slight_smile:

jinak u nas priserna noc..asi 5x hore a nevim co to ma za novej zvyk..ale zase byl hore od 2 do 4h..a pred 6h.budicek..no des ja spim aj za stoje

jo ja jsem vcera nasla 8 zoubek :grinning:
28. led 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
ahoj
asi skvrny na slunci my taky kojily 5x a kámoška taky :angry:
ty jo gratuluju!:slight_smile:
28. led 2009 v 09:20  • Odpověz
Nazdárek :slight_smile:
noc v pohodě, vypila flašku a vzbudila se až v 7hod...ale stejně jsem moc nespala, zkoušeli jsme Fildu nechat spát samotného v pokojíčku...já tam pořád lítala a přikrývala...mám strach, aby ho zas nechytlo to ucho...ale o půl 2 měl záchvat, když se vzbudil a nikdo vedle neležel, takže tatínek musel si jít stejně za ním lehnout.
Dneska vypadá, že bude teda venku pěkně hnusně :frowning2:
Holky, takže zítra Beruška, jo? zase ve 13hod?
28. led 2009 v 10:02  • Odpověz
ahojky my noc trošku horší, v 11hod se vzbudila a do 1hod nespala, ale pak usnula a až do 8hod jsme spaly...rostou nám 3zuby, tak je to horší....a dnes je taky nevrlá...a já taky, rýma, bosoest v rku...
28. led 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahojte všichni,
tak my jsme měli kupodivu docela klidnou noc. Bety jedla kolem půl desáté a se vzbudila až v půl čtvrté, dala jsem jí dudel a spala až do půl šesté, najedla se a pak vstávala v osm. Tak by to mohlo být pořád... :slight_smile:

Zlobi, Peti - vy teda rostete. My jdeme do poradny za čtrnáct dní, tak jsem zvědavá.

Přihlásili jsme se do plavání, a tak jsme v pondělí zkoušeli Betynku koupat ve velké vaně - aby si pomalu zvykala na větší prostor. Prej s tím mají ty děti, co se koupou v kyblíku problém. Ale Bety se to líbilo. Přidala jsem fotku :wink:
28. led 2009 v 11:41  • Odpověz
No já bych taky chtěla chodit s Adelí do plavání od jara...tak uvidíme. No my máme ted 75cm, jsme dlouzí, byl tam před námi chlapeček, měl rok a měřil stejně jako my..my jsme dlouzí po tatíńkovi :wink:
28. led 2009 v 11:50  • Odpověz
ja bych taky rada do plavani ale s mou vahou tam nejdu..v lete budeme plavcit doma v bazene :grinning:
jinak dneska jsem nasadila dietu..pac chci v zari do recka a tak tam nepojedu :frowning2: driv jsem byla schopna zhubnout aj 20 kilo za 3 mes.ale vzdy se to vratilo :frowning2: :angry: tak snad to vydrzim..dneska mam na obed spagety se spenatem..mnam :unamused:
28. led 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.