• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Adeli, malé miminka nejdřív plavou ve vaně a tam je maminka na suchu... :slight_smile:
28. led 2009 ve 13:25  • Odpověz
ve vane uz jsem byla kdyz byl petrik mimi on uz zadne mimi neni :frowning2:
28. led 2009 ve 13:28  • Odpověz
Šak léto už je za dveřma :wink:
28. led 2009 ve 13:42  • Odpověz
ani mi to nepřipomínejte....já držím dietu od 1.1. a ani gram dole... :frowning2:
28. led 2009 ve 13:44  • Odpověz
ahojte holyk dočtu vás později. Já si teda zažívám i malý:frowning2: v noci se budil co hodinu, no děs, vůbec jsem nespala, ráno měl 38.4teplotu. Vyrazila jsem k MUDr. Na pohled i poslech dobrý, jen ouško zarudlé a mandle v krkuk zvětšené, ale vše v normě. Tak že vezmou krev z hlavičky, že si mám radši počkat vedle. No já tam být tak se vyvrátím, nevyspaná nenajezená a s nervama někde... řevu jak nevím co, za 5min pro mě dojde Dr. že se jim to nepodařilo pichnout, malý modřinu, hrču na hlavě a tekla mu krev. Tak že mu ji vezmou z ruky. Teda jehla jak kdyby pichali do prasete, no děs:frowning2: malý řval jak nevím co. Pak nás poslala radši do nemocnice na ušní,a by měla jistotu. Tam jsme dlouho čekali. Pak teda mu Dr. čistil uši, pak proplachoval, opět šílený řev, já držela malého za ruky a tlačila si ho na hrudník, sestra mu držela hlavu. No šílené, mě bylo dobreku, co si dnes vše protrpěl. Dr. říkal, že má jen maz v ouškách, že zánět nemá, nebo že třeba byl, samo to prasklo, odteklo a má to zase v pořádku jen zarudlé. Ale pro jistotu nám napsal antibiotika. Pokud teploty neklesnou máme dojít zítra a když budou v pohodě, tak dojít v pátek,že to chce před víkendem radši vidět. Z tama jsme opět jeli k dětské. No děs. Chudák malý. Nechce jest, jen snědl trošku přesnídávky a hotovo. ALe dojeli jsme dom a neměl teplotu.Tak uvidíme, teď chrní v postýlce.
28. led 2009 ve 13:50  • Odpověz
ebony pěkné fotečky, malá má moc krásné šatičky co má na to vítání. Kde jste je kupovali? kam budeš s ní chodit plavat?
adeli: se mnou do plavání chodí i silné baby a do kurzu co je vedle i po nás taky. tam na to nikdo nehledí. Toto bych neřešila. Já zase chodím s plochým hrudníkem, ale tam na to kašlu, horší to bude v létě na koupáku:frowning2:
s dietama vám nezávidím, já teď fakt žeru hlavně sladké a hubnu. Před těhu jsem držela diet, cvičila, abych něco dala dolů a nebo spíš nepřibírala a teď je to nádhera. Ani kojení honzi na to hubnutí nepomáhá?
28. led 2009 ve 14:06  • Odpověz
Muri, díky. Šatičky jsem koupila na mimibazaru, ale jsou jak nové. Plavat budeme chodit do Kenny nebo vlastně teď je to Nekky. Teďka v pátek jdeme na první lekci manipulace a od 19. února plaveme ve vaně. Už se těšíme.

To je mazec s dětma u doktorů... My byly minulý týden na očkování a Bety řvala jak tur a vůbec jsem ji nemohla utišit.
28. led 2009 ve 14:13  • Odpověz
nás očkování čeká v roce, nechávám mu pichnout prevenar, ten jak uvidí jehlu, tak myslím uteču už i po svých:slight_smile:
28. led 2009 ve 14:14  • Odpověz
Jj, my jsem byly na prevenar právě ten minulý týden, za čtrnáct dní hexavakcína a pak za čtrnáct dní zase prevenar... A to se ještě před akcí na sestřičku smála. Nevím, co bude říkat příště...
28. led 2009 ve 14:23  • Odpověz
honzi..no me to jde taky pomalu :frowning2: driv to slo a mela jsem cas i cvicit ale s petrikem nemam a ani ho nemam kde dat..
mur..no chudacek..vidis ja bych zase byla spokojena s tvoji postavou..kdyby jsi mela jit plavat s moji taky by jsi nesla
petrik se teda nastesti pichani neboji a to jsme si uzili vic nez dost..kdyz a nez sel na operaci a na genetice a rizikovce..vsude mu brala dr.krev z hlavy..bylo to silene..me se chtelo vzdy brecet :frowning2:
28. led 2009 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my máme dneska taky naběháno po doktorech, preventivní prohlídka v proběhla v pohodě máme 8,870kg a měříme 72 cm, vše v pořádku a na ušním taky, prý se nám uši krásně hojí, máme ještě dobrat ATB a pak ještě za 14 dnů na kontrolu. Jinak zatím nás neočkovali, prý se pak domluvíme až za těch 14 dnů, tak to naštěstí bylo bez píchance.
Murin, tak to je teda mazec s tou krví :frowning2: chudák Matýsek bobišek :cry: , úplně vzpomínám na nás, když nám píchaly ty uši a ještě teď mi mrazí po zádech :cry: ...Tak hlavně ať vám ATB pomůžou, máte taky sirup? Ten bude Matýskovi určitě šmakovat.
Ebony, krásné fotečky, moc to Bety sluší :slight_smile:
Holky, my na srazík tento týden určitě neee, sice ven můžeme, ale máme se prý vyhýbat větším kolektivům, i kvůli té epidemii, takže pokud to bude v berušce tak to radši teď vynecháme.
28. led 2009 ve 14:42  • Odpověz
Teda vidím, že všechny máte v poslední době fakt pěkné zážitky s doktorama :frowning2: ....nás zítra čeká poradna v 1roce, akorát pořád nevím, kam jsem při stěhování založila zdravotní průkajdy obou, už je 3den hledám, mám takové podežření, že jsem je nechala v pracovně na stole a můj je asi sbalil s ost. papírama a odvezl k účetní...jinak fakt nevím, prošmejdila jsem úplně vše několikrát..
Holky taky si myslím, že by byla lepší jen procházka někde, když jsou bobci na tom tak špatně :frowning2: ...čerstvý vzduch jim určitě pomůže :slight_smile: ....takže je berundu zase budem muset odložit jak vidím
Kačko, máte moc hezké fotky jak byla Betynka úplně malinká... z toho ateliéru...máte je taky z Baťova?
Adel, Jani...teda ty diety vám nezávidím......já v posled.době nejím ale žeru :grinning: ....mohla bych jíst jednou denně...od rána do večera...třeba se holky zadaří a nějaké to kilčo půjde dolů...v létě do jde snadněji než teď v zimě....já už se moc těším jak budem jezdit na kole, akorát teda nevím jak...jedině dvě sedačky na kolo...dozadu i dopředu, ale to je zase o držku s těma divochama :grinning:
Marky, tak alespoň vy se lepšíte s tím zdravíčkem :slight_smile:
28. led 2009 v 15:13  • Odpověz
Já jak kojím, tak nehubnu, i sestřenka to tak má..tělo se brání...chtěla bych mít alespon 70kg, co bych za ně dala...no malá zatím dobré, já jsem ale KO...teče mi z nosu a kašlu....
chudák Matýsek, to je hrozné....
28. led 2009 v 17:07  • Odpověz
Jani, my se byli fotit ve Zlíně v Artfotu a s fotečkama jsme moc spokojení...
28. led 2009 v 17:38  • Odpověz
my jsme tady jedni z nejdelších, jak tak kukám....za 8měsíců 24cm....
28. led 2009 v 17:40  • Odpověz
petrik ma 86 cm v roku..tak treba nas dozenete..v 8 mes.mel mam pocit 79cm..takze nejdelsi je petulin
ten uz chrni byl protivny :angry: :angry:
zitra budu balit a v patek jedu ke kamosce ceka mimi po um.opl.v breznu a pak k mamce..petr nedojede a tak tady sama nebudu :frowning2: :frowning2:
28. led 2009 v 18:33  • Odpověz
čau holky, od 18h chrníme:slight_smile: jsem ale k.o. jak jsem dojela od Dr. tak v pohodě, malý měl jen 37tepl. bylo vidět, že mu je opravdu hej, jen jest nechtěl. Za celý den snědl jen 3/4 přesnídávky a 2sušenky. řádil o 106, smál se...jsem si říkala, paráda, už to bude dobré. Pak měl 2x průjem:frowning2: v 16.30h už byl unavený, ale byla tam kouzelná školka(je hotový z toho františka) tak jsme se dívali spolu. Potom už opravdu padal na pusu, tak jsem si vše nachystala na spaní, měřím a teplota leze nahoru kosmickou rychlostí, měl 39.1:frowning2: červený jak pivoňka v obličeji, ale ručičky totální ledovka. Dala jsem mu ty ATB-sirup, jo šmakuje mu to, chtěl ještě:slight_smile: i když měl průjem tak jsem mu dala flašku mléka, nic jiného nechtěl, vypil jen 100ml a vytuhl. Takže zítra ráno jestli bude mít opět horečku,tak jedu na to ušní. Říkali mi, že pokud teplota neklesne, tak mám hned dojet. Ještě jsem se zapomněla Dr. zeptat jestli na ty antibiotika může ten nurofen. Teď jsem mu ho dala, aby tak nehycoval a měl trošku klidnou noc, ne jak předešlou. Ještě jsem odsávala, což mi Dr. řekl, že hlavně co nejvíc odsávat ať to není v nose, že to dělá neplechu. No samozřejmě malý jak už slyší vysavač, tak opět panická hrůza:frowning2:
takže já srazík nee, jedině vozit, čerstvý vzduch je pro nás teď lepší.

honzi: my taky měli v 8měs 75cm, ale měli jsme je i v 10měs.

marky tak to jsou slušné míry, jsme tlustější. Malý měl dnes stále 9,40kg
28. led 2009 v 19:03  • Odpověz
Murin, to je mi moc líto Matýska, ty ATB by mohly určitě pomoct i od horečky, hlavně pokud je způsobená tím zánětem. Jinak ten průjem může být taky z těch ATB, mě na to upozornovala i MUdr. a proto jsme k tomu užívali i probiotika, průjem jsme měly jen první den, pak už dobré, tak třeba to bude taky z toho....Jinak myslím, že ten nurofen určitě nevadí, mě to i doktorka říkala že ho mám dát minule, když byla po tom píchání na zklidnění, nakonec ale vytuhla cestou domů a únavou, tak jsme ho nedaly.
U nás se ještě nespinká, ještě čertí, musely jsme kvůli těm lékům zpozdit trošku spaní, tak teď chodíme až po půl deváté.
28. led 2009 v 19:17  • Odpověz
marky on ten průjem měl ještě před tím než jsem dala ty ATB, ty jsem dala až teprve teď večer. já už fakt nevím, jsem z toho nervní,protože ty teploty vysoké má od pátku od večera, přes den je to dobré a večer to zase vyletí šíleně nahoru.. co jste to měli za ty probiotika? já mám te biopron, ale dneska jsem mu ho dala do jídla na oběd a samozřejmě to vůbec nechtěl. Zítra to rozmíchám asi v čaji, abych to do něj dostala. Zachvíli půjdu do hajan, abych se trošku vyspala. Ale už teď co spí od 18h, tak už jsem tam byla 5x, vypadl dudlík a nebo prostě jen zabrečel ze spaní. takže to bude uase noc..:frowning2:
28. led 2009 v 19:30  • Odpověz
u nas je takovej vetr ze me blikaji svetla..jsem zvedava kdy me vypne PC :frowning2:
chudacek mates..me uz by kleplo
28. led 2009 v 19:32  • Odpověz
však já už jsem na mašlu:frowning2: melu opravdu z posledního. myslím si, že se podvědomě držím jen kvůli Matesovi, ale jak budou naši ok, tak to na mě asi taky dolehne. Potřebovala bych dovolenou :grinning:
tady je taky šílený vichr.
28. led 2009 v 19:38  • Odpověz
To se ani nedivím Murin, já bych byla už taky nervní :angry: ...hlavně, když pořád doktoři tvrdí, že je vše v normě :confused: ...Ten probio sirup se jmenuje Nutrolin B, je to taková směs vitamínů B a je to přímo k užívání při ATB,při poruchách trávení, na posílení imunity.
Tak hlavně ať se aspoň trošku přes noc malému uleví a hlavně i ty si odpočiň...vím,že to asi moc nepůjde alespoň v rámci možností.
28. led 2009 v 19:41  • Odpověz
jo tak nutrolin B taky mám. To měl na průjem, a teď jsem mu ho dala jak to hodil do pleny, jsem si říkala, že když na oběd neměl ten biopron, tak aspoň toto. No já uvidím jak mu ráno bude, když tak volám dr. a jela bych na to ušní asi. Já se myslím dám na modlení... no já se moc nevyspím, slyším každý jeho pohyb, mám strašně blbý spánek. Ale tak hlavně, aby se vyspal on.
28. led 2009 v 19:49  • Odpověz
pridala jsem fotecku..tak se juknite :grinning:
asi pujdu do vany jsem uplne k.o. :frowning2:
28. led 2009 ve 20:16  • Odpověz
jo taky jsem tam dala fotecku..kdyz jsem byla chuda a krasna..HONZI..neboj dokazeme to a budeme zase chudunke :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
adeli moc pěkné, to se tátovi bude určitě líbit! Teda ty jsi úplně jiná, bych tě nepoznala hlavně kvůli té hlavě, teď to máš hezčí!!!:slight_smile:
já jdu taky do hajan, pořád se malý budí , vypadává mu dudlík a mě nebaví lítat sem a tam. tak holky dobrou noc. Já se zítra ozvu jak jsme na tom. pa pa
28. led 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
ahojte
nestíhám, chudák matýsek :frowning2: snad to bude ráno lepší
miška blbě spala celý den je uknouraná a nesmím se od ní hnout na centimetr, to jakofakt,jak se jí nedotýkám tak je řev. jde mi hlava kolem mám toh tak akorát...ted si hraje jednou rukou mě drží a druhou si hraje, pak začne knourat, plazit se po mně, mazlí se pak začne knourat že si chce hrát no na palici...pomoooooooooooooooooooooc.
jsou erupce na slunci či co????????
28. led 2009 ve 20:27  • Odpověz
mon..no petrik mel takove obdobi kolem toho 9 mesice..mel to snad mesic..byl to des,..porad je neco..uz aby mel aspon 5 let :grinning: :grinning:
28. led 2009 ve 20:37  • Odpověz
murin dobrou at je noc lepsi..no kdyby slo jen o vlasy ale ta postava .. :frowning2: :frowning2:
jdu do vany pak juknu :grinning:
28. led 2009 ve 20:38  • Odpověz
holky, jsem hotová...nos má odřený, ani sáhnout si na něj nemůžu...no jsem totálně hotová a Adélka byla dnes uknouraná pořád jsem ji hladila zádička...Jirka dost pomohl...přidm taky fotku...
28. led 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.