• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
kurnik honzi..to nam to ale sluselo..co ja bych dala za 70 kilo :wink:
28. led 2009 ve 21:15  • Odpověz
Teda holkíííí, co to tady řádí za bacily :angry: ....My jsme si to odbyly minulý týden, tak teď naštěstí dobré, ťuk, ťuk...už spinkáme :slight_smile:
Murin dobrou noc a zítra ať už je vám lépe :dizzy_face:
Adel, moc hezká fotečka, seš mi na ní nějaká povědomá :grinning: ...to jsi tolik nabrala v těhu? :astonished: neboj když to šlo nahoru, půjde to i dolů, jen asi trochu hůře, ale půjde, jak se oteplý, to bude jiná.... :wink:
28. led 2009 ve 21:19  • Odpověz
marky..ne ja jsem mela vzdy tak kolem te 70..pak jsem mela asi 85 pak zhubla na 65 a s petrem jsem se mela a mam tak dobre ze jsem nabrala na 90 a otehotnela a v tehu 11..a to me zustalo.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: HRUUUUUUUUUZA
28. led 2009 ve 21:24  • Odpověz
Ale tak důležité že ses měla a máš dobře a Peťa tě má rád i tak :wink: ...a pokud jde o tvůj pocit, tak to do léta vysportuješ :wink: ......A můžete začít i třeba spolu s Honzi, ve dvou se to přece jen lépe táhne :slight_smile:
28. led 2009 ve 21:28  • Odpověz
To ano, ve dvou to jde lépe...mně to štve, já měla 98 a pak jsem se držela taky do 70kg v pohodě asi 10let....a ted po porodu to nejde dolů...dřív to šlo rychle....já jsem z 98kg na 64kg zhubla za prázdniny cvičením a změnou jídelníčku a udržela to tak dlouho....chtěla bych chodit cvičit, ale toho času moc není a ted je hooodně starostí... :confounded:
28. led 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jj, já vím Honzi :confounded: ...taky jsem chtěla hned po šestinedělí začít aspoň s tím fitkem, ale nějak se prostě nemůžu dokopat, ale chce to prostě ten čas si vymezit a prostě jít, teď už by to už i šlo, můj sem tam je doma i kolem té páté, tak by hlídal, ale nějak jsem zlenivěla :unamused: .......Snad bude to jaro-léto více chuti :sweat_smile:
28. led 2009 ve 21:35  • Odpověz
no ja taky moc casu nemam a hlavne ani hlidani..ale ted si chci obj.steper a cvicit a jidlo nejak upravit a uvidim..ja jsem driv taky zhubla aj 20 za 3 mesice
28. led 2009 ve 21:37  • Odpověz
no taky jsem hubla a udržela to...steper je super....ale rotoped nee...ten jsem měla. Já bych brala taky steper. Chodím na prochajdy každý den a v létě chci jezdit na kole, plavat, tak snad to bude lepší...
28. led 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jj, léto bude na sport lepší, hlavně pro nám "maminy" :sweat_smile:
Já mám taky rotoped a teda doma a sama jsem vydržela pravidelně asi 2 měs. a pak už jsem to flákala a když se nar.Nikča, rotoped nám tu nahradil přebalovák :grinning:
28. led 2009 ve 21:58  • Odpověz
no ja snad taky dam neco dole..taky chodim ven ale to je malo..ja mam aj kolo aj orbitrek a chci ten steper
28. led 2009 ve 21:59  • Odpověz
tak ja valim do postele pa a dobrou :pensive: :pensive: :pensive:
28. led 2009 ve 22:12  • Odpověz
Tak jsem si dala sprchu a taky valím do hajan :pensive:
Dobrou holky :slight_smile:
28. led 2009 ve 22:38  • Odpověz
Ahoj :wink:
Snažím se najít někoho z okolí Valašských Klobouků. Minulý týden jsem se dozvěděla, že jsem v šestém týdnu a vůbec nevím, co a jak. Potěšilo by mně, kdybych našla někoho, s kým můžu pokecat a případně vyrazit později na okružní jízdu s kočárky na nákupy (nejen plenek :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) :grinning:
29. led 2009 v 07:17  • Odpověz
dobre ranko..nioc u nas dobra hore byl 3x a budicek v 6h..
janul..vitej :grinning:
29. led 2009 v 07:46  • Odpověz
Ahojky maminku mužu rada jste tu ze zlina
29. led 2009 v 08:11  • Odpověz
autor
ahojte holky
jsem hotová miška knourá musí být u mě, a i tak knourá někdy nesmím na centimetr od ní 5x jsme c noci kojili no děs. dočetla jsem vás ale nemám sílu reagovat nezlobte se...hlavně marodi at se uzdraví!!!
janul vítej, já jsem ze zlína...:slight_smile:
zojina...já jsem ze zlína :slight_smile: ptej se...:slight_smile:
29. led 2009 v 08:19  • Odpověz
zlinska porodice ,co je vše poteřba jaka je ted a tak ..
29. led 2009 v 08:42  • Odpověz
zoj..no to ja ti neporadim ja jsem rodila v UH..ale holky ti reknou az sem nejaka dorazi :grinning:
29. led 2009 v 08:58  • Odpověz
jj to nevadii
29. led 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Jsem total nevyspaná...Kája usnula před 6 a ve 4hod ráno budíček....já jsem do půlnoci hledala ty zd.průkajdy...můj tvrdí, že je určitě nesbalil, ale já myslím, že jo, přeskládala jsem všechny skříně, kuch.linku a vypalila ještě věci od stěhování a nikde nic...tak se budu muset dneska v poradně přiznat :pensive: ....ale myslím, že se časem najdou...
Holky, my pak vyrázíme do Otrok., budem venku s Hankou a Adámkem, tak kdyby se někomu chtělo na tu prochajdu, tak písně na tel. :slight_smile:
Holky, už ať to hnusné období nemocí konečně skončí a broučkům je konečně hej :slight_smile:
Vítám nové povídalky Zojinu a Januli :slight_smile:
Zoji, já rodila v ZL a v KM ....v KM max. spokojenost...je to taková menší porodnice, ale personál na jedničku...hlavně mladí dokroři :slight_smile: ..... ke ZL se raději nevyjadřuji....to jsem měla smůlu na doktory, ale hodně lidí je tam spokojených...
29. led 2009 v 09:50  • Odpověz
Máte zkušenosti s porodnicí na Vsetíně?
29. led 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
ahoj zoji, napisu k porodnici víc, ale ted nezvládám miška je děsná....ale snad se k tomu dnes dostanu :slight_smile:)
29. led 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahojte holky po dlouhé době :slight_smile: my jsme pořád nemocní :frowning2: tak se sem moc nedostanu, což mě mrzí...vidím že tu řešíte porodnice.

Já rodila ve Zlíně a asi tak: na příjmu horor, u porodu asistentky super, na šestinedělí doktoři hrůza, sestry dětské hrůza, sestry ženské dobré. Hrozně mě štvalo že mi nikdo z doktorů velice nic neřekl a pak taky neochota sester, které braly všecko jako samozřejmost. Prý - "nakojte si" - ale jak se to dělá, když jsem žádné mimino před tím neměla, to mi jaksi nevysvětlili, "okoupejte si" ale jak???

Zoji určitě potřebuješ takové ty klasické věci - plínky, vložky, porodnické kalhotky (za ty nás seřvávali když jsme je něměli, ty jako fakt vyžadovali) a jinak nic jako tak zvláštního...prostě klasika se sbal do nemocnice. Oblečení na miminko ti tam dají.
29. led 2009 v 10:17  • Odpověz
No já rodila ve zline 2 krat a byla jsem teda spokojena je pravda že nekdy sestry byli tak na par facek no ale to je asi vzdy hlvni pro mně bylo to že na porodnim sale to bylo ok ,ted jako 3 porod mně děsi teda nejvice a bojim se toho jako čert křize
29. led 2009 v 10:34  • Odpověz
Zoji: no já se ti nedivím, až tam pojedu podruhé tak se asi strachy....
ježiš já když si vzpomínám jak jsem šťastně jela teď poprvní do porodnice s tím, že už je to jako tady, že mám těhotenství za sebou, že už budu mít miminko...A PAK TO PŘIŠLO :grinning:

no nechci se vidět opravdu co budu dělat s druhým mimčem. a natož tak se třetím :slight_smile:
Ale ty porodní asistentky jsou opravdu moc hodné. Strašně moc. Aspoň teda na mně byly, i když jsem už nemohla, byla jsem na dně, byly komplikace...pořád se usmívaly a dodávaly mi aspoň trochu odvahy a síly. Takže hlavu vzhůru, opravdu ti pomůžou :slight_smile:
29. led 2009 v 10:39  • Odpověz
:slight_smile: jjj to maš pravdu ja rodila skoro na den po ptřech letech a na smene jsem hytla i sestřičku co mně rodila poprve a dokonce si mně i pamatovala ,bylo to moc fajn a mužu zict že tehda to bylo super tak snad i ted to bude dobre a nebudeme se bat ....Už bych to ale chtěla mit zasebou
29. led 2009 v 10:42  • Odpověz
lusindaa maš pěknou holčičku
29. led 2009 v 10:46  • Odpověz
tak muj porod byla katastrofa a vic uz nikam nejdu ani ne podruhe a 3x uz vubec ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nas jedni maji uz 4 holky a porad delaji kluka to jsou u me blazni..maji holky 5,5 a 3.5 a 1.5 a ted v listopadu 4holku..me by trefilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 v 10:54  • Odpověz
:frowning2: to je blbe znam taky hodne lidi co bli spokojeni ael i tak znam par co nebyli jeto asi o naladě všech kolem.....No 4 děti krasna vec ale holky to by mně odvezlo a druha vec ja si myslím že moje tehotenstvi 3 je už na hranici a to jsem mlada už vše nesu huř ............
29. led 2009 v 10:57  • Odpověz
zoji:děkuju
no my se taky budem snažito kluka. ale víc než natřikrát už fakt nee
29. led 2009 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.