• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
adelinka: u nás je soused, který má čtyři kluky.. první má 22, 19, 17 a poslední 13 - to zkoušeli holčičku a nakonec to vzdali.. jejich tatík je místostarosta, tak se smějeme, že my budeme mít pět holek a ten můj bude starosta :grinning: Akorát jsem mu říkala, že v tom případě už by měl šetřit holkám na věno.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. led 2009 v 10:58  • Odpověz
jjjjj no ale ještě asi mate čas vždyt ted mate doma malou cacorku ne?
29. led 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
ahojte,
malá mi spí, musím teda dělat do práce a uklidit a umýt se...fakt ted ji musím mít furt u sebe, jinak řve. musím jí držet, nebo si na mě hraje. ale i tak kňourá i u mě, tak nevím co jí je :frowning2:
jinak porod ve zlíně - na příjmu byla blbá sestra, ale pak mě dali na ten porodní box a čekali až přijdou kontrakce (odeěla mi voda) tam to bylo super, porodní as super, pak přijel můj a porodní as nám fakt pomáhala, byly komplikace, vyhrožovali císařem, klesaly ozvy, ale rozdýchala jsem to s kyslíkem takže dobré. tam dobré. malou pak dali na intermediální péči (narodila se o měsíc dřív) ale nebyla v inkubátoru. tam byl personál naprosto úúúžasný při odchodu jsme jim šli malou ukázat a poděkovat. tam mě učili kojit a držet malou.
na 6i nedělí...no jak která sestra...ale koupat jsem nesměla sama to mi ukazovali, i oblíkání, přebalování tak nevím...
co se týče kojení tak to bylo horší měli jsme nějaké problémy a některé sestry byly hrozné a každá tvrdila něco jiného. každopádně tam dvakrát týdně snad dochází laktační poradkyně, stačí si teda říct, že chci aby mě navštívila..
je fakt že jak je ted nová tak je super, jak má člověk ten box jen pro sebe celou dobu, vanu na pokoji a tak...to je fajn a ty asistentky jsou taky dobré,
snad ti to dobře dopadne! zoji a odkud jsi? koukám že máte pěěěknou výbavičku skromnou se teda říct nedá :grinning:
adel a vážně chceš jedináčka? nepřekonáš to? :slight_smile:)
29. led 2009 v 11:10  • Odpověz
zoji: jasan, já musím dostudovat a pak...zas abysme nemšli ale děcka ve 40
29. led 2009 v 11:12  • Odpověz
No ja jsem s Hranic což je asi 70 odzlina ..Jo to mame peknou vibavu jsem se ted do třetice do toho psuila docela slušne asi bych žekla že až moccc a to nemam skoro nic nafocene ,ale vozovej park mam teda peknej a to mam ještě další 3 kočarky jen tak na litačku po dětech všchny ael značkove no proste blazen ale co človek naděla
29. led 2009 v 11:15  • Odpověz
lusi a co budeš studovat ,mně to to taky čeka
29. led 2009 v 11:27  • Odpověz
zoji: dodělávám výšku ve Zlíně. musela jsem kvůli těhotenství přerušit - byla jsem v nemocnici...a ty co? teda se třema dětma...já nevím jak to budu dělat s jedním
29. led 2009 v 11:35  • Odpověz
mon..no nevim jestli to prekonam..tak kdybych si to mohla nekde koupit :grinning: no kdyz to bude tak bude na potrat bych nikdy nesla
29. led 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
tak třeba to překonáš, kámoška rodila 3 dny pak jim omdlela únavou a vším a pak komplikovaný císař...a ted je mu 5let a má druhé čerstvé a to byla za 6hod hotová :slight_smile:
já musím říct, že ted jsem na mrtvici z mišky, na malé mimi se netěším, ale těším se na těhotenství :sweat_smile:
29. led 2009 v 11:38  • Odpověz
ahojky holky, zdravím nové maminky...my noc super...kupte si Miminko, mám tam otisknutý člnek "Rady maminkám od maminek" a je tam i fotka, co mě fotila Markétka a pak ještě fotka malé :wink:
29. led 2009 v 11:38  • Odpověz
:slight_smile: no tak ja nevim se třma jestli se dokopu ale umřit hloupa nechci ....No ja druhe rodila asi všeho všudy 5 hodin tak pokud by třeti bylo tak tak by to bylo fajn
29. led 2009 v 11:43  • Odpověz
a co máš za školu zojino? A jak se vlastně jmenuješ a odkud jsi? No já se na druhé mimi moc těším, i když to bude ještě za hoooodně dlouho...ale na ty kila navíc se netěším...
29. led 2009 v 11:52  • Odpověz
Jsem kadeřnice no ale neni to asi to prave ....jsems hranic jsem Soňa vy ted mate holčičku jo taky jsem chtěli ael nakonecto bude chlapeček no a ja jsem vlastne rada
29. led 2009 v 11:55  • Odpověz
my jsme měli jméno Jirka pro kluka, po tatínkovi...Adélka nebo Jirka, je to nádherné jméno...a kolik Ti je let? Mám v Hranicich kamarádku....dost dobrou...
29. led 2009 v 11:58  • Odpověz
Tak to ja tu kamaradky moc nemam ,je mi 25 My máme jirku po dedečkovi ,
29. led 2009 ve 12:00  • Odpověz
jj, dědeček je taky Jirka i u nás....a to už jsi stihla 3děti???? :confused: Teda....
29. led 2009 ve 12:06  • Odpověz
:wink: nekdy človek musi udělat veci torchu jinak než všichni ostatnii
29. led 2009 ve 12:08  • Odpověz
Máš můj obdiv...jsi tady jedna z nejmladších... :wink: A pocházíš z HRANIC?
29. led 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jj je to tu strašna dira
29. led 2009 ve 12:12  • Odpověz
Není to zase tak zlé,
29. led 2009 ve 12:15  • Odpověz
Nevim přijde mi to že je strašne ale to je asi jen ted když je zima a človek je zalezlej doma,a kolik je tobě?odkud jsi?
29. led 2009 ve 12:16  • Odpověz
Mně je 26, jsem původně ze Zlína a bydlím ted v Uherském Hradišti, tady je moc hezky...ale já to mám spojené i s lidmi...je pravda, že bych to měla ráda všude, kde by byl můj manžel....prostě člověk, kterého miluji...
29. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jj no to je pravda ,tu maš kamaradku ze školi nebo rodinu
29. led 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj všichni, zdravím nové maminky, já jsem rodila ve Zlíně teďka v listopadu a byla jsem maximálně spokojená. Na porodnici byli všichni super, ale je fakt, že jsem rodila docela rychle... Přišli jsme v deset dopoledne na porodnici - vůbec jsem si teda nebyla jistá, jestli to co se se mnou děje jsou porodní bolesti, protože to nebylo nějak moc hrozné, ale břicho mi tvrdlo co pět minut, takže jsme si říkali s mužem, že maximálně nás pošlou zpátky dom. Porodní asistentka, která nás přijímala mi řekla, že nevypadám na to, že bych rodila, že jsem moc veselá, ale že mi stejně udělá záznam CTG a pak se uvidí. Tak mi dělali záznam a asi v půl jedenácté mi praskla voda - to už teda začaly být kontrakce bolestivější a o půl jedné se Bety narodila. Byla to fakt rychlovka. Žádné komplikace. Rodila jsem ve vaně, což bylo taky docela příjemné. Nejhorší na porodu bylo následné šití, ale paní doktorka, co mě šila, se mi celou dobu omlouvala, že ji to moc mrzí, že mě to bolí... No, a na šestinedělí - taky dobrý, akorát jsem byla ze začátku zmatená z toho, že jsou tam dětské a ženské sestry (nějak mi to nejdřív nedošlo :slight_smile: ) a většinou jsem se ptala ženské sestry na dítě a dětské na sebe... Ale všichni tam byli taky moc hodní. U prvního koupání byla sestra a všechno nám ukázala. Když jsem měla moc nalité prsa a bolelo to, tak mi dělali zábaly... Ale všechno je to o lidech. Když narazíš na blbé lidi, tak s tím nic nenaděláš.

Lusi, Zoji, já taky eště studuju... Naštěstí už mám před sebou jen státnice a diplomku.
29. led 2009 ve 12:51  • Odpověz
mně naštěstí nešili....uuuf :confused:
29. led 2009 ve 12:55  • Odpověz
Mně podruhe taky nešili nebylo co
29. led 2009 ve 13:11  • Odpověz
máš termín na narozeniny mojí maminky :wink:
29. led 2009 ve 13:21  • Odpověz
No tak to je fajn ale zajima mně kdy vlastne porodime nerodim zrovna moc na termin tak uvidíme vetšinou to zvladame dřive tak uvidíme
29. led 2009 ve 13:38  • Odpověz
ebony: máš pravdu...je to o lidech. já jsem v nemocnici ležela dlouho a pak tam docházela do poradny pro rizikové těhotenství a teď tam chodím s malou do poradny pro rizikové novorozence a někdy je to v pohodě, někdy fakt na vyliskání...

kdybych nepřerušila, taky bych už dělala diplomku...já ti závidím :slight_smile: ale ten poklad co tu na mně zrovna začíná hulákat mi za to stál :wink:
29. led 2009 ve 13:42  • Odpověz
teda to byl super porod ebony..me sila dr.cca hodku byla jsem total poskubana..petrik mel 4250 a 56 tak se nejde cemu divit..
ted jsem dosla z venku..pááni tak sje silena kosa..malemu jsem dala plastenku proti desti aby na neho nefoukalo.. :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.