• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
No teda tak my mame ted 3 kg desim se koli budeme mit u porodu
29. led 2009 ve 14:09  • Odpověz
ahojte holky, zdravím nové maminky:slight_smile:
já jsem dnes byla dopoledne s malým v práci, musela jsem podepsat papíry. Malý přes noc dobré. Byl sice několikrát vzhůru, ale dalo se to. Teplotu měl ráno 37.2takže super. Teď přes den měl 36.9 tak snad se blízká na lepší časy. V práci pěkně řádil a doma taky:slight_smile: Uvidím co bude večer. Zítra jedeme k MUDr. na kontrolu i na to ušní.
Taky jsem rodila ve Zlíně, porod. dobré. Porodní asistentky si nemůžu vynachválit, fakt super a praktikantka se o mě celou dobu dobře starala a pomáhala. Jinak jsem ležela ve 3patře. Sestřičky co se týkaly malého tak super, pomáhali mi odsávat, dávaly zábaly jak se mi nalily prsa, radili mi i s kojením a dokonce se ptaly pořád jak se daří mě. Sestry co se týkaly mě, tak dobré až na jednu čarodejnici a na ni nadávaly všchny holky co tam ležely. Vždy se najde nějaká kráva, která celý ten pobyt zprotiví.

honzi ty taky vypadáš úplně jinak jak jsi měla těch 64kg. Ale mě se zdáš hezší teď.
29. led 2009 v 16:17  • Odpověz
Ahojky holky,
tak konečně Terezka usnula:slight_smile: Má stále více elánu a já méně:slight_smile: Máme modelku:slight_smile: Včera byla nevrlá, protože jsem běhala po doktorech a pak jsme byli u báby. POřádně se nevyspala. Měla jsem strach, že bude na focení brečet. Byla kouzelná, užívala jsi to. Pořád kukala na fotoaparát, fotografka se také divila, že tak malá a drží, tak dlouho. Jen jsme to ukončily, začala řvát. Zítra jsi jdu pro fotky, jsem zvědavá, dám je na net.

Zdravím nové holky:slight_smile: Já jsem rodila císařem před dvěma měsíci ve Zlíně. Měla jsem štěstí na sestry, všichni až po uklízečku byli hodní. I laktační mně nějak podezřele navštěvovala. Byla jsem na pokoji hned u sesterny a byla jsem tam sama. Bylo méně porodů. Sestry ke mně chodily vykecávat. Opravdu jsem asi měla štěstí. Co s sebou do porodnice? Na netu jsem našla velkou spoustu seznamů. Pohledej, určitě najdeš.

honzi: slušelo ti to i před těhu, ale mně se také více líbíš teď. Máš takovou šťávu, jiskru:slight_smile:

murin: tak snad to už bude s Matýskem lepší.

Holky, jsem celý týden sama. Petr přijede až zítra večer ze služebky. V sobotu jdem na oslavu narozenin. Ale malou bude hlídat máma, nechci jí brát do společnosti, když to všude řádí. Budu chodit na kojení, tak to bude v poho. A v neděli bude mít službu Petr :grinning: Zní to dobře, ale já tomu nevěřím :grinning: Ale takový jeden den relax:slight_smile: Jen postel a vana a nohy hore:slight_smile: No nechám si jen zdát:slight_smile:
29. led 2009 v 19:08  • Odpověz
holky, Terezka mně už třetí den nekadí. Je to normální? Bříško vypadá na pohled v poho, Terezka zatím v poho. TAk snad to vykadí. Máte nějakou radu? Masíruji bříško, cvičím s nožičkama, nahřívám a nic:frowning2: Když se do rána nepodaří, budu volat o radu MUdr.
29. led 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
ahojte
odjela mi kámoška hodně to uteklo jak tu byla
malá je dnes lepší ale včera jsem to večer obulela, fakt děs...
peti kojené dítě nemusí kadit i týden..masíruj nahřívej klidně, kroutí se bolestí?
29. led 2009 v 19:18  • Odpověz
Moc děkuji holky, jste zlatíčka, Adélka dnes poprvé použila kolínka, pořád jen kleká na ně...a chechtá se u toho...zadek ke stropu...asi brzy poleze po kolínkách už...
No my den super, byla hodná i v noci byla zlatá a už spinká....usne pěkně sama...
Chystáme se s manžou kuknout na Bobuli...
29. led 2009 v 19:19  • Odpověz
zlobi: nekroutí. Prdíky jí trápili dříve, teď to tak nevypadá. Aha, tak to snad bude v poho
29. led 2009 v 19:26  • Odpověz
honzi: Bobule jsem viděla v těhu, teď nemám čas ani na reklamy:slight_smile: Pohodový film
29. led 2009 v 19:27  • Odpověz
No já se na něj těším taky....no já to znám...první 4měsíce jsem na TV vůbec nekukala, ale ted se dívám na ulici, tu miluji a jinak sem tam na Bydlení je hra a na Přátele, pokud to stíhám a nebo když vstanu..jinak na vše kašlu v TV a raději se věnuji Adélce...
29. led 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
co je to bobule? :slight_smile:
uvidíš peti ale fakt říkala i PA i dr. že klidně týden...
ted jsem koukala na fotky
honzi mně se tvůj obličej líbí víc ted, ta fotka u babičky mi tam připadáš hrozně stará že vypadáš (nemyslím to zle :slight_smile:)
adel i ty jsi v obličeji hezčí nehubni tak moc a vlasy jsou ted super :slight_smile:
29. led 2009 v 19:31  • Odpověz
zlobi: díky, jsem klidnější
Víc hlav, víc ví:slight_smile:
29. led 2009 v 19:32  • Odpověz
Fakt? No tenkrát jsem se za 2dny rozešla s přítelem...
Moni, Bobule je český film, byl nedávno v kinech....když budeš chtít, klidně Ti ho pak půjčím, prý je fakt super....
29. led 2009 v 19:34  • Odpověz
čaute holky, my chrníme a teplota před spaním 37,3 což je po těch 38,6-39 nádhera:slight_smile: ATB zabírají. AKorát teda moc jest nechce, stěží do něj něco dostanu, akorát mléko před spaním zbaští, jinak problém. Dnes měl 3/4banánu a 3lžičky zeleniny s masem. Asi chce shodit na tu roční prohlídku, když vy máte takové pírečka :grinning:

zlobi: akorát si vylepšuji album a dívala jsem se, že v 5měs. měl malý to co vy v 9měs :grinning: jinak s tím kňouráním a sápáním po mamince to mám teď úplně stejné, ani metr od něj nemůžu jinak šílený řev. Mamináč :angry:

Peti: přesně jak píše Monča, kojené nemusí týden. Ale já jsem mívala na to doma probiotické kapky, když malý ten týden nekadil. Jsou sice držší-640kč a je toho jen 5ml, ale jsou super. Doporučila mi je MUDr. Pomohly mu i když měl průjem.

já neviděla film ani nepamatuji. Vidím jen ordinaci v růžové zahradě a to je vše. Jo vlastně ještě teď s Matesem sledujeme kouzelnou školku. Je z františka úplně paf. Ale nejhorší je, kdžy pustí pohádku, tak to řve, že tam František není:slight_smile: je to sranda.
29. led 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
murin super, snad budete brzo ok
no my jsme rarita holt no :slight_smile:) cekých 7 kg v 9měs a 10i dnech :slight_smile:
a já od mišky nesmím vůlbec musí s emě dotýkat...jo už sedí krásně sama i klečí bez rukou..ale musí sedět a opírat se o mě, nebo mě drží nebo je prostě u mě, jak mě necítí u sebe řev...
29. led 2009 v 19:43  • Odpověz
zlobi, já jsem včera měla oči jako puky, sestřenka Maruška mi říkala, že Juli chodí už ráno na nočník kadit, každý den, no mazec...
No malá je ted taky hodně fixovaná na mě....chvíli knučí a pak leze za mou :wink:
29. led 2009 v 19:53  • Odpověz
to tak bylo u nás, když měl malý ty horečky a nikdo u něj nemohl být,aby mi pomohl a já mohla něco udělat nebo se v klidu najest... byla jsem fakt na mašlu. Teď naštěstí už dobré, ale musí být poblíž mě jinak konec. Ale dneska si odešel sám už do koupelny(má tam svůj hrací koutek) a chvíli tam vydržel a já se v klidu najedla. Ale jinak pořád na mě visí jak vosa na bonbonu.
Miška je opravdu šikulka.
Honzi: tak to bych si taky to dvd půjčila. Už jsem fakt strašně dlouho nic neviděla.
29. led 2009 v 19:54  • Odpověz
honzi kolik má ta Juli? není tak stará jak Adélka? to je mazec, to já malého na nočníku nemůžu udržet ani pár vteřin, sám si z něj odleze. Chci koupit jiný tvar, tento mám stejně ruplý, tak vyzkouším jiný jestli to není v nočníku.
29. led 2009 v 19:56  • Odpověz
tak jsem doma..vezla jsem tchanovce na navstevu...

mon..oooo dekuji ale ja si ted pripadam hrozne..musim zhubnout..neboj tak zavratne to asi nepujde :frowning2:

peti..ja jsem mela taky ty kapky probioticke ta cena je sice strasna za 5ml..ale jak petrik porad zvracvel a plakal...atd. tak tohle nam pomahalo..jsou super opravdu.ale zabiraji az po delsi dobe ne hned na druhy den
29. led 2009 v 19:59  • Odpověz
Holky, tak to už máte pěkně veselé:slight_smile: Jak tak čtu mám být ještě ráda, že leží a nikam neuteče, nepřevalí se:slight_smile:
29. led 2009 ve 20:00  • Odpověz
peti opravdu buď ráda, že ti Terezka jen leží, to je zlaté období:slight_smile: sice každé má své kouzlo, ale to ležící je nádherné :grinning:
29. led 2009 ve 20:02  • Odpověz
poptám se po těch kapkách, děkuji za radu

Holky, začala jsem jíst antikoncepci, když se nám podařilo hned otěhotnět. Teď mně zvonil budík, divím se, proč. A ona pilulka volá, už jsem si odvikla:slight_smile:
29. led 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
peti jojo užívej si, přebalování a oblíkiání je 10i min boj s řevem a vztekáním se (nás obou :slight_smile:)
i kámoška (má 5měs kluka) zírala a říkala jak je ráda že leží max se přetočí a hraje si sám a nevyžaduje ji u sebe...říkala at neroste (ale ted nosí oblečení 80 a i to už je mu malé :slight_smile:) měl 68cm v necelých 5měs ten tu asi leckoho přeroste :slight_smile:)
29. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
monča má pravdu, jak ti mimčo odlézá z přebalováku je to děs, kor když je celé pos....a pak si sedne tou pos...prcinou někde kde nemá. Takže opravdu si to užívej, že si v klidu přebalíš, oblečeš.... protože i oblékání trvá jednou tak dlouho, protože ho honíš po celém bytě...
teda Mony to je kus obříka:slight_smile: bude z něj pořádné chlapisko:slight_smile:
29. led 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
no je obr zkusím pak dát foto:slight_smile:
29. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
zlobi: to má asi vysoké rodiče ne?
29. led 2009 ve 20:11  • Odpověz
Nene, Juli je jako Miška, je 12.4. narozená...no my kukneme až zítra....
29. led 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
no ani ne právě taky zírají :grinning:
29. led 2009 ve 20:12  • Odpověz
adeli: dívám se na fotku Petříka a už máš taky pěkného chlapa :slight_smile:
29. led 2009 ve 20:13  • Odpověz
petrik uz jel z porodky v 62 tak jsem zvedava kam se dostanem..ted ma 98 i neco 104 pokud je to mensi..a to je na 3 lete ditko a ne na rocni..citam ze bude mit tak kolem 2 metru jako tchan :confused: :sweat_smile:
29. led 2009 ve 20:13  • Odpověz
peti..no on je taky moc velky :confounded:
29. led 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.