• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
no já jsem zvědavá jestli malá bude po nás pořádná ženská nebo hubenour...
29. led 2009 ve 20:58  • Odpověz
Holky....teda dneska byla venku pěkné ziiiiiiiiiimmmaaa...chtěly jsme s Hančou na procházku, ale byli jsem venku tak max. hoďku...šli jsme na Dřevku nakrmit labuťě a pak že se mrknem do MC Klobouček, ať se trošku zahřejem, ale tam bylo opět mrtvo...otevřeno až od 16hod :confounded: ....malá celou dobu venku plakala, asi jí vadil ten ostrý vítr...za to na anglině ožila ...opět tančila a krásně se zapojila a dokonce i trochu brblala s dětma...ta bude umět dřív anglicky jak Filda, i když toho dnes musím taky pochválit :slight_smile: ....dokonce i tančil...normálně se hrozně stydí, protože je tam jediný chlap :grinning:
Adel....to kluci bývají...když srovnám Fildu a malou...když měl rok, tak nosil velikost 2-3 roky i teď je ve školkce pořád mezi nejdelšíma, akorát hodně pochudl...má stejnou váhu jak ve dvou letech :confused:
Dneska jsme absolvovaly roční prochlídku a máme 9500g a 75cm...takže tak normál řekla bych :slight_smile: Doktorka mi říkala, ať si nic nedělám z těch ztracených ZP, že jim vystaví nové...
Peti, Monča má pravdu....Kája to měla taky tak, za celý den jsem přebalila třeba jen 3 plenky a ty měla úplně suché, spotřeba plínek se zvýšila až po zavedení tuhé stravy a to teda rapidně :grinning:
Jani, co to bylo za kořeňa ten pan učitel :grinning: ...vůbec si ho ze školy nevybavuju...
29. led 2009 ve 21:23  • Odpověz
tak ja valim do postele..dobrou vsem :pensive: :pensive:
janis..no ale on je takovej vetsi..kdyz jdeme do poradny tak decka jsou aj o 10cm mesi jak on ve stejnem veku

tak pa pa
29. led 2009 ve 21:34  • Odpověz
on nás začal učit až poslední rok...dodělával ještě školu...no zlaté časy, raději nevzpomínat... :cry:
29. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
Pěkný večer holky,
taky vítám nové maminky, super, že nás tu přibývá :slight_smile:
Tééda, než jsem vás dočetla, tak už mi zase mizíte spát :confounded:
Měla jsem tu odpoledne spolužačku s nějakou nabídkou fin.služeb, takže mě ten dnešek taky pěkně utekl. Byly jsme chvíli i na prochajdě, ale teda zima pořádná...a prý má ještě přituhnout :frowning2:
Murin, tak to je super, že už je Matýsek lepší :slight_smile:
Honzi z tebe bude spisovatelka nakonec :wink: ...zase nám sem můžeš ten článek šupnout, kdyby už náhodou byla všechna "miminka" vyprodaná :slight_smile:
29. led 2009 ve 21:45  • Odpověz
Aha, jsem si říkala, že toho bych si pamatovala :slight_smile: ...co si vzpomínám, tak jediného chlapa jsme měli na anglinu..pan Zídek tuším :confused:
Adel...aspoň to nebude žádný prcek ne :slight_smile: ....dobrou
Marky ...já tu ještě jsem...teda, jen pokud se zase neopojí net....
...jestli teda přituhne, tak by to chtělo i nějaký snížek konečně, my jsme s mamkou nakoupily Filovi zimní výbavu a zatím ji není kde využít :frowning2:
29. led 2009 ve 21:54  • Odpověz
Jj, Jani, vidím, že i ty jsi noční pták :grinning: ...ono to asi s těma čertama moc přes nejde,že?
No má být i snížek, tak uvidíme...Ale vy přece máte před sebou tu lyžovačku, tak to si ho určitě ještě užijete :slight_smile:
Šikovného učitěle jste měly holky :slight_smile:
29. led 2009 ve 22:00  • Odpověz
"moc přes den nejde" :wink:
29. led 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
ahojte, tak se mi to tu vystřídalo, už tu mám radka s bráchou co ho dovezl na oslavu :slight_smile:
ale jdeme spát ty noci jsou ted divoký..
marky vy už jste ok?
snížek lyže chcííííí
holky dobrou
29. led 2009 ve 22:06  • Odpověz
Marky...jo pochopila jsem :slight_smile: ...to jsem...protože než je všechny uspíme, trochu poklidím, umyju se a udělám kafo, tak je půlnoc...to si dneska ještě Filda v posteli v 9hod vzpomněl, že má strašný hlad...předtím snědl talíř čočkovice...musela jsem jít namazat rohlíky s pomaz.máslem, malá se samo hned přidala, po kaši snědla ještě půl krajíčku chleba a čtvrt rohlíku :sweat_smile:
Jani, nevzala bys někdy na sraz nějaké fotky ze střední? ...třeba tam navzájem ještě někoho poznáme :slight_smile:, i když teda já si spíš pamatuju kluky z vyšších tříd, ty mladší mě moc nezajímali :grinning: ....jooo byly to časy...to jsme byly ještě mladé a krásné :grinning: ...teď už jsme jen krásné :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 ve 22:07  • Odpověz
Mony....ty lyže konečně musíme dát, i když další víkend máme oslavu a pak jedem na ty hory, tak snad pak :slight_smile: ...dobrou
29. led 2009 ve 22:09  • Odpověz
Marky, ty nelyžuješ?
29. led 2009 ve 22:14  • Odpověz
Mony, už jsme zdraví :slight_smile: ...uši v pořádku, jen ještě dobíráme ty ATB....jinak dobrou.
Jani, no já jsem od lyžáku na střední na lyžích nestála :unamused: , tak vlastně ani nevím.
29. led 2009 ve 22:17  • Odpověz
Tak to by chtělo zkusit, já taky nejsem žádný excelentní lyžař, ale baví mě to moc :slight_smile:
29. led 2009 ve 22:20  • Odpověz
Mě by to možná taky bavilo, ale horší je, že můj taky nelyžuje...tak jsem zatím neměla možnost s kým :confounded:
Tak třeba to zkusím někdy s váma :slight_smile: a když to nepůjde, budu aspoň hlídat "čerty" :grinning:
No nic, pro dnešek už mizím....Dobrou Jani :slight_smile:
29. led 2009 ve 22:23  • Odpověz
Marky, můj je taky antisportovec....jezdíváme se známýma a někdy se švagrem....určitě, snad ještě něco napadne a pak někam vyrazíme :slight_smile: ....dobrou Marky :slight_smile:
29. led 2009 ve 22:26  • Odpověz
Dobre ránko
30. led 2009 v 07:22  • Odpověz
ahoky..noc docela dobra 4x hore a budik dneska az 7.20 :grinning:
u nas taky lyzuju jen ja :grinning: jezdivala jsem moc roku s partou z prace :grinning: jezis to bylo super..tak ja lyzuju a petr hlida :grinning:
dobre rano vsem :slight_smile:
30. led 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
dobré ráno,
noc tak něco mezi, ale už tu knourá knucí neví co by, řve že není u mě, pak řve e je umě...tak nevím uvažuju o dr protože to je divné jak furt řve :frowning2:
30. led 2009 v 08:50  • Odpověz
Dobré ránko,
u nás noc dobrá 3x kojení :wink:
Právě jsme vyprovodily tatínka do práce, dneska trochu později.
Zlobi, copak zase zlobí Mišku :cry: ...Třeba to bude nakonec ten první zoubek :slight_smile:
30. led 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
já nevím marky, jako vstala brzo tak byla protivná že je nedospaná...
ale i si chvíli hraje sama pak se rozhlídne, zjistí že jsem metr od ní a řev a leze ke mně, ale i u mě řve tak já nevím...:frowning2:
30. led 2009 v 09:47  • Odpověz
Možná to bude zrovna i protivné období :confounded: ...a to zase přejde a bude líp. Chystáš se i té doktorce, nebo ne?
30. led 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
no nevím nechce se mi byli jsme v pondělí na ušním v úterý v poradně a vše ok...tak se mi nechce "hysterčit" :frowning2:
30. led 2009 v 09:58  • Odpověz
Jasně, tak to bude určitě dobrý, jen prostě má "svůj den", no :confounded:
30. led 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
no jenže ten její den už je skoro dva týdny :frowning2:
30. led 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
mimochodem příští týden nám s murin začíná ve čt to "zpívání" takže srazík v úterý? snad budou děti ok...a my ko? :slight_smile:
30. led 2009 v 10:40  • Odpověz
mon..jake zpivani??
jinak petrik mel tohle obdobi taky rika se ze je to kolem 8 az 9 mesice..ze decka chou porad jen matku..ja jsem nesmela sni na wc jinak byl rev jak svina..no trvalo to dost dlouho
30. led 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
no já musím být u ní, jako dotýkat se jí, mazlit, držet...nestačí jí mě vidět :frowning2: to by odpovídalo, my bychom měli odečítat měsíc co se narodila předčasně takže jí je defacto 8,5 měsíce...ale pohybově teda odečítat fakt nemusíme :slight_smile:)
zpívání - Yamaha (www.yamahazlin.cz) s malými dětmi, ženská zpívá dětské písničky do toho různé "ccvičení" jako s ručičkama, hračkama...takové pro děti...líbí se mi to,, bylki jsme na ukázkové hodině a mišce se to taky líbilo
30. led 2009 v 10:53  • Odpověz
aha to ani nevim ale zni to dobre :grinning:
30. led 2009 v 11:55  • Odpověz
30. led 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.