• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahoj holky, včera mi vypadl net. Jdu vás teď podočítat, malý ještě chrní. Dnes jsem s ním byla u MUDr. a pak na ušním. Tak vypadá to, že zánět měl, ale sám mu prasknul. Dr. říkal, že to tam má zarudlé a jak brečí(když jsemho držela pevně, aby ho mohl prohlídnout) tak říkal, že tam vždy se nafoukne bublinka. Tak mi místo kapec co mám napsal jiné a v pondělí a nebo v úterý máme dojít se ukázat. ALe jinak je to dobré. Akorát jsem teda nadávala, protože jsem tam s ním čekala 2,5h než nás vzali. Kde jsou ty časy, že malé děti mají přednost. Chudák mi tam řval, já už nevěděla co s ním dělat, tak jsem ho krmila sušenkama, pak ani to nezabíralo, tak jsem přivolávala výtah, aby viděl světýlko jak jede. No děs.
Jinak jsem vám na mail poslala fotky malého jak plavčí. Zatím máme taky po plavání, aspoň teda tento týden.
30. led 2009 ve 14:50  • Odpověz
mur..no to je parada ty fotky uz jsem kukala :grinning:
byla jsem chvilku venku ..no tak je kosa :grinning:
dnes v sama doma ukazovala zenska knizku pro decka a moc se me libila tak juknite asi si ji obj.co porad s deckama delat a vymyslet http://www.prochytrehlavicky.cz/rikanky/rikacky-pro-chytre-hlavicky.html
30. led 2009 v 15:42  • Odpověz
mon..no zeptam se kamosky a treba tam budeme chodit..jo ale kolik to stoji ja to tam nikde nenasla :confounded:
30. led 2009 v 15:51  • Odpověz
Murin, díky za super fotečky :slight_smile: ...paráda!
Adel, o té knížce jsem taky uvažovala, už dříve mi došlo nějaké info na e-mail a vypadá to moc dobře :wink: , asi to toho taky půjdu, dneska jsem sama doma bohužel neviděla, zrovna jsme byly venku.
30. led 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
ahojte
vypadá to dobře...
adel stojí to 1300/semestr (ted začínáme a do konce června)
murin úžasné fotky !! :slight_smile:
30. led 2009 v 16:24  • Odpověz
Ahojky holky, my noc super a den taky, malá si hrála a já jsem uklidila celý byt a navařila a pak se šla projít...Jirka jel na nákup a večer dáme Bobuli s vínkem a tak...už se na to moooooc těším...
30. led 2009 v 17:08  • Odpověz
Jinak fotky od murin jsou super...taky chci do bazénu a vypadat jako Ty :frowning2:
30. led 2009 v 17:12  • Odpověz
teda honzi ..uplne ti zavidim ja jsem tady zase sama jako kul v plote :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. led 2009 v 18:14  • Odpověz
ahojte holky, díky za pochvalu fotek. Strašně se mi líbí a to video je bomba. Jestli někdo máte možnost vzít pak na srazík noťas, tak vezmu dvd, abyste se kukly. Já si to pouštěla několikrát a naši z toho byli taky unešení. Za ty prachy to stálo, je to nádherná památka. Jen doufám, že budeme moct chodit plavat co nejdřív. Uvidíme po pondělní kontrole. Jinak pak chci začít chodit do Tečovic jak Marky, musím si tam zavolat jestli nás s Matesem vezmou.
No já jsem se dívala, že na dvd několikrát nemám zatáhlé břicho:slight_smile: to mě nějak nedocházelo:frowning2: Honzi, já bych zase chtěla větší prsa, ale bohužel jedině, že bych měla sponzora na silikony :grinning:
adeli já jsem taky sama jestli ti to pomůže. Malý chrní, tak sedím u pc a budu si třídit fotky.
30. led 2009 v 18:46  • Odpověz
tak jsem se taky mrkla na tu knížku a vypadá to zajímavě. Až někdy bude srazík ve Zlíně, tak se tam zajdu kuknout na ni na Prior.
30. led 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
ahojte
no já bych notas mohla vzít. a co srazík příští týden úterý?
honzi vy si toho vínka teda užíváte :slight_smile:
já bych taky potřebovala uklízet na oslavu ale miška se mě prostě nepustí...
30. led 2009 ve 20:42  • Odpověz
Přihodila jsem ochutnávku foteček:slight_smile:
30. led 2009 ve 20:43  • Odpověz
Mně úterky nevadí:slight_smile: A bude procházka, nebo nějaká herna?
murin: raději menší prsa, já jsem zrovna říkala Petrovi, jak mám ty prsa z kojení vytahané:frowning2: A to jsem teprve začala kojit.
30. led 2009 ve 20:48  • Odpověz
murin: krásné fotečky Matýska, pěkně si to užívá:slight_smile:
30. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
super fotečky peti! :slight_smile:
no ty vytahanýý prsa jsou hodně - a ted když u toho miška stojí klečí, rozhlíží se...no jsem zvědavá jak to pak bude vypadat , aby ještě bylo druhé :grinning:
30. led 2009 ve 20:59  • Odpověz
zlobi: děkuji za pochvalu:slight_smile:
tak chceš říct, že to ješte poroste (teda vytahá se) :slight_smile:
30. led 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
není zač jsou fakt pěkné :slight_smile:
no u mě rozhodně jo :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2009 ve 21:08  • Odpověz
zlobi: já jsem také na dobré cestě:slight_smile: ta zemská přitažlivost teda dělá kouzla:slight_smile: už chápu, že dříve bývaly kojné. A co, hlavně, že Terce chutná, do podprdy to nahoním a jinak se nikde nevystavuji:slight_smile:
30. led 2009 ve 21:11  • Odpověz
ahojky peti..pekne fotecky..vsechny mate takove barvy??
30. led 2009 ve 21:12  • Odpověz
ja co chodim k te pani,tak ja si nechavam delat hnede..takove ona nedela..
30. led 2009 ve 21:14  • Odpověz
knížka vypadá dobře, ale myslím si, že jí potřebovat nebudu. Mám obrovskou (cca 18 šanónů) zásobu říkanek, písniček, cviků na jemnou, hrubou motoriku, omalovánek, pohádek,... ze školky.
30. led 2009 ve 21:14  • Odpověz
to se s Terezkou vyřádíme:slight_smile:

adeli: máme 26 fotek a každá je v barvě, černo/bílá a taková slonová kost. Ta si mohu vybrat, je to super.
30. led 2009 ve 21:16  • Odpověz
peti..no ja mam hnede a barevne..me se ty bile moc nelibi..taky si tam muzu vybrat..kolik to u vas stoji??
30. led 2009 ve 21:19  • Odpověz
adeli: je super, že si můžeš vybrat. Já si třeba udělám do pokojíčku ty hnědé, Terezce do alba barevné a mámě se líbí černo/bíle. 600kč celkem
30. led 2009 ve 21:21  • Odpověz
adeli: to už je úplně jiné focení, jak už tak dítko pózuje. Těším se na to :slight_smile:
30. led 2009 ve 21:22  • Odpověz
petrik jak vidi ze se jde fotit tak pozuje..je to prdel a jak vidi blesk smeje se jak tele..
600 a kolik fotek?
30. led 2009 ve 21:27  • Odpověz
26 záběrů a každá 3x
30. led 2009 ve 21:30  • Odpověz
Terka řvala před a po focení, ale jak se fotilo ani nemrkala. Byla jsem z toho v šoku
30. led 2009 ve 21:31  • Odpověz
jako 600 za cd s fotkama nebo 600 za jako 78 vyvolanych fotek??
30. led 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.