• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
600 za CD s fotkama
30. led 2009 ve 21:33  • Odpověz
bez vyvolání
30. led 2009 ve 21:34  • Odpověz
aha ja jsem to prave nechapala..hm to je dost jen za cd
30. led 2009 ve 21:38  • Odpověz
to asi jo, ale jsem spokojená, tak to člověk dá
30. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
tak ja se loucim a valim do postele..
dobrou noc vsem :pensive: :pensive:
peti.pa pa :wink:
30. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
sak jo ja jsem taky spokojena..aspon budou mit ditka pamatku..dneska je drahe vsechno :angry: :angry:
30. led 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahojky...jdu vás jen na chvilku pozdravit a pochválit fotky :slight_smile:
Murin, je vidět že má Maťa vodu rád a nebojí se jí :slight_smile:
Peti, fotky se vážně povedly....nádherné jsou ty nožky ...to paní fotografka fakt pěkně vystihla :slight_smile: ...jinak z Terky už je kus baby...zdá se mi, že začíná být víc podobná na tvojeho a pusu má teda po tobě :dizzy_face:
...nebojte...mě se po Káji mlékarna jaksi změnšila, alespoň myslím, protože obleču i podprdy co jsem měla za svobodna :confused:
Já poklidím bugr a valím spát, Filda tu měl skoro do teď na návštěvě kamoša...Marťa se přišel udobřit s ním...ve školce se prý dneska hrozně porvali o dinosaury...Marťa tvrdil, že jsou jeho...má doma taky takové :sweat_smile:...už aby je ta dinosauří manie konečně přešla :rolling_eyes:
Adel, tak knížka vypadá dobře, ale my máme doma taky mega zásobu podobných knížek...moje máti je v knize min. 1xtýdně, takže tam kupuje hodně i Filípkovi...kdyby jste si ji někdo koupil, vemte prosím na sraz, ať ji omrknem :slight_smile:
Zlobi, tož mega oslavu 30tin přejem :slight_smile: :sunglasses:
dobrou:slight_smile:
janista: také jsem přidala svojí trochou:slight_smile: Jsem zvědavá, jak se vyloupne. Mám hodně foteček nožiček, ručiček, jen obličeje, ale také naháče. Jen opravdu ochutnávka
/plně jsi mně vybavila školku, ty hádky moc dobře znám a dinosauří období měly také děti (teda hlavně kluci). Nakupovali jsme vše o dinosaurech knížky, skládačky, videa, obrázky, ... ale jak si vyhrály, to byl klid:slight_smile:
30. led 2009 ve 21:46  • Odpověz
No Peti, on rozhodně není žádný rváč, ale když si něco brání co je jeho, tak se nezná :grinning: ...byla to asi velká bitka, protože mě to ženské hlásily hned jak jsem vcházela do školky a pak jsem to ještě řešila s učitelkama, volali jsme i taťkovi, aby potvdil, že jak ho ráno vezl do školky, tak si je bral z domu....no hrůza řešit takové žabomyší války...já jsem je chtěla Maťovi dát, ale Filip je nedá...chyběly by mu do jeho sbírky :sweat_smile: ....ve školce mají taky, ale všichni jsou tam zvyklí si brát svoje hračky z domu, což se mě nelíbí, protože pak pořád musím řešit co mu kdo rozbil a tak...
30. led 2009 ve 21:54  • Odpověz
jani, to je dobře, že se Filda brání. Ty hračky z domu jsme také řešily, naštěstí jsme si po roce děti a i rodiče naučily a už nic nenosily. Byl to opravdu problém. Hlavně, když se třída spojila, nebo zaskakovala jiná učitelka.
30. led 2009 ve 21:58  • Odpověz
Peti, však pak vem pár fotek na sraz nebo na tu procházku, jestli půjdem, ať se pokocháme malým mimi zase :slight_smile:
No učitelky mi právě taky říkaly, že už samy neví čí co je......normálně Filda má ve Sluníčkách (tak se jmenuje jeho třída) úplně stejně mladou učitelku jako jsi ty a je to tvoje jmenovkyně :slight_smile: ...a je hrooozně moc hodná, když byl menší, tak pokať nebyla pančelka Petruška ve školce, tak všichni maloši řvali jak želvy :grinning:
Já pouštím taťku k PC...takže dobrou noc a hodná spinkající dítka v noci :dizzy_face:
30. led 2009 ve 22:05  • Odpověz
určitě je vezmu, budu vyvolávat těhu i tyto fotečky
dobrou:slight_smile:
30. led 2009 ve 22:09  • Odpověz
ahojky holky, tak my už jsme vzhůru, noc super...Bobule byla super...jdu se kuknout na vaše fotky...na srazík klidně notbook vemu, to není problém...a pro murin...bud ráda za to, že jsi zdravá, jsi moc hezká holka... :wink: :wink:
31. led 2009 v 05:49  • Odpověz
31. led 2009 v 07:17  • Odpověz
dobre ranko :grinning:
u nas noc desna..od 10 do rana snad co pul hodky hore a porad rval..nechtel ani cumel nic..ze by zase zub :angry: :angry:
31. led 2009 v 07:59  • Odpověz
Dobré ranko:slight_smile:
U nás noc stejná, co 2hod. kojení, už jsem si zvykla:slight_smile:
adeli: to je hrůza, máš manžela teď doma, nebo jsi na to byla sama? :frowning2:
31. led 2009 v 09:11  • Odpověz
Teď zavezu malou k našim a půjdem na oslavu 60.narozenin Petrového otčíma. Mají to na celý den v restauraci, ale já půjdu jen na oběd a pak pojedu za malou. Nechtěla jsem jí tam brat, když řádí ty chřipky (bude tam 30 lidí). Tchýni se to nebude líbit, chtěla se pochlubit. Ale teď musím Terku ochránit, vždyť oslav a přiležitostí na chlubení ještě bude. Ještě jí nikdo, kromě rodičů a babiček neviděl, nikde necáráme. Chápu, že jsou zvědaví, ale teď je opravdu blbé období.
31. led 2009 v 09:14  • Odpověz
peti..uzij si oslavu :grinning:
petr uz je 3 tydny pryc..chtel domu ale vedeni reklo neexistuje :angry: :frowning2: :frowning2:
31. led 2009 v 09:41  • Odpověz
adeli: tak to před tebou sklání!!! Já bych se už za 14 dní zbláznila. Až bude Petřík větší a samostatnější to bude lepší, ale teď. Jsem na to celý den také sama, ale Petr do 24hod většinou z práce přijede. Teda pokud není na služebce, a ty nejsou delší než 5 dní. Jsi dobrá.
31. led 2009 v 09:48  • Odpověz
peti..no co mam delat..chce jit jinak ale kde ted kdyz neni prace a taky maji na vyp.o 7500 prej krize..nekdy je pryc 2 nekdy 5 tydnu..ted jak je ta jkrize tak jich tahaji jen po cizine a tak jsou strasne malo doma..a aj kdyz jsou pryc 5 tydnu tak doma jen vikend..driv to bylo ze 3 tydny pryc a tyden doma..ale na to uz se nehraje rekl pan reditel :angry: :angry: :angry: cur+k
31. led 2009 v 10:18  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Peti, moc krásné fotečky, opravdu se povedly, Terka je hotová modelka a i paní fotografka je šikulka :wink:
Adel, a kolik vyšly fotečky u vás?...taky je máte moc povedené.

Zlobi, přeji moc krásnou oslavu dnešních narozenin, ať se pěkně vyvede, pořádně si to všichni užijte a Miška ať je hodňounká :slight_smile: ...potom určitě dodej fotečky :wink:

Peti, taky se pěkně bav na oslavě, vím, že je škoda, že nemůže Terka s váma, já bych to teď asi taky neriskovala, já se teď vyhýbám i marketům, když můžu tak jedu radši sama bez Nikči, nebo nakoupí manža....Nechci riskovat další píchání uší :cry:

Jo holky, chtěla jsem se zeptat, nedáváte dětem nějaké vitamínky na posílení imunity, hlavně v tomto období? Tak mě to napadlo, jestli něco takového není (no je, určitě, ale jestli to dětem pomáhá a tak :wink: , prostě váš názor)
31. led 2009 v 10:27  • Odpověz
Adel, taky tě obdivuji, je vidět, že už sis zvykla, bohužel zatím jiná možnost není :confounded: ...ale třeba to bude časem lepší, já teda nevím, jak bych to zvládla...ale ženská prý vydrží a dokáže hodně :sunglasses:
31. led 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Peti, však ty sama víš co je pro Terezku nejlepší a každý musí uznat, že brát ji mezi tolik lidí je teď risk...my jsme poprvé byli s Kájou na podobné rodinné oslavě, když měla 3měsíce, ale ta byla v květnu a žádné nemoci neřádily jako teď...jinak na nákupy je taky nebrávám, já jezdím skoro na vše do Makra a tam děti stejně nesmí.
Marky...já dávám Fildovi už druhým rokem v zimě Preventan junior, není to přímo vitamin, ale jsou to látky na posílení imunity...nukleotidy a oligopeptidy a je fakt, že nemocný už nebývá, jsou ale určené pro děti od 3let, pak bere železo kvůli chudokrevnosti, malé teď dávám Mucoplant, je to jitrocelový sirup proti zahlenění jinak nic...naštěstí teď Fidlovi zachutnalo hodně ovoce, ale musím ho nějak schovat...má rád nastrouhané jablko s mrkví a citronem..nebo banán s jablkem jako udělané jako jednohubky posypané grankem nebo nakrájenou zeleninu s tvarohem nebo pomaz. máslem, sýr a šunku (tu tam malé zatím nedávám) a po tom by se mohli utlouct oba...mám doma knížku recepty pro batolata, je tam celkový jídelníček na celý týden, rozdělení pro děti od 1-3 let a od 4-6let, takže teď hodně čerpám z tohoto, teď už je výhoda, že můžou jíst od toho 1roku skoro stejné věci oba, jen Fildovi je trochu přisolím nebo přidádám dětskou vegetu bez glutamátů..
Adel...tak to musí být někdy pěkně na palici, být pořád sama....u nás je furt plný barák, Filda si sem pořád vodí kamoše, takže tu máme pořád veselo i můj je teď víc, doma, manuální práce teď tolik není, ten začátek roku bývá vždycky slabý, i když není krize, ale zase tu pořád sedí u PC, dělá si účto nebo seo optimalizace na svých stránkách...
31. led 2009 v 11:31  • Odpověz
ahojte holky, my noc na dnešek strašná. Já nemohla usnout, jak jsem vytuhla, tak malý se do hodiny vzbudil a 3h v noci nespal, jen se převaloval, hrál si s dudlíkem, škrábal po prostěradle, už mě to fakt deptalo:frowning2: nakonec zabral, ale já pak opět ne. Pak mě vzbudil v 6h jak kdyby měl v sobě budíček, že má dostat ATB. Jinak přes den dobré, ale teda dnes celý den jen nadával:slight_smile: ořád žvatlal, ale tak hlasitě jak kdyby fakt nadával. Jinak je bez teplot, ale má průjem. Ale to má asi z ATB, to mi říkala MUDr. že to může mít z toho. Snad to bude dobré.

Peti: moc krásné fotečky Terezky, mě přijde víc podobná na tebe :slight_smile: S těma nožičkama je opravdu úžasná. To jsi byla u Vlaďky nebo Veroniky? mě se tdy ty černobílé líbí. Já jak jak byla fotit malého, tak jsem si to taky nechala namíchat různé barvy těch fotek.

Zlobi: doufám, že jsi si užila nádherně oslavu.

Janista: to jsou teda boje ve školkách, ale z těma hračkama je to fakt blbé, když si je berou děti z domu:frowning2: Prosím tě jak se jmenuje ta knížka ohledně toho jídla? to by se mi taky líbilo, protože fakt už nevím co vařit a co vůbec může. Jo sice od roku může vše, ale tak nechci to nějak moc přehánět. Ještě teď mám problém malého nakrmit, nechce jest normální jídla. Dnes abych do něj dostala rajskou polévku(jeho oblíbená) tak jsem vždy na lžičku musela položit i kousek rohlíku jinak to nechtěl, jak tam ten rohlík nebyl, tak prostě neotevřel pusu a rozčiloval se.

Marky: zvládla by jsi to taky. Každá bysme to zvládly, ale chlapi ne. My jsme prostě jedničky :grinning: Je to jen o zvyku, ale když má člověk pomocnou ruku je to mnohem lepší, ale někdy to prostě nejde:frowning2:
31. led 2009 v 18:42  • Odpověz
holky a co se týče těch prsou, tak jak jsem přestala kojit, tak do 2měsíců se mi ztratily a navíc i to co jsem tam měla před těhu. Takže vám určitě nezůstanou vytahané.
31. led 2009 v 18:47  • Odpověz
Ahoj Murin...když tak Matýsek kecá, to už je mu jistě lépe :slight_smile:
Ta knížka se už bohužel nedá koupit, vyšlo to jako mimořádný výtisk Miminka v roce 2006 a jmenuje si to tuším Výživa pro batolata...jsou tam recepty i odborné články, když má dítě nějakou poruchu trávení, alergii apod.
Můžu ti to vzít ukázat na sraz a půjčit na okopčení, jestli budeš chtít...
Jinak zítra jedem lyžovat na Rusavu, budem tam tak od půl 11, pojede i švagr a známí s holkou, tak bude mít Filda sparing part na lyžovačku :slight_smile: ...holky nechcete se někdo přidat?
31. led 2009 v 19:42  • Odpověz
..sparing partnera :slight_smile:
31. led 2009 v 19:43  • Odpověz
janista, já bych jela ráda lyžovat, ale nemůžu.Malý na mě pořád visí a naši nejsou ještě zdraví, tak nemůžou hlídat:frowning2: Tu knížku bych si okopčila jestli ji vezmeš na srazík, budu ráda
31. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
ahojky holky, je to tady....39,3teplota a kašel začíná....hrůza...ale už spíme. Máme tady maminku, kukáme na tv...a Adélka dnes dostala první bačkůrky. Pořád chtěla dnes jen mlíčko, brouček malý :frowning2:
31. led 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.