• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahoj Jani, to začíná Adélce nebo tobě? chudáčci děti, je to fakt už děs, aby zima skončila. I ty lyže oželím, jen aby bylo teplo a bylo po nemocech. Jdu se dívat na tv a dodělávat album. Mějte se, dobrou noc.
31. led 2009 ve 20:16  • Odpověz
...bobek malý :frowning2: ....ti naši maloši teda v posl. době zakoušejí...Jani mě se na horečky u Fildy při vysoké teplotě osvědčily mokré ponožky, je to lepší než priessnitzův zábal, ten mi připadá pro děti moc drastický...
Holky dobrou, já jdu balit věci pro děcka na zítřek...
31. led 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
ahojte všichni
teda tady je to děsné :frowning2: ty nemoci..
já měla noc, co hodinu vhůru :frowning2:
přes den už lepší, jen si prostě vynechala jeden spánek...
oslava dobrá ale náročné přípravy a pak 12 lidí a jedno 19i měs dítě, tak takové náročné, ale fajn :slight_smile: miška byla hodná, akorát prostě musí být u mě, třeba u radka vydrží ale jak mě uvidí, nebo jí prostě dojde, že není u mě tak hned ke mně.
ani jsme nefotili, ale dort jednou jo tak pak snad dám foto, ted jdeme ještě posedět s bráchou zítra ráno po 4hod jede, čeká ho cesta až za Rokycany...
at je všem líp!!
31. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jo ještě Murin....knížku ti vezmu, ale připomeň mi to pak....já jsem hlava děravá :pensive: ....však snad lyže ještě dáme, třeba se nás domluví víc..už i Marky tu říkala, že by to ráda zkusila, tak uvidíme, kdo se ještě připojí...ještě jednou dobrou noc :slight_smile:
31. led 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
jani lyžování zní super, ale ted nemůžu malou nikomu nechat :frowning2:
31. led 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahojky holky,
tak mám konečně chvilku odpočinku. Dnes Terka měla pozorovací. V 16hod jsme přijeli domů, to pak trochu zadřímla, ale né moc tvrdě, pořád se budila. V 18hod byla kůpačka a až před chvilkou usnula. Kňourala, byla protivná, protože nemohla zabrat. Tak snad už.

janista: tu knížečku bych si také ráda okopírovala někdy, ať pak mám inspirace k vaření:slight_smile: Zítra si pořádně zaližujte

zlobi: ty noci se tak táhnou, když jsou děti hore:frowning2:

Holky s těma nemocema mně to příjde děs, pořád se to točí. Buď jseou nemocní rodiče, nebo děti:frowning2: Dnes jsem si vzpomněla na léto, mooc se těším, jak budem s Terezkou chodit na koupaliště na Baťově. Budem vegetit ve stínu na dece, pohoda:slight_smile: To bude paráda:slight_smile:
31. led 2009 ve 21:20  • Odpověz
ahojte holky, my noc dobré. Malý se vzbudil ve 4h na jídlo a pak v 6h na ATB a to už nespal. Tak jsme si spolu hráli na posteli a v 7.30h jsme se šli nasnídat. Teď si hraje a já hledám na netu to plavání v Tečovicích jak chodila Marky a nemůžu to najít. Dneska mám totiž poslední lekci plavání a nemůžeme s malým jít tak nevím jestli volat tam, že budeme pokračovat a nebo se přihlásit do Tečovic ať to mám blíž. Nejhorší je, že jdeme na ušní až zítra a to se dozvím jestli budeme v plavání pokračovat nebo ne, jestli nám to nezakáže.

zlobi: tak to už máte za sebou, měli jste teda doma narváno:slight_smile: dortík pak dodej. Vidím, že Miška je taky pěkný mamináč:frowning2: no jo to je asi každé dítě, prostě jsme s něma od rána do večera, tak se není čemu divit.

Peti: na koupák do Otr. už se taky těším až budu s Matesem chodit. To už bude řádit v bazénu a běhat sám, doufám:slight_smile: až půjdete na prochajdu tak se ozvy.

janista: užijte si lyže!

pěkný den
1. únor 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
ahoj
murin http://delfinek.webz.cz/index.htm :slight_smile:
jinak noc lepší vstala at ve 2.30 :slight_smile: peti já se těším na jaro léto, na celodenní výlety (snad už to mišku bude venku bavit :slight_smile:) a hlavně na víkendy do chaty, pod stan, chodit...už aby to bylo :slight_smile:
murin to vypadá že už je matýskovi líp? yamahu asi plánujete stihnout co? :slight_smile:
my se chystáme na to plavčo do slané vody u nás na JS, snad nám to zdraví dovolí :slight_smile:
1. únor 2009 v 09:47  • Odpověz
ahojky holky, my noc super....odjela nám bababa jak říká malá a Adélka začala plakat...ted usnula na tatínkovi...
do jaké slané vody zlobi? My se taky těšíme na jaro, budu jezdit do Zlína k mámě často a na výlety....už to nějak musíme vdyržet, zachvíli bude březen a bude líp.... :wink:
1. únor 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
honzi a co ta teplota? to měla adelka? a už je líp?
kenny otevřelo na jižňácích bazén se slanou vodou. dr. nám to doporučuje kvůli té rýmě a tak vůbec...
1. únor 2009 v 09:59  • Odpověz
zlobi díky. Kámoška mi taky poslala kontakt, ale jiný a je to taky v Tečovicích www.vodnicek.com. Je s tou paní moc spokojená tak mám dilema kam volat. Dopoledne jsem volala té svojí paní, ale nebere mi to, tak to zachvíli zkusím zase.
Do yamahy se chystáme. Malému nic není, on i s těma teplotama vypadal, jak kdyby mu nic nebylo, jen mě pořád chtěl u sebe. Jinak to byl asi zápal švindlu neboť jsem dnes našla 8 zoubek:slight_smile: to jsem viděla jak se smál, takže až se vzbudí tak mu prošmejdím pusenu jestli jich není víc:slight_smile:
kdy jdete do té slané vody?

holky tak co úterný srazík? bude a kde????
1. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
ahoj murin
tak to ani nevím žr jich tam působí víc..
na plavání se chystáme jaro léto, až bude po těch rýmách našicha a jestli budeme mít ouška ok, snad jo...
ty jo tolik zubů, tak to bylo k tomu? synovec prý ke každému zubu průjem a 40horečky...já nevím zkušenost zatím nemáme :grinning:
jsem pro srazík :slight_smile: akorát procházky jsou pro nás tak max hodinka, a pak potřebuju hernu miška se fakt nudí v kočárku..
1. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz
asi jo, protože to co jsi poslala, tak k ní chodila Markéta. Kámoška chodí k jiné. Dneska mi ta moje nebrala celý den telefon, tak ji zkusím zavolat zítra. Protože do dneška měly být zaplacené prachy na další kurz a já to zasklila, tak se zeptám jestli to nevadí, že to pošlu v pondělí. Když nás nevezme, tak zavolám do Tečovic a uvidím.Nechci přestat chodit, když to malému tak jde...
Jo už jich máme tolik, je to zubejda:slight_smile: nevím jestli to bylo k tomu, ale z části určitě. Tak mi 6zubů bez příznaků, kromě častého kadění. 7zub měl už vyšší teploty a kadil o 106. Tak nevím, asi to bude horší a horší s dalšími.
Mě je jedno jestli procházka a nebo herna. Mě malý v kočárku vydrží, takže bude záležet na vás.
Tak já jdu malého dát do vany a pak uspat. tak zatím. pa
1. únor 2009 v 17:47  • Odpověz
Holky tak Adélky teplůtka je pryč a máme už 4zub...super :wink: Večer přidám fotky...
1. únor 2009 v 18:33  • Odpověz
ahoj Honzi, tak to je super, že už je Adélce dobře a gratuluji k zoubkům. Mě malý akorát vytuhnul, tak jdu rychle do sprchy, kdyby se náhodou vzbudil.
1. únor 2009 v 18:46  • Odpověz
autor
ahojte,
tak my dneska odpočívali a byli se projít. akorát musíme koupit kšíry do kočárku na balkoně páč si tam stoupla i ve fusaku. a pak kšíry do židličky protože tam si stoupne během 3 vteřin no děs:slight_smile:
koupili jsme si kytku velkou krásnou nafotím ten nábytek a dodám :slight_smile:
honzi ty chodíš s adelkou na nějaké cvičení nebo tak? a co ta tvoje práce začneš nějak? a co byt hýbe se to?
murin tak snad nebudete mít takový průběh u dalších zubů!
co ten srazík v úterý? já fakt hernu dnes jsme šli co spala pak jsme nakrmili v kočce a po cestě domů knourala :slight_smile:
1. únor 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
honzi to je super že jí to povolilo tak rychle :slight_smile:
1. únor 2009 v 18:51  • Odpověz
Miška si stoupla i ve fusaku? tak to je teda šikula. To malý teda ještě nezkusil:slight_smile: stou židličkou věřím, proto jsem chtěla plastovou s popruhama:slight_smile:
Kytičku jste si koupili nebo Radek tobě? Na fotečky jsem zvědavá. já už ani nevím co je kytka:frowning2: a co jsi dostala vůbec na narozky?
No jen doufám, že další zoubky proběhnout fakt v klidu. jsem zvědavá co bude zítra na ušním, co řekne.
Mě je jedno, srazík v herně klidně.
1. únor 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
no je to šikulka, ale nevím jestli mám být ráda. do dřevěné holt koupíme kšíry :slight_smile:
koupili jsme pokojovou asi metr vysokou, dodám foto :slight_smile:
na narozky jsem dostala zapékací misky takové ty malé na jednu porci co jsem chtěla a pak digi váhu co měří tuk a vodu tu jsem taky chtěla. pak nějaký parfém a maličkosti. Radek mi dal 10 lekcí squashe s trenérem :dizzy_face: a ještě spolu vybíráme zlatý řetízek já mám krásný přívěšek od něj zlatý tak k němu (bílý). ale větší radost mám teda z toho squashe :sweat_smile:
a o kytky se doma musí starat radek s mojí péčí by moc dlouho nevvydržely :zipper_mouth: ale líbí se mi, ale zase nějak moc jich nemáme...jsem něco chtěla napsat ale zapomněla jsem...tak snad si vzpomenu :slight_smile:
1. únor 2009 v 19:29  • Odpověz
jé tak to by se mi ta kytka líbila, jsem strašně moc na kytky, já jich měla celý byt akorát teď mám problém jak si je dám všechny sem, neboť babička jich má požehnaně a to jich půlku musela vystěhovat na chodbu, protože malý začal jest hlínu.
Ty jo, ty jsi dostala i trenéra k tomu? tak to je super :grinning: To by se mi taky líbilo, protože jsem snad jediný člověk, co squash nehrál. To jsi dostala pěkné dárky.
1. únor 2009 v 19:38  • Odpověz
no já jsem taky přes kytky, pořád nějaké množím a starám se o ně jako o děti....
Mě čeká ještě žehlení...
1. únor 2009 v 19:45  • Odpověz
taky mě čeká žehlení už několik dní, ale vůbec se mi nechce, takže dneska budu sedět u tv, tak jako několik dní:slight_smile: Prádlo počká. Zítra by měla dojít ségra mrknout se na čertíka, tak budu asi žehlit když tu bude.
1. únor 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
no právě že ten trenér je to hjlavní, já ráda dělám takové věci pořádně a správně :slight_smile:) mám z toho obrovskou radost.
a kytky...fakt mě nebaví se oně starat úúúplně moc, chystám fotky :slight_smile:
1. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
taky by s emi líbil trenér a ještě k tomu kdyby byl mladý, pěkný... :grinning: :grinning: :grinning: Já se o kytky starala ráda, ale postupně už mě to moc nebaví a s malým jsem je zapomínala i zalévat. Až jsem viděla, že jsou sklopené, tak jsem naběhla s vodou..
jsem zvědavá:slight_smile:
1. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz
Taky dohodím fotky...ale mám je rozházené ve dvou noteboocích, tak hodím jen pár a zbytek zítra...
1. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz
dneska jsem taky hodně fotila, jak jsem jezdila s malým na sáňkách, takže zase vyřechtané. Postavila jsem mu zase sněhuláka.Ale foťák mám nahoře, takže dodám foto zítra.
1. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
jé vy jste byli na saních bysme taky kionečně mohly jít :slight_smile:
jsou tam fotky, v Miška 1 jsem nějaké umazala, nemám ted čas to přehazovat...
ta kytka u skleníku bude buĎ na poličce nebo polička a obrázek nad ní...není to ještě hotové, čekali jsme co vybereme za kytku :slight_smile:
1. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz
fotky jsou moc pěkné, dortík vypadá dobře a Miška v šatech nemá chybu! Je v nich kouzelná, jsou opravdu moc pěkné. Vše máte pěkně sladěné jak kdyby jste to kupovali vše najednou v jednom obchodě, moc pěkné.
1. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz
zlobi, fotečky moc hezké, taky bych chtěla vyfotit malou u zrcadla, ale bohužel tak velké doma nemáme, ta fotka je úžasná...přihodila jsem taky fotky...
1. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
no jsem dostala i s bráchou záchvat smíchu když jsem v nich mišku viděla :slight_smile:) jsou jí krapet větší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nábytek jsme se tak snažili at to ladí...díiky za pochvalu :slight_smile: jsme si říkali že máme chvíli klid ale za chvíli začneme dělat mišky pokoj, nám to všechno trvá než to vybereme...:slight_smile:
1. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.