• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahojky holky,
snažím se vás dočíst:slight_smile:

Především bych chtěla popřát Davídkovi vše nej nej k svátečku.

Prohlédla jsem si holky vaše albíčka, děti jsou u stromečku kouzelné. Už se těším na příští rok, Terezka už bude řádit.

Myčka: já mám AEG, myje lépe než já:slight_smile: Když mám zapečený pekáč, super vydrhne. Plastové nádobí a nože tam nedávám. Hodně je to tupí.

kojení: poslední dva dny je to u nás lepší, kojím tak co 2,5 - 3hod. Včera jsem jí vážila má 4100g (porodní 3150g), už se jí začínají dělat faldíky:slight_smile: Je k sežrání:slight_smile:

Silvest: jsme pozvaní k našim, tak uvidíme. Žádné divočení, domácí pohoda. A snad i nějaký spánek:slight_smile:

Přeji všem pěknýho Silvestra a do Nového roku ať se vám splní i ta nejtajnější přáníčka:slight_smile:
30. pro 2008 ve 20:21  • Odpověz
Ahojky Peti..
děkujem a taky jsem koukala do albíčka..malá je nádherná :slight_smile:
30. pro 2008 ve 20:23  • Odpověz
ahoj Peti, ty faldíčky jsou na dětech boží:slight_smile: my je máme doteď :grinning: Dodej nějaké foto Terezky.
Taky ti přeji do Nového roku jen to nejlepší a hlavně rodinnou pohodu a Terezka ať roste jen do krásy a dělá radost...
30. pro 2008 ve 20:24  • Odpověz
Fotečky dodám zítra, jak budu u našich. Proberu foťáčky. Bude také více času, bába bude chovat:slight_smile:
Dala jsem do albíčka jednu těhu fotečku. Pouze ochutnávku, nevím kdo sem chodí. Zbytek až osobně na nějakém srazíku.
30. pro 2008 ve 20:46  • Odpověz
tak na fotečky se těším. Na těhu fotku jsem se dívala je moc pěkná. To už není ani možné, že? :grinning:
30. pro 2008 ve 20:54  • Odpověz
Ahojky holky, my měli super den...
Kukám, že nás po dlouhé době navštívila kraste, jak se máš a co malá?
No já dodám fotečky asi až zítra, máme jich z dneška moc...
30. pro 2008 ve 20:54  • Odpověz
murin: máš pravdu, pěkně to letí. Zítra už bude mít Terzka měsíc. To snad není pravda. Než se nadějeme, budeme vyřizovat občanku:slight_smile:
30. pro 2008 ve 21:05  • Odpověz
fotky jsou příhozené :wink:
30. pro 2008 ve 21:05  • Odpověz
honzinecka: fotky jsou moc pěkné. Vidím, že jsi udělala výběr fotek ze tří albumů:slight_smile:
holky já jdu chrnět, jsme k.o. dobrou noc.
30. pro 2008 ve 21:16  • Odpověz
peti..petrik ma zitra rok a ted ve 21.30 loni me praskla voda.. :grinning: :grinning:
30. pro 2008 ve 21:16  • Odpověz
murin..dobrou :pensive:
honzi..pekne..ja jsem dneska taky pridala z oslavy
30. pro 2008 ve 21:17  • Odpověz
adelinka: tak to je pěkná vzpomínka:slight_smile:
tak dobrou :slight_smile:
30. pro 2008 ve 21:19  • Odpověz
adeli: pěkné fotečky z oslavy, nádherný dort, jsi šikulka:slight_smile:
30. pro 2008 ve 21:23  • Odpověz
murin..no ani ne..ta voda byla jeste dobra to pak bylo desne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2008 ve 21:23  • Odpověz
honzi: Adélka už je pěkný hároš:slight_smile:

murin: dobrou:slight_smile:
30. pro 2008 ve 21:24  • Odpověz
peti ..diiiik dal me zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2008 ve 21:25  • Odpověz
tak ja uz valim do postele pa pa a dobrou noc :pensive: :pensive:
30. pro 2008 ve 21:35  • Odpověz
autor
holky taky dobrou, malá usnula krááásně, šli jsme tam jednou a spí , tak uvidíme noc navíc jsme po očkování prevenar a strašně bleje dneska :frowning2:
30. pro 2008 ve 21:55  • Odpověz
Děkujeme za lichotky...adeli, krásné fotky a dort fakt krásný. No malá mi usnula dnes zase pěkně sama v postýlce. Já se loučím a pokud tady zítra nebudu, přeji vše nej...do nového roku všem a dětem hlavně zdravíčko vám holky hodně trpělivosti a radosti z dětiček...

tak zatím papa
30. pro 2008 ve 22:02  • Odpověz
autor
dobré ráno,
tak noc celkem dobrá večer krásně usnula po 20 vzbudila se před 3, původně jsme chtěli s kojením počkat do 4, ale po tom očkování jsme ji nechtěli nechat řvát tak se kojila a pak až v 6.30 a pak ještě spala do 7.30 takže paráda :slight_smile:
holky když vidím fotky, kdo máte své děti přes den v postýlce nebo ohrádce? miška totiž vůbec není zvyklá a když jí pak někde na chvíli dám do ohrádky tak ji chvíli zkoumá a pak řev, že nikam nemůže :slight_smile:
31. pro 2008 v 08:26  • Odpověz
ahoj holky,chci se zeptat kde je ve Zline nejaky dobry bazarek s kocarkama? :slight_smile: vim,ze neco bylo za fotb.stadionem a pak v Otrokovicich,ale to je strasne daleko.Uz tam nebydlim delsi dobu a nemam prehled dikes za info :slight_smile:
31. pro 2008 v 09:20  • Odpověz
autor
ahoj aponchie. co já vím, tak na Kvítkové jsou "kočárky zlín" a tam prodávají nové i použité kočárky. jinak internetová aukce aukro je dobrá, ale asi chceš "naživo"
31. pro 2008 v 09:31  • Odpověz
autor
jinak vše NEJNEJNEJ Petříkovi k narozeninám!!! :slight_smile:
a taky vše nej všem do nového roku...ať se mají stejně dobře ti, kteří jsou spokojeni a ať se mají líp ti, kterým letos něco nevyšlo!!! to vám přejí M+M :slight_smile:
31. pro 2008 v 10:04  • Odpověz
no prave,ze radsi nazivo pac jsem nerozhodna a musim si to ochytat vsecko :grinning: na Kvitkove kde asi?tam jsem pracovala na Hotelu Ondras a znam to tam trosku :sweat_smile:
31. pro 2008 v 10:05  • Odpověz
autor
ahoj aponchie je to
http://www.kocarky-zlin.cz/
ještě kus za ondrášem někde u těch lešetín 2 a 3 tuším...
31. pro 2008 v 10:22  • Odpověz
super dikes uz jsem tam i nasla ,kterej bych chtela,ale je brzo to jeste kupovat jsem teprve ve druhem trimestru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2008 v 10:37  • Odpověz
Ahojky holky, my byly nakoupit, tatínek uklidil a vaří a půjde s malou ven, já vysaji a pak budeme dělat chlebíčky, chutovky a mísy...tak se těším...a kukat na Krakonoše a lyžníky, to milujeme....malá byla v ohrádce s Julí, jinak mi tam taky nechce být...my spali celou noc až do 5.30hod, napila se a pak spala ještě do 7hod...super noc,...
31. pro 2008 v 10:38  • Odpověz
autor
aponchie, tak ale už je čas vybírat :slight_smile: a který bys chtěla?
a odkud jsi?
31. pro 2008 v 10:50  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Všechno nejlepší k prvním ročku Petříkovi a dodatečně ještě Davídkovi ke svátečku...hodné rodiče a hlavně zdravíčko :slight_smile:

Jinak do nového roku přejem ...pohodu, zdravíčko, štěstí a lásku Vám i Vašim rodinám :slight_smile:

Mony, díky za nabídku židlí, nějaký čas ještě vydržíme s plasťákama....jsou pro nás velmi praktické....však už jsem tu psala, jak nám Filda vyzdobil celý byt, pomalovat úplně vše ...sedačku, novou kuchyň, dveře, podlahu i Káju :sweat_smile:
V postýlce Kája už taky moc není, jak už chodí, tak chce už pořádný výběh :grinning:

Murin, tož to víš...kovářova kobyla chodí bosa, prostě když je potřeba něco pro zákazníka, musíme se obětovat :grinning:

Peti, už se moc těším na nové fotky Terinky...taky blahopřejem k prvnímu měsíci...utíká to jako voda

Jani, tobě ať výjde nová práce...hlavně ať tě baví :slight_smile: Já začím pracovat zruba od února...budu pomáhat mojemu, ale bude to práce z domova, takže v pohodě, uvidím jak to s oběma zvládnu....

U nás taťka taky bude chystat občerstvení....sám se nabídl (snad poprvé :sweat_smile: )...tak mu nechci zkazit radost :grinning:
31. pro 2008 v 10:50  • Odpověz
autor
honzi: tak to se máte takové noci...:slight_smile:
no právě že my ohrádku taky nee :slight_smile:
31. pro 2008 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.