• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
proč? mě se v nich malá moc líbí. Vypadá opravdu kouzelně a jako velká holka:slight_smile: Taky bych chtěla sehnat nějaké moc pěkné šatičky(pro kámošku :wink: )
vypadá to u vás fakt pěkně. jsem ti kdysi posílala na mail dětské pokojíčky.Taky bych chtěla zařizovat dětský pokoj, ale bohužel, nemám na to místnost:frowning2: malý bude hodně dlouhou dobu se mnou v ložnici. Třeba časem budu moct něco zařizovat jestli přistavíme.
1. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
no tohle jsou od kámošky zse skotska...sice je na nich medvídek pu kterého nesnáším, ale tak co...
jj koukala jsem chci nějaký pěkný zatím může být bez psacího stolu tak se trošku vyřádit na něm :slight_smile:
určitě budeš zařizovat, dřív než si myslíš určitě ! :slight_smile:
1. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz
mě se moc líbí. Tak to já méďu Pú můžu:slight_smile: teď mají ve Sparu slevněné věci na kojence a jsou vesměs s Pú. No já musím koupit něco malému na jedho první oslavu narozenin, teda pokud mi opravdu něco padne do oka, jinak ho navleču do věcí co mám doma. Šílené už je únor:frowning2: kéž bych bezy zařizovala, ale asi ne a stejně nebude ani za co. Je to děs být sama s dítětem.... a bude hůř...
to jo psací stůl hned tak Miška potřebovat nebude.
1. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
já jsem slíbila že už hadry nišce kupovat nebudu má jich dost svých a pak hromadu pljčených od té kámošky ani to vše nevynosí...stejně střídáme pár oblíbených kousků :slight_smile:
no stejně jsou ty děti oblečené hezky jn kvůlinám jim je to fuk :slight_smile:) ty už jsi mu koupila nějaké dárky ?
1. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz
já taky nechci kupovat hadry, mám plnou skříň a některé věci měl třeba teď poprvní na sobě, protože se mi nechce už delší dobu žehlit. Vštšinou vezmu vždy věci co mám na hromádce nahoře. Jen když někam jdeme tak vezmu něco lepšího. Ty nej věci na doma nedávám, protože je čuňátko:slight_smile: Jen sjej si říkala něco pěkného na tu oslavu, ale stejně to vidím,že bude v tom co má doma. Jo je to pravda, oblékám se je jen pro sebe.Malému je úplně jedno, že má nové triko...
zatím mám koupené jen dřevěné puzzle, triko(ale to je až na léto, vzala jsem ho větší) a tu knížku mých prvních 5let, ale ta je spíš pro mě, dnes jsem si tam vyplňovala některé věci.Ještě si musím některý den sednou k pc a projít opět fotky do mala a vyvolat je, abych je do té knížky mohla nalepit. Nikde jsem nebyla ještě nakupovat dárky:frowning2: nechtěla jsem když byl marod a stejně jsem neměla hlídání a sním se to už opravdu nedá. Pokud mi to vyjde, tak teď v týdnu zajdu nakupovat. Chtěla bych malému konečně koupit botičky a koupit tříkolku. Naši mu dají cyklosedačku, už jsem si ji vybrala na netu, ještě se na ni chci jít mrknout do cykloprodejny.
1. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz
No já ted malé taky nic kupovat nebudu, máme hadříků hrůzu, i na léto...šatičky do kterých dám malou na její narozeninky první už vybrané mám...moc se na to těším, už za necelé 4měsíce, holky, toto letí :slight_smile: Já medvídka pů taky můžu, já vůbec sbírám medvídky....no já pevně doufám, že již brzy budeme mít vlastní byt i vlastní pokojík Adélka...
1. únor 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
no jako pro taky mám pár hezkých kousků ale fakt pár. ted jak jsem tu měla kámošku tak sháněla pro malého fleecovou mikinu a v tom obchodě ve Zlínstavu měli jednu za 500! mikinu pro mimčo to je tak nesmyslné dát takovou částku...nakonec koupila krááásnou na MMB za 90 :slight_smile: jako stejně jí bude mít na sobě párkrát než z ní vyroste...
budeš jezdit na kole? já ho ani nemám mě to neba...
1. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
no a jak to tedy honzi vypadá s bytem? a s tou tvou prací?
já jsem asi divná já fakt pů nesnáším, celou tu pohádku...:slight_smile:
1. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz
je to síla ty částky za věci na mimi :angry: Fakt se někdy vyplatí jít do bazárku...z tama mám taky moc pěkných kousků. Když chci něco pěkného tak jdu najčastěji do CA, tam mívají moc pěkné věci a nejsou ani tak moc drahé.
Já na kole jezdit budu, mám kolo ráda. Sice nevím co na to Mates, když se mi bude muset dívat na zadek:slight_smile: ale bude to muset nějak zvládat. Já jsem vždy jezdívala okruh Otr, Kvasice, Tlumačov, Otr. je to 13km a taková projížďka stačí na provětrání a protáhnutí svalů.
No já tu pohádku taky nemusím, ale psotavička Pú se mi líbí. Jsem taky na ty medvídky. Malý má Pú na hodně věcech
1. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
no já to nějak nedokážu oddělit :slight_smile:
no nic jdu hrát osadníky s radkem možná pak ještě potom budu...ale chceme jít tak po 22 spát nikdy nevíme jaká bude noc...že :frowning2:
tak hezkou noc všem :slight_smile:
1. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz
taky už končím, nemůžu usedět. Dneska jsem měla trošku oddech, tak jsem seděla. takže mě bolí zadek. Jdu se natáhnout. Dobrou noc a hlavně klidnou. Já se zítra připojím asi až večer. takže přeji i pěkný zítřejší den. pa
1. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
Pěkný večer holky,
tady už se asi chrní,že? :confounded: ...No já než jsem vás dočetla :wink:
My jsme dneska byly celé odpoledne u tchánů, popřát k svátku a Nikča tam pak usnula, tak jsme čekaly až se vzbudí a domů jsme dojely kolem osmé. Měla tam i bratránka, tak se aspoň spolu vydováděli :grinning:

Zlobi, fotečky jsou moc krásné, mě se taky Miška moooc líbí v šatečkách :slight_smile: , sluší jí to.....a i dortík pěkný, asi i dobrý co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ta slaná voda zní super, taky bych někdy s váma vyrazila....a ten bazén se má teprve otvírat, nebo už to tam funguje?

Murin, tak nakonec se vám z toho vyklubal zoubek :slight_smile: ...tak hlavně, že už ho nic netrápí. Taky si myslím, že budeš brzy zařizovat i ty dětský pokojíček :wink: a na to kole určitě budeš mít společníka, neboj :wink: :sunglasses:

Honzi i Adel je už velká slečna, podle foteček dělá pokroky, šikulka :slight_smile:

Já taky malé moc věcí na oblečení nekupuju, i když přiznávám, že je někdy těžké odolat :wink: ....Spoustu věcí mám po ségře a v zásobě máme teď i klučíčí, pro všechny případy :sunglasses:
1. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz
Vyžehleno a jak tak kukám, tak tady je jen Marka....
1. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz
Asi jo, možná ještě přiletí "noční pták" Janista :grinning:
1. únor 2009 ve 21:39  • Odpověz
Počkej, už čekáte miminko nebo pracujete pořád na něm...a kdy vy se budete stěhovat? Dnes jsme jeli přes Doubravy, tak jsem si na Tebe vzpomněla...
1. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz
To bych vám dala přece vědět :wink: ...zatím se jen pracuje, ale stále kojíme, takže to asi chvíli potrvá, nějak nemám tu sílu "naši násosku" násilým odstavit :grinning:
JInak u nás stěhování bude možná nějak jaro-léto :confounded: ....ale už tomu tak nějak nechávám volný průběh.
1. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
my hrajeme ještě :slight_smile:
ten bazén se slanou vodou je už otevřený. je to od nekky, ale zatím je to pro 1,5leté děti od hygieny povolené na jaře v létě snad dostanou povolení pro menší děti a chci tam chodit normálně na kursy plavča...
dort byl - jestli znáte štafetku zákusek - tak takový :slight_smile: s marcipánovým potahem..mnammnam
marky na srazík v úterý půjdeš? kam bys šla?
1. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
jo marky znám pár holek co otěhotněli i přes kojení, takže naději :slight_smile: my kojíme kromě oběda furt někdy chce i po obědě když jí nechutná...jinak si prso nenechá odepřít, ani nezkouším nějak...zatím prostě kravské vůbec nedostává a čím později tím líp :slight_smile:
1. únor 2009 ve 21:47  • Odpověz
Nazdááár osadníku :grinning:
Tak to bude pro nás v létě akorát, ten bazének :slight_smile:
Jinak srazík je mi jedno jestli ZL, Otrok.,nebo Mal., dojedu ráda, ale tak nějak nevím jestli už mám do té herničky :unamused: ...ale prochajdu bych dala určitě.
1. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz
No i monrou mám pocit otěhotněla přes kojení a vím, že já bych toho byla schopná taky...byla jsem těhotná podle všeho hned, jak jsme na mimi začali pracovat...Ty máš kdy marky narozeninky? Ted bude slavit Karel 1rok a pak vlastně Mates...no letí to jako voda...
1. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
nazdár :slight_smile:
radek u toho instaluje pc pro dědu tak mám chvilku, stejně už vyhrál :angry: :grinning:
tak vy už jste ok nebo ne? pro nás je prochajda fakt tak na hodku protože se pak vzbudí a nudí se, knučí, prostě chce akci :frowning2: a spí už jen tak hodku až dvě dopol a 30-60 min odpoledne...ale pak jít domů je o nervy a o hlas furt něco vymýšlet at to vydrží až domů...
1. únor 2009 ve 21:51  • Odpověz
Já taky normoš mléko nedávám, ale ten je u nás s tím kojením docela sranda, ona už i třeba při hraní přijde za mnou, a nakukuje mi pod triko, jestli tam jako něco mám a ať jí dám :grinning: , no sranda, hlavně když tu mám návštěvu....a když ležíme večer, tak pije nastřídačku z obou, dělá u toho stojku na hlavě, no to byste fakt nevěřily, co všechno jde při kojení provádět :grinning: ....
1. únor 2009 ve 21:53  • Odpověz
Honzi, já mám narozeniny v létě 19.7. :slight_smile:
Zlobi, no zdraví jsme, ale říkala mi Mudr., že se máme vyhýbat větším kolektivům, tak nevím :confounded: ...ještě máme jít za 14 dní na kontrolu a asi i na to očkování.
1. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz
No i naše malá jak je na rukou, tak mi kuká za halenku a tahá mi ji od krku...no malá á ted taky éru mléka, pořád chce, ani obídek dnes nechtěla a přisála se...taky pro mě bude těžké ji odstavit...ale chtěla jsem do roku, tak to asi nechám do roku a půl, ale déle neee...
1. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz
Já taky chtěla aspoň do roku :wink: ....teď mám "metu" nastavenou na rok a půl, tak jsem zvědavá, jestli budu zase prodlužovat :grinning: ....ááááále, hlavně,že našim holkám chutná :sweat_smile:
1. únor 2009 ve 22:07  • Odpověz
přesně tááááák, holky nadumlánci. A už Niki chodí? My máme první papučky a pořád chce jen stát a chodit.
1. únor 2009 ve 22:14  • Odpověz
Holky, tak pro dnešek se loučím :wink: :sunglasses:
Dobrou noc všem :slight_smile:
1. únor 2009 ve 22:15  • Odpověz
Chodíme, ale zatím ještě za jednu ruku....sama jen 2-3 krůčky max. :slight_smile:
1. únor 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
no ty polohy věřím sem pak někdy na chvíli hodím nějaké fotky co dělá, prostě se přisaje v jakékoloiv poloze, v náruči už nechce tak u toho klečí stojí, střídá to...
já si říkala min. do roku a půl, vždyt je to pro ně to nejlepší :slight_smile:
aha marky...tak nevím kolik tam bude lidí, ale pro mě je procházka možná leda tady ve zl a leda když spí jinak je fakt k neudržení...potfůrka akční :slight_smile: dneska dostala kaši před 7 pohankovou s banánem, ale na ní to fakt nepůsobí že by dýl spala, tak uvidíme jaká bude noc...
1. únor 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
honzi už botičky?? nám říkali všude, že až dítě chodí a chodí víc než leze...mně se do botiček nechce, stojí krásně na chodidlech tak si myslím , že je to zbytečné. a adel už chodí kolem nábytku? :slight_smile:
marky dobrou, akorát to sklízíme a půjdeme taky..
1. únor 2009 ve 22:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.