• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Možná by jsme mohly dát zase tu berušku, tam kolem té 1hod. moc lidí nebývá....To se ještě domluvíme :wink:
1. únor 2009 ve 22:19  • Odpověz
No paní MUDr říká, že je lepši je dát než mít pak plochou nohu...ona chce pořád jen stát, u všeho stojí...koupili jsme je kapánek větší..
1. únor 2009 ve 22:20  • Odpověz
autor
no asi zase co dr to názor, ale já mám hodně ploché nohy a mi furt dr doporučuje chodit co nejvíc bosky..tak nevím...no každopádně mám pocit, že by jí to v lezení a sezení překáželo, furt si přes ty nohy leze ze sedu do kleku a tak a to mám pocit, že by spíš vadilo...ale taky je miška víc ve stoje než cokoliv jiného. kdyby ty děti věděly co je čeká, tak sedí a spí pořád :grinning: :grinning:
1. únor 2009 ve 22:24  • Odpověz
že, taky to říkala babi, že kdyby věděly, co je čeká, tak by se pořád ani nesmála...my jsme smíšci...holky, pošlu vám něco hezkého, teda co žena to názor, takže posudte sami, mně se to moc líbi...
1. únor 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
jo k těm botičkám - jen názor - říkali mi na cvičení - že děti se mají naučit chodit bosky, protože se naučí držet tu nohu sami a balanc a všechno. že když se jm dají boty a v těch se učí chodit, tak ty boty jim drží nožičku a jim pak dělá problém chodit bez toho. ale očividně jen jeden z mnoha názorů jako na vše kolem dětí :grinning:
1. únor 2009 ve 22:31  • Odpověz
Vidím ,že fakt každý něco jiného. Právě i kamarádky MUDr říkala, at koupí botičky, že at nemá pak ploché nožičky a naše taky...tak jsem je koupila. Když leze, tak jí je sundám, ale jak stojí a chce chodit, tak je má na nožičce, moc se jí líbí, jak si sedne, tak je zouvá...
1. únor 2009 ve 22:36  • Odpověz
Nic, já pádím nakutě...dobrou noc...
1. únor 2009 ve 22:49  • Odpověz
autor
dobré ráno,
my zas noc děs já k ní vstávala co půl hodiny :angry: ještěže radek dělá dnes doma ráno si ji vzal a já ještě přes hodinu spala.
kdepak máme naší lyžařku?:slight_smile:
to jsi dobrá honzi že to zvládáš já bych to mišce obouvala 2x za minutu někam leze tam si stoupne uvidí mě o kus dál tak sleze a leze za mnou stoupne si u mě a pak uvidí hračku jinde tak zase za ní :slight_smile:
2. únor 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahojky holky, my noc super...jen jedno kojení a spaly jsme do 8.14hod, tak super... :wink: Teplota už žádná...
2. únor 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
teda honzi to už je provokace toto :stuck_out_tongue_closed_eyes: halvně že je zdravá :slight_smile:
2. únor 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahoj holky, postupně vás musím dočíst... My teda taky hrozná noc... Furt kňourala. A přitom minulý týden tak hezky spinkala - od desíti večer do čtyř do rána. Jinak jsme byli v pátek v Kenny na první lekci manipulace. Bylo to dobré, akorát se Betynce nelíbí na bříšku, protože jí moc nejde zvedat hlavička... Ale ona ji už zvedala a teď tak poslední dva tři týdny to prostě sabotuje. Tak nevím, kde je chyba.
2. únor 2009 v 11:32  • Odpověz
no my přes den spíme jednou a v noci pak spíme skvěle :wink:
2. únor 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
no my spíme dvakrát jednou tak 1,5 hodiny podruhe 30-60min takže taky nic moc...kolik spí adel přes den?
ebony: tojsou děsné noci co? :frowning2: člověk je jak praštěný po nich :frowning2: a to bříško nevím..asi se jí prostě nechce :slight_smile:
2. únor 2009 v 11:43  • Odpověz
no přes den tak max 45min, víc neee...jen jak jdeme pro tatínka tak tam spí a zpět už breptá...někdy jen 30min...večer usne úplně sama v postýlce...
2. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
tak to spí málo,ještě nedávno jsi psala jak ti spí i 2-3hod tak to už je minulost koukám :slight_smile:
no máš dobré že vydrží v kočárku, miška tak 5-10mina pak řev a stoupá si a kroutí a nadává, se nudí ...
tak miška taky usíná sama, někdy pobrekne někdy řve...někdy hned usne, jaik kdy
a jak dlouho spí v noci?
2. únor 2009 v 11:55  • Odpověz
No, jenomže ona někdy přes den skoro nespí...
2. únor 2009 ve 12:02  • Odpověz
no přesně tak, minulost už tak 14dní...nechce ted spávat, jak už se staví, pořád to jen zkouší a zkouší...v kočárku vydrží, ale spát fakt max 45min...je to REBEL....pořád všude šmejdí...
2. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme právě doobědvaly a Nikča půjde za chvíli spinkat, dneska jsme vynechaly dopolední spánek, protože jsme vstávaly až v 8hod :sunglasses: ...vyjímečně, ale opět bylo 3x kojení mezitím.
Jinak spinkáme tak nějak jak Miška, 1-1,5 hod dopoledne a odpoledne to samé, večer spinkáme kole té osmé-deváté, akorát teda jak jsme braly ty ATB, tak mi vydržela spinkat i 2,5 hod :confused: ...dopo i odpoledne, to jsem koukala, ale teď už je to zase v normálu :slight_smile:
2. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
to jo objevuje, ale tak to že ti vydrží v kočárku je fakt super, miška jak je vzhůru musí řádit :slight_smile: procházky jsou pro nás ted nemožné :slight_smile:) teď tu klečí a tříšká s dřevěnou myškou :slight_smile:
2. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz
No my půjdeme zachvíli ven...už se těším :wink:
2. únor 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahojky holky :wink:
My dopol byli v Otrokách, ale teď už jsme zpět...odpol jdu na anglinu...jinak lyžování super, koupila jsem si 5 jízd z toho se pokazil 2xvlek, Fildovi dle očekávání to vůbec nešlo, takže mu příště objednám lekci v dětské školičce, třeba si s ním poradí.
Murin, tak to je super, že budete mít sedajdu na kolo, to se můžete stavit i za náma do Kvásek, my jsme s Fildou zase dělávali okruhu KV-Baťov hřiště...už mi přišly ty helmy na kolo, chtěla jsem si je dneska na pojišťovně proplatit, ale byla tam hrůza lidí, tak jsem se tam s Kájou nechtěla moc zdržovat, protože je to hned vedle ordinací dětských doktorů, tak abysme ještě něco nepřinesly domů.
Mony, to zní dobře ten slaný bazén, jestli teda bude už na jaře otevřený, šli bysme se tam taky podívat. Na ty rýmy by to mohlo pomoct...
Jani, hezkou procházku...u nás je nádherně :slight_smile:
Holky,buďte rádi, že holky ještě nechodí...Karel mi vždy vrthne do kuchyně jak tajfun, už mám tolik věcí rozbitých, právě teď rozbil dózu s kafem a z nové sady skleniček mi zbyly dva ks :frowning2: , dále zařvaly 2 keramické misky a 3 hrníčky....za chvilku jsme bez nádobí, dala jsem na skříńky takové ty nalepovací zábrany, na Fildu do zabíralo, jak mu nešly skříńky párkrát otevřít, tak toho nechal, Kája jak zjištila, že je tam nalepené něco co tam nepatří, už to strhla a rabuje vesele dál...
2. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz
Holky....to vypadá dobře, mrkněte :wink:
http://www.nekky.cz/index.php?a=rodinneplavani
2. únor 2009 v 15:06  • Odpověz
12 lidí včetně dětí bysme dohromady daly, no ne :slight_smile:
2. únor 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
ahoj
jani lyže závidím :slight_smile:
já jsem ráda že nechodí nelítá, to už teprve bude peklo ale ono je to i tak. v noci nespí pořádně, přes den řádí, nevydrží chvíli na jednom místě, furt musí něco dělat, navíc ted to musí dělat u mě nebo se mnou, v kočárku nevydrží normálně je to úmorné, ale co zrovna tobě budu vykládat že? :slight_smile:
tohle plavání jsem vám tehdá nabízela...ale my ted do bazenu nee :frowning2:
do VZP se taky chystám musí se tam do 10.2.
normálně já jsem tak ztahaná... :angry:
2. únor 2009 v 15:10  • Odpověz
Jo Mony....to znám až moc dobře :sweat_smile: ... já si vzpomínám, ale kdyby to tak měli i tom slaném bazénku, to bylo dobreee....na ty ušiska jsem zapomněla, teď to má skoro každý, v sobotu o čtvrt na 12 v noci tu byla známá půjčit si ušní kapky...malou to chytlo zrovna v noci :frowning2: ...o tom datumu vím, ale dneska to opravdu nešlo proplatit, to bych nestihla ani vyzvednout Fildu za školky...
....taky se mi dnes na anglinu taaaak nechce, ale to se mi nechce skoro nikdy, ale pak se dokopu a jdu...stojí to za to, jsem vždy max. spokojená, že jsem udělala něco i pro sebe
2. únor 2009 v 15:20  • Odpověz
Já jdu Kájoša uspat ven, už na ní jde spaní :slight_smile:
2. únor 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
no taky doufám, že to v tom slaném bude, ale musí dostat povolení od hygieny, resp. musí chvíli fungovat pro starší než jim to dají...
ty uši děs...my furt bojujeme s tou rýmou kdesi vzadu to v ní chrčí :frowning2:
jasně jdi udělat něco pro sebe zasloužíme si to :slight_smile:
2. únor 2009 v 15:25  • Odpověz
Tak my jsme nakonec daly po obědě procházku, bylo fakt nádherně už skoro jako na jaro :wink:
Jani, tak to jste pěkně užily lyžovačku :slight_smile: ...neboj objednej Fildovi nějakou trenérku s dinosaurama a on se lyžovat naučí rád :grinning:
Zlobi, no my máme teď taky doplaváno :frowning2: ...kvůli uším,ale za chvíli tu bude jaro, tak to bude zase lepší. To rodinné plavčo by jsme s váma pak daly :wink:
Jó a co s tím zítřkem, je už něco domluveno?
2. únor 2009 v 16:32  • Odpověz
ahojte holky, tak u MUDr. dnes dobré. Malý má ouško jen mírně zarudlé, kapat už nemám, jen má dojest ty ATB a za 10dní na kontrolu jaké to bude. Plavání další víkend(už 3) nebude:frowning2: ale dneska jsem platila kurz plavání, tak doufám, že budeme moct chodit a těch 1000kč mi nepropadne:frowning2: Já budu chodit hned jak mi Dr. řekne že můžu. Takže doufám, že ten příští týdem mi řekne můžete. Je zrovna blbé, že začal nový kurz a musela jsem ho platit.
holky co s tím zítřkem? mě je jedno jestli prochajda nebo herna. Když nic nebude, tak pojedu nakupovat dárečky pro malého.

Marky: vám zakázala MUDr. chodit do kolektivu? vždyť je to dlouho, co Nikči pichali ouško.

honzi: taky jsem chtěla kupovat hned botičky a pak jsem si to rozmyslela. Botičky nemáme doteď. Malý má jen sandálky a ty mu stejně dávám akorát tak když si na ně vzpomenu. Lozit se těm dětem lozí líp bez bot a když opravdu nechodí tak je to zbytečné. To mě malý chodí kolem nábytku, s vozíčkem...ale boty mu chci kupovat až na ty narozeniny. Je to fakt moc brzy kupovat hned Adélce boty.

zlobi: to jste hrály opravdu dlouho:slight_smile:
2. únor 2009 v 17:17  • Odpověz
ahojky murin, botičky vydrží i na dýl, tak nevadí, že je máme, ale ona lozí bez nich, akorát chce pořád chodit a stát a to jí je sem tam dám, stály pár korun, jsou to jen papučky...
murin, Ty jsi u Hutnické, jaké tam jsou letos akce, at to nepropásnu...
2. únor 2009 v 17:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.