• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Murin, ona mi to přímo nezakázala, jen mi to doporučila Mudr. na ušním, že teď je plno těch chřipek, virusů a tak, tak proto jsem měla strach, ale asi bych s váma šla :wink: ...už bych ráda někam zase vypadla :slight_smile:
No s tím plaváním teda nevím, mě na ušním říkala, že to ucho se asi měsíc léčí, než je úplně v pořádku, ale namáčet se už normálně prý může.
My bačkůrky teda doma nosíme, máme tady hodně chlad od země, tak hlavně proto, taky jsem zastánce, že botečky až se více chodí než lozí....Chodící botky taky zatím nemáme a zimní už asi kupovat ani nebudeme, zrovna nějaké jarní, mrknu se pak asi v těch Otrok. jak jste říkaly.
2. únor 2009 v 18:43  • Odpověz
autor
ahoj holky,
s tím plaváním - nám na ušním říkala, že namáčet se může jak píšeš marky, ale do bazénu ne, kvůli tomu, že tam je chladněji a než se převleče a lidi...že by mohla něco jednodušeji chytit a jak je to ucho "narušené" tak by to hned odneslo..
Adélka je šikulka že už chodí kolem nábytku :slight_smile:
holky já bych potřebovala zítra jít odpoledne do práce :frowning2: tak si dejte tu prochajdu, tady jsem asi jediná kdo procházky nezvládá :frowning2: jsem šla s miškou dnes z práce (tam si hrála s babičkou) a těch 20min cesty byl boj - se tam vzpínala nadávala...chvilkama ji něco zaujalo ale doma šťastná že jsem ji vyndala...no děs...
honzi a co práce a byt??
2. únor 2009 v 19:18  • Odpověz
tak už chrníme :grinning: dnes šel trošku později, byla tady ségra, tak si hrály:slight_smile: Jdu si stáhnout foto ze včerejších sáněk:slight_smile:
Honzi jsem u hutnické, ale akce teda nevím jestli nějaké jsou. Vím jen že jsou u VZP a u nás asi nic:frowning2:

Marky:tak to mě na ušním nic takového neříkali. Na plavčo jsem se právě ptala z toho důvodu jestli to mám platit nebo ne. řekla jen, že tento víkend ne a pak se uvidí, na kontr. jdu příští čt. nebo pátek. U nás je to o něco lepší, protože nám ouško nepichali. No uvidíme, ale doufám, že bude moct plavat.
2. únor 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
murin to je kvůli tomu píchání, protože po něm se změní středoušní tlak a právě kvůli tomu je to ucho náchylnější na nemoci...vám když to nepíchali tak vám to asi nehrozí :slight_smile: budte rádi
2. únor 2009 v 19:25  • Odpověz
no snad to bude ten příští týden dobré a plavání nám nezakážou, jinak jsem přišla o 1000kč.
A co vy už jste lepší nebo pořád na tobě Miška visí?
2. únor 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
visí na mě hrozně...třeba minutu si hraje a pak se rozhlídne zjistí že jsem metr od ní a s řevem leze za mnou...fakt děs...
2. únor 2009 v 19:43  • Odpověz
tak to znám, mám to doma taky:frowning2:Došla ségra, že si bude hrát s malým, ten viděl, že jdu do kuchyně a děs. takže musela tam s ním dojít, musela jsem sedět vedle něj jak ho krmila... a celou dobu být poblíž když si hráli, jak jsem odešla tak konec. S takovou nebudu moct jet někdy na nákup a nebo něco bez něj:frowning2:
2. únor 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
jj tak to je přesný ted si hrála na gauči u mě a u radka naprosto spokojené mimo, tak jsem vstala že půjdu něco udělat do práce jsem u stolu metr od ní a hrozný řev.... :angry: :angry: říkala dr,. že to trvá max 2 měsíce ale ted po dvou týdnech mi to připadá jak věčnost...
2. únor 2009 v 19:48  • Odpověz
Tak my už taky chrníme :slight_smile:
Murin, tak vy to máte s ušima asi lepší, i když teda pokud vám to prasklo samo tak nevím, to mě na ušním říkaly že je to prý horší...každopádně pokud ti doktorka řekla, že můžete, tak buď v klidu :wink:
Takže Mončo ty zítra nee? :unamused:
2. únor 2009 v 19:53  • Odpověz
Jinak s těma "maminčákama" to máme občas i my :wink: ...ale naštěstí stačí jí někdo něco ukázat aby ji to zaujalo a hned si na maminku ani nevzpomene.
2. únor 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
marky tak to máš dobré mišku něco zaujme na 5 vteřin pak hned maminka...
no zítra se mi to až tolik nehodí je nějaký průser v práci a aspon můžete jít na prochajdu to já fakt nemůžu...
2. únor 2009 v 19:57  • Odpověz
Taková nálada na maminku je u nás většinou, když se jí chce už moc spinkat, tak už mě potřebuje a nikoho jiného nechce :sweat_smile:
A kdo by teda zítra šel? ...nebo klidně můžeme i jiný den.
2. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
no u nás už je to pře 2 týdny v kuse...jsem docela utahaná z toho...:frowning2:
já uvidím jak s prací třeba i ten čt po obědě před prací ale fakt jen hernu pro nás procházky fakt nejsou...
2. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
marky a kam do herny nebo na prochajdu?
tak u nás je taková nálada na maminku pořád a předtím spaním kor, to se mě ani pustit nechce:frowning2: u nás to trvá skoro ty 2měsíce a přijde mi, že je to horší a horší. Jen v herničce mezi dětma je mu to jedno, tam bych být nemusela.
2. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz
To věřím Zlobi :frowning2: ...pevné nervy :sunglasses:
Murin, tak mě je to už celkem jedno, pokud to bude zase odpoledne tak to většinou v těch herničkách nikdo jiný nebývá než my.
2. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz
Nebo chcete třeba v Otrokách prochajdu i s Peťkou?
2. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz
zlobi: ve čtvrtek máme tu yamahu dopoledne, nezapomněla jsi?
Mě je jedno jestli to bude prochajda nebo herna, malý vydrží všude:slight_smile: klidně můžeme s Peťkou. Mám jí napsat sms jestli by šla? Myslíš to zítra nebo jiný den?
2. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
murin já vím, ale jindy prostě nemůžu pak ještě v pátek vlastně :slight_smile:
2. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz
no já jsem to pochopila tak, že jdeš ve čt.dopoledne do práce. Takže to jdeš až po yamaze? Já jdu ke kámošce, jdeme vozit Terezku:slight_smile:
2. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz
Já jsem musela ještě "dokojit" Nikču, se vzbudila, usnula totiž asi dříve, než se stačila pořádně najíst :grinning:
Jo, Murin, když tak zkus Peťce napsat, že by jsme daly procházku a i Janista se přidá, nevíte?
2. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz
tak já napíšu i Janistě. Mám napsat zítra v Otr? nebo jinde? a zase v těch 13h?
2. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
do práce jdu zítra odpoledne...ve čt po yamaze bych mohkla někam nebo co pátek? herna...:slight_smile:
2. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jo, asi necháme zase 13.hod. a ty Otrokovice. Dej pak vědět.
2. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz
Holky přidám nějaké foto :wink:
2. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz
já taky dodám zachvíli foto:slight_smile: holkám jdu napsat. Mony v pátek mám volno:slight_smile:
2. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
tak si dáte zítra prochajdu a v pátek dáme hernu?:slight_smile:
2. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz
tak Peť se ozvala, že zítra mi písne jestli dorazí. Odvezli jí bráchu do nemocnice na operaci s kolenem, tak neví jestli se o něj nebude muset starat. Janč aještě neodepsala
2. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
marky to jsou božíííí fotky :slight_smile:
2. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz
Pátek máme taky zatím volný :slight_smile:
2. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz
No tohle dělá pořád a strašně ráda :grinning:
Téda, tak hlavně ať je brácha v pořádku :slight_smile: ...pořád něco :frowning2:
2. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.