• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
A teď si představte, že ji takhle kojím, ona se mi úplně přetočí a takhle normálně pije :grinning: ...Musím říct tatínkovi, ať nás někdy natočí :grinning: :sunglasses:
2. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz
janista dorazí. Dáme scuka ve 13h před Spolákem, jo?
2. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
tak takhle brutální polohy nemáme, áme zajímavé ale tohle ne :slight_smile:
2. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz
teda to je tělocvik u Nikči:slight_smile: Moc pěkné povlečení má.
2. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz
tak to pije mléko? to je frajerka, se divím,že se nezakucká:slight_smile:
2. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz
To dostala od babi k Vánocům, objednávala jsem ho ale já přes net.
O.K. ve 13 budeme tam :wink:
No fakt "brutus" s takovou budu mít ty prsa opravdu za chvíli až na kolenách :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz
holky dala jsem foto do II. i III.
je moc pěkné. Vybrala jsem si podobné, možná ho ségra koupí na nanarozky, ale to ještě uvidím.
2. únor 2009 ve 20:53  • Odpověz
No kdoví co dělá :grinning: ...ona totiž moc v klidu nevydrží, ani když pije, to jedině v noci, když je rozespalá.
2. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz
ahojte holky, jsem zapomněla pozdravit:slight_smile: vypadá to, že už bude více času sem chodit mezi vás.
2. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz
marky moc pěkné povlečení, taky bych chtěla pro malého takové. Už jsem se dívala na stránkách Matějovský, mají moc pěkné.
to jsou opravdu krkolomné polohy, no jo my už nejsme tak ohebné jak ty naše dítka
2. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz
Vítej Kraste :slight_smile:
Moc hezké fotečky, vidím zase nová kombinézka? :wink: ....Natálka je šikula veliká a hlavně je vidět, že jí sáňky baví :grinning: ....To musíme ještě s Nikčou taky vyzkoušet! A babi je šikulka, pěkná čepička i naše babi plete ráda, to jsou aspoň teplounké svetříky :wink:
2. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jj Murin, to je Matějovský :slight_smile:
2. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
ahoj kraste :slight_smile:
krásné fotky :slight_smile: ty sanky taky chci jestě vyzkoušet
marky miška se taky kojí krkolomě jen v noci v leže ale je schopná se zvednout a pít i z toho vrchníbo prsa..nomáme holt diblíky :slight_smile:
2. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz
no ještě se mrknu, ale tak do postýlky mám povlečení několik, tak mě to přijde zbytečné. Asi pak objednám někdy něco až bude spát ve své velké posteli:slight_smile:
2. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz
holky půjdu na kutě, tak dobrou noc
2. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz
Dobrou Murin...tak zítra :wink:
2. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz
Budou to asi atletky nebo co? :grinning:
2. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz
Marky, kombinézka je pořád ta samá jak jsem kdysi kupovala v nebíčku, ale už ji máme tak tak. Jsou tam blbé nožky, že se do nich nohy nevejdou, tak je o to kratší, ale tak zatím se to dá. ALe dávám tomu max měsíc, že ji bude mít na sobě. Sáňky má opravdu moc ráda:slight_smile: škoda, že ten sníh opět roztál:frowning2:
vidím, že tady plánujete kočárkování, tak to se k vám přidám pokud mi do toho něco nevleze, ale tak snad ne:slight_smile:
holky sáňky opravdu vyzkoušejte je to bomba, aspoń teda pro Natálku.

teda to máte opravdu polohy u kojení. To já nezažila.
2. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
murin dobrou :slight_smile:
no kojení je fakt zábava teď, jako vleže přes den nehrozí jako že si ji přiložím k prsu ne úplně vleže to hned stojí klečí s prsem v puse....ty budou vypadat :frowning2: .-)
2. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz
Klidně se přidej zítra :slight_smile: ...po dlouhé době tě zase rády uvidíme.
Dyť za měsíc už snad nebude kombinézka potřeba, doufám teda, že už bude teplíčko, aspoň trošku :sunglasses:
2. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz
uvidím, ale asi se přidám:slight_smile: Kdo vše půjde? i nějaká nová maminka? a kde se stratila Honzinecka?
A co Lucinecinecka, ta tady dlouho nebyla.
Marky myslím si, že kombinézka za měsíc ještě potřeba bude.
2. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
co vím tak luci chodí na jiné diskuse, a z noé chodí dvě ale tak nepravidelně tak snad dorazí i na srazík :slight_smile:
2. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz
holky já se pro dnešek loučím, bolí mě záda. Celý den jsem běhala s malou, tak si musím odpočinout. Zítra to bude opět náročné. Musím se pustit už i do úklidu a hlavně žehlení. tak dobrou noc.
2. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
taky mizím dobrou :slight_smile:
2. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz
dobré ránko holky, jsme dnes první :slight_smile: ale teprve se chystáme jít snídat. Noc úžasné:slight_smile: s malým jsme spali v kuse do 4.30h, pak se najedl a chrněl do 7.15h i já, takže ATB v 6h jsme dnes promeškaly, takže jsem dávala později. No snad to nevadí. Už mi tady řádí, tak jdeme posnídat:slight_smile:
pěkný den a čauky na srazíku :grinning:
3. únor 2009 v 07:49  • Odpověz
autor
dobré ráno,
my taky vstaly v 7 což je blbé vstávála dřív v 8 a ted už 3x v 7 :frowning2: :slight_smile: noc tak nějak asi 10x jsem k ní vstávala z toho 2x kojila...
murin tak konečně jsi se trochu vyspala! :slight_smile: ty ATB podle mě nevadí :slight_smile:
ve čt jdeme holky na dalšího pneumokoka...to zas bude...
3. únor 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my dneska byly vzhůru už v 6hod :confounded: , asi proto že šla spát tak brzy, ale ještě jsme zůstaly v posteli a pak znovu zadřímly, takže se vlastně vstávalo až po osmé :wink: ...což jde :slight_smile:
Jinak jsem vám chtěla včera ještě napsat, že v Ternu mají zase akci na pleny Hugies za 189,-Kč :wink: ...jsou to ty lepší Premium, tak kdyby jste chtěly, vlastně ani nevím jaké kdo používá, ale je to fakt dobrá cena, už dříve to tam tak měly.
3. únor 2009 v 09:34  • Odpověz
ahojky..vubec nestiham u mamky..porad se neco deje :grinning:
kde je srazik??nemam cas vas docist :cry:
3. únor 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahoj holky..
Tak jak se máte?
My byli u našich a vrátili jsme se a mám s malým rýmu:frowning2:Tak se léčíme..
3. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
já čekám až se Kája vzbudí a pak jedem za holkama na ten Baťov, jestli je tam ještě stihnem.
Jinak Mony, všechno nejlepší k tvým dnešním kulatinám...hodně zdraví, štěstí, spokojenosti, pohody, Miška, ať vám roste jak z vody a Radek poslouchá :slight_smile:
3. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.