• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahojky Jani, vše nej....Káji k dnešním narozeninkám, hlavnšě zdravíčko, štěstíčko, milujícía trpělivé rodiče...posíláme pusu s Adélkou :wink:
3. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme se vrátily z procházky. Pokojila jsem a Terezka zas spí. Čerství vzduch j svědčí. Byla jsem moooooooc ráda, že jsem aspoň hrstku mohla vidět. Dětičky pěkně poskočily.

zlobi: vše nej, hlavně zdravíčko celé rodině přeji s Terezkou

kraste, marka: dívala jsem se do abl, máte pěkné nové fotečky. To kojení je mazec, jsem zvědavá, co bude předvádět Terka:slight_smile:
3. únor 2009 v 16:42  • Odpověz
Ahoj Peti :slight_smile: ...jsem ráda, že jsme vás s Terkou viděly, ani to není možné, že jsme byly taky tak malincí :sweat_smile:
My jsme šly pak ještě chvíli s Jančou do cukrárny, ale Nikča tam byla nějaké nevrlá, tak jsme za chvíli musely jet už domů...holky tam ještě vydržely :slight_smile:
Taky se připojujeme a přejeme vše nejlepší Mišce k dnešním narozeninám, Kájovi jsme už popřály osobně k 1. ročku :slight_smile:
3. únor 2009 v 17:24  • Odpověz
jéééééééééé, Kája už má rok? Tak to také vše nej, nej, hlavně zdravíčko a poslušné rodiče:slight_smile:
3. únor 2009 v 17:26  • Odpověz
ahoj holky, jen na chvilku nakukávám. Malého baví babička:slight_smile: Já pak v 18h dám malého do vany a doufám, že hend usne, protože v 19h mi má dojít kámoška. My jsme s Janistou ještě chvíli vydržely v cukrárně a pak jsme šly i my. Jsem úplně hleděla, že malý byl tak hodný a seděl celou dobu v klidu na klíně.
Terezka je fakt dobišek, už to opravdu není možné, že naše dítka byly taky takové:slight_smile:
3. únor 2009 v 17:28  • Odpověz
Jj...hrůza, jak to letíííí :confused: už je taky v klubu "jednoročků" :grinning:
3. únor 2009 v 17:28  • Odpověz
Murin, ani mě Matýsek nechtěl pustit domů :grinning: ...se mu asi líbím, bo co? :grinning: :sunglasses:
3. únor 2009 v 17:29  • Odpověz
ahojky holky,vidím,že jste si to užily...malá je dnes nevrlá :frowning2:
3. únor 2009 v 17:43  • Odpověz
Ahojky..teď jsme dorazili domů, byli jsme ještě u rodičů....Kájoš děkuje za přání :slight_smile:
3. únor 2009 v 18:48  • Odpověz
A už jste oslavovali nebo vás to čeká o víkendu...já už se těším na Adélky narozeninky...to je zachvíli...ted je na řadě Mates, že? No a pak Miška a pak už my...
3. únor 2009 v 19:53  • Odpověz
marky,opravdu tě nechtěl Mates pustit domů. Jak jsi odešla tak pěkně řval:frowning2: zabraly sušenky a přesnídávka. Jinak kámošku jsem dnes musela zrušit a to už byla na cestě. V 18.40h malý usnul a ta 10min vzhůru a vytuhl před chvílí, tak snad už se nevzbudí.
Honzi nespěchej, buď ráda, že je Adélka tak mladá a malá...
3. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
Jani, slavení nás čeká až v neděli, tento víkend ještě druhá babička marodila se zádama, tak jsme to přesunuli...jooo holky klub batolátek, jak píše Marky, se nám pomalu začíná rozrůstat, jediné mimi tu za chvili bude jen Terezka....
3. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz
dneska tě manža už konečně pustil k pc?:slight_smile:
3. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz
Tak konečně jsem tu taky na chvíli :slight_smile: ......už chrníme :wink:
3. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
ahoj holky
jen na skok dnes nestiham..
moc dekuji za prani, i kdyz to cislo s emi vubec nelibi :wink: a vse nej karlovi zaroven :slight_smile:
takze jste videli terku no vy se mate, budou i fotecky< :wink:
3. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jééé Moni, já to popletla, já že má Miška dnes 10.měs :grinning: ....A to týýýý :sweat_smile: , tak teda vše nejlepší k těm krásným kulatinkám, hlavně ať vše vychází a plní se tajná přání, hodně štěstí, zdraví :dizzy_face:
3. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz
Murin...nepustil...teď šel uklidnit Kájoša a za chvíli pokračuje dál
Mony ...nápodobně :slight_smile:
3. únor 2009 ve 22:46  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Včera usnul u Kája taťka, tak jsem toho využila a šla si lehnout za Fildou do pokojíčku...to je alespoň hodné děťátko...v noci mě nebudí :grinning: ...toho nevzbudí ani výstřel z děla...kdysi si jsme byli na leteckém dnu...nad nama prolétal bojový vrtulník a vedle házeli granáty a Filda u toho spat v kočáru jak dřevo, nehnul ani brvou :grinning: , ale Kája to bohužel nepodědila :confounded: , kolem ní nemůže člověk chodit ani po špičkách...hned je vzhůru...spánek jak na vodě...
4. únor 2009 v 08:34  • Odpověz
Dobré ranko,
to zas byla noc. Terka mně spala v pelechu a jen jsem jí přelízala s prsem na kojení :slight_smile: V košíku nechtěla vůbec zabrat. Dnes nám příjdou píchat naušničky:frowning2: Snad to bude potichu a rychle.
Tady to je samá oslava:slight_smile:
4. únor 2009 v 09:20  • Odpověz
ahojte holky, přeji krásný den, i když venku je tak hnusně, teda aspoň tady je:frowning2: No včera tady bylo pěkně mrtvo:frowning2:
My noc dobré, akorát teda dneska vstával malý na jídlo v 1.30h a pak v 6h, ale do 7h ještě spal. Teď tu řádí jak tajfun, všechny hračky rozhazuje po celém pokoji a ještě se rozčiluje u toho. Zachvíli půjde chrnět.
Mony co nestíháš? Fotečky nebudou:frowning2:
4. únor 2009 v 09:24  • Odpověz
Já jsem sice měla včera foťák sebou, ale Terezka byla tak zababulaná, že nebyla skoro ani vidět a budit ji kvůli focení přece nebudem, že :slight_smile:
Peti....na to kojení v noci v posteli si živě vzpomínám, i když byla kus ode mě a já spala, vždycky pohodila hlavičkou a přisála se i poslepu jak vysavač :grinning:
Murin..ty se máš, že Mates zrovna vstane a za chvíli jde opět spát, Kájoš usíná, až odpol...jen včera to byla vyjímka...jinak tady taky dnes počasí nic moc...ani na procházku to dnes nevypadá :frowning2: ....pořád prší
4. únor 2009 v 09:35  • Odpověz
jani: Terka je malá a už teď když leží v pelechu a já si přilehnu začne otvírat puseni a naklánět se na bok (jak má váha dosedne tak ta madrace se prohne a hned jí mám nalepenou na prsu:slight_smile: Teď mně také spinká, jsem v šoku, že i bez huškání usnula. Jdu snídat, bez huškání to snad ještě nebylo:slight_smile:
4. únor 2009 v 09:39  • Odpověz
janista: jo Mates je dobrý spáč. Chodí spát mezi 9-10h. Teď ho jdu teprve uložit, byl totiž tak moc aktivní, že vyházel tašku s malýma věcma na mimi co si našel ve skřni. A ožužlal všechny malé ponožečky, jsou rozházené všude. Takže jsem to uklízela a teď jde chrnět. Po obědě taky chodí chrnět kolem té 13h, ale nevím jak se mu bude zamlouvat dnes 2x spát v postýlce. Protože v té postýlce spí chvíli:frowning2: Na jeho spánek si nestěžuji:slight_smile:

Peti neboj ona si bude zvykat i bez huškání a časem ti usne i sama bez tvé pomoci.
4. únor 2009 v 09:58  • Odpověz
...jo sací reflex jim funguje až moc dobře :slight_smile: ...Peti, užij si chvilku klidu a posnídej :slight_smile:
Kájá má jen jeden denní spánek...až po obědě po cestě do školky...cesta trvá tak max. 15.min...u školky už je většinou vzhůru :confounded:
4. únor 2009 v 10:05  • Odpověz
jani...tak to má Kája výdrž, kde bere tu energii?
murin: tak to máš spáče, to je super. Doufám, že Terka bude spáč po mně:slight_smile: Už se těším, jak bude spolu chodit po obědě spát....snad se dočkám:slight_smile:
4. únor 2009 v 10:07  • Odpověz
...jo ona je jak motorová myš :grinning: ... a to celý den tady pobíhá..nesedne si ani na chvilku...
4. únor 2009 v 10:10  • Odpověz
to já děkuji za šípkovo růženku, dopoledne je ti sice jen 30min v postýlce, ale někdy spí hodinu. Odpoledne je to delšé spánek 1,5-2h. a to už je před 18h totálně unavený,že v 18.30h už jde chrnět:slight_smile:
janista: Kája má opravdu výdrž,to by Mates padnul na pusu tak nespat. Ale já bývala to co Kája a vydrželo mi to dodnes:frowning2:
Peti: já spala s malý snad poprvn te%d jak měl ty horečky, tak jsem si s ním šla 2x lehnout, jinak jsem vždy uklízela... ale teda řeknu t je to fakt suepr, si po obědě schrpnout, akorát já pak nemůžu spát v noci, tak si radši odpol.sednu k pc když chrní
4. únor 2009 v 10:14  • Odpověz
murin: tak to si také myslím, že budu muset využít chviličky a uklízet, ale představa je to pěkná:slight_smile:
Za chvilku pojedu pro bráchu do nemocnice, už ho pustí. Nemá komplikace, tak může domů. Říkal, že se o něj postarají kamarádi, tak já nemusím. Super, budu teda doma. Jinak bych musela být u našich, v tom jeho prohuleném doupěti by to nešlo:slight_smile:
4. únor 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahojte, já zas nestíhám... Bety odmítá přes den spát. Usne jen, když jdeme ven. Včera jsme byli cvičit a skoro celé cvičení prořvala, protože byla unavená, protože od rána spala jen asi deset minut v autě. A nenechá si vysvětlit, že by se měla trochu prospat :slight_smile:
4. únor 2009 v 10:36  • Odpověz
teda já tam napsala klikyháky:frowning2: jo představy jsou to pěkné, ale úklid za nás nikdo neudělá. Ale tak ty si ještě v klidu odpočívej máš na to nárok. Terezka má teprve měsíc, takže to máš odpočívat i ty. No tu starost kamarádů bych chtěla vidět:slight_smile: ale tak aspoň budeš ve svojem a mít klid.

ebony: no to si můžeš podat ruku s více holkama tady, že jim dítka nespí. To jsi byla na tom cvičení u. pí. Dorazilové? To jste měli odpoledne až? Nechceš s nama někdy na srazík? chodíváme do herničky, akorát včera jsme byly na prochajdě a pak v cukrárně.
4. únor 2009 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.