• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Muri, jj, u pí. Dorazilové a odpoledne. Od dvou do tří. Příště budu muset s Bety dopoledne vyrazit na procházku, aby se prospala. Jasně na srazík bych došla, ale vždycky sem zavítám až potom, co nějaký proběhl :slight_smile: A kam chodíte do herničky? Někam do Zlína?
4. únor 2009 v 11:03  • Odpověz
ahojky holky, my byly u kožní, moc nás chválila, tak jsem ráda...vidím, že jste se měly fajn...škoda, že není fotka...jinak Terinka už má 2měsíce, toto letí...
4. únor 2009 v 11:32  • Odpověz
Honzi, a co vás trápí, že jste byly u kožní?
4. únor 2009 v 11:44  • Odpověz
máme ekzémek, ale už je to lepší....před měsícem to byla hrůza, ale ted ani nejde nic poznat, že by měla něco...
4. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
ahojte,
nestíhám být u pc, číst vás a psát, ale budu večer určitě tak napíšu víc..:slight_smile:
4. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz
ahojte, akorát jsem dorazila z prochajdy. Malý spal dopol 30min v postýlce a odpoledne v kočárku to samé. Uspala jsem ho a postavila na dvůr, zachvíli byl vzhůru,tak jsem s ním šla chodit, že ještě usne, kdeby:frowning2: teď už tady opět řádí.
Ebony: střádíme to. Chodíváme do ZL do Berušky, Malenovice mateř.centrum, UH, v Otr.jsme byly ve sportcentru. V Otr.budeme muset zajít do Domina konečně:slight_smile: |Srazíky bývaly ve čtvrtek odpoledne, ale teď jsme je přesunuly na úterý. To vy ale chodíváte cvičit.
4. únor 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
jo jen v rychlosti počítáte někdo s tím pátkem? :slight_smile:)
4. únor 2009 v 15:18  • Odpověz
autor
jo a miška včera stála sama asi 5vteřin!!!!!!! :slight_smile:
4. únor 2009 v 15:18  • Odpověz
Murin, nevíš jak je to letos u HZP? Je tam opět pro nás 1500Kč a děti 500Kč?
4. únor 2009 v 15:33  • Odpověz
ahojky..
tak ja jsem u mamky ale uz zitra jedu domu..dojede konecne petr
jdu vas docist co je noveho
4. únor 2009 v 17:32  • Odpověz
Tak jsme byli venku a dítě konečně usnulo a eště furt spí. Zázrak...
4. únor 2009 v 17:36  • Odpověz
Honzi nevím, já si svou částku ani nevybírám, nemám na co. Malému jsem z minulé dala část na plavání a letos to bude mít buď taky na plavčo a nebo na prevenar. Je to pakatel podle VZP:frowning2:

Mony mě je to jedno s tím pátkem, já můžu. Radši vypadnu z baráku, babička byla dnes u MUDr. a honil ji po Dr.že má zápal plic, ale ten se nepotvrdil, ale kašle hrozně. Pak tady byl švagr donést ségřinu neschopenku, že má hnisavou angínu. To týden marodila, pak byla 3dny v práci a zase lehla. Takže radši co nejmíň mezi bacilama. Zatím se držím a doufám, že Mates bude taky. Jen ségra bude marodit 2týdny, takže nevím vůbec co bude s Matesovou oslavou jestli ji neposuneme až na týden po narozkách, to bych musela přesuout i dort. No děs.

adelinka: tak to se máš, že ti Petr už dojede.

ebony: to je super, že malá zabrala. Sand i večer a v noci bude krásně spinkat.

My chrníme od 18.30h, ale bojím se noci, neboť jsem zjistila, že mi došel nutrilon a už doma nemám. takže jestli se Mates v noci vzbudí tak jsem v ....
4. únor 2009 v 19:05  • Odpověz
ahoj murin..no ja jsem rada konecne..jo co je od VZP
4. únor 2009 v 19:17  • Odpověz
VZP má akci, že dostaneš 2000kč na plavání, helmy... takže to je tam super.
4. únor 2009 v 19:22  • Odpověz
a to tam jako zajdu a oni me to daji nebo oni to proplaci
4. únor 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
aho holky
tak jsem u pc tak budu psát :slight_smile:
murin to je děs s těma nemocnema u vás :frowning2: miška taky véc chroptí snad to nic nebude...:frowning2:
adel to byla akce v lednu že zaplatí dvojnásobek těch svých příspěvků takže 2tis cvíčo 1000 očkování a 1000 helma ale musí to být účet s lednovým datumem a donést do 10.2. já to tam odnesla dnes...
4. únor 2009 v 19:35  • Odpověz
jo je to hrůza u nás. Já jsem naštěstí vůči nemocem docela imunní, ale nevím jak dlouho toto budu odolávat. Tak u ségry je to jasné, tam chodit nebudu, ale tady v baráku se tomu nevyhnu. Radši jsem s malým u sebe a nebo jsme venku.
mony tak já dojedu zítra kolem 10h, jo?
4. únor 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
no to je jasné, zítra jojo přijdeš ke mně?
4. únor 2009 v 19:43  • Odpověz
podle toho jak budu stíhat. Když tak jen cinknu a nebo vyjedu nahoru. Ale spíš vás vyzvedneme:slight_smile:
4. únor 2009 v 19:47  • Odpověz
mon..aha tak to uz nic :confounded:
4. únor 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
ok nejak se potkame :slight_smile: zacina to v 10.30 :slight_smile:
4. únor 2009 v 19:48  • Odpověz
takže v těch 10h je to akorát, že.Tak před 10h dorazíme. Jo a mám si vzít nějaké papuče nebo bosky? Jsem zvědavá jak bude Mates ¨spolupracovat.
4. únor 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
bosky :slight_smile: no to já taky :slight_smile: má nás tam být 6 a dnes jsem říkala jedné mamince zse cvičení tak ji to zaujalo tak uvidíme jestli dorazí., Má 11měs syna Michaela :slight_smile:
4. únor 2009 v 19:56  • Odpověz
no fakt jsem na to moc zvědavá. Já teď sedím na netu a vybírám Matesovi dárky k narozkám-dívám se na tříkolky, skluzavky, cyklosedačky a ještě hračku:slight_smile:
4. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
ten se bude mít :slight_smile:
miška se fakt ve stoje drží čím dál mín čáasto se jen trochu opírá zadkem...to bude teda!! :slight_smile:
4. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz
no jo, ale musím to první někde koupit. Po yamaze jsem měla jít ke kámošce, ale psala že nemůže, tak vletím do města a projdu si Zlín, hlavně obchody s hračkama:slight_smile:
to si děláš srandu, že už je tak šikovná.To ani mi tak ještě nestojíme. Deska stál 1min, ale to byla opravdu náhoda, jinak bez držení opravdu pár sekund a hned si čapne nebo klekne. Za ruky když s ním chodím tak jen za obě dvě, jak mu dám jen jednu tak stojí, za jednu ruku prostě chodit nebude. Vy nás s tím cho¨zením předběhnete. :slight_smile:
4. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
no uvidíme, jako včera asi 5 s stála a tak jako se drží aby se neřeklo, ale když se pustí tak vteřinu dvě vydrží a pak se chytne nebo sedne...ale jak už sedí tak je to hned lepší :slight_smile:
já si asi vezmu do yamahy kočár pak jedu na pneumokoka totiž...
4. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
ježiš to je poděs, ona jako spát nebude..v postýlce nohy ke stropu strká je všude, jako peřina je asi k tomu aby se ve vteřině odkopala co nejdál...chjo. jsem ji včera na aukru koupila na zkoušku spací pytel jestli to pomůže. máte to někdo??
4. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz
mony malý spí jedině ve spacím pytli. Peřina u nás neexistuje. Jak jsem ho vždy přikryla v momentě byl odkopaný, takže od 3měsíce spí v pytli. A když ještě není pořádně vytuhlý a přikryji ho tak se vzbudí, takže spává v pytli a pak ho v noci ještě přikryji peřinou. tady v baráku je chladněji než v bytě.
Teda tak dlouho vzhůru kdyby byl Mates tak mě trefí, jsem ráda, že usíná brzy a já můžu v klidu sedět. Dneska mi dával co proto. Normálně mě kousal, ale fakt. Strašně se mu to líbilo a hlavně jak mi zubama trhal na ruce chlupy a pak si je vytahoval z puseny. Pak mě kousal i do obličeje, tak to už dostal. Pořád na mě cenil ty svoje keloně:slight_smile: pak mě škudlil píchal do očí...no fakt děs.

No fakt si myslím, že budete chodit dřív jak my a možná stát i bez držení. Miška je fakt šikula!
4. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz
nádherné věci na děti: www.quelle.cz
4. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.