• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
a murin jak ho do toho spacáku oblíkáš? a stoupne si v tom?
4. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
tak jsem do Miška1 přidala fotku jak mi miška ted usnula...:slight_smile:
4. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz
dobrá poloha :grinning: to je klasický výtuh :grinning: :grinning: :grinning:
oblékám ho normálně v leže. Teda já mám na rozpínání přes bříško-je na cvoky.Jinak si v tom nádherně stoupne, dokonce v tom lozí a už v tom umí i chodit. takže neboj, děti jsou vynalézavé :slight_smile:
4. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
spis jako co mu do toho oblekas, jestli jeste pyzamo pod to...:slight_smile:
no akorat se bojim ze je to o zlámání končetin :frowning2: to jsem ji tam položila přikryla atd....a tohle z toho vzejde :slight_smile:
4. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz
dávám ji overal a pak ten spací pytel. Nebo brzy si Miška zvykne a nepřijde ji, že má nohy ve vězení:slight_smile: Malý v tom dělá vše jak kdyby to neměl. Takže neboj,možná se ti bude první den rozčilovat, ale jestli ti stoupá normálně, tak i v tom pytli.
4. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
aha no to jsem zvědavá protože ta se rozčiluje a ve fusaku kope nožičkama vztekle...a já doufala že to pomůže že lehne a bude spát...:slight_smile: a nemůže si v tom ublížit...že hodí držku hnusnou v tom?
4. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz
tak malému ani fusak nevadí. Nevím jak to máš široké, zítra se kuknu. Neboj nehodí držku, však ji zkus zítra do toho dát a nechat ji polozit po zemi, aby si na to zvykla ještě před tím než půjde do postýlky. Třeba ti v tom dřív usne :slight_smile:
4. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
no uvidím teprve to budou zítra posílat...
4. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz
aha. No škoda, že jsem ten pytel půjčila kámošce. Měla jsem od 3do 6měs.-v něm spal do 10měs, ale už to měl tak tak, tak jsem pořídila větší. A ten malý jsem půjčila kámošce pro Terezku. Malý v něm ještě u nich na silvestra spal a pak jsem ji ho tam nechala. Škoda, kdybych ho měla doma,tak ti ho vezmu. A ty ho budeš mít na zip nebo na cvoky?
4. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
na zip...celorozepínací podle obrázku, jsem zvědavá koupila jsem ho na aukci nza pár kaček abych ho vůbec vyzkoušela
4. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz
já mám oba z tesca. Jsem s něma fakt spokojená, protože tak bych celou noc jen musela malého přikrývat. Peřina na něm opravdu nevydrží. To má po tatínkovi:frowning2:
no nic, jdu do hajan ať jsem na zítřejší lekci FIT :grinning: Dobrou noc.
4. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
jasně, já podoklízím vybuchlý granát doma a jdu taky :slight_smile: brou a ahoj zítra
4. únor 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
ahoj
tak snad jsteměli lepší noc..
my jsme byly po hodině vzhůru, zaplakala utišila jsem a spala a od 6.30 řev do 7 a tak nějak furt :frowning2:
5. únor 2009 v 07:30  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
My jsme se krásně vyspaly dnes...já včera šla zalehnout už v 21hod... 3 návštěvy po sobě mě dost zmohly....malá se vzbudila v 1hod. a pak spala nepřetržitědo 6:30...takže snad první noc, co jsme se dobře vyspaly obě :sunglasses:
Jinak zítra dorazíme, potřebuju se stavit na velký nákup a taky bych potřebovala nutně na polikliniku na krev, uvidím, jestli pojede někdo se mnou...potřebuju pohlídat bandu...nechci je tahat mezi marody...možná pojede Hanka s Adámkem nebo kámoška, chtěla se zítra stavit, tak jestli se ozve, vzala bych ji sebou...je to ta porodní babka :grinning: ....jsem si říkala, že bych jí někdy mohla vzít sebou, kdyby jste měly nějaké dotazy na ní je i všeob. sestra...
Teda pytel na spaní máme, ale Káju bych do něho nedostala ani heverem...i dupačky na ní vydrží tak max. minutu...ale je to výhoda kvůli tomu přikrývání...
Murin, já dneska nebo zítra možná pojedu do Tlumáku, tak se ti tam na tu tříkolu mrknu, když jsem tam byla před Vánoci, tak ji měli tuším za 1490Kč, ale kvalita nic moc....mejdincina :grinning: ...my jsme ji měli už několikrát svařovanou, vždycky se ulomila ta vodící tyč....ale užili jsme ji ohromně, Filda tak od 1roku nechtěl jezdit v kočáru, tak jsme na procházky chodili pěšo s tou tříkolkou...
5. únor 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
ahoj jani
teda parádní noc, at vám to vydrží!! :slight_smile:
s tím zítřkem jsem to nepochopila, chceš přijít bez dětí? a kam potřebuješ v otr nebo zlíně?
tříkolku taky budu chtít a jestli bude takhle akční tak už v létě :slight_smile:)
a filda a pěšky, nekecej! :slight_smile:
jo koupila jsem si to Miminko (poprvé) s tím honzi článkem, honzi to to adélka měla tak dlouho? to jsem nevěděla já myslela že až ted, chudinka...
5. únor 2009 v 09:49  • Odpověz
Včera u ní spal můj a taky dobrá noc....tak třeba...no nechci to moc zakřiknout :grinning:
No pěšky jako bez kočáru....já pěšky...Filda samo na tříkole..ten s ní neslezl až doma...jak už byl těžší po roce měl těch 15kg, tak jsem párkrát ulomila tu vodicí tyč...vytlačit ho k nám do kopce v tom teda byla fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...samo s bandou, jen jsem myslela, že by je Hanka pohlídala před tou poliklinikou..ale nemůže, dneska má Áďa narozky a zítra jim příjdou gratulanti...tak uvidím, třeba vezmu Janču (PA)
..a ty nákupy asi do sparu nebo terno....uvidím
V létě teda vyrazíme na tříkolách říkáš :grinning: ....no lidi kolem by se myslím umlátili smíchy....ta naše vydává zvuky jako kráva, slepice a ost. zvířata a hraje různé melodie...takže jsme po venku jezdili jak malý cirkus :grinning:
5. únor 2009 v 10:28  • Odpověz
Holky, my jsme se byly s Kájošem mrknout do toho skladu, ale po Vánocích je to tam pěkně vybrakované, tříkolky mají jen drahé za 1800Kč dvousedadlové, vpředu sedí "řidič " a vzadu je polstovaná sedačka...vypadalo to zajímavě :grinning: , pak měli jednu obyč. bez toho stupátka za 800Kč...mají prý dostat zboží během února a tříkolky co máme my budou prý v ceně od 1200-1400 Kč. Já jsem dokopila ještě nějaké drobnosti pro Káju, ale fakt nebylo skoro z čeho vybírat...
5. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz
ahojky holky, my tady měly dnes kamarádku, přidám fotky pak. No VZP dává fakt hodně a HZP skoro nic...no já si nechala to svoje na solnou jeskyni a budeme tam chodit s babi a malou, je to dobré na ten ekzemek, jinak to chci taky použít na cvičení, budeme chodit s kamaarádkou do té Yamahy asi...
mohli by taky dát na helmy a na cvičení, je to škoda, že nic nedávájí, chci s malou na jaře začít jezdit...my už se jen stavíme a stavíme...je to mazec...ted byla miminko a naráz je z ní holka...
5. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz
ahojky ..tak ja jsem doma od mamky a dneska konecne muzik dojede :grinning:
5. únor 2009 v 15:39  • Odpověz
teeeeda tak to se,máš :wink: Těšíte se s Petříkem, že?
5. únor 2009 v 15:48  • Odpověz
honzi..no po skoro mesici se nemuzu dockat..porad ho vyhlidam z okna :grinning:
5. únor 2009 v 16:11  • Odpověz
No s těma příspěvkama to u VZP není zas tak žhavé...na ty přilby přispívají max. 500Kč, jen v lednu měli akci, kdy dávali max. 1000Kč, ale toho vyplňování...4 listy kvůli tomu...ale přilbičky jsou fakt hezké a kvalitní...to se s těma obyč. nedá srovnat...ty vůbec nedrží na hlavě a škrtí pod krkem...kupovala jsem Alpinu pro Káju a Mango pro Filu
podle mě ale když jsem si vybrala přísp. na přilby, tak už nemůžu na cvičení nebo očkování...teď mě doktorka dávala na výběr vakcíny Priorix-příušnice-spalničky-zarděnky za 2x500 Kč nebo to samé plus neštovice 2x1700Kč, na to už ale asi přísp. nedostanu :frowning2:
5. únor 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
ahojte
adel to je super :slight_smile:
jani já dostala ipříspěvekk na očkování i cvičení dohr 3tis ted v lednu...
5. únor 2009 v 16:16  • Odpověz
autor
holky normálně vidím v nateklé dásničce cosi bílého že by konečně???!!!:slight_smile:
5. únor 2009 v 16:18  • Odpověz
Aha, teď tu i čtu na str. 1000Kč na cv/plavání, 500 očkování....
Tak že by i Miška byla už v klubu zubatých :grinning: ....
5. únor 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
no asi jo!! :slight_smile:
5. únor 2009 v 17:02  • Odpověz
Ahojda holky,
Zlobi, že by další zubejda mezi náma :slight_smile: ...no my jich taky ještě moc nemáme jenom 2 :grinning:
Před chvílí nám odjela návštěva, chystáme se pomalu na kupkání a snad budeme i brzy spát :wink:
Honzi a napíšeš nám sem ten článek z mininka, nebo si ho mám taky koupit? ..Teda jestli už nebude pozdě :confounded:
Jinak večer snad nakuknu za váma :wink:
A co zítra? Bude Beruška, možná by jsme se taky přidaly. :slight_smile:
5. únor 2009 v 19:24  • Odpověz
ahojte holky, my pořád nechrníme. Od 18.30 si tam vykládá, pak brečí, to vždy položím a do 2min to samé, tak jsem zvědavá kdy vytuhne neboť dnes za celý den spal 45min. V yamaze to bylo dobré, až budu moct dodám foto:slight_smile:
Pak jsem byla ve městě, ale tříkolky nikde:slight_smile: asi objednám z netu, jinak to nevidím. ALe neodolala jsem a koupila jsem v taku malému triko s krátkým na léto, nádherné pláťáky-měli všechny barvy-bílé, růžové, modré, hnědé... a pak jsem koupila riflové laclové šatičky s tričkem(pro kámošku :grinning: ) měli tam docela dost čatiček, tak jsem se nemohla rozhodnout, ale nakonec vyhrály riflové.

Mony, fakt? to proto je Miška tak ukňouraná a chce tě u sebe asi ji to bolelo. Jinak velikánská GRATULACE!!!!!!
5. únor 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
ahoj,
tak já bych někam šla do herny ...tak kam a kdo? :slight_smile: já vezmu ten časopis s sebou klidně...
honzi já nevěděla že to měla tak dlouho??
murin ten teda řádí...jako v yamaze :slight_smile: za kolik mají ty šatičky?
ten zub tam je vidět ,ale ještě není venku..ted je pěkně uknouraná ve 13h dostala druhého pneumokoka...tak asi bude holt no...
5. únor 2009 v 19:29  • Odpověz
jak které šaty. Plátěné byli za 200-300kč, riflové byly myslím za 400kč+tričko k tomu. Ty šatičky tam mají pěkné. a ty pláťáky, fakt super, hned jsem je doma malému zkoušela jak mu padnou, bude frajer:slight_smile:
Mony mě je to jedno kam do herny. To po tom očkování asi bude otravná, ale to přejde, pak budeš mít doma Radka, tak si odpočineš trošku.
Honzi četla jsem si u Monči ten článek. Taky jsem nevědě, že Adélka to má od mala. Hlavní je,že jste na tím vyzráli:slight_smile:
5. únor 2009 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.