• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Dobré ráno,
tak my už teď 2noci se probudíme ve 24hod a ne a ne znovu zadřímnout :frowning2: , jen se převaluje, povídá, no snad je to zase jen nějaké přechodné období :sweat_smile:
Jinak mě je jedno jestli Zl, nebo Mal. jen mi pak někdo napište SMS protože teď musím jet k nám na poštu, mám tam nějaké dopisy a nebudu na netu.Díky :slight_smile:
6. únor 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahojky holky, nevím, co se dělo, ale malá mi včera usnula až v 22.45hod, no byla jsem z ní vyřízená....a to odpoledne spala 20min a to v 13hod....pořád by jen stála, v postýlce během 20vteřin stojí, musíme ji dnes snížit..
6. únor 2009 v 10:00  • Odpověz
ahojte holky, my noc ve 2h vzhůru a pak v 6h vzhůru a od té doby řádí. Teď jsem ho chtěla dát spát, ale on prostě ležet nebude, tak ho nechávám ještě chvilku vyřádit a zachvíli ho zkusím opět uložit. Tak je mi to jedno jestli ZL nebo Maleny. Jestli všem vyhovuje Zlín, tak to dáme v Berušce.
Janista: jela bych svojim autem nebo trajflem, je to jedno.
Honzi přidáte se s Adélkou?
6. únor 2009 v 10:11  • Odpověz
Murin, teď jsme se domlouvaly na Malenovice...může být?
jinak Kája teď ukázkově usnula v postýlce :slight_smile:
6. únor 2009 v 10:28  • Odpověz
jo může být. jdu uložit čerta
6. únor 2009 v 10:29  • Odpověz
tak už taky chrníme, jdu malému udělat špenát, když má nedostatek toho železa a pak nakuknu
6. únor 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
jak víš že má nedostatek železa? to jsem nějak přehlídla něco nebo to má dlouhodobě?
6. únor 2009 v 10:45  • Odpověz
ne nemá to dlouhodobě. To mi řekla teď mudr. jak mu brali tu krev z té ruky. ALe že to může být jen přechodné jak měl ten průjem a ty teploty, protože nic nechtěl jest, jen banány. 11.2. jde na odběry,tak uvidím, protože už pěkně dlabe:slight_smile: ale tak dostala jsem ze zahrádky bio špenát, tak ho jdu dělat.
Janista: mohla by jsi vzít tu knížku s těma teceptama?
6. únor 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
jo tak, no nám včera dělali testy krve před očkováním a chudokrevní už nejsme :slight_smile:) se máš já kupovala balíček biošpenátu mraženého za 80kč...jj jani vem taky se inspiruju :slight_smile:
6. únor 2009 v 10:53  • Odpověz
tak to je super, že už nejste :slight_smile: Já taky doufám, že už to bude dobré. Mě ho dala sousedka, vždy nám dávala mangold, ten já zbožňuji, chutná mi víc jak špenát a teď mi donesla pro malého už i pomletý, takže super:slight_smile: no už se těším na léto, to oběhnu skoro všechny sousedy jestli něco nedají:slight_smile:)
no nic, jdu nachystat věci do herny a dodělat oběd. tak zatím čauky.
6. únor 2009 v 10:56  • Odpověz
jojo vezmu ji
6. únor 2009 v 10:58  • Odpověz
my vyrážíme už pro Fildu, takže se uvidíme tam, psala jsem Marky, aby věděla, kde nás najít
6. únor 2009 v 11:33  • Odpověz
ahojky..tak ja jsem uz doma..byla jsem s petrem v praci a pak v tecku nakoupit..
na obidek karbose s bramborem a jeste udelam babovku a uklidim a padla.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
peta jde odpol.na pivko s kamosem tak juknu sem :grinning:
uzijte si srazik..priste se pripojim :grinning:
6. únor 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
ahoj :slight_smile:
srazík super, fakt se nám tam líbilo..miška padla za vlast už v autě a pokračuje doma :slight_smile:
fakt se těším na ty fotky z tunelu :slight_smile:)
6. únor 2009 v 15:49  • Odpověz
Ahojky holky,
teď nějak nestíhám:frowning2: Naši odjeli na dovolenou a na mě je toho nějak moc. Ráno vezu k prabábě Terezku. Pak jedu bráchovi nakoupit, je ležák po operaci. Pak jedu k našim, kontrola baráku. Pak k prabábě pro Terku a dom. A to ještě hlídám našim psa:frowning2: Dnes už jsem K.O. Terku jsem uspala v kočáru a jdu si konečně udělat oběd:frowning2: Já už chci také režim!!!!:slight_smile: Ale to zvládnem, vydržíme to:slight_smile:
Je super, že jste byly na srazíku, těším se, jak budem chodit s vama.
Dnes vás asi nezvládnu dočíst, třeba zítra budu mít možnost.
Přeji pěkný a pohodový víkend:slight_smile:
6. únor 2009 v 16:18  • Odpověz
peti..no jo ja to znam..ja jsem porad sama..ze zacatku jsem myslela ze me klepne ale ted je to jeste horsi :confounded: petr je ted doma na vik a pak zase na mesic..no snad ti chlapi budou protestovat a neco se tam pohne..minule byl kluk pryc 72 dni a ted uz je chudak bez manzelky..no ktera by cekala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2009 v 18:11  • Odpověz
Ahojky holky, my jsme tady dnes měli dědu, byl to super den. Byli jsme v Tescu a malé vytáhl slona z toho automatu a jen za 10kč...dělala jsem palačinky na obídek a večer s manžou kuneme na film a dáme si vínko a tak...Adélka už spinká, byla utahaná za celý den...pořád jen stojí a stojí...u všeho už se postaví, je to tak krásné pozorovat její pokroky... :wink:
6. únor 2009 v 18:38  • Odpověz
hionzi..to jsi mela pekny den..to manza jde za chvilku na pivko a ja tady budu zase sama :frowning2: ale neva prece ho nebudu drzet doma kdyz tam ma kamarady co videl tak loni v lete :confounded:

adelka je sikula..top ten nas smradoch porad bnic..ale dr.rikala ze moc rychle vyrostl a nez se svaly zpevni...atd..tak bude treba chodit az v 16 mes.no co uz..
6. únor 2009 v 18:42  • Odpověz
No nic, já se pro dnešek loučím...jo a ještě děda koupil malé kouzelné naušničky, až bude větší...no jo, první vnouče, tak jí hýčkají a v neděli jedeme k mamči na obídek oslavit bráškovy narozeninky, tak se moc těším...,mám dnes dobrou náladu až na daňové přiznání, které se blíží, holky rozumíte tomu některá, že byste mi s tím pomohly? Co????Prosím prosím...nebo nevíte o někom, kdo by za to moc nechtěl..???
6. únor 2009 v 18:45  • Odpověz
honzi..to ti neporadim a ani nepomuzu :frowning2: jsem blbka a nikoho neznam..pekny vecer
6. únor 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
ahoj,
mně taky čeká danové přiznání radek mi stáhl z netu MF návod tak leda to...
adel užij si manžílka :slight_smile: já myslím, že není kam spěchat, pak budeš ráda jak začne chodit že nechodil dřív :slight_smile:)
kde jsou holky zse srazíku? :slight_smile:
6. únor 2009 v 18:55  • Odpověz
ahojte holky, už jsem taky tady, chrníme už půl hodiny :grinning: Malý nespal po sraze, tak po koupeli hned padl za vlast. V trajflu jsem potkala kámošku, tak jsme kecaly celou cestu a malý pozoroval jak se zavírají a otvírají dveře..:slight_smile: Pak jsem se s ním šla ještě projít, aby si prohlédl pejsky co mají kousek od nás..

Honzi to jste měli pěkný den. Tak brzy větší naušničky? to si mohl nechat třeba jako dárek k narozkám nebo na vánoce...ale tak když dává tak proč ne, že:slight_smile:

Adeli: no jo je to naprd s takovou prací, ale tak pokud má baba ráda, tak vydrží i tak dlouhou dobu. Co mají říkat ty bez chlapa, že...:slight_smile: Tak jste si vzácní a ten víkend si užíváte snad naplno. Neboj i Petřík bude chodit, není kam spěchat. Jak začne tak si budeš říkat, ještě mohl počkat:slight_smile: My taky nechodíme.

holky jdu stáhnout a pozmenšovat foto.
6. únor 2009 v 19:10  • Odpověz
co se týče daň.přiznání, tak to taky neumím a znám jen lidi od nás z práce. Já si to byla vyplnit teď v práci, ale tam mi řekli co a kde mám napsat:slight_smile:
holky tak jsem vám na mail poslala foto ze srazíku, je to rozkouskované, jinak mi to poslat nešlo. Poslední dobou mě blbne posílání a to posílám pořád stejně, tak nevím co je. Jinak srazík byl dobrý a poslední dobou nás chodí pravidelně jen pár lidí.
6. únor 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
díky moc, jsou super, nahoře v té herně to bylo moc fajn zatím asi nejlepší :slight_smile:)
6. únor 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
tak bychom příště mohli do toho domina do otr? já tam pojedu nějak pro ty svoje fotky tak bychom to spojili, když už tam pojedu...to by nás mohlo být víc, nedojela bys honzi?
6. únor 2009 v 19:52  • Odpověz
murin..dekuji..moc pekne fotecky

ja se priste pridam ale ted to neslo :astonished:
6. únor 2009 v 19:53  • Odpověz
zlobi kdy jedeš do těch Otr? Psala jsem kámošce co má malého petříka 7,5-8měs, tak na další srazík jde s nama:slight_smile:
ten tunel byl fakt dobrý škoda, že Mates se bál, ale teda Miška je profík :grinning: :grinning: :grinning:
poslala jsem vám na mail ještě výtvory co dělala ségra.
6. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
nevím fotky by měli být v pondělí takže je to jedno :slight_smile:
no miška má takový menší tunel ve cvičení takže je zvyklá :slight_smile:
juknu řeším něco do práce ještě a miška rozhodně nevypadá že by chtěla spát...
6. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz
tak to necháme na to úterý nebo jak chcete vy mě je to jedno. Kromě středy, čtvrtku a pátku dopoledne můžu pořád:slight_smile:
6. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
já budu mít možná jednání v práci v úterý ještě dám vědět...snad se domluvíme :slight_smile:
6. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.