• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
určitě se domluvíme. tak já ve středu jedu jen s malým k MUdr. na odběry, takže by to mělo být rychlé, takže to bych taky dopol.mohla
6. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
já mám ve stř dopol cvičení...a miška spikává takže dopoledne nee..normálně ona nespí a spát prostě nebude :fearful:
6. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz
to si děláš srandu, že ti ještěnespí. to mě by trefilo:slight_smile: jak dlouho spala po srazíku?
6. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
no to je u nás normální :frowning2: po srazíku no 50 min :slight_smile:
6. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz
no já si myslím, že kdyby malý spal, tak tady aky ještě řádí, ale naštěstí se mu nechtělo, no spíš v trajflu neusne a doma pak řádil s babičkou a dědou:slight_smile: No já jsem ráda, že mě tak brzy chodáv spát, že aspoň večer mám klid.
6. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
no to se fakt máš my jsme rádi že jsme to z 22 dostali na 21 tak už spí...
no jako dopol 1h15min odpol 50min mi nepřijde tak moc...:slight_smile:chjo
6. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz
tak to malý spává teď už půl-hodinu dopoledne a odpoledne tak tu 1,5h a před 18h už padá na pusu:slight_smile: za ten jeho spánek děkuji, protože kdyby nespal, tak si to jdu hodit, protože sama bych to asi nezvládla.
6. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
šak já si to taky hážu po 3 dnech co tu jsem sama...kolem 21 boj aby už konečně spala pak mezi 7-7.30 vzhůru někdy max do 8..poslední skoro 3 týdny budíček po hodině a poslední 3 dny řev v 6 ráno dneska hodinový...(ale to je snad tenzub) a pak 2-3hod dohromady za den..jako oba s radkem padáme na hubu a miška řádí :slight_smile:
6. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz
já jsem si užívala jak měl malý ty horečky, to jsem nespala skoro vůbec, fakt děs. ALe buď ráda, že ráno aspoň spí do 8h. Mě vstává tak týden v 6h ráno a to je děs. je ale pravda, že se mi vzbudí za noc až v 5h ráno a nebo ob den v 1-2h a pak v těch 5h. takže 2x za noc se to ještě dá.
Buď ale ráda, že když je Radek doma, že ti pomáhá, to já totiž skoro neznám. Holt ty děti mají výdrž:frowning2:
6. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
no to jo za tu pomoc jsem vděčná. ale většinou spí do 7 a do 8 ji udržím jen u sebe a to se vrtí a já spíš polehávám. a ted v 6 řev pár dní, snad je to ten zub a přejde to...nechápu kde se v těch dětech bere ta energie. dneska jsem ji dávala večeři a zas mi stála v židličce musíme pořídit ty kšíry :slight_smile:
a ted jsem chtěla něco napsat a zapomněla jsem to :slight_smile:
6. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz
to fakt buď, já byla od narození malého skoro samostatná jednotka a později úplně samostatná, nebyli lidi:frowning2:
To bude tím zoubkem, přece jen to není nic příjemného když se prořezává. Tím trpíme i my, když nám rostou 8:frowning2:
V té dřevěné je to fakt naprd, že tam nejsou. To si opravdu pořiď. Já naštěstí v té mojí plastové je neptřebuji, protože tam přisunu ten pult těsně k němu a nevyleze. Ale dnes v tom MC se mi v židličce pěkně točil.
Já teď dělám pořádek v mailu, měla jsem tam okolo 50mailů. Děs, už jsem jen na 11:slight_smile:
6. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
no taky mám v práci plastovou, ale doma jsme chtěli dřevěnou holt pořídíme kšíry :slight_smile:
jsem zvědavá jak bude vypadat se zoubkem, ale dneska holky teda díky za jídlo a pití :slight_smile: ten "polystyren" jí fakt chutnal a i čaj!to jsem zírala..tolik toho za celý svůj život nevypila :slight_smile: ale doma už zase nechtěla..ale už jsme polystyren koupili byli jsme v bille a tam mají hodně bio věcí a měli ho tam :slight_smile:
to je hrozný když chlapi nepomáhají...:frowning2:
6. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
jo a je vidět že uklízíš maily :grinning: :grinning:
6. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz
na ten polystyren si taky zajdu, malému taky jel. Mě malý tolik tohoto čaje nevypije, ale bylinkový je schopný dát 1,5-2hrnky.
Bude vypadat pěkně se zoubkem, bude to zubejda:slight_smile: jak ji vyleze ten první tak v zápětí vyleze druhý, tka bude jak králíček:slight_smile:
jo je to děs, ale co naděláme....
jj něco jsem poslala:slight_smile:
6. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
no miška asi měla vyschlo v puse po tom polystyrenu. v bille měli přesně ten co měla janišta. nevím mně se líbí plešatá bezzubá bez naušnic :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak už to bude velká holka...:slight_smile:
6. únor 2009 ve 22:00  • Odpověz
Tak jsem konečně tady :slight_smile: ...poslala jsem vám jednu várku fotek, druhá mi pořád nejde odeslat :angry:
Normálně Nikča mi spala až do 18hod. :fearful: , jak jsme dojely nechala jsem ji v kočárku a pak jsem jela ještě do města na ten dárek (samozřejmě, že tatínek byl doma :wink: )no a jak jsem dojela, pořád se spalo...Tak teď teprve usnula, asi už jí to chybělo, aby se mohla pořádně vyřádit a unavit :grinning:
Jdu vás trochu dočíst a budu zkoušet odeslat ještě ty fotky :wink:
Murin, díky za foto a ty fotečky od ségry jsou perfektní :slight_smile:
6. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
teda marky to se spalo! :slight_smile:
akorát my mizíme spát...za fotečky díky na mailíky se podívám později :slight_smile:
dobré noci všem :slight_smile:
6. únor 2009 ve 22:08  • Odpověz
Dobrou holky, už se mi to odeslalo :slight_smile:
6. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
díky marky fotky jsou fakt super :slight_smile:) dobrou :slight_smile:
6. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz
dobre ranko..u nas noc desna..asi ho :angry: :angry: :angry:
preji pekny vikend :grinning:
7. únor 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
dobré ráno, my tak nějak relativně v pohodě...ale zato od probuzení je miška protifka protifná :frowning2:
7. únor 2009 v 09:28  • Odpověz
ahojky holky, my noc super...zachvíli jedeme na výlet...moc díky za fotky, snad příště půjdu s vámi. Velká pochvala Mišce, moc jí to sluší...Mony, budu za to ráda, já si tam nevím rady jen se slevou na manžela a dítě a navíc malá se narodila v květnui a manželé jsme do září a navíc jsem podnikala na vedlejší a v říj
aj to přerušila...no je to sdložité...navíc jsem do března studovala...no brajgl...
7. únor 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
ahoj, díky za pochvalu, já sice jsem víceméně proti jeans na děti, ale lacláče ještě jdou a hodí se mi to do práce kde je hrubší koberec a špinavější a na kolínka je to asi i větší ochrana jak punčocháče :slight_smile:
honzi tak pokud jsi nestudovala neprerusovane od detstvi tak je to jedno a slevu na dítě nemá jirka? u nás ji má rade protože máá větší příjem tak at se to vyplatí víc. pošlu ti to na mail..vy budete dělat společné zdanění manželů? jestli ne, tak je taky jedno od kdy jste manželé myslím?
tak jsme na příště domlouvali otrokovice to domino přidáš se teda?
7. únor 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
ahoj holky
mám tu leták, že loana má výprodej od 10.2.-13.2. ve zlíně ve Flipu (u autobusáku) tak kdo by měl zájem..:slight_smile:
7. únor 2009 v 11:14  • Odpověz
tak ja dneska mela taky slibeny vylet a stal za prd a na mojeho jsem tak nasrana ze jsem rekla at na me do pondeli nemluvi :angry:
7. únor 2009 v 15:42  • Odpověz
tak ja neho cekavam i 5 tydnu ted teda 4 tydny a on me dneska rekl ze nas veme na vylet..ja se tesila jak tele ..tak jsem oblekla maleho a pri tom jsem spalila buchtu a pak teda ze jedem.dojel na benzinku tam 45 min.cekani na mycku pak teda slavnostne vyjedeme ze pujdeme na prochazku po meste a na pohar..a pak teda zbudim maleho nasansituju do kocaru a jedeme na pohar..kavarna byla zavrena a tak ze pojedeme dom..cca vylet po meste 5 min...tak ja se cesu a maluju a buchtu spalim kvuli nicemu..to byl teda vylet..s takovou se na nej muzu rovnou vysrat..mam toho plne zuby.. :angry: :angry:
7. únor 2009 v 15:43  • Odpověz
tak ja bych taky jela na srazik priste..a kdy a kde a v kolik??
7. únor 2009 v 15:44  • Odpověz
čauky holky, my noc dobré, malý vstával až v 5h najedl se a pak chrněl do 6.15h, takře paráda. Ale dopoledne než usnul to byl boj a spal jen 30min. Po obědě jsem s ním šla na prochajdu s kočárem a spal 15min, tak jsem ho zaparkovala na zahrádce a on se mi za dalších 15min vzbudil, holt se s ním nejezdilo. Tak jsem se zase oblékla a šla s ním opět ven, ale už nezabral. Byl pokaděný, dneska už 7x. Děs.
Holky chlubím se, malý dnes skoro celý den stojí sám bez držení. Mám foto, tak večer dodám. Jinak jsem mu dala botičky co mám po sestřence, jsou to zimní(chtěla jsem zkusit jestli mu budou) a on v nich normálně udělal sám 2kroky:slight_smile: takže si myslím, že kdyby měl botičky, tak by zachvíli chodil. Je to šikula:slight_smile:

Adeli: tak to by mě naštvalo taky. Toto znám, u nás to bývalo to samé. Když jsem mojeho k něčemu přemluvila, tak to nakonec dopadlo na 5min výlet:frowning2: chlapi jsou na zabití!!!!!!!!!!!!!! Jak došel tvůj z pánské jízdy?
7. únor 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
teda adel to je fakt na zabití, tak jste mohli jít jinam ne? :frowning2:
vidíš bábovka...taky půjdu dělat...
murin co zas dělá mates, že by další zub? ale je teda šikovný!!! :slight_smile:
7. únor 2009 v 17:44  • Odpověz
muri..jojo na zabiti :angry: dosel dobre mel prej jen 4 piva :grinning:
mon..no on nikam jinam nechtel..ja jsem byla tak vytocena..kdyz si vzpomenu na honzi jake oni maji vikendy nebo jen obycejny vecer a u nas to je na prd.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. únor 2009 v 19:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.