• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahoj holky, přejeme s Matýskem do Nového roku jen vše nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky, pohody a hlavně hodné dítka... :grinning: V rámci možností zapijte konec roku.
Malý mě akorát vstal, chrněl venku na zahradě v kočárku. Jinak mi přes den v postýlce vůbec, když ho tam dám, tak se orzčiluje, potřebuje lozit, chodit... jen sem tam někdy dopoledne ho tam dávám spávat, ale to usínání v postýlce dopoledne je děs, ale jak usne tak dobré. Ale radši jsem když je v kočárku venku.
No jak vidím, že budete už skoro všechny pracovat, tak bych si měla taky něco najít.
31. pro 2008 v 10:58  • Odpověz
ahojky ..tak u nas noc super..petrik papal v 10 a pak az 5.45h a spinkal jeste do 7h.prej byl v noci ve 3 hore rikal muj ale ja jsem ho ani neslysela..tak super uz 4 dny sucha postylka HURA HURA HURA :grinning:

dekuji za gratulace a za pochvalu dortu..

petrik je v obyvaku ..koupila mu babicka koberec k narozkam tak se tam koula ..dostala jsem ho predcasne v rijnu :grinning: :grinning: :grinning: jinak lozi celej den po baraku..kdyz se mu chce ale dost si aj pohraje a porad chce cist knizky
31. pro 2008 v 11:06  • Odpověz
zlobidlo ja jsem puvodne ze Zlina Padelky jak se jede k janustici a ted jsem v Opave :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja mam cas cekam to az na jare :grinning: chtela bych houpaci bebecar stylo nebo peg perego prave
31. pro 2008 v 11:10  • Odpověz
autor
tak to je super adel...zabírá to co? :slight_smile:
miška je dnes po tom očkování uplakaná a mazlivá nevydrží chvilku sama...ale takto reagovala už na hexu...
31. pro 2008 v 11:10  • Odpověz
autor
apon, a že sháníš kočárky ve zlíně teda? :slight_smile:
31. pro 2008 v 11:11  • Odpověz
pac tam mam mamku a jezdime tam skoro porad a u nas je jeden bazar a ten stoji za prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2008 v 11:14  • Odpověz
zlobi taky půjdu na prevenar. Mám už ho v ledničce, ale pichnout ho jdeme až v roce jak půjdeme na kontrolu. Tak jsem taky zvědavá na průběh. Malý naštěstí hexu vůbec neprožíval.

adeli taky má malý strašně rád knížky, ale jak má tolik zubů, tak místo čtení je strašně rád kouše. Už jich má několik ohlodaných. Prostě to je papírový maniak:frowning2: už nám konečně trčí 7 zoubek:slight_smile:
Jinak vidím, že to opravdu zabírá. Mě to mamka vytiskla, tak si to přečtu až bude chvilka.Sice my v noci spaní dobré, ale tak neuškodí rady, že. Hlavně bych chtěla fakt naučit spaní přes den v postýlce.
31. pro 2008 v 11:16  • Odpověz
ahoj holky, mám se v rámci možností dobře. Malá je zlatíčko moje :grinning: Konec roku je u mě teda hektický:frowning2:
jinak Vám všem do nového roku přeji jen to nejlepší, hodně zdraví a lásky...
31. pro 2008 v 11:17  • Odpověz
aponchie a ty chceš ten kočárek použitý nebo nový? Já vím jen o tom Zlíně jak psala Zlobi, pak v Otr. v Nebíčku a ještě v Hulíně je veliká prodejna kočárků a tam mají i použité. Nebo jedině si ho někde zkusit a pak si ho objednat přes internet.
31. pro 2008 v 11:19  • Odpověz
asi pouzitej prave uz..novej sem mela na prvni a jeste mam chicco golface sportak tak jen hlubokej a jestli to dite v tom kocare bude jak nase mala (velmi malo)tak to nema cenu kupovat novej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2008 v 11:23  • Odpověz
autor
murin, my přes den v postýlce vůbec, jen v kočárku venku nebo na balkoně a tam usíná krásně sama a rychle. ty rady jsou i na usínání doma, ale tak když ráda spí venku proč by měla spát doma...
a zuby...to nám nehrozí. no jsem taky zvědavá co pak budeš říkat na prevenar...furt se ve mě bije sajrajt očkování ale hnusná nemoc...
kraste tak si hlavně užij konec roku a at se vyvede ten nový!
31. pro 2008 v 11:24  • Odpověz
aponchie tak to jo.My naštěstí kočár super, je to jeho oblíbená věc, jak je v něm tak chrní a chrní.
zlobi: no teď je to lepší, protože mám kam malého ven dát, že s ním nemusím trajdat ulicemi... ale někdy se mi opravdu ven nechce a nebo když bude pršet nebo chumelenice, tak aby spal v pohodě v postýlce. Ale tak to usínání teď se dá vydržet, přes den fakt musím uspávat a trvá to tak 1řmin než vytuhne. Ale večer super, položím a chrní
31. pro 2008 v 11:29  • Odpověz
mělo tam být 15min
31. pro 2008 v 11:31  • Odpověz
mon..no super jsem rada ze jsem vydrzela a dala se na to :grinning:

murin..petrik kouse vsechno a kupodivu knizky neee..
31. pro 2008 v 11:53  • Odpověz
kolik stoji ten prevenar??ja chi jit taky..mam pocit ze jedna 1800
31. pro 2008 v 11:54  • Odpověz
autor
murin tak 15 min je ok ještě, a večer jsme měli i přes 30min...včera sama za 20min jen jsme tam jednou šli...snad se to zlepší
holky mizím
murin tak se pak ozvi jestli dorazíte na návštěvu v příštím roce :slight_smile:
tak si užijte silvestra a šŤasný nový rok a už se těšíme na srazík!!!
31. pro 2008 v 11:55  • Odpověz
autor
jojo prevenar jedna 1800Kč, když to dáš v roce tak snad stačí jen 2, my máme ještě 3
31. pro 2008 v 11:56  • Odpověz
adeli: já mám pro malého 2 dávky prevenaru(to je od roku) a stálo mě to 2002kč. Po novém roce chci jít na pojišťovnu jestli něco přispěje.
teda mi knížky přímo žereme, už jich má několik sežraných, je to hrůza. Co najde tak hned do pusy, je to takový malý vysavač, najde i to co nevidím a šup s tím hned do pusy.
31. pro 2008 v 11:57  • Odpověz
autor
murin většinou přispívají pojišťovny,VZP dává 500 ale v rámci vánočního balíčku 1000 tak aspon neco, příští rok dalšíh 500 a zbytek zacálujeme sami...jaktože tě stál 2000?
31. pro 2008 v 11:58  • Odpověz
petrik taky papa vse..snedl krabicku od kapek mamka mu ji dala na hrani..a spustu papirku a nejaky letak :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2008 v 11:59  • Odpověz
já mám 2 dávky od roku a stály 2002kč. Po novém roce chci zajít na pojišťovnu jestli něco nepřispěje.

zlobi: tak ještě jednou vše nej do nového roku, užijte si silvestra a já se pak ozvu a dorazíme na návštěvu:slight_smile:
31. pro 2008 v 11:59  • Odpověz
tak se mi to nějak blbě poslalo. Malý mě do toho pořád rýpe, no mám notebook na pohovce, tak mi u toho stojí a ještě mi krade oběd.
Nevím, tady v lékárně za to chtěli tolik.
31. pro 2008 ve 12:01  • Odpověz
autor
jo tak...já to vůbec nedržela v ruce, dr. nám to dala a my jí to zaplatili..
to znám miška notebook miluje...:slight_smile:
31. pro 2008 ve 12:03  • Odpověz
krabičky mi taky jíme, noviny když najde. No děs. Teď jsem mu musela dát kousek chleba aby byl v klidu. a to je po oběde. Půjdu s ním na chvíli ven a pak pojedeme.
31. pro 2008 ve 12:04  • Odpověz
určitě si lékárny na tom potřebují vydělat, takže proto je to asi víc jak u MUDr. ale mě MUDr. dala recept ať si to vyzvednu.
Malý taky, jak ho vidí, tak mi do něj tříská a ještě se rozčiluje, když ho oddělávám
31. pro 2008 ve 12:05  • Odpověz
holky tak už taky mizím tak pěkný večer. Zítra se ozvu. čauky
31. pro 2008 ve 12:09  • Odpověz
Holky, tady se kecá....tatínek šel ven s malou a já jdu uklízet, tak se mějte zatím hezky...ozvu se asi až zítra...nebo pozítří, zítra dorazí maminka a bude u nás do pátku :wink:
31. pro 2008 ve 12:25  • Odpověz
tak ja budu doma sama slavit s milackama..vecer o pul jedne je ohnostroj ale nejdeme nemame hlidani..je tam vzdy ohnostroj a gulasek a svaracek..to pro nas dela starosta..no aspon neco :grinning:
31. pro 2008 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holkííí :wink:
přejeme Petříkovi všechno nejlepší k jeho dnešním narozeninkám, štěstíčko, zdraví, lásku, hlavně ať dělá mamce a taťkovi samou radost :dizzy_face:
Adeli, fotečky jsou moc hezké, je vidět, že sis tu oslavu prvních nar. pořádně užila a nejen ty :sweat_smile: ...Dortík je moc krásný, jako od profesionálky :slight_smile: šikulka, mohla by ses tím i živit!
Jinak vám s Nikčou přejeme jen to nej v novém roce, hlavně ať jste všichni zdraví, máte se rádi a ať se všem vyplní všechna tajná přání :dizzy_face: ...I když sem tam někdy něco zaskřípe a nevyjde přesně podle představ,je nejlepším lékem na všechnu bolest dětský úsměv :slight_smile: ...to nám všem pomůže překonat i ty nejtěžší životní překážky...Ať máme všichni krásný rok 2009 :dizzy_face:
31. pro 2008 ve 13:32  • Odpověz
marky..dekuji za graulaci :grinning: no profi asi ne tech nervu a slov sprostych co u toho padlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kluky jsem vyhnala na chvilku ven a jdu vysat a vytrit ten svincik po oslave :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeste za mam tu mycku..to bylo nadobiho po 20 lidech..jo jo oslava super :grinning:
31. pro 2008 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.