• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
jé to je trubka..
adel nesrovnávej to nemá cenu a každá mince má dvě strany...podívej na štěpi jak je na tom :frowning2:
7. únor 2009 v 19:24  • Odpověz
tak 4 piva jsou dobré:slight_smile: Adeli chlapi jsou prostě někdy na zabití :angry: že jste šli určitě do cukrárny tam naroh jak je delta? tam mají mňam zmrzlimu :grinning: A opravdu nesrovnávej, všude je něco.... Buď ráda za to co máš:slight_smile: já nemám ani to:frowning2:
zlobi tak typuji na další zub, protože dnes celkem kadil 9x-to je rekord. Já myslela, že mě trefí pořád pucovat ty hoviša. Má červenou prcinu zase, protože jen a jen kadí, fakt děs:frowning2: Jsem zvědavá jestli opravdu nějaký další vyleze.
Já se rozhoduji jestli jít s ním plavat. Že bych ho nepotápěla, jen jsme prostě plavali....ale asi ještě počkám na verdikt Dr.
Já jsem se teď nervla, sedím u pc a vypaluji mému taťkovi dvd katapult co si půjčil. 20min mě to načítalo, nemohla jsem nic u pc dělat, pak dám čisté dvd a napíše mi to, že je to malé a bloklo se mi to. Kašlu na to nic už nenačítám, nemám na to nervy. Zítra mu ukážu jak se to dělá.
Jd stahovat foto Matesa:slight_smile:
7. únor 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
murin přesně tak jak píšeš, všude je něco..
normálně já jsem už z mišky na nervy totálně :angry: furt knourá, brečí neví co chce, leze ke mně a řve když ji chytnu tak taky řve, vzteká se, furt se jí něco nelíbí jako i radek už toho má dost a to snese hodně :frowning2:
jo a zdá se mi že tam lezou oba zuby najednou...tak jestli tím nevím...
co to plavání kvůli tomu průjmu přemýšlíš?
7. únor 2009 v 19:45  • Odpověz
mony to samé je u mě. Nemůžu se hnout ani kousek od něj:frowning2: jediné kde mě nepotřebuje je herna a děti. ALe doma nezabírá ani babička a děda. Fakt děs:frowning2:Já taky našla hned ty spodí dva najednou, takže můžou být dva. Určitě je to i tím jak se jí prořezávají a ještě toto je zrovna blbé období. Ale teda u mě trvá už hóóóóódně dlouho.
Průjem nemá, má normální kulichy, ale kadí je pořád. Jsem říkala, že tolik toho ani nesní co vykadí:slight_smile: Jen se bojím kvůli tomu uchu. Sice zánět neměl, ale... jsem si říkala, že bych mu mohla dát vatu do ucha a nepotápět, prostě jen aby blbnu s dětma s pomůckama bez toho aby šel pod vodu. Doma ho stejně koupu a stříká po celé koupelně, takže to vyjde nastejno. No nevím, rozhodnu se asi ráno jaké bude počasí.
7. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
no právě že miška jak mě vidí musí být u mě, ale když mě nevidí tak i vydrží ..tak nevím
miška je ted šílený otesánek. ale zkoušela jsem ovesné vločky a nee a jogurt taky nee ale křupiny a "polystyren" ty valí ve velkém :slight_smile: naštěstí snědla pořádnou porci brambor se špenátem a žloutkem a odpol ovoce tak dobré...
aha no tak aby tam nehodil kulichy do vody :slight_smile:
7. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz
já mu dávám pleny do vody. Má sice plavky, ale jak pořád kadí, tak mu dávám radši ty pleny. Myslím si, že plavky by to neudržely. Jednou to hodil do té pleny a trošku se okolo nás zakalilo, ale pak dobré. Celou dobu jsemměla strach, že mi to vyleze, naštěstí to bylo těsně před koncem:slight_smile:
tak já dala dnes bílou activii, po ní by se mohl utlouct, jak vidí zelený kelímek, tak úplně vyšiluje. Jak dlouho si vařila ty vločky a dala si jí je s něčím nebo samotné?
dodala jsem foto:slight_smile:
7. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
vařila asi 15min měkké byly a s ovocem, samotnéjí nejely, a pak i s jogurtem, prostě nic...ta activia je sladká nebo ne?
7. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky,
právě jsme přijely z oslavy naší Darinky :slight_smile:)
Zlobi, tady máš stránečky na ty botky http://www.dpk.cz/cz/ zrovna včera jsem se byla dívat i v té prodejně ve Zlíně, mají tam dost velký výběr.
Zatím ještě nespíme, Nikča spala v autě po cestě domů a probrala se, tak to vidím až tak kolem 22hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...dočtu a nakuknu později :slight_smile:
7. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz
dávám klasickou bílou activii a ta sladká není, přijde mi taková kyselkavá. Je ještě jakási sladká, ale tu nedávám, ta nechutná ani mě. Zkoušela i ovocné jogurty a ty mu tak nejedou, ale i ty s ní v pohodě, ale bílá opravdu jede, snědl by i několik kelímků.
ovesné vločky jsem ještě totiž nezkoušela, měl je jen v jakési přesnídávce.
7. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz
Tak malá si čte s taťkou, Murin kukla jsem na fotečky, krásné :slight_smile: ...malý je šikulínek, možná to bude fakt těma botkama, naše se taky naučila více cupkat s těma papučkama, taky jsem dneska nafasovala od ségry nějaké botky, ale ještě nám musí trošku porůst nožka :slight_smile:
7. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz
ona si tak dlouho čte? tak to my jsme opět mrtvola od 18.30h:slight_smile: dávám mu papučky, v těch chodí normálně a stojí jen pár sekund, ale v těchto vyloženě pevných botech jsem úplně čuměla, ale taky jsou mu o něco větší, takže může mít i sibiřku. Ale dnes stál i bosky, tak jsem zvědavá jestli mu to vydrží.
za dnešek mám plno fotek, babička měla fotící den:slight_smile:
7. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jj, my knížky úplně milujeme, jediné u čeho vydrží :slight_smile: ...ale musí se s ní číst a ukazovat co tam je, básničky atd...
Myslím, že už by ty naše dítka i chodit mohly :wink: , takže snad to co nejdřív už půjde, třeba Mates trénuje a na svých prvních narozeninách všechny překvapí :dizzy_face:
7. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz
tak my taky knížky milujeme, ale tak pozdě dáváme přednost chrupkání:slight_smile: ale nejraději knížky jíme, všechny má ohlodané, je to papírožrout. No myslím si, že tak brzy Mates chodit nebude. Dávám tomu nejdřív měsíc:slight_smile:
7. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz
Dyť to je tak akorát za ten měsíc :slight_smile:
No my normálně touto dobou už máme taky půlnoc, ale dneska jí očividně stačila jen ta půl hodinka v autě když jsem jela domů :wink:
7. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz
mur..ne ne ja byla s manzou ve veseli

jo u nas knizky na prvnim miste a cely den by nejradej cetl ale nesmela bych ani varit ani jist ani nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no dneska u nas usinani des..to snad prvne..ve 20.20 jeste nespal a ted jsem tam dosla a spal v sede :confused:
7. únor 2009 ve 20:56  • Odpověz
Adel v sedě? tak toto jsem ještě nezažila. To musel být chudák už úplně unavený. To my tak dlouho teda u knížek nevydržíme jen, když by je mohl jest:slight_smile:
Marky a jak jsi pořídila v tom Zlíně včera. Koupila jsi nějaké dárky té neteři?
7. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
holky tak my máme prvně spací pytel, vesele v něm stojí :slight_smile:
jinak teda nevypadá že by chtěla spát :rolling_eyes:
mates bude cupkat za chvíli :slight_smile:
murin my taky knížky papáme a ted se snažívá rukou chytit ty věci co tam jsou nakreslené a pak se vzteká že to nejde :slight_smile:
adel v sedě? máš foto? :slight_smile:
7. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz
Koupila jsem nakonec takové ty telefonky, jak jste tady o nich mluvily :slight_smile: ...a myslím, že udělaly radost, prý jeden dají babičce dolů a druhý si nechají v pokojíčku :wink:
7. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
murin super fotky! :slight_smile: to je šikulka a ty boty jsi koupila?
7. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ještě mě čeká vybrat dárek druhý, příští týden má narozeniny zase Eriček, 6.roků :slight_smile:
7. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ahojky holky, my den úžasný...ale ted hrůza. Nevím, co se děje, ale malá nám nechce spávat jako dřív...usíná až s námi po 22hod a v postýlce stojí a řve...mám z toho nervy, asi mě odvezou do Kroměříže. Mony moc díky za rady, už máš ty akty? . Adeli, i můj má své muchy, ale je fakt, že je mi s ním moc hezky. My jsme dnes byli na procházce v Karpatech, ale bylo bahno, tak jsme byli jen kousek...bylo jako na jaře, nádhera.
7. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz
mony já ti říkala, že v tom bude v pohodě stát a zachvíli v tom i lozich, chodit... vyfoť ji v tom:slight_smile: Botky jsme nekupovala to mám od sestřenky, ale jsou skoro nové, její malá v tom byla párkrát a spíš taky jen v kočárku, takže super. Jsou zimní, takže mu je budu dávat do kočárku-jsou bl.modré s kožíškem.
marky to je hrůza vybírat dárky, že?
7. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz
no v sede..byl uplne k.o. a porad nechtel spinkat a pak v sede usnul..no nemam skoda,ale chtela jsem ho vyfotit..tak ja valim do postele :pensive: :pensive: :pensive:
pa pa
7. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz
Honzi, dneska bylo fakt nádherně a teploučko, ale hrozně foukal vítr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
ahoj honzi, je to děs my jsme to měli do asi 7měs že chodila spát kolem 22 už nám to pak ani nepřišlo ale pokud jsi zvyklá na hodné usinací a spací dítě tak je to na palici :frowning2:
už jsou hotové ale musím je vyzvednout v otr...ale nejdřív je prý musí vidět radek a rozhodnout které můžu ukazovat..:slight_smile:
marky to vybírání dárků je těžký co? já dnes koupila na mmb odrážedlo malinké co je i jako houpačka, mišce se ted houpačky líbí, za 90kč tak se na to těším snad se jí to bude líbit.
jak dlouho vám děti stály než jste jim daly botky? jako miška už je ve stoje hooodně a chodí už docela dlouhými kroky a už stojí 2 měsíce tak nevím kdy na botky...ještě asi tak měsíc ne,ale pak už to chtít asi bude...
7. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jj, to je Murin, ale teď už toho mají opravdu všeho dost, plný pokojík, tak jsem si říkala, že to asi pak budeme řešit penězama a ségra jim koupí, co budou potřebovat...poslední dobou fakt už dochází fantazie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz
Zlobi, to je jasné, že to musí Radek schválit :grinning:
My máme bačkůrky asi měsíc, ale poprvé jsme se postavily asi tak kolem šestého měsíce, takže těžko říct....a chodíme zatím jen s jednou rukou.
7. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
no mně dr říkala (ptala jsem se přeci jen ploché nohy jsou fuj fuj ) že botičky jo až bude víc stát než lozit, že ale pokud by je měla při lození tak to škodí hodně, víc než ty chvilky na tvrdé podlaze, prostě vychytat nějak okamžik když bude víc stát jak lézt. a navíc miška začala lézt až po té co si stoupla takže k tomu ani nějak nemá tendence lézt nějak hodně...no asi začnu pomalu zkoumat trh s dětskou obuví :slight_smile:
7. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz
mony my vyloženě boty ještě nemáme. Mám doma jen sandálky s otevřenou špičkou, měla jsem je kdysi v herničce a to je vše a malému je dávám měsíc. Mám jen botky do kočárku a to je nic a teď tady tyto, ale na doma nejsou. Já chci ty první botky koupit tak do měsíce.

Honzi v karpatech? tak to jste se měli, bylo fakt krásně. Je to děs to usíná když jsi zvyklá.Mě taky točí, když jde malý spát později, ale naštěstí je to jen vyjímečně. Držím pěsti, aby to brzy skončilo a chodila spávat opět brzy.

Marky, já taky nikdy nevěděla co vymýšlet neteřím. Ale ty telefonky jsou dobrá věc.
7. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
no já taky uvažuju o těch sandálcích na doma...počítám tak do měsíce...fakt už stojí hodně času...a chodí už docela dlouhé kroky a sebejistě :slight_smile:
v karpatech kde?
ty telefonky jsou boží jako malé jsme je měly a byly z nich nadšené :slight_smile:
7. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.