• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
já ty sandálky dostala, takže dobré:slight_smile: JJ Miška je šikula.
Taky jsme ty telefony hodně využily co by malé. Až bude malý větší tak ho chci taky pořídit.
7. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
no já se pomalu začnu dívat...kdyby aspon ty rady dr. byly stejné od všech co? :frowning2:
7. únor 2009 ve 21:59  • Odpověz
no já se mojí Dr. na to neptala, ale schválně se zeptám ajk tam půjdu ve středu a pro zajmavost se pak zeptám té nové jak k ní půjdu.
No nic, jdu za malým chrnět. Přeji všem dobrou a klidnou noc. pa
7. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
dobrou murin...:slight_smile: tak pak dej vědět další názory :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz
Ahojky a dobré ránko holky,
my zachvíli pádíme do Zlína na obídek k mamince a oslavit bráškovy narozeninky...
No já jsem proto koupila už ty papučky, at v nich může sem tam stát...jsou větší a dobré. No včera foukalo a dnes prší, lepší byl ten větřík. Včera uspal tatínek, tak mu to ted přenechám....spala pak do 2.30hod, a pak až do 7hod, takže super...
Tak se mějte hezky, krásnou neděli....
8. únor 2009 v 07:48  • Odpověz
ahojky...u nas noc uplne desna desna desna.. ja se ani kolikrat nedivim ze ty matky ty decka hodi do popelnice ja jsem s nervama uplne na dne..prvni nechtel spat a pak porad jen rval a rval a nepomohlo nic jen chovani..pak jsem si ho dala do postele..no sak za 10 min.byl hore a zase to same..
8. únor 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
ahojte
asi skvrny na slunci my se budili po hodině, pak jsme utěšovali i půl hodiny a řev ařev netuším co jí je...
no každopádně jsme měli plán že půjdeme dopol na procházku pak odvexeme mišku k babičce a zajdeme si poprvé sami na oběd a pak do sparu na nákup mají slevy dětských věcí...
takže hovno hovno zlatá rybko jak říkala moje babička, v noci mě začalo hrozně bolet v krku, teplota a jdu ležet, se z toho pos....minule jsme měli jít lyžovat a onemocněla jsem a ted toto. se bojím abych to na mišku nehodila zase :frowning2: a to mám v úterý hoodně důležitou schůzku v práci tak nevím...fakt je to k pos...:frowning2:
snad měkli osatní lepší noc jak my s adel :slight_smile:
8. únor 2009 v 09:17  • Odpověz
Dobré ránko,
tak my jsme včera usílnaly až o půl dvanácté a všichni společně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Nikča ne a ne zadřímnout, tak jsem si bláhově myslela, že si aspoň ráno pospíme a nic :frowning2: ...v sedm už vzhůru.
Jejda Zlobi, to je mi moc líto, tak hlavně začni s léčbou co nejdřív, ať to aspoň včas zabere...To je fakt pech! :angry: Možná sis něco odnesla z té herny v pátek :unamused: , snad nás nelehne víc!
8. únor 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
ahoj marky
tak vítej do klubu blbých nocí :slight_smile:
no taky mě to s tou hernou hned napadlo...už si dávm bioparox ten mi pomáhá a ležím stará se radek..
snad nebudete nemocní tak já mám slabou imunitu já to vím :frowning2:
8. únor 2009 v 09:36  • Odpověz
Zlobi, tak hlavně odpočívej a využij toho, že Radek pomůže :slight_smile:
Taky jsem našla ještě pár odkazů na ty dětské botky a obouvání http://www.fare.cz/content/view/118/1/
http://www.sante-zdravotni-obuv.cz/cs/clanek/13/6/zakladni-pozadavky-na-zdravotne-nezavadnou-obuv/
http://www.essishoes.com/firma/
8. únor 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
jé díky moc marky, já když něco kupuju tak si dlouho o všem zjišťuju tak to je něco pro mě..
teda zatím je mi čím dál hůř te jsem 1,5h spala a je mi pěkně blbě ale my měli teda blbou noc jsme byi furt a dlouho vzhůru s miškou...a je tam pěkně hnusně co?
8. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahojky holky, my se dnes měli skvěle...jen to počasí mě štve...Adélka dostala od mojí maminky zase věcí...dnes tady skoro nikdo nebyl :sweat_smile:
8. únor 2009 v 18:29  • Odpověz
ahojky..tak ja jsem ulozila maleho a snad bude spat lip jak dneska :angry: :angry: :angry:
byla jsem na obidek u mamky,pak kafco u tety a jeste u kamosa se stihl petr picnout..porad jsem m u rikla ze jedem nez bude tma..ja se jinak bojim ..mam na dalku 3d.a nevidim ani hovno..no samo ze jsem vyjela az pred sestou a zaclo tak huste snezit ze jsem celou dobu nic nevidela..chtelo se me uplne brecet a ten vul me do toho porad blbe kecal kdyz vi ze po tme nevidim :frowning2: tak opet den nic moc..
8. únor 2009 v 18:37  • Odpověz
Ahojky holky,
tak to je den:frowning2: Počasí depresivní, všude pacienti a děti co zlobí:frowning2: Já jsem dnes byla u našich. Petr v neděli dopoledne chodí do druhé práce, tak jsem nechtěla být sama. Naši se už vrátili z dovolené, tak péče o bráchu a psa odpadla:slight_smile: Odoledne jsme jeli k švagrové, měla narozeniny. A pak hurá domů. Terka je od 14hod hora a je nevrlá:frowning2: Táta snad poprvé vaří, tak se konečně najím:slight_smile: Děkuji murin za fotky, už se těším, jak budem jezdit s váma.

zlobi: nedej se!!! Bacil nesmí zvítězit:slight_smile:
adeli: ti chlapi jsou někdy potvory. Měla jsi ho někde vysadit:slight_smile:

Holky, držte se!!!!
8. únor 2009 v 19:33  • Odpověz
ahojky peti..no jsou na zabiti..ten muj celej vik :angry: :angry: :angry:
8. únor 2009 v 19:35  • Odpověz
je to všude stejný............když jsou odjetí těšíme se na ně a když jsou doma, poslaly by jsme je do práce (né vždy, ale často):slight_smile:
8. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz
ahojte holky,já byla dnes s malým plavat, ale nepotápěla jsem ho. Narvala jsem mu vatu do uší a jen jsme plavčili. Ale teda vata byla stejně mokrá, protože cákal na celé kolo, jak kdyby byl poprvní ve vodě. No sranda. Pak si ho vyzvedl tatínek. Já udělala mega nákup ve sparu-nakoupila jsem pleny huggies a vzala si na infu osušku. Pak jsem nakoupila v aki ty kaše hami, přesnídávky... a pak věci na jídlo. Byla jsem se mrknout v hračkářství na tříkolky a opět nic. Takže objednám z netu. Na cyklosedačku zajdu zítra mrknout a koupila bych ji. Oslavu máme v neděli, takže sháním i dárky, aby naši i ségra měli co dát, když jsou nemocní. No mám toho hodně.
Jinak co píšete noc, tak my dobré, vstával v 5h na jídlo a pak ještě do 6h spal. No snad to bude dnes to samé. Já si po obídku zdřímla, tka dnes budu asi ponocovat.

adeli: to je fakt na zabití. Úplně s tebou soucítím. chlapi si neuvědomují, že nás dlouho nevidí tak by si toho měli vážit, když jsou s nama...asi vítr máchale:frowning2: :angry: :angry:

mony: musíš být co nejdřív fit. Tady je sněhu, tak bychom mohli na ty sáňky. Zítra malého vytáhnu na kopeček, doufám, že to hned neroztaje.
8. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz
aj u nas tak snezi..ted me volala ze bracha se vyboural..blbec..porad dela kraviny :angry:
peti,murin..no jsou na zabiti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz
ježiši Adeli a je v pořádku? je to děs jezdit na sněhu a chlapi fakt blbnou, jsou pořád jak malí kluci:frowning2: někdy fakt je vyliskat. A teda tvůj je na zabití:slight_smile: místo aby si tě i malého užíval, tak si užívá skoro sám a ty jsi kulisa.
8. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz
mur....on je vul..on se jel schvalne podivat jestli je u nas na bunci(to jsou same zatacky a samej kopec) snih..no a dostal smyk a sjel pod mez a rozbil auticko co jsem mu dala..to byl muj milacek (polo klasic)a on na to rekl..no boooze sak ja si vemu dovcu a auto si opravim
8. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz
holky, jako zkušené maminky, co radíte?
chci si pořídit něco do obyváku na hraní a možná i na příležitostné ležení. Terka začíná vyrůstat z košíku, je dlouhán. Postýlku máme v ložnici a chtěla bych něco do obýváku. Bohužel je zvyklá usínat, když to klepe, houpá, drncá:frowning2: Teď trénujeme spaní v postýlce, zatím to moc nejde:frowning2: Přemýšlín nad cestovní postýlkou, nebo ohrádkou,... Co vám víc vyhovuje?
8. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
teda to jsou story :frowning2:
mně je tak zle jak už dlooouho ne :frowning2: normálně jsem už dvakrát upadla bo se mi motá hlava a bolí svaly a klouby, takže mišku nesmím nosit a radek si musí vzít dovču a starat se o mišku
normálně mi došlo že jsem v pátek byla venku jen autem v těch malenkách, tam bylo to chrchlající dítě :frowning2: v sobotu nikde a v neděli ráno mi bylo blbě. jsem to musela chytit od toho dítěte. hlavně že tam mají ceduli že tam nemocní nesmí , asi jim něco napíšu :angry:
murin já si snad s vámi nezasáňkuju :angry:
peti pak řekni jaké bylo jídlo
adel chlapi :angry:
8. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
peti my nemáme nic, miška spávala prostě v košíku a pak když už v něm nechtěla přes den naučila se na balkoně v kočárku takže ti neporadím bohužel :frowning2: každopádně cestovní postýlku máme a na cestách v ní spí. ted mají ve sparu akci na postýlku snad za 700...i ohrádku velikou tam mají
8. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz
peti ja mam novou jednou pouzitou cestovku jestli chces koupit??jinak ja mela kosiky dva..ten druhy byl pres 80 cm
8. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz
tak ja se loucim a valim do vany a do postele..pa brou brou :pensive: :pensive:
8. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz
Mony to je děs u tebe, chudino. Hezky lež, dopuj se vitaminama... Radek ať se fakt stará. No chudák, ale musí to vydržet, nedá se nic dělat.
Peti já měla cest.postýlku, ale malý tam spával do tédoby než začal lozit, to už tam být nechtěl ani ze srandy. Jinak v ní spává u mé ségry a mám tu z toho sparu, taky za 700kč a úplně to stačí. Jinak malý mi hodně spával v autosedačce nebo v té lehačce. ALe hlavně autosedačce, to bylo jeho oblébené místečko a hlavně usínací, párkrát jsem zahoupala a chrněl
8. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
no stsrat se bude právě jsem se měřila a mám 38,8!! ach jo :frowning2:
8. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz
teda to je teplota. Tak se vypoť ať jsi co nejdřív fit.
Já doufám, že po tom dnešním plavču neonemocníme. No nic jdu chrnět, sice jsem krásně vyspinkaná jak jsem si lehla po obědě, ale jsem zmrzlá jak ....
přeji dobrou a klidnou noc.
8. únor 2009 ve 22:07  • Odpověz
ahojky
dobre ranko..tak u nas noc lepsi jen 3x hore
mon..tak se brzo uzdrav :wink:
mur..u nas bylo vcera tak hnusne ze ja bych do plavani nesla..nemam rad to plavani v zime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 v 08:23  • Odpověz
ahojky holky, my noc supr....venku je krasně, chystáme se ven....ADÉLKA se mi do rána celá osypala...nevím, z čeho. :frowning2:
9. únor 2009 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.