• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
tak u nas se zase spinka sedo drepu..dnes jsem ho teda vyfotila..
tak se juknite..
a ja jdu varit a hodit pracku a zehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
ahojte
adel to nemá chybu :slight_smile:)
tak jsem ráno byla u dr. a mám ošklivý zánět nosohltanu a antibiotika :angry: mám to fakt ošklivé i dr. se zhrozila :frowning2: takže tento týden srazík ne...sice prý za dva dny po atb nebudu nakažlivá ale jako mám dost :frowning2:
9. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz
mon..no on tak usina posledni dobou

at jsi brzo fit.. :wink:
tak ja mam namalovany oblicej a padim ven..pa pa
9. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahojky holky, venku je nádherně, byla jsem 4hod venku, no super....snad už to vydrží až do října :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 15:56  • Odpověz
honzi..do rijna asi ne :frowning2: tady ale moc pekne neni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
no tady teda taky ne...honzi ty máš takové hodné klidné dítko, v noci spí krásně, v kočárku jezdí 4 hodiny, já chci takýýýýýý :slight_smile:
9. únor 2009 v 16:39  • Odpověz
No je hodná protože vidí a všechno sleduje...sedí už v kočárku ale nejdřív spinkala dnes hodinku a půl....doma pořád jen stojí a stojí...dnes co udělala...otevřela jeden šuplík a ten jí pomohl ke kleku a pak druhý nad ním a stála...no mně mory braly...ona už nechce ani moc lozit...
Mony, pošleš mi prosím ty podkady pro danové přiznání? A nezahrunují se tam příjmy z MD a ted, že? Jen to co jsem vydělala normálně...a nechceš mi s tím pak pomoci, prosím?
9. únor 2009 v 16:46  • Odpověz
autor
jo vidiš já zapomněla, jojo pošlu já to ještě nestudovala ale budu muset tak zatím nic moc nevím tak pak se na to můžeme mrknout spolu.
mišku to neba v kočárku ani vsedě, prostě chce ven a něco dělat :slight_smile:
9. únor 2009 v 16:48  • Odpověz
No mně posledních 20min taky knourala, pořád chce jen na zemi být, sedí už pěkně a pořád jen stát a stát o vše...a šmejdí a šmejdí všude...
9. únor 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
holky dotaz, máte někdo pánev Wok? jaký je vlastně rozdíl dělání na obyč pánvi a wok??
9. únor 2009 v 17:44  • Odpověz
tak u nas uz se spinka..koupani opet s revem :angry: :angry: me picne
9. únor 2009 v 19:56  • Odpověz
ahojte holky my na dnešek noc úžasná. Usnul v 18.30h, v 5h vstával na jídlo a sapl ještě do 7.20h:slight_smile: Není to anděl? :grinning: dopoledne mi spal v postýlce 35min a po obědě jsem s ním šla ven, že jdu do pojišťovny, aby mi proplatili plavání. Takový kus a já tam dojdu a zjistím, že jsem občanku nechala doma:frowning2: tak jsem šla zpátky dom s nepořízenou. Malý mi usnul, ale za 5min vzhůru, protože ho vzbudila jedna kráva baba a pak už nezabral a to jsem s ním ještě hodinu jezdila. Tak jsem ho vzala dom, aby se najedl a pak jsme šli i s dědou ven sáňkovat než to úplně roztaje. Malý opět hotový, ten se tak chlámal. Pak jsem ho dala na zem a chodila s ním ve snížku, pak si sám tlačil sáňky a dokonce šel dom po svých-asi 100m:slight_smile: no šikula šikovný. Dodám foto. V 17h mu došli první gratulanti přát k narozeninám(sousedi) tak řádil, smál se na všechny, pak v 19.30h došel i 3letý soused, tak Mates byl ve svém živlu, pořád chtěl být s ním, ale on nezájem. Na to že nespal celé odpoledne, tak vydržel dlouho. Ve 20h jsem mu dala mléko a hned vytuhl:slight_smile: to si myslím bude až do rána.

adeli: my taky takto spíme. Usíná sice na boku, ale jak pak si jdu lehnout, tak spí přesně tak a někdy má dokonce ruce natáhlé dobpředu jak kdyby pozdrav slunci:slight_smile:

Mony: to je děs s tebou, ale tak hlavně, aby jsi byla brzy fit. Jinak já pánev wok měla a přijde mi to úplně stejné jak normální pánev, já teda rozdíl nepostřehla.

honzi: to je děs, že se Adélka opět osypala. A nemůže to mít z toho vína, když si tak často dáváte?
9. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
teda murin to jste měli den :slight_smile:
to je ale šikula!!! :slight_smile: a všechno nejlepší k narozeninám Matýsku!!! :slight_smile:
to spaní je záviděníhodný :slight_smile:
doufám, že atb brzo zaberou je to děs....
9. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz
jo den dnes byl opravdu super. A spaní je taky fakt super, ale jen přes noc, přes den už moc nee:frowning2: ale tak noc je pro mě hlavní. Od zítra chci zavést režim spaní jen odpoledne, že by dopoledne vynechal. No uvidím jak na tom bude.
děkujeme za přání:slight_smile: má je sice později,ale gratulanti už chodí. Zítra odpoledne dojdou další a pak až o víkendu v neděli bude oslava:slight_smile:
9. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz
Pěkný večer :slight_smile:
Teda Murin u vás se sáňkuje, takový kousek od nás a my tu nemáme po sněhu ani památky :confounded:
Zlobi s tou pánví bohužel neporadím, nemáme :frowning2: ...Co ty? Je to aspoň trošku lepší?
9. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz
Marky tady je sníh už jen na trávě a na kopečku už byla z půlky hlína, ale jelo to. Foto už zmenšuji. Fakt chci sníh, kvli malému, aby se pořádně vyblbnul, moc se mu to líbí. Škoda, že to hned taje:frowning2:
9. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
jo tak to jo tak je to přání předčasné :slight_smile:
marky no horečka už není tak vysoká, ale krk jak když polykám žiletky - citace dr. velmi pravdivá, to se nějak nelepší to je utrpení :frowning2:
9. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz
tak u nas taky neni snih :confused: :confused:
mur..tak to jsem mela pekny den ..malemu vse nej nej :grinning: :grinning:
9. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jj Zlobi, to znám :frowning2: ...asi teda ne tak moc, že by to bylo na ATB, ale teď už jsem fakt říkala, že i když budu třeba jen nachlazená, nic nebudu radši přecházet a půjdu hned k Dr., kvůli malé, teď naposled to tak dopadlo, že to nejpíš chytla ode mě :unamused: ...A co Miška, drží se?
Murin, no tady ani moc nesněžilo a dneska bylo úplně krásně, takže ani na té trávě nic není...Uvidíme třeba o víkendu něco napdne, chystáme se zase k nám na narozeniny(to má zase pro změnu Eriček 6.roků :sweat_smile: ), tak třeba si zasáňkujeme :slight_smile:
9. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
holky to je děs s těma vašima nemocema:frowning2: hlavně, abyste byly brzy fit!!!! :wink:
Marky tady do rána bylo plno sněhu, pak to začalo tát, takže odpoledne už bylo jenna trávě, ale na sáňky to stačilo.
Teda v ypořád jen a jen slavíte:slight_smile:
9. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
no jako dr mi řekla že je to hodně ošklivé že bych se zbytečně trápila bez atb. o mišku se stará radek já jen kojím, trošku se mi zdá že pokašlává ale snad to nic není a nebude. na dnes byla úžasná noc usnula ve 21 a spala do 3 a pak do 6 a ještě pak do 7, kéž by jí to vydrželo ale hlavně nic nechytla! já si myslela že mám jen ošklivou virosu ale radek mě vyhnal k dr. a jsem ráda , fakt s těma dětma nic nepodceˇˇnovat...
vy jste samá oslava teda:slight_smile:
9. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz
Fááákt? Tady ráno nebyl sníh vůbec :cry:
Jj, Murin leden, únor, březen to jsou naše měsíce :grinning: ....pak chvíli klídek a pak zase červenec :sweat_smile:
9. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jo, holky nemáte nějaké dobré tipy na Mudr. pro dospělé ve Zlíně, jsem pořád vedená u mé Dr. v Břez., tak bych radši přešla sem :slight_smile: ať to mám blíž, kdyby něco.
9. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
marky já jsem moc spokojená se svojí - je tam celá rodina my ted taky. je to u ní na dýl protože se s každým baví. když jsem u ní byla poprvé tak se vyptávala (ještě jsem neměla karttu od bývalé) jak často bývám nemocná, co dělám atd. že nerada diagnostikuje když nic neví. a už jsem u ní byla teď počtvrté a poprvé mám atb minule že mi je nebude dávat že počká že by se to mohlo spravit bez nich - to u své bývalé dr. už bych je měla hned...takže jsem fakt spokojená a i mě zdraví ve městě když mě potká a to mě viděla párkrát...
je v lékařském domě nad poliklinikou a jmenuje se Dostálková
9. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz
Díky za tip, zkusím se tam poptat, to bych měla kousek když s Nikčou chodíme na polikliniku :slight_smile:
9. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahojky holky, no malé už to zmizelo, včera jsem omylem snědla dvě lžíce kaše a to bude asi z toho...
Jinak Mony, pánev wok máme í moje maminka a v čem je lepší? No prostě se v ní čína udělá mnohem lépe a nevypadává to z ní....
Malá dnes s tatínkem nechtěla spát, tak usnula se mnou...
9. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
a pediatra pro nikču máš vlastně jakého?
honzi ta wok...jako v čem lépe? já právě nevím v čem je to lepší jestli si ji kupovat...
9. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz
Murin, fotečky moooc pěkné, malý už je velký "šikulínek" :slight_smile: , za chvíli se nám ty dítka rozchodí, je vidět, že jim to krásně v botkách cupká :grinning:
9. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz
Zlobi, na poliklinice Dr.Gavendová, s ní jsem max. spokojená :slight_smile:
9. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jinak murin z vína si myslím, že to nemá, já si dám jen 1dc a do toho perlivou vodu a někdy jen samotné, klobásky ani sýry nejím, jen chleba a šunku a olivy si k tomu dám...
9. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.