• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Marky tak jsi mě předběhla, akorát jsem chtěla napsat, že foto je:slight_smile: v těch zimních botičkách je to super, tak si mohl šmatlat i ve sněhu a moc se mu to líbilo:slight_smile: ALe kdybych je neměla doma, tak bych je nekupovala. To si počkám až na jarní boty, ty už mu pak zajdu koupit.
9. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
jj o té jsem taky slyšela že je dobrá :slight_smile: tak to byste měli blízko, chceš číslo na tu dostálkovou?
jdu mrknout na chodícího šikulu :slight_smile:
9. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz
mur..no moc pekne fotecky..tak u nas snih teda neni ale u vas ho taky neni moc :grinning:
9. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz
Murin, já už jsem netrpělivě kukala :grinning: ...já mám taky po ségře nějaké botky, ale jsou nám větší :unamused: , jakou to máte velikost?
9. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz
A mně fotky Murin nepošleš??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jj, Zlobi, jestli máš tel. tak mi písni IP :wink: ....děkujíí :slight_smile:
9. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
no murin úžasný jako vždy, on je fakt borec...:slight_smile:)
9. únor 2009 ve 21:39  • Odpověz
honzi mrkni se do .... :slight_smile:
Marky víš že ani nevím co to je za velikost? teď si nejsem jistá jestli 19 nebo 23. Zítra to zjistím, mám je dole a teď se mi tam nechce:slight_smile:

adeli není ho moc, ale na to sáňkování to stačilo. Lepší trošku jak nic:slight_smile:
9. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jasně :slight_smile:
Já, co má boty doma, tak jsou 21 a jsou nám velké, takže by to chtělo spíš ty 19-20, ale možná má Matýsek větší nožku :wink:
9. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
já mu do nich dávám sibiřku, protože jsou mu taky větší.
9. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz
Aha...já jsem měla otevřený jiný mail, víš? Kuknu hned...díky.... :wink:
9. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jj, taky to tak budu zatím řešit, do nových zimních určitě nepůjdeme :slight_smile:
9. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz
Marky tak mě to nedalo a byla jsem se mrknout. ty botky co má Mates jsou 19 a má v nich sibiřku, takže jak má velkou nohu nevím.
9. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz
No tak to nemá chybu, Mates je šikulka. Vy máte ted někdy narozeninky, že? No nás to eká zachvíli, je to neuvěřitelné....taky jste holky z těch pokroků tak na větvi jako my....??? :slight_smile:
9. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz
:grinning: ...tak má asi menší nožku než my :confused: a nebo jiný výrobce, já mám všechny z DPK (ségra tam dělala) ono každý to má jinak, to chce zkusit, pak to někdy přeměříme na srazíku :wink:
9. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz
jj pokroky ty děti dělají veliké. Narozeninky nás teď čekají. V neděli budeme mít oslavu. Bude se konat u mé ségry, protože je na neschopence, tak by nemohla jít k nám. Chtěla jsem to přesunout, když jsou skoro všichni nemocní, ale řekli, že ne, že to mám nechat tak jak to je, že přece nebudeme kazit Matesovi jeho 1narozeniny.
9. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz
to nevím co to je za firmu, je to po sestřence. Ale co budu kupovat jarní botky, tak chci z toho DPK, byla jsem se tam dívat a líbili se mi tam. Je fakt, že každá firma má jiné číslování velikosti...si myslím, ž enohy budou mít stejné a nebo Mates větší:slight_smile:
9. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
jj jsme radek se z toho rozplývá furt :slight_smile:
marky to dpk se mi líbí ale někde v těch tvých odkazech bylo že koupt boty až na ven...tak ještě počkám nebo zkusíme na nějakém srazíku vaše bačkůrky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
oslavu si hlavně užijte! :slight_smile:
9. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz
No my máme ted 11, ale koupili jsme papučky 12....musím se tam taky kuknout pak do DPK....zlobi, prosím pošli mi to k tomu dańovému přiznání, až buceš mít chviličku :wink:
9. únor 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
já mám pocit, že se ani na naši malou nožku nedělají :slight_smile:) máš to tam honzi
9. únor 2009 ve 21:59  • Odpověz
zlobi já ti vezmu ty bačkůrky do yamahy ať je vyzkoušíš. Mišce si ale myslím, že naše budou velké, ale tak aspoń budeš vědět jaké jsou... já mám jen tyto bačkůrky a ty malému dávám doma třeba jen na hodinu a pak je bosky. A teď teda dávám na ven,ty zimní, ale to jsem chtěla dnes jen zkusit jak se mu v tom bude chodit ve sněhu. Když bude v kočárku tak mu je dávat nebudu. Mě by se taky blbě leželo a spalo v botách.
9. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz
Děkuji....my máme od narození velkou nožičku...to má po nás. já mám 7 a Jirka 11 :confounded:
9. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz
Holky, pro dnešek se loučím....Dobrou noc všem :slight_smile:
9. únor 2009 ve 22:03  • Odpověz
dobrou noc Marky.
9. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
jj murin budou veliké ale vem budu ráda. uvidím jestli půjdu jak mi bude. jestli radek nepojede do ph vůbec tak půjde se mnou nebo on. je zvědavý :slight_smile: do kočárku botky nee to je nepohodlné to máš pravdu ale s sebou už je brzy budeš vozit pro šikulu matese :slight_smile:
9. únor 2009 ve 22:05  • Odpověz
tak ja se loucim a jdu do postele..zitra jedeme ke kamosce na navstevu tak at se vyspim..kdyz ma petrik takove noci..
ja jeste dlouho boty kupovat nebudu :confounded:
Díky Mony, myslela jsem, že to bude návod, tohle je jen formulář. No já budu i ten přehled pojištění, z toho mám strach taky...no navíc jsem k 13.10. přerušila činnost, takže absolutně nevím, co s tím...Mony a ty děláěš na živnosták?
autor
dobrou marky pak ti to číslo pošlu :slight_smile:
Ale Adeli budeš, uvidíš. Petřík už stojí ne? No do kočárku bych taky nedala bačkůrky...
9. únor 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
honzi já to pořádně neviděla, ale jsou tam předvyplněné nějaké vzorce ne?
nedělám, jsem normálně zaměstnanec. jak to máš ty s tou prací už pracuješ?
9. únor 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.