• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Počkej a když jsi zaměstananec, tak k čemu Ti to je? To podávají jen lidi pracující na živnostenský list....ne, zatím nepracuji, nevím, jak bych to ted s malou zvládala...
9. únor 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
no nic jdu spát teda převalovat se..snad už mi konečně bude líp...dobrou noc všem :slight_smile:
9. únor 2009 ve 22:10  • Odpověz
adeli dobrou noc. Já vytvářím valentýnské foto:slight_smile: a pak taky půjdu chrnět.
Však vem Radka klidně s sebou. A nebo jestli půjde sám s Miškou, tak ho tam neukousneme, no možná Mates:slight_smile:
9. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
nepodává to zaměstnavatel pokud máš dva příjmy zaráz což je rodičák a zaměstnání, takže mi řekli že si to budu muset dát sama...
9. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz
Aha, tak to jo...no u mě to bude složitější...no snad to zvládnu. Nic, jdu taky nakutě...dobrou a krásné sny všem :wink:
9. únor 2009 ve 22:15  • Odpověz
Honzi já to taky musela v práci vyplňovat.
Mony dobrou a klidnou noc. Držím pěsti aby ti bylo co nejdřív líp, třeba se ráno probudíš jak rybička :slight_smile:
taky jdu do hajan. pa pa zítra
9. únor 2009 ve 22:16  • Odpověz
počkej a Ty jsi taky pracovala a brala mateřskou? no já navíc ten přehled ještě, nevím, jak to vypočítám...a dávat někomu za to zase 4tis se mi fakt nechce...
9. únor 2009 ve 22:18  • Odpověz
ahojky dobre ranko..tak u nas noc dobra..hore jen 3x a budik v 7h. :grinning:
10. únor 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
ahojte
adel tak to je fajn...:slight_smile:
miška jakžtakž já ležím v obýváku at to na ní neprskám a jen kojím. je dnes ale nějaká protivná. mě ještě v noci bolelo hodně v krku, ale už je to lepší, už asi zabraly atb :slight_smile: ale kleslo mi to dolů a chraptím tak, že by se za to nemusel stydět ani dalibor janda :slight_smile:)
10. únor 2009 v 09:36  • Odpověz
ahojte holky. My v noci vstávání ve 3h a pak budíček v 6.30h. To jsem si myslela, že bude chrnět celou noc a až do oběda, když nespal včera. No asi vítr. Teď jsem ho zrovna uspala, protože byl unavený a to jsem chtěla ho dát spát až po obědě, že najedu už jen na 1 spánek za den. Tak nic no. Dnes odpoledne nám dojdou další gratulanti a pejsek. Mamčina sestřenka si pořídili štěně yorkshira, tak dojdou i s ním a se 4letou holčičkou, tak malý bude mít o zábavu postarané:slight_smile:
10. únor 2009 v 09:51  • Odpověz
mony, je dobré, že už je ti líp, ještě nějaký ten den a budeš jak rybička. Hlavní je, že ATB zabírají. Říkáš Dalibor, jo :grinning: :grinning: Miška to bude mít od toho zoubku, že je protivná.
10. únor 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojky holky, my noc v pohodě, 2krát hore...ted tady kramuje šuplík s DVD, no mazec...klečí u toho a do toho dělá tanyny :sweat_smile:
10. únor 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
ahoj murin to bude mít zábavu teda :slight_smile: miška když viděla pejsky tak se chlámala :slight_smile:
no snad bude líp už třetí den jsem nepoužitelná..
miška měla včera super noc a dneska horší nevím třeba je to těma zoubkama...ale taky ji chybí že jsem ji dva dny nedržela nemazlila...je to vidět jak furt ke mně chce
10. únor 2009 v 10:10  • Odpověz
no už se těším. Malý má rád hrozně pejsky, no skoro vše co se hýbe a tak blízko snad ještě psa neměl, tka jsem zvědavá. Tak si dal opět jen 30min spánku a už mi kramuje ponožky z komody.
To bude tím, přece jen ty děti potřebují maminku. Malý se teď taky chodí mazlit a to dřív nedělal a teď bez maminky ani rana a bez pomazlení taky. No musíš se co nejdřív vyležet ať se můžete mazlinkovat s Miš :grinning: kou
10. únor 2009 v 10:26  • Odpověz
mony jsem se teď prohrabovala malýma věcma po kámošce a hledala jsem mini svetříky-mamčina sestřenka chce nějaký pro toho psíka:slight_smile: a narazila jsem tam na riflové laclové šatičky. Půjčím ti je na Mišku, budou ji akorát-jsou fakt boží.
10. únor 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
jé super díky, já jí ted koupila na mmb jedny šatičky a sukýnku páč se mi v tom zalíbila :slight_smile: takže berem, možná v tom půjdeme ve čt do yamahy at jsme za frajerku :slight_smile:)
no miška je mazlina už jí to chybí a mně taky,dneska bušila na dveře od ložnice když se ráno vzbudila šli s radkemdo obýváku a já spát do ložnice
tak to je paráda když už se chodí mazlit co? to by jim člověk odpustil cokoliv najednou :slight_smile:)
10. únor 2009 v 10:32  • Odpověz
jj najednou se rád mazlí:slight_smile:
šatičky jsou fakt boží a ty holčičky v nich vypadájí nádherně-jako princezničky :grinning:
No nic jdu chystat nějakou dobrotu na odpoledne. Večer se zase připojím. pěkný den všem přeji
10. únor 2009 v 10:34  • Odpověz
no my máme taky šatiček, ale až na léto, na ted žádné...na narozeninky už taky vím, do čeho ji obleču, už se na to moooooooc těším, ono to uteče jako voda ty 3měsíce, vy už za 2 zlobi :wink:
10. únor 2009 v 10:36  • Odpověz
jů Mony, moc moc díky, bude to dost složité i ty zálohy vypočítat a doplatky na pojištění
10. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz
ahojky..tak ja byla celej den u kamosky a ted jsem dojela..pocasi hnus hnus..prsi snezi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kamoska je v 35tt a ceka holcicku po umel.opl.tak chystala vybavicku..je ruzovou..ja chci taky :frowning2: :frowning2:
10. únor 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
ahoj adel tak to je super den :slight_smile: já ho trávím v posteli :frowning2:
chtěla jsem si objednat kosmetiku co používám a našla jsem tam dobrý program kde si dáte fotku a nalíčíte se a dáte účes i barvu vlasů, tak kdo si chcete pohrát :slight_smile:
http://www.marykay.cz/virtualniliceni.php?k=29
adel jestli chceš růžovou výbavu tak ti zbývá jen jedna věc....:slight_smile:
10. únor 2009 v 16:13  • Odpověz
mon..no to jo..ta vybava je hned ale co ta holcicka :confused:
10. únor 2009 v 17:11  • Odpověz
Ahojky holky,
nějak opět nestíhám:frowning2:
Terka má teď ukňourané období:frowning2: Dololedne je hodná, spinká, směje se, hrajeme si,.. a od 15hod tak do 21hod je kňourá:frowning2: Jen na rukách je klidnější. Ale jak jí položím, zas začne. Petr mně odjel včera a do pátku bude v Německu:frowning2: Já jsem o víkendu zničeho nic začala dost krvácet. Tak jsem musel zajít na gyndu. Doktor mně píchl injekci a do dvou dnů se to má zlepšit. Co jsem porodila pořád krvácím:frowning2: Očistky, pak 2xměsíčky a teď zas toto. Zlaté těhotenství:slight_smile:
Doma mám už kupu prádla, jak tak tahám Terku na rukách nejsem schopná to vyžehlit. Nevím, čím to je. Mléka vypadá, že mám dost (jak tahá přes klobouček, je pořát plný). Možná už není tak hutné, jak by chtěla. Ale přibírá pěkně na váze. Možná je jen ukňouraná po tatínkovi:slight_smile:
Rychle jsem přeběhla, co jste napsaly. Děkuji za rady ohledně postýlky. Zlobi, to je hrůza, zas nemocná. Je dobře, že ti Radek pomůže. Drž se!
10. únor 2009 v 17:27  • Odpověz
autor
ahoj peti,
to jsou období těch miminek, to může být cokoliv tady platí jen "vydrž"...:frowning2:
no bez radka si to neumím představit ted ...
10. únor 2009 v 17:40  • Odpověz
ahojte holky, chrníme:slight_smile: měli jsme tu dnes návštěvu. Malý si hrál s Deniskou-5let. Byl z ní úplně paf. A holky teď se podržte, dovezli ukázat mini štěně yorshira a ten prďola se ho bál:slight_smile: Když byl od něj daleko, tak byl z něj paf, smál se a vískal, ale jak přiběhl kousek k němu, nedej bože si mu sedl na nohu tak děs, hned začal zdrat, sápat se po mě... no sranda. Mám plno fotek, tak pak zítra dodám, dnes půjdu k tv na ordinaci:slight_smile:

Peti: já měla to samé já krvácela 3měsíce a něco. To jsem jedla antikoncepci při kojení. Byla jsem z toho na nervy, protože tak dlouho to člověk nemá a pak najednou pořád, hnus:frowning2: Pak jsem řekla, že na to kašlu, vysadila prášky a přestala jsem krvácet, jen prostě pravidelná menstruace. Neboj všechny děti mají své období, že jsou takové.

adeli: tak to riskněte, třeba to vyjde ta holčička. Já kdybych měla s kým, tak půjdu taky do druhého:slight_smile:

zlobi: je ti líp?

holky tady napadlo sněhu, takže zítra valíme na sáňky. Dopoledne jedu s malým k Dr. na odběry a pak na ušní(tam mám jít sice až v pátek, ale nechce se mi tam pořád jezdit), pak půjdu malého objednat na focení k 1.roku tady do fotografie a pak rychle sáňkovat:slight_smile:
10. únor 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
ahoj murin,
to musela být sranda :slight_smile: je mi líp krk už nebolí tolik atb zabraly ale nezvládám nic jen ležet..
tady dneska byl úplná vánnice, miška to pozorovala upřeně přes okno když to řádilo:slight_smile:
zítra tedy budete mít napilno!:slight_smile:
10. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz
murin..no tak brzo ani omylem :stuck_out_tongue_closed_eyes: by me trefilo..porad sama s deckama..neeeeeeeeeeeeee a v rodine mame tolik dvojek..kazdy mel prvni jedno a pak dvojky..tak jaaaaa je nechci teda
10. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
no já bych to adel taky tak brzy nechtěla, až tak za 3-4roky. Tak snad do té doby někoho splaším:slight_smile: ale mít manžela, tak bych do toho možná šla i za rok:slight_smile: i když bych na to byla sama. Ale teď asi vítr máchale...
dodám foto
Zlobi: my to taky sledovali přes okno a jak přestala chumelenice, tak jsme šli ven a pak začalo a my se akorát vraceli dom, takže paráda:slight_smile:
10. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
jj byla tozábava taky se po tom přes okno sápala :slight_smile:
já bych chtěla dřív, ale tak já jsem taky starší :slight_smile:)
10. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.