• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
holky, já mám z toho asněhu radost, zítra půjdeme na prochajdu :wink: fotky murin super :grinning: No já jsem ráda, že mám holčičku,moc jsem si ji přála....a druhého chci kluka :wink:
10. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz
mony ode mě jsi jen o 2roky. ALe já jsem chtěla pauzu, abych si i to druhé těhu a starost o mimi užila... no pauzu mít budu asi i moc dlouhou a jestli ne stálou...
Mě malý sníh už i dával do ručičky a byl z toho paf, že mu to hned roztálo-zmizelo:slight_smile: a dneska koštoval pěnu z vany, z ní byl taky hotový a to mu ji dávám často, ale dnes ho to napadlo okoštovat a jela mu:slight_smile:
Já bych chtěla zase "chlapečka" už vím co a jak a mám barvu oblečení na něj, tak ať nemusím kupovat nové. ALe ani druhým pohlavím bych nepohrdla , kdybych měla možnost ještě do toho jít
10. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
jo no tak já bych chtěla tak v misky 2,5-3letech ale to je ten rozdíl 2 roky o který ty to chceš později :slight_smile:
jé tak takhle si snížku asi neužijeme to asi ještě nechápeme...
mijejednoco bude druhé, první jsem chtěla holčičku ale nevěděli jsme co to bude a druhé je mi to jedno...
10. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz
ale užijete, dáš třeba Mišce snížek do ručičky a uvidíš co ona na to. Malému se to líbilo, on si ho ale už sbíral i sám. Já jen dopufám, že to hned tak neroztaje.
10. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz
holky, hlavně že to bude zdravé. Monrou tady dlouho nebala, už se jí to krátí :slight_smile:
10. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz
tady jich více nebylo. Ze začátku vás tady psalo víc a pak se to nějak zmenšilo na okruh co se scházíme pravidelně.
10. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
ted jsem si začala psát s maminkou z otr co má 5měs Matýska a ta se schází s nějakou maminkou s ročním lukáškem a rády by se přidaly :slight_smile:)
a ještě mi napsala jedna maminka z želechovic ta za měsíc rodí...jsem měla na jiném webu že hledám maminky z okolí už je to dávno ale ted se ozvaly :slight_smile:
10. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz
honzi..ja chtela taky holku a jak vidis tak u ma to nefungovalo...ale ja na to nemam sama nervy..jsem porad nervni a zla :angry: :frowning2:
10. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz
zlobi: zeptej se jí z kama z Otr. Přidá se k nám i má kámoška s 8měs. Petříkem:slight_smile: takže další chlapák :grinning:
to se ti teda ozvaly brzy:slight_smile:

adeli: třeba by to vyšlo. By jsi při tom myslela na holčičku a třeba by se to vyplnilo :grinning: ALe je pravda, že když je člověk pořád sám, tak na to nemá opravdu nervy a hlavně sílu. Vím co to je a souhlasím s tebou. Na to musí být opravdu dva a ne sama baba.
10. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
ok zeptám a třeba se rozroste náš pravidelný okruh srazíkový :slight_smile:
10. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
přesně tak a já holky na tom budu podobně jako vy za rok...to mi věřte...budu i 2měsíce sama a bude mi po mojem moooooooooooooooooooooooooooooooooooooc smutno :cry: :cry: :cry:
10. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
připojuje se po delší době...tatínek teď nechodí do práce a pracuje z domova, na PC je až do noci, takže já nemám vůbec šanci, zítra snad už pomaže do práce :grinning: ...dneska jsme byli popřát Adámkovi k narozkám a u našich a na zpáteční cestě kalamita...jela jsem jak připos...max. 40km a ti frajeři mě pořád předjížděli a házeli myšky...no nechápu to v takovém počasí :rolling_eyes:....ale dojeli jsme a to je hlavní...jinak oslavička dopadla na jedničku...malá chvilku byla paf z tolika lidí, ale jak prohlídla dárky, tak byla ve svém živlu...zatím vede hrací židlička...střídavě na ní stojí nebo dřepí i mluvící vysavač Dusty boduje :slight_smile:
Holky, jesti někdo chcete půjčit malé bačkůrky...nám už jsou dvoje malé...jedny jsou jak nové, ty druhé jsou snad ještě po mojem, ale na doma stačí...
Murin, teda Mates už je kus :slight_smile: ....co vy už taky chodíte?...nějak nestačím pročítat...
Mony, ty jsi zase lehla....zkus třeba i nějakou homeopatii, když se ti to pořád vrací...
k tomu woku...maso se na něm lepší prohřívá a je dřív hotové, jak na normál pánvičce...výborný na minutky :slight_smile:
Peti, nevím, jesti to tu holky psaly....přemýšlela jsi o kojen. lehátku nebo té židličce co máme my...já jsem si ji nemohla vynachválit...po tom 2. měsíci, jak už začala malá vic vnímat...měla z něj přehled co se kolem děje
Adel.....neboj druhý porod bývá lepší, taky se říká, čím dřív po prvním, tím lépe, třeba za 6 let po porodu je docela pozdě...pro tělo je to tak jako by byl první......i 2 se dají v poho zvládnout, mě se to ale kecá...Kája je fakt zlatá holka, až na to spaní....
10. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz
No mně se to asi taky kecá, Adélka je taky zlatíčko...
No je pravda že na woku dělá víc můj jak já, ale máme ji rok a je dobrá....hlavně hned myj, jinak to udělá filmprý říkali to při koupi...
Jani, zdravím Tě...
Jinak to danové přiznání mi spáchá i přehledy švagrová, uuuuf :confounded: Teda doufám...
10. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
ahoj jani :slight_smile:
teda at ti jde do práce at můžeš být s náma :grinning:
kdybys nám půjčila bačkůrky jen na zkoušku jestli to vůbec má smysl byla bych ráda :slight_smile:
no já prostě chytám vše mám slabší imunitu jsem zvyklá :frowning2:
a druhé chci, ale když se s miškou vypravuju tak často myslím na tebe jak to zvládáš se dvěma :slight_smile:
10. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
no je fakt, že podle povídání máte hodnější dítka...miška je třeba hooodně náročná, ted to konečně vidí i radek jak je s ní doma...si bláááhově myslel že bude u toho hlídání pracovat a ted se mi ptá jak to zvládám ještě s praním vařením nákupy uklízením, tak mě to zahřálo :slight_smile:)
10. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz
Oni to chlapi vidí až jim dáš dítě na starost...mně můj nikdy neřekl nic...vaří a uklízí, i o malou se postará, ale nepřebalií...nemám mu to za zlé...
No Filda je už samostatnější. Včera jsem si na něj vzpomněla, Delte jsem byla v papírnictví a mají tam omalovánky s dinosaury...
10. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz
tak píšu dlouhé zprávy a vždy mě to vyhodí. Nesníším notebook :angry:
tak my jsme taky zlatíčko,hlavně, co se týče spaní, to nemáme konkurenci mezi vama:slight_smile: ale jinak je to holky úplně o něčem jiném. Je něco jiného když vám chlap dítko pohlídá aspoň na hodinu, pomůže vám...než když se o něj staráte samy celý den, celou noc a nikdo vám nepomůže. Jste unavená, nemocná a prostě musíte tu být pro to dítě a nemáte možnost spolehnout se na chlapa. Takže s Adelinkou souhalsím, vím jaké to je.

janista: tak to je super, když se vydařila oslava a hlavně, že se Karlovi líbilo. Dodej pak foto, jsme zvědavá i foto dortíku:slight_smile: Co dělá ten vysavač,jen mluví?
10. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
tak radek zase nevaří...jirka nepřebalí proč??? to si neumím představit, radek přebaluje dost. je fakt že když jsem chtěla látkové pleny řekl že bude přebalovat ale nebude je máchat. to mi neva, ale jak jsem nemocná i je máchá...a ze začátku když jsem kojila hodinu a v noci po dvou hodinách a hodina kojení tak jsem byla ráda že ji přebalí že nemusím aspon toto...
10. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz
mony je super, že Radek vidí co to obnáší, máš suepr, že ti tak pomáhá...
10. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
teda to jsem napsala blbě, ne že by nevařil jako spíš to neumí ale když fakt ležím tak dikutuju a uvaří to :slight_smile:)
10. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
no je fakt, že bez pomoci by to bylo těžké, ted jak jsem kvůli teplotě nemohla ani chodit jsme si říkali jak to dělají svobodné matky, jako já bych mišku nezvedla, já se ani nepostavila...:frowning2:
fakt pomáhá doma i s miškou to je zlatej...a je fakt že jak ej 3 dny pryč tak je to fakt rozdíl být na to sama...!
on vždy říikal že to není sranda ta starost o mimi, ale ted to pořádně vidí a uznává že je to záhul...
10. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jo snad už zítra půjde, ale odpol přijde návštěva a pak začnu balit na chatu...holky já už musím končit.....využila jsem toho, že se šel osprachovat a teď už tu zase nervózně přešlapuje a navíc je pěkně vytočený...teď tu po celém pokoji rozsypal popel z krbu...chtěl ho vyhodit z francouzského okna a jak otevřel, tak zrovna foukl vítr, takže jdu zmetat a vytírat...to asi abych se nenudila či co :frowning2: :rolling_eyes:
Mony, bačkory ti určo půjčím :slight_smile:
Murin...koulí očima a mluví 30 frází prý a víří se v něm umělá špína, ale doopravdy nevysává, jen jako :frowning2: :grinning:
Jani, vsadím, že ty omalovánky určitě máme...my už snad máme doma vše co se týká dinosaurů.. :grinning: ..
samostatnější ani moc nee, někdy mi dává víc zabrat jak Kája...teď má navíc to vzdorovité období......líný jak veš...nechá se obsluhovat, ani se sám neobleče, i když to umí, ale je taaak pomalý....no raději to dál nerozebírám...to by bylo na dlouho :rolling_eyes:
nic holky...snad teda zítra papaaa :slight_smile:
10. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz
jéé to by se mi taky líbilo někomu diktovat jak to má uvařit a já ležela:slight_smile: sice můj manžel vařil a moc dobře, ale postupem času neměl na to čas. A teď si musím vařit sama:frowning2:
10. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz
tak muj ani nevari a ani nikdy neprebali..tak aj kdyz je doma tak to delam porad ja.. :confounded:
a kdyby jste byla nektera tak porad sama(nopocitam murin,to je jiny pripad) i 5 tydnu tak by se vam do druheho taky nechtelo :unamused: a ja jeste se ani nevyspim atd..nechci si tady stezovat :zipper_mouth:
10. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
teda si neumím představit že by nepřebalil...je fakt že kámoška má taky takového, ale moc to nechápu...
tak když to neumí tak musím diktovat :slight_smile: jako na koleji si vařil, ale to jsou jiná jídla a dlouho a já ráda vařím tak vaří jen když je to fakt nutné :slight_smile:)
adel musi to byt fakt težké... :frowning2: mně stačí ty 3 dny navíc jsem tvor společenský nesnáším být sama...
10. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz
No když je počůraná, tak ano, ale jak cítí, že by tam mohlo být hovínko, tak nee.....jednou rozdělal totiž Adélku a ona ho celého pokakala, jak jí źvednul nožičky...měl to i na puse, proto se toho bojí...
10. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz
adeli: já i když jsem byla s manželem, tak jak kdybych byla bez něj, taky jsem pořád dělala vše sama, však víš...Takže vím o čem píšeš a nedivím se ti. Prostě fakt na to musí být dva a ne jen baba. To jedno se dá zvládnout, ale mít 2 a být na to sama, to asi ne. Sice se říká když něco chceš, tak to jde, ale byl by to mega záhul a pokud nikdo nepomůže tak je to na mašli. Já se sice vyspím, ale jak byl malý nemocný a teď ještě nervy, tak jsem nespala měsíc a fakt jsem byla k.o. a potřebovala jsem fakt pomoct, abych si chvíli odpočinula i od malého.

janista: to je teda nadílka ten popel, to nezávidím. kdyby jsi se už nepřipojila, tak si užijte víkend...
10. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz
já jsem zase zvyklá na samotu i když je to těžké, ale tak co se dá dělat, někdy není východisko. Naštěstí mi malý dělá společnost...
holky mizím na kutě. Zítra ráno brzy vstávám,jedu s malým na odbery kMUDr. a musím tam být na 7H a ještě k tomu pojedu jak pos...když nebudou cesty v pořádku. Přeji dobrou a klidnou noc. pa
10. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz
mur..sak vime :wink: :wink:
mon..je co ja bych dala za 3 dny..si predstav 5 tydnu :frowning2: :frowning2:
tak holky valim do hajan :pensive: :pensive: brou brou
mur..ty tady nebudes??dneska je utery a ne patek :grinning: :grinning: nebo me neco uniklo??
10. únor 2009 ve 21:39  • Odpověz
Taky nesnáším samotu...
Jirka šel spát dnes brzy, nemá cigarety, tak byl ko...
murin, at vám to dobře dopadne... :wink:
10. únor 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.