• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
murin dobrou a drž se...
jani ty máš teda zábavu :frowning2:
honzi tak je to nepříjemné, ale dá se to překonat, nás miška takhle neposrala ale kolikrát nás zeblila...radka na obličej když ji zvedal :astonished: :slight_smile:
10. únor 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
no vůbec 5 týdnů to fakt není pro mě, já trpím i ty tři dny...
jirka kouří??? ale doma ne ne?
10. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
No i Jirku, mně minulý týden poblila vlasy a Jirka mi je myl...není žádná fajnofka, ale já jsem se mu tenkrát smála a proto to nechce dělat...já mu to nenutím, dělá 1000jiných věcí...koupe, vaří ji kaši, krmí....hraje si s ní, uspává tak tohle je na mě....nemám mu to za zlé...
10. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
tak to je na vás jak se domluvíte :slight_smile: a on kouří??
10. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz
jj kouří. No mně to takhle vyhovuje...já už se tak těším na jaro...
10. únor 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
ty jo kouření já nesnesu absolutně...jako max v hospodě holt tam se kouří a jdu tam s tím ale jinak vůbec. ale doma nekouří před malou ne? no jako každý to má jinak a je důležité že to vyhovuje vám...já chci hlavně být zdravá :slight_smile:
10. únor 2009 ve 22:00  • Odpověz
ne, doma si nikdy nezapálil. Já jsem byla taky proti tomu, nechtěla jsem chlapa co kouří, ale Jirka je naprosto skvělý chlap a člověk někdy prostě musí ubrat...prostě když ho miluješ, není co řešit. Nic, já pádím spát. Dobrou nóc...
10. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
dobrou asi neusnu jak se celý den válím. jojo nikdo není dokonalý :slight_smile: ale pro mě je kouiření zrovna nepřekonatelné ale ty bys třeba nesnesla něco jiného u radka :slight_smile:) ještě že tak a že si je krásně podělíme :slight_smile:
10. únor 2009 ve 22:09  • Odpověz
přesně tak...každému vyhovuje něco jiného...to víš, že bych byla ráda, kdyby nekouřil, ale miluji ji ho jaký je a ne jaký by mohl být...nikdy jsem s kuřákem nechodila, až s ním...neznám Tvého Radka, ale jak ho popisuješ, vypadá, že je to fajn chlap a umí dobře zabezpečit rodinu, to je taky hodně důležité...není to podzevl a to bych nesnesla, povaleče, co se mu nechce makat...a chlapa, co zakazuje a sám si dělá co chce...a taky tyrana...kouření je oproti tomu nic jsem si říkala.Tak a ted už fakt pádím do postele. Mony, tak at je Ti líp...dej si čaj s medem a citronem ,tak 5litrů denně, fakt to bodne :wink:
10. únor 2009 ve 22:23  • Odpověz
ahojky holky..dobre ranko..u nas noc zase nic moc cca 5x hore :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pocasi taky hnus..vcera nasnezilo a ted to taje a je brecka aj este hnusny vitr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
ahoj,
my noc dobrá miška (ťuk tuk na dřevo :slight_smile:) spinká docela dobře, kojím kolem 3 a 6
adel jak to že už nespinká tak pěkně?:frowning2:
mně to kleslo dolů takže kašlu...no snad topřejde brzo
dobré ráno všem :slight_smile:
jo čaj piju že mi teče i ušima :slight_smile:
11. únor 2009 v 09:04  • Odpověz
ahojky, my noc super, vzhůru jsme od 7hod....potvůrka mě vzbudila taháním za VLASY i z postýlky...číslo :sweat_smile:
11. únor 2009 v 09:42  • Odpověz
mon..ja nevim proc se zase pokazil..o viku to byl des jsem myslela ze ho hodim do popelnice :confounded:
11. únor 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
jejda adel a metoda nepomáhá? taky máme "své dny" předminulý týden jsem tu brečela jak želva to byl děs s ní...ale když se přijde pomazlit tak roztaju :slight_smile:
a není mu něco? teplota, zub...nevím prostě mimčo asi...:frowning2:
11. únor 2009 v 10:05  • Odpověz
nic mu neni ani teplota ani zub ani nic..on jen nema potrebu spinkat ani ve dne ani v noci :angry: me picne
11. únor 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
adel můj bráška (ted 16let) když se narodil spával tak 6-8 hod denně - to jako den i noc dohromady!!! já prý tak 10..takže to asi máme v rodině. tak si umíš představit jak jsme celá rodina padala na hubu :frowning2: úplně s tebou soucítím, ale asi holt není pomoci :frowning2: dávat ho spát pozdě ať jde spát utahaný? ale šak on jednu dobu spával hezky přes noc i den ne?
11. únor 2009 v 10:37  • Odpověz
Adeli, nezávidím....já jsem uklidila celý byt a chtěla jsem ven, ale hrozně chumelí a je tam břečka :confounded:
11. únor 2009 v 10:51  • Odpověz
ahojte holky, tak jsme od MUDr. zpátky. Brala malému krev a teda to byl porod. No fakt děs:frowning2: Napichla mu v předloktí žílu ä nic neteklo, tak tam tou jehlou v ruce špárala, vytahovala a dávala zase, to trvalo asi minutu. Malý řval jak pardál, já se snažila ho udržet na klíně. NO děs. Nepovedlos e nic neteklo, tak MUDr. řekla, že to zkusí do druhé ruky, opět řvaní, ale nakonec tekla. Byly jsme všichni od krve:frowning2: chudák malý. Jsem mu pak na benzínce koupila plšovou mišku za to. Pak jsme jeli za tatínkem, ale za 30min musel odjet, tak jsem s malým jela dom.
Stavila jsem se na pojiš'tovně, aby mi proplatili plavání, ale chtěli výpis z účtu, takže tam budu muset zase někdy zajít, no děs. Minule jsem zapomněla občanku a teď toto. Tak jsem jela do fotografie objednat malého na focení, tak jdeme v úterý na 9h. Už se těším. Mony cd mám, neboj nebudu se dívat. Až po té cenzuře od Radka:slight_smile:)
Babička byla dnes na kontrole u Dr. tka se stavila v sekáčku a donesla malému plno krásných věcí:slight_smile:
11. únor 2009 v 10:51  • Odpověz
co se týče toho spaní, tak naštěstí klepu na dřevo, že malý je po tatínkovi-spí jak šípková růženka. Protože já trpím nepsavostí už od mala. Mě stačilo spát v noci 5-6h a přes den vůbec, naši ze mě byli na nervy. Takže buďte rády, že vám aspoň trošku dítka chrní.
Mony je super, že je ti líp. Zítra jdeš nebo půjde jen Radek?
11. únor 2009 v 10:52  • Odpověz
holky, já jako malá taky spala a spala...i Jirka, to mu zůstalo dodnes, že rád spí..
murin, něco podobného jsem zažila taky nedávno, malé jsem za to koupila myšku na kočárek....má z ní pořád radost, dost chrastí. Taky obě ruce napíchlé a já to proštouchavala...no mazec. Malá neřvala ,ale plakala takovým zoufalým pláčem a slzy jak hrachy a já plakala s ní...
Teda já chci tady do Otrok na focení, ale až na jaro...tak ten duben asi a pak to chci dát tatínkovi na narozeninky, ati si to dá do práce do kanclu na stůl...no tak pak přihod fotky, co Mates dostal od babi...
11. únor 2009 v 10:58  • Odpověz
mon..no mamka rikala ze ja jsem spala porad( tak po mamince asi neni) v noci i pres den..a kdyz nespi pres den tak je uz od 4hod.protivny,utahany a nechutny az hruza a tak jde brzo spat..ja uz ho davala i pozde spat a je to to same..
11. únor 2009 v 11:01  • Odpověz
tak to se nedá říct pláč, to co předváděl Mates, to bylo šílené, taky slzy jak hrachy a vyloženě řev :frowning2: :frowning2: :frowning2:
já jsem chtěla k roku ho vyfotit, už jsem si vybrala témata a ještě se nechám vyfotit s ním taky, abych měla památku a nějaké pěkné foto taky.
No nic, jdu vařit mlému obídek. Pak s ním půjdu ven a až se vyspí tak na sáňky:slight_smile:
11. únor 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
murin chudáček malý!!!! :frowning2: plně s tebou soucítím, krev nám teda brávají furt z prstíku takže to neznám, ale když jí píchají ouško tak pláču s ní :frowning2: za CD moc díky i že si to neprohlídneš, zítra uvidím, nakažlivá už nejsem, už mám 3.den atb tak uvidím jak mi bude...
honzi, ty jo važ si toho hodného dítka se kterým zvládneš uklidit byt, to já neznám :grinning: to by mě nenechala :slight_smile:
adel holt je asi nespavec :frowning2:
11. únor 2009 v 11:14  • Odpověz
mon..ja taky nestiham nic ,dneska vyjimecne jsem vysala a vytrela,taky koupelku jsem umyla..ale jinak hruza..asi si koupim ohradku a tam ho dam kdyz neco ale to se sem asi uz nevlezem :grinning: :grinning:

mur..nejdes se fotit do toho dol.nemci?,
11. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
to jsem ráda, že v tom nejsem sama :slight_smile:) ohrádku nemám a doufám, že to bez ní vydržím, jenže já mám chlapa doma a pomůže...to je holt jiné...
11. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz
Já mám ohrádku ještě po bráškovi, ale je nádherná amalá v ní být nechce...ale pořád u ní stojí. Já jsem dnes uvařilapolévku malé poprvé :slight_smile:
11. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
no mně doktorka řekla, že fakt mám mišce dávat maso tak 5x týdně, že i skoro klkidně denně. že prý to ted potřebuje :frowning2: moc se mi to nelíbí ale tak 4x jí ho dávám teď. zatím ze sklínek, ale chcui někde koupit nějaké bio maso. neříkalas honzi že máš možnost nějakého domácího králíka sehnat?? chci králíká, krůtu, jehněčí nebo hovězí...
11. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz
holky jsem zde :slight_smile: Malý vytuhl jen co jsem ho dala do kočárku, ani projít jsem se teda nebyla. No až se vzbudí tak ho povozím chvíli a pak sáně:slight_smile:
tak já orádku nemám a malý by v ní nevydržel ani půl minuty. Když jsem chtěla něco dělat, tak jsem ho dávala do postýlky, ale to řval jak pardál, takže když jsem potřebovala uklízet, tak holt mi lozil za zadkem... Vždy jsem uklízela když spal, jinak to nebylo možné. Teď vytírám a on mi tam hned leze, hned mi bere hadru...takže kdo dokáže uklidit s dítětem toho obdivuji a závidím, u mě to nejde.
mony: kdysi janista psala, že králíka kupuje v macru. taky se tam někdy chystám na něj.
11. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
ahoj mur, těší mě že nám někdo rozumí :slight_smile: taky tak dělám a vařím a miška mi stojí u nohou a tahá za tepláky :slight_smile:
ted hodila taaaakovou držku :frowning2: a přitom to vzala o krabici s hračkami a krvavý šrám na tváři :frowning2: a musím chovat já u radka řve a chce ke mně jen...ted u mě sedí a drží se mě a hraje si ale u mě...
ale v makru asi nemají bio ne? a králíka to chce chlazeného ne mraženého prý.já ho nikdy nejedla ještě
11. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz
jj bez dítěte za zadkem, to fakt nejde uklízet... u mě to ani nejde,když je doma babička s dědou, tak stejně když vidí, že něco dělám, tak musí být u mě.
Teď jsem s ním musela ven. Začal brečet, tka jsem vyběhla, obešla jsem s ním kolečko, vletěla jsem do papírnictví a koupila ještě lampion, korunu na hlavu a párty ubrus s dinosaurama(jiné obrázky neměli) ještě jsem si nakoupila barvičky na sklo, abych mohla malovat:slight_smile:
teda chudinka Miška, ale než se vdá, tak tam mít nic nebude :grinning: Nevím jestli mají v makru bio, já tam maso nenakupovala a už se tam ani nemám jak dostat, takže to až se připojí janista. Já bio maso nedávám, dávám normální. Já králíka nejím,nesnědal bych ho. My jsme doma měli toho domácího a jak umřel, tka bych králičí maso do pusy nedala
11. únor 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.