• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahojte...
My teda na proch byli ..teď jsme došli, ale celou cestu jsem nadávala, že jsem raději nejela pro Filu autem....naštěstí nám procházka rychle utekla, polovinu jsem šli s Hankou a Adámkem a pak ještě se sousedkou, ale mokří jsme teda jak myši, i když jsem šli s deštníkama....
Murin, teda vidím, že tam tom byl dneska Matýsek stejně jak Fila....ten dneska byl na odběr kvůli chudokrevnosti...doktorka mu poprvé zkoušela brát normálně, ale nemohla najít žílu, tak se v něm taky pěkně povrtala, nakonec mu to vzala ze hřetu ruky jako vždy....i ve školce se mě učitelka ptala, co se mu stalo, že je pěkně rozpíchaný...za odměnu dostal dětské kuželky, měla jsem je původně pro Káju, ale Fildovi se moc líbili, tak jsem mu je schovala na dnešek...taky doktorka mu podarovala malého plesiosaura za to....
Já jsem chtěla objednat Káju na focení...však jsem tam šla, jak jsme seděli v té cukrárně..a oni už měli zavřené a to tuším nebylo ještě ani 16hod...
No já byla na odběr zase včera...modřinu mám přes půl ruky, ale to já mám vždycky, jelikož od doktora vždycky rychle vyběhnu a nezamáčknu si vpich...ale byla tam moc hodná sestřička...pořád kukala na mě, pak zpátky na papír s rodným listem a pak mi říká, že nechápe to rodné číslo, že by mi hádala tak max. 25let :sweat_smile: :grinning: ...no já polichocena, že to řeknu mojemu....ten mi pořád říká, že jsem stará...tak jsem mu to večer řekla a on na to se mě sprosťák zeptal, kolik dioptrií ta sestra měla....jí taky nemohlo být víc jak 30
Mony, králíka jsem mívala od babiček, ale ty s něma už skončily, naši ho kupují v to Makru jak píše Murin
...nemusí být vše bio...např. v Otrok naproti Barumu v průmyslové zóně pěstuje pán bioovečky....a denně kolem nich projede stovky kamionů z BCLka, nikdy si nemůžeš být jistá, jestli je to skutečně bio........
11. únor 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
murin do makra můžeš někdy se mnou mám kartičku, ale musí někdo hlídat děti s těma se tam nesmí :slight_smile:
ježiš co s těma odběrama máte holky? já teda chytám mdloby jen když vidím jehlu ale pak to proběhne v pohodě...
vím že nemusí být vše bio a tak...ale tak aspon do roka chci ¨
a jani tvojemu vyřid že je sprosták sprostý!! :slight_smile:
11. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz
...s rodným číslem ne listem ...já popleta :grinning: ...ale potěšilo to teda... :slight_smile:
11. únor 2009 ve 14:30  • Odpověz
...někdy si ty chlapi nevidí do pusy, že :confounded: ....ale já už jsem zvyklá na ty jeho připomínky....
11. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
no někdy fakt ne...ale my je bereme takové že? :slight_smile:
jako radek mi nadával, protože občas jsem ujela a vyjela na mišku (nebo spíš do vzduchu jako "dopr...já už toho mám dost" apod..) a hned "to nemůžeš před ní je to miminko blabla" a za ty 3,5dne co se stará už mu to párkrát ujelo taky tak mám škodolibou radost...:slight_smile: ona je opravdu docela náročná...
11. únor 2009 ve 14:54  • Odpověz
murin..u nas se uklizi stejne kdyz nespinka..porad se me plance pod nohama me by trefil slak :angry:
ja se zeptam tatky jestli neprodava kralika a zac jestli chcete.. :grinning:
11. únor 2009 v 18:37  • Odpověz
janis..ja byla taky dneska mokra jak mys :angry: ..uz aby bylo jaro
11. únor 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
jj adel zeptej se byla bych ráda, on je chová doma jo? no jít ted ven v tom hnusu je..hnus :slight_smile:
11. únor 2009 v 18:59  • Odpověz
jj doma a kde asi?doma jako na dvore v kralikarne ne v obyvaku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2009 v 19:34  • Odpověz
čau holky, u nás už se chrní, já mám po sprše a teď jdu stahovat foto z dneška. Nakonec jsem musela opět za malým, protože se vzbudil, tak jsem dala opět jedno kolečko, ale oči dokořán, tak jsem ho vyndala z kočáru a dala ve fusaku na sáňky, i když tak sněžilo. Malý ve svém živlu, úsměv od ucha k uchu:slight_smile: Tak jsem vytáhla i dědu a šli jsme na kopeček se povozit. No sníh byl tak mokrý, že ty sáňky sotva jely:frowning2: děda vždy musel roztlačit, aby malý za mnou vůbec dojel:slight_smile: Několikrát se svezl a šli jsme dom, aby nebyl úplně mokrý. Došla dnes opět sestřenka s tím psíkem .Malý jak ho viděl tak radost veliká, ale jak začal běžet k němu, tak hned mi vlezl do klína. To je taková poseroutka, že to není možné. Dnes se sápal na sousedovic vlčáka a doma se bojí pidi štěňátka, no mazec :grinning: Babička totiž pletla psíkovi svetřík ať mu není zima, tak si ho byli vyzvednout:slight_smile:

Mony: tak to mi teda ujíždí taky. Hlavně když něco naschvál vyhazuje nebo nedej bože rozbíjí nebo vyhazuje hlínu z kvítka nebo rabuje v koši... Za to mi můj vždy nadával, že nemám po něm řvát..ale vysvětli tomu dítěti slaďoučkým hlasem, nehrabej se v tom koši je to fuj...ha ha ha to jsem vždy zvýšila hlas a zařvala Metesi nesmíš. Je to účinější. Ale ti chlapi jak s těma dětma nejsou celé dny, tak opravdu neví. Takže je dobře, že radek ví co to obnáší:slight_smile:
Jdeš teda zítra? jestli mám vyzvednout tebe i s Radkem a nebo jen Radka :grinning:
11. únor 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
murin tak zase dobrý den teda :slight_smile: to je dobré vlčák jo a malé krysy se bojí :slight_smile:)
no jako někdy to v klidu nejde a jsem rááááda že to vidí :slight_smile:
někdo z nás půjde tak se stav :slight_smile:
11. únor 2009 v 19:40  • Odpověz
jj dobrý den. Škoda že tak sněžilo a bylo moc mokro, ale i tak super :slight_smile: Opravdu to někdy v klidu nejde a i ty děti potřebují, aby se na ně zařvalo, protože pak časem budou vědět, že to nesmí...a někdy když vidíš že neposlouchá...tak je to fakt na palici a to si opravdu zanadáváš a hend se ti uleví:slight_smile: to nám taky a myslím, že nejsme samy dvě:slight_smile:
tak já se po té 10h stavím. Vezmu cd, botičky, šatičky :wink:
11. únor 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
murin jojo já jsem taky taková že se mi uleví a je klid...
díky moc, uvidíme kdo půjde :slight_smile:
11. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahojky holky, králíky doma už moc lidí nemá, tatka mi ted dovezl 2 pro malou, tak je mám v mrazáku a sem tam kus vemu a uvařím ho, ale malé maso moc nedávám....tak 2-3krát týdně...
no Jani a kolik Ti je? Vypadáš mladě a tak svěže...ono blondýnky stárnou pomaleji...
11. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz
no maso se ma davat aj 6x tydne ale ja ho taky nedavam..doktori asi vi o cem mluvi kdyz se ma davat.. ja mam kkraliku v mrazaku a ty ja nemam moc rada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz
tak u nas nepomuze na maleho ani hlas zvysit..porad se bude hrabat v kosi a vyhazovat supliky..atd atd..a petr taky at na petana nezvysuju hlas..ale mu se to keca kdyz je porad v riti :angry:
11. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz
přidala jsem fotky...u nás je to taky tak, já zvýším hlas a Jirka at na ní nekřičím, ale ona jak zvýším hlas ví, že to nesmí...že je to špatně a jde od toho pryč...kramování jí nezakazuji...spíše braní věcí...
11. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz
tak ja valim do postele..jsem k.o.pa pa a brou brou :pensive: :pensive:
11. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz
To už je hodin, taky povalím...malá mě zase vzbudí taháním za vlasy z postýlky...pódhrabala se pod peřinou a začala mě tahat za vlasy, díky bohu že je nemám dlouhé jako Monča :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
ahojte
tak noc celkem dobrá co se týče mišky, ale mně je zse hůř:frowning2: kleslo mi to pěkně dolů, kašlu, nemůžu mluvit, ach jo..
s tím křičením, nejdřív zkusím, "nene nesmíš" ona už moc dobře ví co to znamená a bud toho nechá nebo to dělá dál a pak dostane přes ruku...tohle jepodle mě potřeba, to spíš jsem myslela,když už je toho fakt moc, když třeba celé dopoledne knourá a netuším proč tak si ulevím občas...
12. únor 2009 v 08:28  • Odpověz
dobre ranko..nou cca 6x hore :angry:
mon ja to delam taky tak ale u nas nepomaha ani pres ruku :confounded:
12. únor 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
adel tak u nás jak kdy někdy toho nechá a někdy je řev a musí se odnést ale snažíme se důsledně dodržovat že když něco nesmí (hrát si s kabelama) tak jí odstrkovat vždy, snad to k něčemu bude :slight_smile:
12. únor 2009 v 09:01  • Odpověz
Kabely jak vidím jsou všude oblíbené....my jsme byli od rána venku, přišly jsme na obídek a zachvíli razíme pro tatínka...je tam nádherně, i když zima zimiiinka :sweat_smile:
12. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj holky,
konečně je to snad za námi, schvátila nás nějaké viróza, nejprve Nikolka zvracela,průjem,pak jsme to chytli s Romanem od ní taky, oba v jeden večer, no masakr....co vám budu povídat. Včera jsem nemohla vstát ani z postele, naštěstí Roman se z toho docela rychle dostal, že mohl pomoct. Naštěstí Nikča už je lepší, ale řeknu vám, to byla snad nejhorší nemoc, co nás za tím potkala ...myslím průběh u Nikči :cry: , u dospělého se dá vydržet všechno!
Pak napíšu víc...teď mám co dohánět.
12. únor 2009 v 15:32  • Odpověz
Jo, promiňte, ale dočtu vás až bude trošku klídek :wink: ...aspoň letmo.
12. únor 2009 v 15:33  • Odpověz
autor
ježiš marky chuděrko...vůbec se neomlouvej, hlavně se z toho dostaňte!!!
12. únor 2009 v 16:23  • Odpověz
Teda Marky, to je hrozné, snad už to bude dobré. Holky, budu kupovat dárek pro synovce, budou mu 2roky za měsíc, poradte, co mám koupit, já pro kluky nemám nějak přehled, Jani, s čím si rád hrál Fíla?Já absolutně nevím...
12. únor 2009 v 17:14  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
My jsme se teď hnali na angličtinu, doběhli jsme tam na posl. chvíli a bylo zavřeno, tak jsem nechala bandu u tchýně a jdu balit na víkend...my jsme tu zase měli včera od 15hod až do 22hod. návštěvu, nejprv kámoška, pak došli známí se švagrem, ten se trochu pink a rozsedl malé tu dřevěnou jídelní židličku...normálně mi to vůbec neukázal a jen to zamaskoval, já tam dám dnes na oběd malou a tak jak se chytla toho pultíku, ten se uvolnil...padala přímo na roh stolu, ještěže jsem seděla u ní, tak jsem ji v letu zachytla, jen se bouchla trošku víc do očička o ten roh...já ho asi zabiju až ho uvidím!!!...jo mimichodem Murin...včera si konečně oholil bradku :sunglasses:
Marky...vy už zas taky...holky, holky ...teda si "užíváte" nemocí v posl. době:frowning2: ...se divím, že mi se zatím docela držíme, ani Filda zatím nic ze školky nepřitáhl, jen jsem dneska viděla nápis na dveřích, že tam mají vši...no potěš...doufám, že je tam nechytne...to by byla teda radost...
Jani, tak záleží s čím si rád hraje...u Fildy to dřív byly stavební stroje a traktory, taky ho bavily ty megabloky (maxilego)...nebo odrážedlo motorka, na té jezdí do dnes...
Holky, kdybych tu už nebyla....což asi nebudu, protože za chvilku je tu můj s děckama a zítra už vyrázíme na chatu...tak se tu opatrujte a ať jste už v pondělí všechny zdravé jak rybičky :slight_smile:
12. únor 2009 v 18:17  • Odpověz
ahojky..
tak ja jsem byla u tetky na navsteve a ted jsem u mamky jen do zitrka..
petan opet rve a uz me to fakt stve..dneska jsem si nemohla umyt ani vlasy jake delal sceny a nedaj boze si je fenovat..on se tak boji..uplne zachvaty...des ja uz nemam nervy a v utery jsem obj.k dr.a jdu si na leky na uklidneni..ja mam nervy uplne v riti a to fakt.. :frowning2: :frowning2:
12. únor 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
teda jani švagr zaslouží přes drž...tak jako řeknu ne, tohle bylo tak nebezpečné :frowning2: hlavně že jí nic není!
adel to je to až tak špatné??:frowning2:
12. únor 2009 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.