• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
mon..no je to spatne a hodne uz nemuzu :frowning2:
12. únor 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
a co je tak špatné? petřík?
12. únor 2009 v 19:54  • Odpověz
ja nervy nekde a petrik zlobi a vzteka a ja porad sama uz na to nemam nervy..tch.na pi..a proste vsechno...
12. únor 2009 v 19:56  • Odpověz
Adeli, obdivuji Tě, asi bych měla taky nervy v prd...Adélka je naštěstí hodná...co mu je Petřikovi pořád? Ty a nevyměnili Ti ho v porodnici? Kdyby ano, dostaneš 4mil :grinning:
12. únor 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
tak si promluv s Petrem, měl by ti pomoct, co třeba změnit práci??
12. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz
Taky si myslím, že by to nebylo od věci, na mě by toho bylo moc...řeknu mu, jak se věci mají, nebo on to přeci musí vidět, ne? A máš ho ještě doma nebo už jel zase pryč?
12. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz
honzi..nevymenili ja bych jineho nechtela..on ma takove obdobi na prd...on uz jel v pondeli..on je po 4tydnech doma jen dva dny :frowning2:

mon..a kam zed jit.neni prace ani penez a nejaka pujcka..no nejde to
12. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
adel a jak dlouho trvá to období? vím teď je to s prací blbé, ale tvoje zdraví je přednější holt...
miška ho měla tak týden, že jen knourala chovala se pak knourala že se nudí ale když si hrála kňourala že není u mě, furt jen u mě, já si nemohla ani uvařit dojít na záchod nic, já byla po týdnu taky na Bohnice (pražský blázinec :slight_smile:) a ted je taková dva dny, ale je divná začla blinkat, kašlat...asi s ní půjdu pro jistotu k dr zítra a já taky protože už je mi 5 dní blbě, jen ležím, furt teplota kašel,..radek zítra musí na schůzku do brna takže budu sama no paráda :frowning2:
12. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz
to obdobi kdy se jen lepil uz mame za sebou..tohle je hrozne a ja uz ho asi hodim do popelnice :unamused: nespi pres den ani v noci a nemuzu ani uklidit a ani uvarit ani nic..ja sam..tad..nechci se opakovat..ono je to horsi nez to vypada..uz jsem si aj zapalila..
12. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
každá rada těžká taky máme období že jím jídlo z mrazáku za řevu ho ohřívám a s miškou v náručí jím...holt vydržet nebo najít nějaké řešení s petrem...a nekuř hlavně před ním to by jsi si pak vyčítala to za to nestojí.
to jsi asi jediný kuřák v mém okolí :grinning:
12. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz
Pěkný večer,
tak jsem vás letmo proletěla....už spinkáme :slight_smile:
Teda holky, to jsou fakt věci, co se to děje...Já už jsem byla tento týden taky zoufalá, trošku v jiném smyslu než Adel, ale kvůli Nikolčinu zdraví :cry:
12. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
marky to chápu to je děs, miška je ted dva dny divná uplakaná, jako by se motá blbě chodí padá (tak se bojíme že centrum rovnováhy je v uchu) i víc blinká...asi zajdeme zítra k dr. obě, protože mně se to taky nelepší...:frowning2: to je období fakt na h...!!
12. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz
Prý tady (hlavně na Zlínsku) řádí taková hnusná viróza :angry:
Jo, Zlobi, jak jsi mi psala o té Mudr. tak se zeptej :slight_smile: budu ráda, už včera jsem to zvažovala, jestli tam nemám zajet, ale asi bych tam ani nedojela :frowning2: ....Naštěstí to u dospělého netrvá tak dlouho.
12. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
no ty jo...tohle je fakt hnus...jako ted furt přemýšlím o svobodných matkách já lezla po 4 s horečkou a 5 dní fakt ležím a nejsem nic schopná a nevím jak bych to jako sama dělala :frowning2:
zítra tam jdu tak se zeptám
12. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz
No Zlobi, hlavně ať to není ta viróza, to je fakt hnus :frowning2:
12. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
no netuším, já mám 4 dny atb a den to bylo lepší a pak se to zhoršilo zase a miška nikde nebyla leda by to chytla ode mě z toho mám největší strach ale já nemám střevní ani blicí potíže a miška nikde nebyla...tak nevím...
12. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz
Díky Zlob.
My jsme měli tu krizovku v úterý, odpoledne Nikča nechtěla nic jíst, pít, ani prso nechtěla, jen zvracela, tak jsem ještě rychle volala Mudr. domů, co s ní (ráno jsme byli u Mudr.) začala být moc unavená, jen polehávala, tak jsme jí musely násilým stříknout iontový nápoj, aby měla aspoň nějaké tekutiny.
Naštěstí potom už trošku okřála, ale pro jistotu jsme radši zajeli na pohotovost, naštěstí bylo vše v pořádku, měla jsem velký strach.
No a večer začal můj zvracet hod. po něm jsem padla na hubu i já, do toho Nikča totál po... od hlavy až k patě :frowning2: , ale člověk ty poslední síly asi vždy nějak posbírá, naštěstí můj se z toho rychle zbrchal, to já jsem ještě včera celý den musela ležet s horečkama.
Naštěstí už je snad to nejhorší za náma.
12. únor 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
ježiš no to je děs....:frowning2: hlavně že jste to nějak zvládly! miška taky hůř jí i mín pije z prsa...tak snad to nebude nic podobného..ted jsi mě vystrašila ...jak jste na tom dneska?
12. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz
Já už úplně v pohodě, jen dopoledne mě ještě trochu bolela hlava, ale už bez teplot, můj ten byl už včera dobrý a Nikča už je taky docela v pohodě, jen ten průjem ještě máme, ale už jí zkouším dávat i dietní jídla, aspoň než se nám to upraví...Ale hodně zhubla, byla prakticky od pondělí noci na mém mléku a vodě.
Nejhorší je, že na to se prý nedává žádný lék, my jsme měli jen ten jonťák "kulíšek" a Nutrolin.
Neboj, snad to nebude to samé :slight_smile:
12. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
Teda chudáček Nikulísek...úplně ji vidím bobečka, jak je vysílená...my naštěstí jsme čilí a vesele prolezeme kde co a zítra jdu ke kamarádce, tak se těším...holky si pohrají, my popovídáme...
12. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
no to jsou radosti!:frowning2:
tak aspon že o tak rychle přešlo!:slight_smile: miška zas doted řádila snad už půjde spát a my padneme s ní. pro jistotu spím v obýváku a radek už je pěkně ztahaný naštěstí zatím spala pěkně snad jí to vydrží. jo a už máme venku oba zoubky :slight_smile: furt mi to přijde divné :slight_smile:
12. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz
No my už jsme naštěstí taky zase čilí a veselí a snad už zdraví :slight_smile: ...Tak si zítra užijte pěkný den, Honzi :slight_smile:
12. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz
děkuji Marky. A kolik máte zubů vy?
12. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jééé Zlobi, tak to mi nějak uniklo, mooooc gratulujeme k prvním zoubkům :dizzy_face: ...My máme zatím taky jen dva :grinning:
12. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
jukněte do Miška 1:slight_smile:
tak to máme stejně jen je máte vylezlé víc :slight_smile:
snad už jste v pořádku!
12. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz
Téda Moni :astonished: ......fakt úžasné, vůbec bych tě nepoznala, moc ti to sluší, úplně jiný člověk :slight_smile: Nádhera!!!
A více fotek ti neprošlo cenzurou :grinning: ?
12. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz
zlobi, ty fotky jsou úžasné, ta první u mě vede...máš jich více? Fakt nádhera, jsi tam překrásná, nepoznala bych tě..jako modelka :wink:
12. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
jé díky moc :sweat_smile:
mám jich 11 a každou barevnou ČB a některé kolorované. dám časem víc, ale radek je tak utahaný že si je pořádně neprohlídl a prý časem rozhodne, tak jsem dala aspoň nějaké :zipper_mouth: ale pak dodám i zbytek nebo přinesu ukazát :slight_smile:
12. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jasně, tak to budeme muset vydržet :slight_smile: ...je fakt, že si taky Ráďa potřebuje odpočinout, taky si asi užil tento týden, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale fakt jsou FOTO moooc povedené, hlavně ta modelka :wink: :grinning:
12. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz
No tak to se ráda kuknu a kolik jsi za to dala? No já bych se nechala taky vyfotit, ale s mojí hnusnou postavou ani za nic...
12. únor 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.