• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
díky! začnu se stydět :sweat_smile:
no má toho hodně i se snaží pracovat u toho, stará se o mišku i mě, byl s ní zpívat, je s ní v ložnici...má toho fakt dost...
12. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jj, to věřím Zlobi, odpočinek je opravdu zasloužený :pensive:
12. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz
byl s ní v Yamaze? No u nás ted tatínek nebude moc už doma, od 1.3. jde dělat na jiný úsek, tak tam bude furt...
autor
o 2000 focení a 500 líčení , žádná láca ale stálo to za to snad :slight_smile:..já myslím, že šikovný fotograf vyfotí jen co má a jak má :slight_smile:
autor
jj byl s ní dnes v yamaze :slight_smile: jí to baví je to naproti a šla tam murin, včera do cvičení nešel ale tady díky murin a že je to blízko a že to mišku baví :slight_smile: byla jsem ráda.
a na jaký úsek? a tam bude víc? to je blbé ne? :frowning2:
12. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
To je super, on do té fabriky šel právě kvůli tomu...bude mít i jiné peníze snad. A za rok bude jezdit daaaaleko na servis. On tím žije...sice budeme více bez sebe, ale zase si budeme vzácnější, my jsme spolu 2roky a každý den od první chvíle...spali jsme bez sebe jen 3krát...a to když jsem byla na školení. Jinak pořád jen spolu, nehádáme se, to ne. Prostě jemu se nebude chtít nikam a mně bude smutno, ale budeme se mít líp a hlavně si konečně pak snad postavíme vysněný domeček...a pořád pryč nebude....
12. únor 2009 ve 21:47  • Odpověz
To zní hezky Honzi :slight_smile: ...tak hlavně ať se vám plány vyplní :slight_smile:
12. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
tak to jo, my taky byli furt spolu a pak začal jezdit do prahy do práce. jsi se onehdá divila jak to můžeme vydržet...uvidíš že to jde, prostě to jinak nejde tak to tak je.
12. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jj, všechno se dá zvládnout :slight_smile: ......když se chce a je důvod :wink:
12. únor 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
jj tak nějak...uf nám usnulo dítko konečně :slight_smile:
12. únor 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
tak dobrou:slight_smile:
12. únor 2009 ve 22:08  • Odpověz
Nějak brzy nééé :grinning: ...Za chvíli bude chodit zároveň s dospělákama :grinning:
12. únor 2009 ve 22:09  • Odpověz
Já už taky pro dnešek končím, ale normálně už jsem měla pomalu absťák bez vás :grinning:
Tak "dobrou noc", holky :slight_smile:
12. únor 2009 ve 22:10  • Odpověz
dobre ranko..noc opet des a jeste jsem po seste vezla babicku k dr.na krev pac v pondeli jde na operaci... :unamused:
preji pekny den
13. únor 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahojky holky,
postupně se vás snažím dočíst a reagovat. Tak prosím, moc nekecejte ať to s Terkou zvládnu:slight_smile:
Bylo by super, kdyby se připojily nové mamink, i ten kluk by se hodil pro Fildu.
Druhé mimi: chtěla jsem tak dva roky odstup, teď uvidím. Jak je mimi malé, je to náročné:slight_smile:
Tatínek: když je doma, přebalit i okoupat zvládne, ale nějak se nehrne. Ale když ho požádá, uděláto. Vařit. Téměř nevaří, no co už:frowning2:
Samota: adeli opravdu klobouk dolů, já bych se buď zbláznila, nebo bych si našla milence. Nemám ráda samotu.

Zas, jak budu mít chvilku dočtu a budu reagovat, snažím se:slight_smile:
Pěkný den:slight_smile:
13. únor 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
ahojte
tak jsem byla u dr. mám "jen" hodně ošklivou virosu, nic víc mistejně nedá když kojím, tak vydržet. ale dnes už je mi líp tak snad to bude lepší. říkala že mě asi taky hodně vysiluje kojení.
miška je taková uplakaná umazlená, dr. po tel říkala že může to být že něco málo chytla ode mě, zoubky, trochu dehytratace, takže zkusit čajíky a polívku vývar a mazlit :slight_smile: nic jiného nedávat když blinká .
marky to je jasné že máš bez nás absťák! :slight_smile:
adel, a není mu nic nechceš zajít k dr?
peti ahoj! :slight_smile: tak jako málokterý chlap se žene dobrovolně do práce že? :slight_smile: (já mám vyjímku, ale on zase je až moc a co já uklidím není nikdy dost dobře uklizené, on je puntičkář a uklízecí maniak to je zase druhá strana taky ne vždy dobrá :slight_smile:) co terezka jak se máte holky?
13. únor 2009 v 09:59  • Odpověz
ahojky holky, přidala jsem fotečky... :wink: chystáme se do města nakoupit na Valentýna...uděláme si krásný večer :wink:
13. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
jo marky, dr. nebere, ale že prý když se odvoláš na mě tak tě vezme (má tam 8 erbenů :slight_smile:) tak že si nás váží :slight_smile:) ale až tak v dubnu jestli nevadí?
13. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
ahoj pěkné fotečky, adel je kus ženské :slight_smile:
holky kdo slavíte/neslavíte valentýna? já právě ne, nemám to ráda. jak jste na tom?
13. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz
my slavíme. Uděláme si něco dobrého k jídlu a kukneme na film, prostě pohodička :wink:
13. únor 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
já neslavím ani haloween (bo jak se to píše) žádné svátky co k nám přišly teď, zato jsem tady na moravě začala pořadně slavit velikonoce
13. únor 2009 ve 12:40  • Odpověz
Velikonoce baže...my slavíme i první máj....tady je vždy důvod něco slavit :slight_smile: Jdeme se najíst a vzhůru do víru velkoměsta :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
na první máj dostanu pusu pod třešní to je celé slavení :slight_smile:
13. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj holky, jak se tu máte? Musím postupně dočíst, byla jsem nemocná, ale už je to dobrý.

My Valentýna taky neslavíme...
13. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
ahoj ebony,
jsem si říkala kdepak jsi, já taky marodím, ale snad už to bude lepší. copak ti bylo? virosa? a bety je v pohodě?
to jsem ráda ženejsem sama :wink:
13. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jj, pan doktor napsal, že viroza... Nicméně jsem v neděli myslela, že umírám, tak jsme nakonec jeli v osm večer na pohotovost. Nemohla jsem polykat a strašně mě bolela hlava. Ale už je to v pohodě - kupodivu to přešlo docela rychle. Bety je naštěstí v pohodě. Trochu kašle, ale nic hrozného. Dneska je nějaká ukňouraná, ale to je asi po včerejším očkování.
13. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
ebony to vypadá to samé co já, já měla pocit, že polykám žiletky, horečka 39 a na záchod leda po 4. ale to trvalo jeden den ale to jsem říkala radkovi aŤ mě dodělá :frowning2: ten krk vydržel teda 2dny...ale už je to lepší. mi řekla dr. že zánět nosohltanu. ale soucítím s tebou je to děs. a pomáhal manža aspon? :slight_smile:
13. únor 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jo, tak s těma žiletkama je to přesné... Já jen kojila, vše ostatní dělal muž.
13. únor 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
jj tak to jsme měli to samé - naštěstí i starostlivého muže :grinning:
13. únor 2009 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme se byly venku konečně provětrat s Nikčou, ale je tam chrozná zima a fouká, Nikča mi ještě dospává na chodbě v kočárku. Už je docela fit, jen zase to trápení s jídlem, prostě zase odmítá vše ze lžičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...netuším proč (všechny sirupy a léky už jí radši dáváme ze stříkačky), co má v ruce sní, ale ze lžičky nee, takže stále jsme převážně na kojení, mě už z toho picne :confounded:
Teda koukám, tady to je samý marod :frowning2: ...snad už to nejhorší máte za sebou a snad bude klid od těch hnusných viróz a nemocí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak já taky Valentýna nějak neslavím, přijde mi to divný být na sebe hodní, milí, zamilovaní zrovna a jen v ten den...spíš jsem ráda, když mě někdy manža něčím překvapí jen tak, prostě sám od sebe a ne kvůli nějakému svátku :wink:
13. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.