• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
tak tatka nam ted delal ohnostroj at petrik taky vidi a opet nam nadala tchyne ze chudacek jeji pejsek..nenavidim ju :angry: :angry: :angry: :angry:
31. pro 2008 v 16:59  • Odpověz
tak dneska jsem tady sama jak vidim..no jdu zehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2008 v 18:51  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face: :dizzy_face:
Zdravím vás v novém roce :dizzy_face: :dizzy_face: A přeji hodně zdraví,spokojenosti a moc krásných chvil se svými blízkými :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2009 v 00:32  • Odpověz
ja se taky pripojuji..krasny a uspesny rok 2009 a hlavne hodne zdravicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2009 v 00:45  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Krásný nový rok plný rodiné pohody vám přejeme :wink:

Jak jste oslavily silvestra?
1. led 2009 v 08:18  • Odpověz
dobre ranko..
u nas noc opet super..petrik papal ve 22.20 a pak az v 6h.mezi jidlem se 1 probudil a dala jsem dudlika a spinkal :grinning: :grinning:

lusi..silvestr noc moc ale porad lepsi jak ten minulej ten jsem rodila :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2009 v 08:47  • Odpověz
adeli: jééé tak tos měla opravdu netradiční silvestr loni :slight_smile: ale zase máš na co vzpomínat

Můj brácha se narodil na Nový rok (teda před 27 lety) a máma do teď vzpomíná jak ji rodil notně "veselý" pan doktor :grinning:
1. led 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahojky holky taky se připojuji ke gratulacím a do nového roku hlavně zdravíčko a dětské úsměvy přeje Janča Jirka a Adelí...
No já jsem se narodila taky pár dní po novém roce a to jsem se měla narodit 26.12., jsem hold přenošená :slight_smile:
My měli pohodového Silvestra doma a bylo to fajn...
1. led 2009 v 10:07  • Odpověz
lusi..no vzpominat na to teda nebudu..ja mela protivne doktory..petrik se narodil priduseny a tak ja mela jedine nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
petricci lezi tak si vlezu k nim :grinning:
1. led 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
ahoj holky
vše nej do nového roku,
my byli u kámošů od včera, noc hrozná děti se nám budili rajechtlema a nebyli k utišení, já ty rachejtle nesnáším :frowning2: vždy mi vadili ale ted extremne, kojila jsem 4x protože z toho byla chudák mimo, dneska zase najedeme na odnaučování.
jsme totálně unavení tak snad se trocchu vyspíme
už se těšíme na srazík možná se přidá moje kámoška z holešova se 4měs klukem, měli bychom přírůstek mužský! :slight_smile:
1. led 2009 v 17:41  • Odpověz
ahojte holky, zdravíme v novém roce a přejeme všem jen to nejlepší..... My SIlvestr pěkný. Malý řádil u kámošky. Byli jsme tam 4, no když nepočítám Matýska a malou v bříšku. Nečekaně dorazil i kámoščin kamarád, tak bylo veselo:slight_smile: Akorát teda ohňostroj, spíš ty petardy, rany...malého vzbudili, tak brečel, tak jsem ho o půlnoci vyndala z postýlky a do 1h seděl s nama v obýváku a vykládal:slight_smile: Pak jsme šli všichni spát. Malý testoval kámoščinu připravenou postýlku a prošla:slight_smile: Akorát ráno bylo pro mě krunšé, vstával v 6.15h a už nechtěl chrnět:frowning2: všichni ještě spali jen já si s malým hrála.
Odpoledne jsme šli s malým navštívit jinou kámošku, kterou 25.12. opustil její přítel:frowning2: tak jsme pokecaly... teď tu malý řádí jak drak:slight_smile:
1. led 2009 v 17:43  • Odpověz
autor
murin ty petardy jsou pro malochy děsné že?
tak aspoň že jsi si to užila :slight_smile:
chudák holka...
1. led 2009 v 18:09  • Odpověz
ahoj zlobi, a jak vy jste zapili rok 2008? Takže malá taky ty rany blbě snášela? je to fakt děs. No já jsem ještě ráno nadávala, že pořád někdo střílí...
užila jsem si ho dobře, flaška vína mým přičiněním padla za vlast:slight_smile: nálada super:slight_smile: akorát to brzké vstání byla strašné, ale pak už v pohodě. Jen mě ještě ten sníh dorazil, jsem se bála řídit, ale v pohodě.
No je to děs, kámoška měla po vánocích a to její přítel je v Anglii, tak tam za ním letěla na štědrý den zavést dárky...prý dobré a 25. jí řekne, že má jinou, no ta šla do kolen. Je to děs, že ji nechal tam vůbec dojet a ještě si hrál jako by nic a pak najednou buch...
1. led 2009 v 18:30  • Odpověz
autor
no malá fakt blbě to nesla a tady to buchá furt.:frowning2:
já jsem úplně grogy, ale bylo to fajn seděli jsme s kámošema, hráli osadníky pak kecali, bylo to fajn až na tu noc potom...
ten kluk je teda idiot proč jí tam nechal jet a pak ...ach jo chlapi jsou někdy fakt hovada...
1. led 2009 v 18:33  • Odpověz
mě se omylem vymazala dlouhá zpráva:frowning2:
Kámoška to fakt blbě nese a to tam za ním měla jet v květnu na stálo. Tak jsme pokecaly, pomluvily chlapy... někteří jsou fakt .... radši nejmenovat. Akorát teda má dobré, že má byt, takže má kde být,má klid...říkala, že si pořídí kočičku, aby nebyla sama.
Mě malý v 18h vytuhl :grinning: dospává noc. Já jsem zvědavá, kdy to na mě přijde. Noc před silvestrem jsem spala jen 2h, pak včerejší pití, kecání a dnes i prochajda s kočárem...ale zatím dobré. Jsem sama až do soboty, tak snad si i odpočinu.
1. led 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
jejda to vžydcky nas...:slight_smile:
no hlavně že má kde být. ono to odloučení ukáže co a jak...:frowning2:
kočičku bych moc chtěla ale radek ji nechce, žč do bytu nepatří...:frowning2:
1. led 2009 v 18:47  • Odpověz
kámoška mi ukazovala i tu kočičku co bude mít, do měsíce ji má doma. Přesný název nevím, je to jakási s názvem mýval-vypadala moc pěkně a prý není náročná a že ven s ní jedině na vodítku:slight_smile: No já bych do bytu taky kočku moc nechtěla, hlavně k dítěti ne.
1. led 2009 v 18:56  • Odpověz
autor
no to je jedno stejně kočku mít nemůžu tak je to jedno...ted máme doma tygra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2009 v 19:06  • Odpověz
ale ten tygr je boží :grinning: však počkej, zachvíli ho Miška znárodní a máš po tygrovi:slight_smile:
1. led 2009 v 19:12  • Odpověz
autor
no ten ja napůl můj a napůl mišky, žádné znárodnování! :slight_smile: spíš ho za chvíli zebleje a z bílého tygra bude oranžový po mrkvi :grinning: jsem zvědavá co na něj řekne mates :slight_smile:
1. led 2009 v 19:13  • Odpověz
tak teď jsem se zasmála:slight_smile: ale teda taky nadávám na mrkev:frowning2: no zatím mišku přepereš, ale časem ne, to ti ho nepůjčí:slight_smile: No uvidíme, Matesa berou věci tak na minutu a pak hledá zase něco dalšího
1. led 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
no tak jako koberec už je krémovo mrkvový hodně :slight_smile:)
ale tak nějak se mi zdá že ve všem je základ mrkve, nebo co mu vaříš jiného?
1. led 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahojky holky, tak to je hrozné, jací jsou někteří chlapi hajzli...díky bohu za to, co mám doma...
1. led 2009 v 19:38  • Odpověz
tak u nas noc super..petrika ty petardy nebudi..asi mate nejake krehke space..petrika neprobudi ani rana z dela :grinning:
jinak kocky nesnasim ty maji bejt na dvore..moje teta ma perskeho kocoura a to je des..v kaficku mam vzdy chlup :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

murin..kamosky je me lito..ale pokud nemaji deti tak no neni tak hrozne..moje teta je cca 23 let vdana a jeji manzel ji cele ty roky podvadi..maji dve decka ktere mu nemuzou prijit ani na jmeno..vzdy se odstehuje treba na pul roku a pak se zase vrati..milenek mel desitky..to je u me hrozne..nejhorsi je ze teta je tam privdana a musi to trpet..vydela si asi 11tis.a kdyby si mela pronajt byt s deckama ktere chodi do skole a tu jim musi jeste platit..

chlapi jsou hajzlici :angry: :angry: ne vsichni
1. led 2009 v 19:52  • Odpověz
jo jo někteří jsou fakt hrozní. Vím o čem mluvím, okolo sebe jich mám několik, děs. Ale jsou opravdu vyjímky, kteří fakt milují na celý život.
Adeli: tak to je teta teda chudina, to já bych netrpěla. Mě by to stačilo 2x a čau... však by jí měl na ty děcka platit ne? Jo je to děs, platit byt, starat se o děti, jídlo...
jinak máš dobré, že to malého nevzbudilo. No myslím si, že kdyby Mates byl ve svojí posteli a nebo kdyby tam kámoška měli dveře(ty jim mají teprve dojít v půlce ledna) tak by vzhůru asi nebyl. Tak my tam řvali,no spíš chlapi mluvili moc hlasitě jak byla nálada, teď ještě na plno jelo dvd a pak ty rany a ještě cizí prostředí, tak to následek mělo.Ale dobré, hodinu s nama poseděl a pak šel se mnou chrnět. teď je ve svojí postýlce a od 18h se zatím ještě ani nehl, leží jak dřevo:slight_smile:
1. led 2009 ve 20:06  • Odpověz
holky, jdu chrnět, jsem k.o. po včerejšku. Dobrou a klidnou noc. pa pa
1. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
dobrou právě jsme uložili tak až usne jdeme taky :slight_smile:
1. led 2009 ve 20:24  • Odpověz
tak dobrou vsem, :pensive: :pensive:
ja jsem se dala do zehleni ale taky zalehnu..vcera jsem sla spat o pul druhe a petrik byl pred sestou hore..teda dneska o pul druhe :grinning: :grinning:
1. led 2009 ve 21:14  • Odpověz
tak dobre ranko..u nas noc super..papal v 11 a pak auz v 6.30,probudil se jednou a dala jswem mu dudlika a spinkal :grinning:
2. led 2009 v 07:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.